Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyTue Jul 15, 2014 9:58 pm

Rin

Když jsem se vzátil z pokoje, Asuna řekla, že bych se měl taky vykoupat. Skvělý nápad! Taky bych si potřeboval porádně zarelaxovat. Odpověděl jsem a šel do koupelny. Nepořež se. Vykoukl jsem a dodal z pozadveří. Když jsem se svlékl, připravil jsem si stejnou koupel, jakou měla Asuna. Madarovy regenerační pěny bylo už jen asi půl lahvičky. Po téhle koupeli s ní musíme začít šetřit. Řekl jsem si a začal napouštět vanu.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyTue Jul 15, 2014 10:07 pm

Asuna

Rin odešel do koupelny a já akorád s nožem vruce si opakovala. Nepořež se? Pffff... Pomyslela jsem si a vytáhla suroviny. Jako první jsem vytáhla maso, které jsem dala smažit a pak vytáhla zeleninu, kterou jsem nakrájela a nasypala do jedné misky. Pak jsem vytáhla pánvičku a na ní hodila pár vajíček, které se smažily pár minut. Jako další jsem musela udělat ochuťovací omáčku na kterou jsem si vzala nějaké ty prostředky a všechno to namíchala do jedné velké sklenky. Vajíčka a maso už bylo hotové a pak mě napadlo, že bych to mohla vylepšit sýrem. Vynadala jsem bulku a na ní dala masa a hnedka na maso kus sýra a takhle jsem to opakovala 3x a vznikl z toho super hamburger. Na vrch jsem dala vajíčka a zalila to omáčkou. Po stranách jsem doplnila zeleninu a donesla to ke stolu. Během chvilky už musel Rin vylést a já mu chtěla udělat překvapení.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyTue Jul 15, 2014 11:24 pm

Rin

Koupel byla konečně hotová. Sundal jsem si bandáž, která mi zakrývala ránu na boku a pak konečně do vany vlezl. Božee, to je pohoda.. Řekl jsem si a nechal tělo, aby se mi pořádně zregenerovalo. Na chvíly jsem usnul a asi po 30 minutách jsem se probral a vylezl z vady. Ta pěna opravdu fungovala, cítím se skvěle! I ta rána se mi zacelila. Řekl jsem si a šel se osušit. Když jsem byl osušený, oblékl jsem se a vyšel ven a uviděl to.. To krásné jídlo co Asuna připravila. S překvapeným výrazem jsem došel ke stolu. Chytil jsem Asuně ruce a začal ji je líbat. Co dokážeš v kuchini, to snad ani není možné! Arigatō Asuno. Řekl jsem a ochutnal první sousto. Ohhhh, vynikající! Řekl jsem a pokračoval v jezení. Po chvíly jsem se na ni podíval. Ty nebudeš Asuno? Zeptal jsem se a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyTue Jul 15, 2014 11:30 pm

Asuna

Rinovi chutnalo a to mě hřálo u srdce. Do ruky jsem si vzala vidličku a nabrala si kousek masa. Jasně že jo, proto to je tak velká porce. Řekla jsem a usmála se. Zítra nejspíš budeme mít misi, takže by jsme měli jít spát brzo. Řekla jsem a dala si další sousto do pusy. Rin byl roztomilej, když mu něco dělalo dobře a to se mi na něm nejvíc líbí.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 9:19 am

Rin

Když jsme jedli, Asuna připoměla, že máme brzo ráno misy a měli by jsme jít brzo spát. Máš pravdu. Řekl jsem a dal si do pusy poslední sousto. Bylo to výborné Asuno. Nechceš se jít nejdříve převléct? Až bys byla hotová, přišel bych. Dodal jsem a roztáhl se na gauči.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 10:03 am

Asuna

Usmála jsem se a Rin zmínil, že bych se měla jít převléct a já akorád pokrčila očima. Nepotřebuju se převléct, takhle to je fajn. Řekla jsem v županu a pak dala ruce do kříže a podívala se na Rina. Ty by si se měl převléct. Dodala jsem a odnesla velký talíř do kuchyně.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 11:31 am

Rin

Večeři jsme dojedli a Asuna šla odnést talíř do kuchyně. Jdu se teda převléct. Řekl jsem odešel do pokoje. Postavil jsem se před zrcadlo a začal se převlíkat.
Spoiler:

Když jsem se si sundával ponožky, stratil jsem balanc a vrazil do skříně, ze které mi na hlavu spadla váza. Pak jsem ležel uspaný na zemi a přestal vnímat okolí.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 12:22 pm

Asuna

Talíř jsem dala do dřezu a jen si povzdychla. Nemůžeme očekávat, že nám teďkon dá vůdce něco lehkého...když jsme ho tak naštvali. Pomyslela jsem si a vzala si svůj rapír. Už celkem dlouhou dobu jsem chtěla zkusit útok, který by obelstil nepřítele a pak ho zasáhla do prázdného nechráněného místa. Trick slash. Řekla jsem si pod nos a začala šermovat s rapírem, nejdřív padlo soustředění na jeden cíl, který byl na stole a to byla sklenička. Mířila jsem na ně ni a pak velkou rychlostí přešvihla rapír na jinou stranu la to na stranu, kde by teďkon nepřítel nebyl krytý, ale stejnak to bylo moc pomalé. Musím při tom zrychlit na maximální úroveň a tuším, že tento rapír je na to ta nejlehčí věc. Opět jsem namířila na skleničku a pak uslyšela ránu, která šla z pokoje. Nevěděla jsem co se stalo a do pokoje se mi chodit nechtělo, když se tam Rin převlíkal. Chvilku jsem to ignorovala, ale pak mi to přišlo divné a pomalu otevřela dveře a viděla Rina na zemi jak tam leží nejspíše v bezvědomí. Položila jsem rapír a klekla si k němu. Párkrát jsem s ním otřásla. Rine! Rine! Rine! Halo! Rine! Opakovala jsem a počítala s tím, že se probudí. Při nejhorším mě napadlo to, že bych skočila pro vodu.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 12:32 pm

Rin

Po chvíly jsem se probral a viděl, jak mě Asuna držela za ramena, křičela na mě a trásla se mnou.
Jo, jsem vzhůru, jsem vzhůru. Řekl jsem a probral se ve třepech. Co se stalo? Zeptal jsem se a zmateně se rozhlížel.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 1:07 pm

Asuna

Rin se probral a já si oddechla. Netuším co si tu dělal. Řekla jsem a pousmála se. Musíš být opatrný. Dodala jsem a odešla z pokoje, protože mě napadlo, že by si to mohl Rin také uklidit. Zohla jsem se pro smeták s lopatkou a během několika sekund mu to donesla. Šup Šup, jestli tu chceš spát, tak se tu večer nesmíme zabít. Dodala jsem a hodila mu to.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 3:01 pm

Rin

Asuna mi hodila smeták s lopatkou. Střepy jsem zametl a šel vyhodit. Když jsem se vrátil, tak jsem skočil na postel. Ahh, konečně spánek. Řekl jsem, chytil Asunu za ruku a stáhl ji do postele.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 3:05 pm

Madara

Projížděl jsem papíry a pak si vzpomenul na to, jak ta malá holka chtěla těžší misi, ale vzhledem k tomu, že se Zerefem někde trénuje, tak nebude moc. Sruloval jsem svitek a teleportoval se do pokoje ve kterém byli moji drazí Uchihové. Být tebou, tak bych to moc s tím alkoholem nepřeháněl... zítra máš misi s těmito členy: Rin Okumura, Asuna Yuki. Více máš v tomhle papíru. Řekl jsem a hodil mu svitek.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 3:09 pm

Asuna

Kde je uklizeno, tak se hnedka lépe žije. Rin vypadal strašně utahaně a hnedka sebou fláknul do postele a já zasmála. Jsi asi hodně unavený co? Zeptala jsem se a Rin mě stáhl k sobě. Možná bude lepší zhasnou. Řekla jsem a ještě vstala z postele a zhasnula, pak jsem si lehla na jednu půlku a hned první mě napadlo si sundat župan, ale to mi moje svědomí nedovolilo.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 3:33 pm

Kensei

Když se mě Sayuri ptala, proč tak moc piji, tak jsem na to odpověděl. Mám v sobě vzpomínky, které chci potlačit. Řekl jsem a najednou se před náma objevil Madara a řekl, že zitra mám misi s nějakými členy, které ani neznám. Kdo to vůbec je? Zeptal jsem se ho, protože nemám vůbec tušení a když řekl, aby s tím alkoholem nepřeháněl, tak jsem na to odpověděl. Neměl jsem důvod se opít, ale teď už ho mám. Pověděl jsem a dodal. A Sayuri ti bude dělat čísnici? Řekl jsem ironicky.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 3:38 pm

Madara

Pokrčil jsem ramena a pak je dal do kříže. To jest ta holka a ten kluk z rána. Řekl jsem a pak se zasmá po tom co Kensei řekl. Třeba by byla úspěšnější. Dodal jsem a podíval se na Kenseie. Potřebuju aby si na ně dohlídl. Mají tu zálibu mise protahovat. Řekl jsem a čekal jak to Kensei vezme.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 3:43 pm

Kensei

Poslouchal jsem ho a dokonce se zasmál něčemu co jsem řekl. Konečně si přišel na můj smysl pro humor. Řekl jsem a když řekl, že potřebuje, abych na ně dohlídnul, tak jsem jenom kývl hlavou. Takže mají za úkol udělat, co jim řeknu? Chápu to dobře? Řekl jsem a čekal na odpověd.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 3:49 pm

Madara

Prohlížel jsem si Sayuri, která tam tak potichu seděla, že by si jí ani nikdo nevšiml. Pak jsem se zase podíval na Kenseie. V rámci možnosti to tak je, ale hlavním cílem bude tvoje mise, ze které možná budeš nadšený. Řekl jsem a čekal až si přečte svitek.

kód:
Mise pro tým.2

Zadání mise je jednoduché.. musíte se proplížit do hlavního města temné strany a najít ninju jménem Naomi, pracuje pro vůdce v nejvyšší jednotce. Musíte jí zajmout a přivést mi jí na výslech. Všechno co vám bude kazit cestu... zničte. Naomi pracuje v týmu, kde jsou asi 3 ninjové na vysoké úrovni.

Tentokrát to nelimituju časem, ale pojistím vás speciální technikou, která mi o vás řekne, jestli jste umřeli nebo ne.

Hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 3:56 pm

Kensei

Mluvil jsem s Madarou a Sayuri si četla svitek. Když řekl, že možná nebudu s mise nadšený, tak jsem ten svitek Sayuri vytrhl z rukou a přečetl ho. No to si děláš srandu. Teď jsem se s tama vrátil. Řekl jsem trochu naštvaně a dal do sebe dalšího panáka.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 4:01 pm

Madara

Nejde mi hlavně o to, abys jsi si myslel, že to dělám schválně, ale potkáš ninju, kterého dobře znáš a tak jsem si řekl, že by bylo dobré, kdyby jste se znovu potkali. Řekl jsem a Sayuri vypadala, jako by chtěla taky misi, ale to by mi pak nevyhovovalo, protože kdyby Kensei umřel, tak potřebuju jednoho Uchihu jako rezervu. Neboj Sayuri, naučím tě jak dobře používat tvoje Susanno, protože se moc neliší od toho mojeho. Řekl jsem a čekal jak bude reagovat Kensei.

Sayuri

Poslouchala jsem super rozhovor plný falešných emocí a pak Madara řekl, že mě naučí jak dobře používat susanno a že se moc od mého neliší. Vykulila jsem oči a nevěděla, jestli to myslí vážně nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 4:04 pm

Kensei

Když řekl, že potkám někoho známého tak jsem věděl, kdo to bude. Ryuga že? Položil jsem otázku a ani nechci znát na ni odpověď. Tu holku ti sem donesu a když mluvil o tom, že Sayuri naučí používat Susano, tak jsem se na ní otočil. Moc bych mu nevěřil, ten vždycky nedělá nic jen tak zadarmo. Řekl jsem a otočil se znovu na Madaru.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 4:11 pm

Madara

Zasmál jsem se ďábelským smíchem a otočil se na Kenseie. Určitě si pamatuješ, kdo zničil většinu klanu... dokonce byl tady v Akatsuki a byl úplně stejný jako jste teď vy. Ostatním nemám jak pomoct se zlepšit, protože jejich Kekei Genkai jsou různých typů, které já jednoduše nezvládám, takže můžu pomoct zesílit aspoň někomu a neříkej mi, že by se ti nelíbilo pořádně zesílit. Jsme přeci ze stejného klanu, viďte? Tak proč si nepomáhat. Řekl jsem a falešně se zašklebil, což skrz masku není vidět. Potřebuju vidět její kompletní Susanno, ale na to bude potřebovat věčný mangekyou sharingan a jestli bude úplně stejný jako to moje, tak jsem vyhrál. Pomyslel jsem si a v žilách mi doslova proudila nedočkavost.

Sayuri


To co říkal Madara mě celkem děsilo, co tak náhlá změna jednání? Ty tu snad porušuješ pravidla ne? Nevidím jediný důvod mu nevěřit. Řekla jsem a nenápadně na Kenseie mrkla.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 4:17 pm

Kensei

Poslouchal jsem ty jeho bláboly a nevěřil jsem mu ani jedinné slůvko co řekl. Ale nechtěl jsem být za takového velkého hajlza a jenom se kývnul. Máš pravdu. Jsme ze stejného klanu, tak by jsme měli držet při sobě. Řekl jsem a dodal. A teď můžeš vypadnout z mojeho pokoje. Řekl jsem a ukázal směr dveře.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 4:26 pm

Madara

Věděl jsem, že mi nic z toho nebudou věřit, a já zase nic nevěřil tomu co řekla Sayuri. Věřit... nevěřit... zamysli se díky komu ještě žiješ. Řekl jsem směrem na Kenseie a když řekl, abych vypadnul z "jeho" pokoje, tak jsem se udělal takové to "ha...ha...ha". Máš celkem odvahu mi tohle říct s tou věcí na hrudníku, nezapomeň... můžu to aktivovat kdykoliv chci. Řekl jsem a podíval se na Sayuri s EMS. Pro tebe si pak přijdu. Dodal jsem a zmizel. Jestli to půjde podle plánu vůdce, tak Ryuga všechny 3 zabije a pak se ho zmocním. Pomyslel jsem si a zasmál se.

Sayuri

Když Kensei řekl aby Madara vypadnul, tak jsem čekala, že se něco stane, ale akorád zmínil tu pečeť na hrudníku a já jen zakroutila hlavou. Zrušte mu j... Ani jsem nedořekla a už byl pryč. Dala jsem ruce do kříže a přemýšlela nad tím Susannem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 6:11 pm

Kensei

Poslouchal jsem Madaru a nic neříkal, když řekl, že mám odvahu to říct, tak jsem jenom čekal na trest. Když řekl Sayuri, že si pro ní pak příjde, tak jsem se usmál a pak Madara zmizel. Doufám že si mu nevěřila ty kecy. Řekl jsem Sayuri a nalil si další skleničku. Mám pro tebe úkol. Řekl jsem Sayuri a dodal. Chci aby si zašla za těma dvěma členama, se kterým mám jít na misi a informovala je, že je zitra v 7h čekám v hlavním sále. Já si zatím dám sprchu. Řekl jsem a šel do koupelny.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 EmptyWed Jul 16, 2014 6:17 pm

Sayuri

Když Kensei doufal, že jsem mu to nevěřila, tak jsem akorád zakývala hlavou a pak mi dal úkol. Poslechla jsem si ho a trochu se zamyslela. Kde mají pokoj? Nebo pamatuješ si jak jim Madara říkal? Zeptala jsem se a pomalu se zvedala z křesla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 12 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: