Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 12:10 am

Zeref

Trochu jsem nad tím přemýšlel a pak jsem se akorád poškrábal na hlavě a zasmál se. Takže to vysvětluje to, proč říkáš takové divné věci. Řekl jsem a zavzpomínal v mojí zbloudilé paměti, jestli si jí pamatuju jako dospělou. Nepamatuju... během dne vidí x otrhaných vesničanů. Dodal jsem a vytáhl kartu, která mi to všechno vykreslila. Zajímavý, tak takhle to je. Pomyslel jsem si a četl si dál informace.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 12:19 am

Nelliel

Jaké divné věci ? zeptala jsem se a dojedla tu kaši co mi připravil. Když nepamatuješ tak se ti těžko bude něčemu věřit. Nemáš ještě něco? Ta kaše byla sice dobrá, ale bylo toho málo. dodala jsem a usmála se na něho, protože mi hlavou proletěla tahle myšlenka Vypadá to, že by se mohl začít chovat normálně. Super.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 12:23 am

Rin

Když začala Asuna vařit, tak jsem si na chvíli položil hlavnu na gauč. Na chvíly jsem usnul, ale okamžitě mě probudila krásná vůně, která šla z kuchyně. Asuno, voní to báječně. Už se nemůžu dočkat. Řekl jsem a pousmál se na ni. Než dovařila, opakoval jsem si v hlavě ten souboj s Madarou. Po chvíly přišla Asuna se 2 talířema a položila je na stůl. Wow, arigatō Asuno. Řekl jsem a dal si první sousto. Ty v té kuchyni doslova kouzlíš, mňam. Dodal jsem po chvíly a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 12:26 am

Zeref

Po tom co jsem dočetl informace mě napadla jedna věc . Chápu... Nejsem ninja infiltrator jen tak pro nic za nic, tyhle karty mi řeknou vždy pravdu. Takže ve skutečnosti jsi víc sexy? Zeptal jsem se a hluboce se zasmál. Pak jsem akorát ukázal na ledničku aby si mohla vzít co chce.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 12:45 am

Asuna

Když mu chutnalo, tak jsem se usmála a taky začala jist. Byla jsem ráda, že můžu vařit pro někoho, koho mám ráda... Přesně jako moje matka. Když jsem jeden dojedla, tak jsem se roztomile usmála a vzala si do ruky přiborovy nůž. Můžu pak udělat víc, jestli budeš chtít. Řekla jsem a zamyslela jsem se nad tím, že ani nevím nic o Rinovi krom jména. Proto jsem se opět usmála. Vis, ráda bych o tobě věděla víc, když už jsme tak daleko, tak by jsme si mohli trosku vyměnit informace. Řekla jsem a čekala jestli bude pro.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 10:36 am

Kensei

Když řekl, že si to znamení pořád zasloužím, tak jsem mu chtěl něco říct, ale nakonec jsem mávl rukou. Vzal jsem ty kuličky a dal do kapsy. Odešel jsem a neviděl jsem nikde Sayuri, pak mě napadlo, že by mohla býti v pokoji a tak jsem se tam vydal. Otevřel jsem dveře a tam nikdo, třeba je u sebe v pokoji? Pomyslel jsem si, ale nechtěl jsem rušit a tak jsem si sedl na balkon s lahví whiskey a sklenkou v ruce.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 11:12 am

Nelliel

Sledovala jsem ho, když si prohlížel tu kartu a pak řekl, že říkají vždy pravdu. To bylo v pohodě, ale když se zmínil o tom jestli jsem víc sexy tak mě dost naštval, já to nevydržela a hodila po něm talíř po kaši Tohle už nikdy neříkej! řekla jsem a hned potom jsem se snažila uklidnit, abych s ním mohla v klidu mluvit. Myslíš si, že jsi něco víc když vypadáš normálně? dodala jsem, když jsem si myslela, že jsem už v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 11:45 am

Zeref

Ta škvrně po mě hodilo talíř, který se hnedka rozbil. V hlavním městě je spousta značek, které vidí jen někdo. Třeba tu co si četla, tak tu můžou vidět jen ti, kteří v životě někoho měli rádi. Kupodivu to viděl i Madara. Řekl jsem a zasmál se. Pak mi položila celkem chytrou otázku a já akoráda zahoupal postýlkou. Já...a normální? Zeptal jsem se a v hlavě mi prolítli vzpomínky na Luci. Kso! Jde přímo ke zdroji. Pomyslel jsem si a pak si opět sedl na gauč.

Madara

Kensei hodně rychle odešel a já se akorád otočil směrem dozadu a tam se objevil Zetsu. Všechny kamery jsou funkční? Potřebuju sledoval pokoj 4 s Uchihama a pokoj * * * s těma dvouma. Řekl jsem a ovladačem zapnul 4 monitory. Podle toho jak se tváříš Zetsu vidím, že není něco v pohodě viď? Začíná zima... Řekl jsem a sledoval monitory.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 4:24 pm

Nelliel

Po jeho slovech a popisu tabulky, u které jsem si kontrolovala svoje pozadí, jsem přemýšlela nad tím koho jsem mohla mít v životě ráda. Nejspíš jsem asi měla rodinu, když to říká. prolítlo mi hlavou a hned na to jsem Zerefovi odpovídala Myslela jsem si, že zrovna ty by jsi mohl být, ale když myslíš, tak ne. a stále mi vrtalo hlavou koho jsem mohla mít ráda.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 4:44 pm

Zeref

Seděl jsem na gauči a pak zmínila to, že jsem mohl být normální. Bohužel. Život je těžký. Řekl jsem a ovladačem zapl televizi.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 5:48 pm

Rin

Když jsme dojedli první porci, Asuna se řekla, že o sobě vůbec nic nevíme a bylo by skvělé, kdyby jsme se trochu víc poznali. Skvělý nápad. Řekl jsem a usmál se. Vzal jsem si do ruky druhou porci a zakousl se. Mno, moje celé jméno je Rin Okumura. Pocházím z klanu Seinaru noroi, což znamená svatí prokletí. Matka byla Kněžna a otec Satan, tak proto to jméno. Naše KG spočívá v přeměně do démoní formy, jak sis už mohla párkrát všimnout. Řekl jsem a usmál se na ni. V částečné démoní formě využíváme svaté plameny a síly našich předků. V plné formě se jedná o ryzí sílu Satana a narostou nám i křídla. Bohužel, celý náš klan kromě mě a mého bratra zemřel ve válce, takže bych byl opravdu nešťastný kdybych o jednoho z vás přišel. Řekl jsem v předklonu a na stůl mi ukápla jedna slza.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 6:11 pm

Asuna

Poslouchala jsem Rina a jeho klan byl vskutku zajímavý. Křídla? Pomyslela jsem si když to zmínil a dál poslouchala. Nakonec jsem se dozvěděla, že jejich klan zemřel ve válce. Stejně jako ten můj... koukám, že hodně shinobi ve světě má stejnou minulost. Řekla jsem si v mysli a ke konci řekl, že nechce aby o jednoho z nás přišel a v tu dobu jsem si uvědomila jednu důležitou věc. Seděla jsem a měla jsem celou dobu sklopené oči.
Spoiler:
To mi je líto... poslední dobou se nedá narazit na někoho, koho by neprovázela stejná minulost. Doufám, že se tvůj bratr někdy ukáže a bude zdráv. Řekla jsem a chytila ho za jednu ruku. Moje celé jméno je Yuki Asuna a jsem ze spolku rytíří krvavé přísahy, který byl znám nejsilnějšíma technikama na boj na blízko s určitou zbraní. Já třeba používám Rapír, který je ukován z neznámého materiálu. Celá moje rodina až na matku učinkovala ve společenstvu. Můj táta byl vůdce, byl absolutně nejlepší v tom co dělal... měl hodně respektu a byl to podctivý muž, ale pak... republikove armady meli rozkaz nas vyhladit kvůli naší síle. Celé vesnice nám důvěřovala, ale se sílami jejich ninjů jsme se nemohli rovnat. Řekl jsem a trochu víc sevřela ruku. Všichni zemřeli... i ti, kteří ve společenstu neučinkovali, což byla moje matka, která byla senzační kuchařka. Dokázala jsem utéct se svojí mladší sestrou, kterou jsem ztratila v horách... hledala jsem jí, ale nenašla. Nikdy si neodpustím to, že jediného člena rodiny jsem nechala ztraceného někde v horách. Dodala jsem pak druhou rukou lehce praštila do stolu. Musím jí najít! Je jí teprve 13... Řekla jsem a z očí se mi též spustilo pár slz. Ani jsem nevěděla, jestli bych dokázala dál o sobě něco říct, ale zapomněla jsem na to nejpodstatnější. Kolik je ti let? mě bude za pár měsíců 16. Dodala jsem a lehce se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 6:43 pm

Nelliel

To by jsi měl říkat hlavně sobě. řekla jsem, zvedla se ze židle a šla si najít ještě něco k jídlu, protože ta jablečná kašička co mi Zeref připravil mi vážně nestačila. V lednici bylo opravdu dost jídla, některé dokonce i prošlé a to dost dlouhou dobu. Tohle ty vážně budeš ještě jíst ? zeptala jsem se ho a ukazovala na ten prošlej jogurt.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 6:51 pm

Zeref

Když poukázala na prošlý jogurt, tak jsem se zasmál a dál se díval na televizi. Jsem tu jednou za uherský rok, takže nestihnu většinou všechno sníst, nebo naopak vytřídit. Řekl jsem s tím, že jsem se zaksichtil. Nesnáším jogurty. Pomyslel jsem si a dal si ruku pod hlavu. Moment! Jestli tam je prošlé jídlo tak co ty... vajíčka?! Pomyslel jsem si a zmateně vytáhl kartu, na které se zobrazoval status.

kód:
Nadcházející průjem.

Když jsem si to přečetl, tak jsem se chytl za hlavu. Neeeeeeeee! Ku*va!
Spoiler:
Zakřičel jsem.


Naposledy upravil Myri dne Sat Jul 12, 2014 7:04 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 6:57 pm

Rin

Když jsem poslouchal Asunin příběh, dozvěděl jsem se, že taky pocházela z klanu s mocnými technikami. Bylo smuté, že i její klan postihl stejný osud, jako ten můj. Vaříš opravdu skvěle, to musíš mít po mámě. Řekl jsem a usmál se. Mě bylo před pár měsíci 16, bohužel jsem je neměl s kým oslavit... ale co už. A neboj, tvoji sestru najdeme. Dodal jsem po chvíly a chytil ji i druhou rukou.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 7:08 pm

Asuna

Usmála jsem se na Rina, když zmínil, že vaření mám po mámě, ale měl pravdu. Takže jsi starší. Řekl jsem a zasmála se. Doufám, že jí najdu, protože by se mi hodně zlepšil život, mohla by žít s námi. Pomyslela jsem si, ale neměla jsem ještě tu statečnost to říct Rinovi. Vypadalo to, že mě něco trápí. Příští tvoje i moje narozeniny oslavíme spolu! Řekl jsem a pohladila ho po jedné ruce.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 7:35 pm

Nelliel

Přehrabovala jsem se v lednici a hledala něco nezkaženého. Když najednou Zeref začal křičet "ne", podívala jsem se na něho, řekla a usmála se Tak já ti zkusím najít nějakej co je poživatelnej. V lednici bohužel nic poživatelného nebylo, takže jsem celý obsah naházela do nějaké prázdné krabice co ležela vedle se slovy Pak by jsi to mohl alespoň vyhodit. Když jsem si myslela, že už tu nic k jídlu není, tak jsem si vzpomněla na tu krabici co jsme společně přinesli. Z ní jsem to jídlo uklízela do lednice a přitom jsem hledala něco co si bych si mohla sníst.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 7:44 pm

Zeref

Po tom co řekla jsem rychle utíkal na záchod. Ok, OK, OK! dělej jak chceš! Zakřičel jsem a zmizel na záchodě. Bože dej mi sílu! Pomyslel jsem si a jen tak sebou kroutil.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 7:56 pm

Nelliel

Vyndávala jsem jídlo a nic moc zajímavého tam nebylo, až úplně na dně byly vajíčka k tomu jsem sehnala nějaký kus salámu nebo šunky. Mezitím Zeref zmizel, v tu nejlepší chvíli, protože jsem od něho chtěla pomoct. Bohužel jsem si musela poradit sama. Vzala stoličku a tu postavila před sporák vylezla na ni. Pak jsem začala s přípravou jídla. Nejdříve osmahnout šunku na to hodit vajíčka a podávat. Udělala jsem toho až moc, taková půlka ještě zbyla a tu jsem nechala na pánvi. Pak jsem se přestěhovala ke stolu kde jsem si ten svůj oběd snědla.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 8:35 pm

Rin

Když jsem si povídali, řekla, že naše narozeniny oslavíme společně. Nic jiného bych si nepřál. Řekl jsem a usmál se. Potom jsem dojedl Asuniny úžasné sendviče. Bylo to opravdu výborné. Dodal jsem po chvíli a postavil se. Z trika jsem si smetl drobky a šel do ložnice pro meče. Meče jsem vzal a šel si sednout zpátky za Asunou, kde jsem je vytasil je a začal si je kontrolovat. Už by potřebovali nabrousit.. Řekl jsem, položil meč na stůl a začal pomocí meditace čerpat čakru. Když jsem ji měl dostatek, udělal jsem několik znaků a díky plamenů jsem začal meč brousit. Když pomocí meditace čerpám čakru, zvidítelní se mi klanové tetování. Řekl jsem a usmál se na Asunu.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 8:41 pm

Asuna

Usmála jsem se při jeho reakci a pak odnesla talíře. Opět jsem si přisedla, když Rin dělal něco s mečema. Elucidator?! Zeptala jsem se a koukala na ten meč. Tenhle meč je hodně vzácný, kde si k němu přišel? Zeptala jsem se a pak si prohlížela i ten druhý, který vypadal, jakoby byl vyrobený z ledu. Táta mě seznamoval s hodně druhy mečů, ale tento neznám. Pomyslela jsem si a pak se jen usmála na to jak krásně svítil.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySat Jul 12, 2014 8:45 pm

Zeref

Když jsem byl hotový, tak jsem vyšel ze záchoda a škrábal jsem se na hlavě. Ta holka už měla hotové jídlo a já si akorád přisedl ke stolu a vytáhl pergamen s pár informacema. Spousta zbytečných informací... to už je absolutně k ničemu. Řekl jsem a hodil ho do koše, pak jsem si všiml, že venku začalo sněžit. To si děláš pr**l?! Vykřikl jsem a rychle běžel k oknu, které jsem otevřel a koukal se jestli to je fakt pravda.

-> V okolí začalo sněžit.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySun Jul 13, 2014 10:30 am

Nelliel

Jedla jsem svůj oběd. když došel Zeref s nějakým pergamenem a sedl si ke mě. Nato následovala hromada nadávek až pergamen skončil v koši. Asi hodně zajímavá četba. pomyslela jsem si a jedla dál. Hned na to začal nadávat znovu a tentokrát letěl k oknu. Mezi tím jsem dojedla a byla jsem strašně zvědavá co se venku tak zajímavého děje, proto jsem se rozeběhla a vyskočila mu na záda. Jupííí. Sněžíííí. Postavíme spolu sněhového Madaru ! vykřikla jsem, potom co jsem viděla, že padá sníh a okamžitě jsem běžela ke dveřím Ty nepůjdeš dovádět ? zeptala jsem se u dveří.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySun Jul 13, 2014 11:06 am

Zeref

Po tom co mi skočila na záda, jsem akorád sklopil hlavu a přál si ať už je v normální formě. Sněhového Madaru?... Pomyslel jsem si při pohledu na zem kde bylo ještě málo sněhu. Sněhového Madaru klidně postavit můžeme, ale až bude více sněhu. Do té doby... Řekl jsem a opět si lehl na gauč.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 EmptySun Jul 13, 2014 6:49 pm

Nelliel

On si zase vlezl na gauč, Proto jsem se vrátila k němu vrátila a začala ho tahat ven Tak alespoň koulovačku... No ták bude sranda... Uvidíš. přemlouvala jsem ho...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 7 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: