Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki - Okolí.

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyMon Jul 14, 2014 11:54 pm

Okolí sídla.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyMon Jul 14, 2014 11:59 pm

Nelliel

Než jsem stihla cokoliv říct byly jsme někde jinde a všude bylo černo. Hádám, že asi ne. řekla jsem a zasmála se Jde o to jak jsi mě už viděl cestovat ta technika Sonido. Jsem v ní master, ale nedokážu při boji využít její potenciál. vysvětlovala jsem a rozhlížela po okolí. Ale abychom mohli trénovat musíš mi pomoct do normální podoby....
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:01 am

Zeref

Sonido? Pomyslel jsem si a když řekla, že při boji nedokáže využít plný potenciál té techniky, tak jsem přemýšlel nad tím proč. Pak zmínila, že abychom mohli trénovat, tak se musí transformovat do normální podoby. To tě mám vytahat za uši? Zeptal jsem se a přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:06 am

Nelliel

Potom co se mě optal na způsob jak se proměním, tak se mi jeho návrh nelíbil. O tom pochybuju, že to bude fungovat, Madarovi se to podařilo potom co na mě shodil jeho oblíbenej meteor. řekla jsem a chvilku jsem přemýšlela...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:09 am

Zeref

Meteor? Neprosperuju zas tak velkou sílou, ale... bojíš se draků?? Zeptal jsem se a moje pravá ruka se proměnila na dračí ruku. *Ham, ham* Udělal jsem dětinsky.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:12 am

Nelliel

Když se mě zeptal jestli se bojím draků, tak jsem nechápala, ale brzo jsem pochopila, bohužel nic se nedělo. To má být všechno ? zeptala jsem se nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:15 am

Zeref

Po tom co řekla jestli to má být všechno, tak jsem akorád sklopil hlavu. To byla otázka... Řekl jsem sklesle a složil pečeť. Ryuton: Redo Drago. Řekl jsem a celý se proměnil v červeného draka a vycenil na ní zubáky.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:19 am

Nelleil

Potom co poskládal pečetě a proměnil se draka jsem začínala něco cítit. Hele možná se něco děje, něco cítim. řekla jsem a čekala jestli se proměním. Bohužel tohle nestačilo, protože to co bylo cítit byl neskutečnej smrad z drakovy tlamy.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:21 am

Zeref

Začal jsem na ní vrčet.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:26 am

Nelliel

Potom co zkusil řev se opět nic nedělo. Řekla bych, že tohle si nikam nepovede nemáš tam něco jiného? zeptala jsem a doufala, že když se promění zpátky tak ten puch zmizí.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:34 am

Zeref

Prý to nikam nevedlo a já se proměnil zpátky. To bude těžký. Moment! Něco mě napadlo! Řekl jsem na hlas a uskočil od Nel a složil asi 50 pečetí. Hokkyokuton: Yokoyure Yari Zakřičel jsem a za nel se začal valit nechutně velký kus Ledovce, který níčil všechno co se mu postavilo do cesty.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:42 am

Nelliel

Když se proměnil zpátky tak pomalu začal puch odeznívat. Mnohem lepší pomyslela jsem si a čekala co vymyslel. Poskládal pečete a já čekala co se bude dít. Až po chvíli jsem začala cítit chlad na zádech, a když jsem se otočila viděla jsem ohromný kus ledu. Vysoký asi 4 patra. Zeref uspěl, protože jsem začala cítit nárůst chakry. Proměnila jsem se téměř instantně a hned potom jsem se objevila u Zerefa. To jsi to nemohl použít už předtím ? zeptala jsem se a byla jsem ráda, že to nejhorší už máme za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:45 am

Zeref

Bleskoidně se objevila u mě a pak se mě ptala na to, proč jsem to nepoužil předtím. Nevím no... ale měla by si s tím něco dělat... nejsem Madara a nedokáže to odvolat. Dodal jsem a popostrčil jí dopředu.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:49 am

Nelliel

Potom co mi ohlásil, že to nedokáže odvolat jsme byly tak trochu v prdeli. Když mě postrkoval dopředu, tak mě ale něco napadlo. Hádám, že s tím nic neuděláme, tak co trénovat na tom ledovci potom co se usadí? ptala jsem se ho a připravovala jsem si nějaký útěk, když tréning na ledovci neprojde.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 12:58 am

Zeref

Pokrčil jsem ruce a povzdychl. Tenhle prostor je nekonečný a trénovat na tom by nebylo špatný, ale bude se to klouzat. Řekl jsem a vyskočil přímo na ten ledovec, na kterém jsem hnedka hodil držku. Au! Vykřikl jsem se slzičkou v oku.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 1:26 am

Nelliel

Potom co Zeref souhlasil a vysvětlil mi na co dávat pozor vyskočil nahoru a natáhl se. Vyskočila jsem za ním a když jsem ho viděla na zemi tak jsem málem skončila na zemi taky, ale smíchy. Smála jsem se mu, ale šla mu pomoct zvednout se. Mno teď když máme za sebou tu obtížnější část, tak ti můžu říct o co jde. Sonído mi na Master úrovni dovoluje pohybovat se až nadsvětelnou rychlostí a tím vytvářet pro tebe iluzi toho, že jsem tu vícekrát, ale co nedokážu je bojovat a pohybovat se tak rychle, abych mohla tvořit klony. Chápeš mě nebo by jsi rád něco ještě vysvětlil? vysvětlovala jsem a ptala se ho nakonec jsem se na něho usmála a čekala jestli bude mít nějaké otázky.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 10:37 am

Zeref

Poslouchal jsem jí a jen kýval hlavou, pak jsem se podrbal na hlavě. Na to by se spíš hodil Madara nebo někdo se Sharinganem. Řekl jsem, protože jsem neměl absolutně nic, co by dokazalo detekovat tak rychlé pohyby.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 5:59 pm

Nelliel

Potom co začal protestovat jsem ho ujišťovala To zvládneš. Určitě bude stačit, když se budeš jen bránit. Hned potom jsem vytáhla meč a byla jsem připravená.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 9:47 pm

Zeref

Jen jsem kývnul hlavou a v ruce se mi vytvořil temný meč. Tak pojd. Řekl jsem a v očích se mi ještě objevil Makkuragan. Mám oči, které dokážou trumfnout Sharingan a já řeknu, že nic takového nemám... nejspíš jsem udělal dobře, protože nemusí každý vědět o mojí síle. Pomyslel jsem si a čekal co vyvede.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 10:27 pm

Nelliel

Když mě vyzval, tak jsem zmizela a objevila jsem se o kousek dál od něho. Takto asi čtyřikrát až pětkrát za sebou, ale rychlost se zvětšovala až nakonec jsem se nakonec dostala na ty správnou rychlost. Zatím jsem neútočila, protože jsem mu chtěla ukázat dvakrát ještě před bojem. A tak se taky stalo, objevila jsem se na 2 místech zároveň. Po chvíli na třech a na čtyřech. Zeref byl uprostřed čtverce, který byl tvořen postavením pravou a třemi iluzemi Nel. Připraven ? ozvalo se ze všech 4 rohů...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 10:33 pm

Zeref

Když se začali tvořit iluze, tak jsem se usmál. Jasně. Řekl jsem a čekal co to ještě víc vyvede.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 10:56 pm

Nelliel

Potom co jsem dostala svolení, tak jsem zaútočila, ale iluze začali pomalu mizet, protože jsem se soustředila na to jak zaútočit na Zerefa. Ze tří iluzí zbyla jen jedna, ale i to byl dost velký úspěch. Pravá Nel a na proti ní iluze Nel se řítily na Zerefa. Když byly dostatečně blízko, tak se obě najednou napřáhli a ve stejnou chvíli zaútočily na Zefera.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyTue Jul 15, 2014 11:25 pm

Zeref

Vypadalo to, že iluze selhali, ale jedna vydržela a já se akorád zašklebil. Při jejím útoku ze dvou stran jsem vyskočil a roztočil se, takže jsem vyblokoval oba dva útoku, nejspíš jsem neměl útočit, takže při dopadu na zem jsem odskočil a čekal na další útok. Sice jen jedna iluze, ale furt něco. Řekl jsem a připravil se na další útok.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyWed Jul 16, 2014 9:44 am

Nelliel

Potom co mí zablokoval útok, jsem se nevzdávala a zkusila to znovu. Největší snahu jsem měla hlavně k tomu, abych vytvořila co nejvíce iluzí. Normálně to není problém se jen pohybovat rychle, ale když se k tomu přidá i útok už je to neskutečně těžké.
Vytvořila jsem svojí rychlostí další iluzi, kterou jsem se snažila držet a znovu jsem zaútočila, tentokrát ale v trojúhelníkovém postavení a měla jsem dost štěstí, že jsem udržela ty 2 iluze. Tentokrát se ale útok lišil do poslední chvíle nemohl vědět jak na něho přijde útok. Těsně předním se iluze rozplynuly a Zeref si mohl myslet, že se technika nepovedla. Tomu tak ale nebylo, protože pravá Nel se objevila za ním. Následně jsem do něho jen rukou strčila Zásah. řekla jsem, aby jsme se nezranily.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  EmptyWed Jul 16, 2014 9:57 am

Zeref

Okolí bylo zmatené a já akorád sledoval všechny ty iluze, které najednou zmizeli a já se poškrábal na hlavě. Bude to náročné, ale hlavní cíl této techniky je zmást nepřítele a zaútočit do smrtelného bodu. Pomyslel jsem si a ještě přemýšlel nad tím, jak tu techniku vylepšit a pak mě Nel strčila a já zamyšleně uklouzl a spadl. Tuším, že takhle to má fungovat, ale určitě by se to dalo ještě vylepšit. Řekl jsem a vstal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki - Okolí.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kladná Říše - Okolí
» Savany - Okolí Hlavního Města
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: