Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyMon Jul 14, 2014 11:51 pm

Asuna

Konečně jsme došli ven a Rin si dal dostup a vytasil meč, já jsem ho taky vytasila a zaujala svojí bojovou pozici, která vypadala celkem srandovně, když jsem držela tak těžký meč. Neboj, tobě bych neublížila. Řekla jsem a naběhla na něho jako vždycky když bojuje se svojím rapírem, ale tentokrát to bylo takové, že jsem se soustředila na sílu, protože to bylo jako držet pytel sena na malíčku. Při prvním setkání mečů jsem se usmála a musela se zeptat. Když jsem se převlíkala, viděl si něco? Zeptala jsem se a trochu se začervenala.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyMon Jul 14, 2014 11:53 pm

Zeref

Když řekla, že mi o ní řekne po cestě, tak jsem se usmál. Máš 2 sekundy na vysvětlení. Řekl jsem a pak jí chytil za hlavu a my se objevily v dimenzi, kde bylo všude černo. Stihla si to? Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 12:01 am

Rin

Když duel začal, Asuna se zeptala, jestli jsem něco viděl. Těžko říct, něco málo možná, ale ta deka mi celkem zavazela. Řekl jsem, usmál se a snažil se nenechat se zranit vlastním mečem.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 12:06 am

Asuna

Když řekl, že viděl něco málo, tak jsem zastavila a Elucidator si dala podél těla. Něco... málo?! Řekla jsem a naštvaně se na něho podívala.
Spoiler:

Pak jsem do Elucidatoru pustila svojí chakru a ten začal černě zářit. Já myslela... že si říkal.... že se..... nebudeš.....Koukat! Zakřičela jsem a přímo do jeho Dark Repulseru jsem pustila Linear, který zářil černě a měl neskutečnou sílu.
Spoiler:
.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 12:26 am

Rin

Když jsem viděl, jak Elucidator začíná svítit černě, věděl jsem, že to nedopadne dobře. Asuno...Jen jsem tě kontrolovááál.... Řekl jsem a letěl za skrýš Akatsuki. Dopadl jsem do nějákého křoví, kde jsem zůstal nehybně ležet. Vidím, že Asuna je pěkně silná. Řekl jsem, lechce se zasmál a hleděl na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 12:31 am

Asuna

Když řekl, že mě kontroloval, tak jsem si povzychla. To určitě. Řekla jsem si pod nos a když odletěl, tak jsem skočila za ním. Letěla jsem tak, že mi furt Elucidator svítil a vypadalo to na další techniku. Čím víc jsem se blížila, tím víc to vypadalo nebezpečně.
Spoiler:
.
Když jsem doletěla těsně nad Rina, tak jsem meč zabodla do stromu za ním a sedla si mu na břicho. Gomene, ale zasloužil sis to. Řekla jsem a pak si všimla, jak nevhodně sedím.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 9:56 am

Kensei

Když řekla, že nic takového nepije, tak jsem byl zklamaný, protože se tu nudím a nikdo nechce pít, ale nedal jsem to na sobě znát. Alespoň zbude více pro mě. Řekl jsem a jednoho jsem do sebe šoupl jak nejrychleji to šlo.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 10:22 am

Rin

Myslel jsem si, že už je po všem, ale nebylo. Asuny vyskočila a použila dalši techniku, která ze spodu vypadala opravdu děsivě. Meč naštěstí zabodla vedle mě a dopadla mi na břicho. Ouch...gomene Asuno, nechtěl jsem tě naštvat. Řekl jsem a seskočil s ní dolů. Tak co Elucidator? Zeptal jsem se a usmál
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 10:33 am

Asuna

Rin se mi omlouval a já akorád pohybovala prsten jako "tytyty". Pak mě chytl a seskočil semnou dolů, museli jssme vypadat celkem divně, když jsem mu seděla na břiše a teď semnou seskočil dolů a já se ho musela držel abych nespadla. Je to úžasný meč. Řekla jsem, protože moje síla s tím mečem byla opravdu velká.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 10:35 am

Sayuri

Kensei si dával skleničku za skleničkou a já akorád kroutila hlavou. Nechápu, jak to můžeš pít. Řekla jsem a čekala, jestli mi ještě ukáže něco jiného z toho chování.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 12:09 pm

[b]Rin

Byl jsem rád, že se ji meč líbil. Jo to je, ale říká se, že existuje ještě mocnější meč, než je Elucidator. Řekl jsem a zahleděl se na nebe. Asuno, nevíš kdy nám začíná další mise? Zeptal jsem se a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 12:13 pm

Asuna

Rin řekl, že existuje ještě silnější meč než je Elucidator a tak jsem přemýšlela a nic mě nenapadlo. O tom ani nevím, ale musí být hodně silný. Řekla jsem a trochu se oklepala zimou. Asi zítra... zachvilku se bude stmívat. Dodala jsem a stoupla si na svoje. A pak akorád drkla do Rina. Budeš spát v obyváku. Řekla jsem s dábelským pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 1:02 pm

Rin

Když mi Asuna řekla, že budu spát v obýváku, tak jsem se pleskl po obličeji. To mi nemůžeš udělat. Jsem zraněný! Řekl jsem se sklopeným pohledem. Už budu hodný. Dodal jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 1:09 pm

Asuna

Rin se vymlouvla na to, že je zraněný a já se akorád usmála. Budeš hodný? Uvidíme, jak mi to vynahradíš. Řekla jsem a mrkla na něho. Pak jsem ho chytla za ruku a dala mu svoje prsty mezi ty jeho. Nechám tě spát v pokoji, jak si říkal, tak to budeš potřebovat víc jak já. Dodala jsem a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 2:12 pm

Rin

Když mi řekla, že můžu spát v pokoji, tak jsem si oddech. Doufám, že tam budeš spát se mnou. Řekl jsem a usmál se. Nerad usínám sám. Dodal jsem a šel s Asunou směrem ke vchodu.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 2:22 pm

Asuna

Rin chtěl, abych s ním spala a já se akorád nejistě usmála. Jistě, když budeš chtít. Řekla jsem a zamyslela se nad tím, jak se mi v postýlce nejlépe usíná. Nevím jak to půjde, ale jsem zvyklá spát v posteli tak trochu jiným způsobem. Pomyslela jsem si a ve skrýši se oklepala zimou.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 2:53 pm

Čas -> 18:30.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 3:18 pm

Rin

Když Asuna souhlasila, že bude vedle mě spát, hned jsem se cítil klidněji. Pojď, připravím ti horkou koupel. Řekl jsem a šel do pokoje. Mezitím se tu posaď, hned to bude. Dodal jsem a zašel do koupelny. Po chvíly jsem začal šramotit ve skřínce. Kde to sakra je, někde tady jsem to zahlédl... Jo tady! Řekl jsem si a natáhl se pro lahvičku s relaxační pěnou.
kód:
Madarova regenerační pěna do vany. Řeďtě v poměru 1:10. Pěna plně zregeneruje vaše tělo a čakru.
Wow, že by to tu Madara zapoměl? Asi to býval jeho pokoj. Řekl jsem si a začal napouštět vanu. Koupel připravil podle postupu a šel pro Asunu. Koupel je hotova! Měla by ti udělat lépe. Řekl jsem a šel si sednout na gauč.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 4:43 pm

Asuna

Byla mi celkem zima a Rin řekl, že mi připraví horkou koupel a já se nebránila, spíše se usmála a kývnula hlavou. To zní vážně super! Řekla jsem nadšeně a pak Rin zmizel v koupelně a já se posadila a koukala z okna na západ slunce. Připomíná mi to klanovou halu ze které bylo taky krásně vidět na západ slunce. Pomyslela jsem si a když se Rin vrátil s tím, že koupel je hotová, tak jsem se usmála a on si sedl na gauč. Popošla jsem k němu a zohla se k němu. Budeš se muset proběhnout, nechala jsem ti venku meč. Řekla jsem a mrkla na něho a také mi to zajistilo pár minut soukromý. Šla jsem směrem do koupelny a zamkla zasebou. Svlékla jsem se a věci si položila na sušák. Pomaličku jsem lezla do teplé koupele a zatáhla závěs. Položila jsem si hlavu na okraj a relaxovala. Spát... s Rinem... nevím jestli to je zrovna dobrý nápad, když jsme se zrovna poznali a to venku bylo úplně jiné. Teď se jedná o.... manželskou postel. Pomyslela jsem si a snažila si vymyslet nějaký plán.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 8:07 pm

Rin

Když jsem si sedl na gauč, tak mi Asuna řekla, že nechala můj Elucidator venku. M.....m..můj Elucidator? Kse! Už běžím brouku! Řekl jsem si a vystartoval na chodbu, kde jsem se proměnil do plné démoní formy a pomocí křídel tam okamžitě doletěl. Nečekal jsem, že bych se dokázal přeměnit jen tak. Musím se ty formy naučit lépe ovládat. Pomyslel jsem si, popadl meč a letěl zpět. Před vchodem jsem formu shodil. Mám ho, uff.. Řekl jsem a lehl si zpět na gauč. Tak co Asuno, jaká je koupel? Zeptal jsem se a začal Elucidator čistit od hlíny.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 8:32 pm

Asuna

Relaxovala jsem v koupeli se zavřenýma očima a pak naklonila hlavu na stranu a vypadalo to, že usnu, ale nemohla jsem a tak ve mě hnedka něco škublo a já otevřela oči. Jako.... doma Pomyslela jsem si a Rina ani neslyšela jak jsem byla uvolněná.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 8:41 pm

Rin

Když jsem přišel, Asuna asi usnula, protože nereagovala na moji otázku. Elucidator byl už poměrně čistý, tak jsem si ho a zbytek meču šel odnést do pokoje. Napadlo mě si je položit do skříně, tak jsem ji otevřel a položil je na první volnou poličku. Skříň jsem zavřel a ve chvíly když jsem chtěl odejít, zahlédl jsem Asunín rapír. Že bych si ho vyzkoušel? No nevím....Nechci naštvat Asunu. Přemýšlel jsem a po chvíly ho nakonec vzal. Ve skříňi byla taky stará deka, tak jsem ji popadl, sruloval a postavil doprostřed obýváku. Postavil jsem na ni jeden z polštářů, který posloužil jako hlava. Tak se podíváme, jak si rychlý. Řekl jsem a rapír vytasil. Páni, lehký jako pírko. Párkrát jsem s ním švihl do prázdna a šlo slyšet, jak krájel zvuk. Poté začal šermovat.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 9:05 pm

Asuna

Stále jsem relaxovala, ale voda už začínala být studená a tak jsem vypustila vodu a začala se sprchovat. Celá jsem se omyla a pak se utřela do ručníku, který tu byl jen jeden a já si tím ručníkem utřela celé tělo. Hehe... jsem ráda, že jsem se do toho mohla utřít jako první. Pomyslela jsem si a vzala si jeden ze dvou županů, který byli na háčku. Oblékla jsem si ho a vzala si svoje věci s sebou. Když jsem vyšla ven, tak si Rin šermoval s mojím rapírem a já se akorád usmála. Je to něco jiného viď? Řekla jsem a svoje věci si uložila do skříně.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 9:12 pm

Rin

Do šermování jsem se celkem vžil, byla to zajímavá změna. Gomene Asuno, chtěl jsem si ho na chvíly vyzkoušet. Řekl jsem a párkrát seknul do "figuríny", která se okamžitě rozpadla. To teda, je ohodně lehčí než ty moje. Odpověděl jsem a usmál se. Tak jaká byla koupel? Zeptal jsem se a šel vrátit její meč do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 EmptyTue Jul 15, 2014 9:43 pm

Asuna

Rin si myslel, že jsem se na něho zlobila kvůli tomu, že si pujčil můj rapír a já při cestě zpátky akorád mávla rukou jakože to nevadí. Nádhera... i ty by si se měl jít vykoupat. Řekla jsem a šla do kuchyně udělat něco k jídlu.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 11 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: