Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyWed Jul 16, 2014 6:28 pm

Kensei

Už jsem byl v koupelně a pomalu si vyslékal svoji košilu, když jsem uslyšel Sayuri a zeptala se mě, kde mají pokoj nebo jak se jmenují, tak jsem vyšel bez košile a řekl. Yuki nebo Yoki. Nějak takhle. Určitě je najdeš. Já ti věřím. Řekl jsem a šel zpátky do koupelny.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyWed Jul 16, 2014 6:34 pm

Sayuri

Poslouchala jsem Kenseie a pak se akorád poškrábala na hlavě. Yuki? Yoki? Řekla jsem si pod nos a pak akorád pokrčila rameny a šla ven z pokoje. Yuki... Yoki... Yuki....Yoki....Yuki....Yoki. Opakovala jsem si furt v mysli a při procházení chodbou se koukala na značky se jmény. Zurafa.... Zeref... Zuki.... Gebo...Dakaru... Asuna.... Říkala jsem si v hlavě a při posledním jméně se zastavila. Asuna... Yuki... Yuki...Yoki... Asuna Yuki! Pomyslela jsem si a zaťukala na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 2:30 pm

Rin

Když Asuna zhasla a vrátila se, překulil jsem se na ni a políbil ji. Pořádně se vyspi, bude to náročná mise. Řekl jsem a lehl si zpátky na svoji půlku. Bude to výzva, ale ty mám rád. Řekl jsem si a hleděl do stropu. Po chvíly někdo zaklepal na dveře, tak jsem se vyhrabal z postele a znovu rožnul. Kdo to může být.. Řekl jsem si a šel otevřít dveře. Otevřel jsem a stála tam nějáká holka. Ahoj, copak potřebuješ? Zeptal jsem se a lehce začervenal.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 2:54 pm

Sayuri

Čekala jsem až někdo otevře a po chvilce otevřel nějaký kluk, nejspíš podle značky zmiňovaný Rin. Zeptal se mě co potřebuju a já se akorád usmála.
Spoiler:
. Zítra máte velmi těžkou misi... máte sraz v hlavním sále přesně v 7. hodin ráno. Budete pod velením jiného ninji z Akatsuki, takže s vámi nepůjde váš třetí člen. Řekla jsem milým hlasem a čekala jak bude reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 9:33 pm

Rin

Tu holku jsem si vyslech a lechce se divil, proč s náma Nel nepůjde. Děkuju za oznámení. Řekl jsem a usmál se. Jinak já jsem Rin, těší mě. Nevíš náhodou o koho se bude jednat? Zeptal jsem se a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 9:36 pm

Sayuri

Vypadal celkem mile, ale z téhle mise se možná někdo nevrátí. Sayuri, též mě těší. Řekla jsem a chtěla mu podat ruku, ale pak se zaptal, jestli nevím o koho se bude jednat. O Kenseie... Dodala jsem a dala si ruce do kříže.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 10:13 pm

Rin

Když řekla to jméno, akorát jsem zakroutil hlavou. Kensei..netuším o koho by mohlo jít. Bohužel, nic mi to neříká, ale i tak díky. Dobře se vyspi. Řekl jsem, usmál se a zavřel dveře. Než jsem se vrátil do pokoje, zašel jsem si pro sklenici vody. Jednu jsem vzal i Asuně, kdyby měla v noci žízeň. Položil jsem je kažnému na jeho noční stolek, zhasl a lehnul do postele.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 10:35 pm

Sayuri

Když zavřel, tak jsem se otočila a pomalu šla zpátky na pokoj. Kensei ještě nevylezl a já si lehla na gauč a dala si pod hlavu jeden polštář. Takže Kensei půjde na misi...a já tu budu trénovat s Madarou? Pomyslela jsem si a zavřela oči.

Čas -> 22:00
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 10:49 pm

Rin

Čas plynul a já stále nemohl usnout. Chtělo se mi akorát přemýšlet, tak jsem si oblékl župan a šel na verandu. Opřel jsem se o zábradlí a díval se na hvězdy. Dneska je krásně čistá obloha..a ty hvězdy..nádhera. Řekl jsem si a pokračoval v přemýšlení.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 10:52 pm

-> Ve stínu verandy stála nějaká osoba, která shlížela na oblohu opravdu smutným pohledem.

Spoiler:

Zuki

Koukala jsem na oblohu a přemýšlela nad tím, proč tehdy kluci zaútočily na Madaru. Pak přišel někdo nový na verandu a opřes se o zábradlí. Být tebou, tak se moc neopírám, protože to nedávno bylo celé rozbité kvůli jednomu sporu, takže by to mohlo lehce spadnout. Řekla jsem a pak opět pozorovala hvězdy.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 10:59 pm

Kensei

Sayuri jsem nechal poslat vzkaz těm dvěma členům a nechápal jsem, že Sayuri na to kývla. Naposled říkala, že ji beru jako slabou a ona taky je, když si nechá poroučet, alespoň ví, kdo je tady šéf .. Řekl jsem si ve sprše. Když jsem byl hotový, vyčistil jsem zuby a odešel do pokoje, kde jsem si lehnul do postele a usnul.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 11:12 pm

Rin

Když jsem se díval na hvězdy, něhdo ze spodu verandy mi řekl, ať se moc neopírám. Kdyžtak mě chytneš. Řekl jsem a trošku se zasmál. Nechceš jít nahoru, je tu lepší výhled na oblohu, než tam dole. Dodal jsem po chvíly a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 11:17 pm

Zuki

Trochu jsem přemýšlela nad tím co říká a pak si akorád povzdychla a vykročila ze stínu.
Spoiler:

Určitě bych tě chytla.... A máš pravdu, proto tu stojím a koukám se odtuď. Řekla jsem a s rukama v kříži a stála na popráh ve stínu.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 11:38 pm

Rin

Když ta holka vyšla ze stínů za mnou, jen jsem se plesk po tváři. Netušil jsem, že stojíš za mnou. Jsem Rin, těší mě. Řekl jsem a usmál se
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyThu Jul 17, 2014 11:41 pm

Zuki

Když řekl, že to netušil, tak ani neslyšel. Zuki, též mě těší. Řekla jsem a přišla ke zábradlí a položila na něho jednu ruku. Ty jsi tu nový jak předpokládám, jak se ti tu zatím líbí? Zeptala jsem se a furt se nemohla zbavit toho hnusného pocitu, že Ryuga tam venku někde je a bůhví co plánuje.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 18, 2014 12:00 am

Rin

Pořát mi nešlo do hlavy, co Zuki dělala na verandě. Je to tu skvělé, akorát Madara mě ráno celkem vytočil. Řekl jsem a sevřel pěst. Verandu lehce osvítil oheň, který mi sevřenou pěst zahalil. Ale jinak fajn. Dodal jsem s úsměvem a podíval se na hvězdy. Poslyš, co tady v takovou dobu vůbec děláš? Zeptal jsem se a podrbal na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 18, 2014 12:04 am

Zuki

Ten kluk řekl, že ho Madara ráno celkem vytočil, což nejspíš zapadalo k tomu, proč byl ráno takový ruch. Madara je sice přísný, ale když se mu dobře podřídíš, tak je i milý. Řekla jsem a mírně se usmála. Pak se mě zeptal co tu v takovou dobu dělám a akorád jsem též sevřela pěst a druhou rukou ukázala směr temné strana. Zaháním tu smutné vzpomínky a všechno okolo. Když jsem slyšela co máte za misi, tak mi to většinu myšlenek navrátilo zpátky. Řekla jsem a pak sevřela do pěsti i tu druhou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 18, 2014 12:28 am

Rin

Když jsem ji vyslechl, položil jsem ji ruku na záda. Moc dobře vím jaké to je. Právě u hvězd se dá nejlépe vyčistit hlava. Řekl jsem a šel si sednou na lehátko. Copak je na té misi tak strašného? Zeptal jsem se a lechce se natáhl.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 18, 2014 12:33 am

Zuki

Ten kluk mi položil ruku na záda, což mi trochu vadilo, ale nedávala jsem to najevo. Pak se zeptal na to, co je na té misi tak strašného, tak jsem akorád sklopila oči. Potkáte jednoho bývalého člena Akatsuki... toho, který mi dal tohle. Řekla jsem a otočila se směrem na něho a ukázalu mu přívěšek.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 18, 2014 12:40 am

Rin

Potkáme bývalého člena Akatsuki? To je vše? Řekl jsem si a nechápal, proč by ta mise měla být tak náročná. Co to symbolizuje? Zdá se mi, že už jsem to někde viděl. Zeptal jsem se a podíval na ni.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 18, 2014 12:45 am

Zuki

Držela jsem přívěšek v ruce a pak ho silně sevřela. Na 90% se nevrátíte živý. Řekla jsem a opět sklopila oči. On... Ryuga... je strašně silný... Řekla jsem a popošla blíž k němu a chytla ho za ramena. Slib mi, že když ho potkáte, tak se mu vyhněte... hned utečte. Dodala jsem a čekala jak bude reagovat. Naneštěstí jsem si to nevymyslela, protože podle informací ta určitá osoba jménem Naomi má hodně velkou ochranu a Ryuga patří k ní.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 18, 2014 12:55 am

Rin

Zuki mě chytila za ramena a chtěla, ať ji slíbím, že utečeme jestli Ryugu střetneme. No..to ti slíbit nemůžu, ale pokud nám nic jiného než útěk nezbyde, tak budiž. Řekl jsem a postavil se. Lehce jsem se protáhl a šel zpět do bytu. Dobrou noc Zuki, možná se ještě někdy uvidíme. Dodal jsem s úsměvem a zmyzel ve tmě. Šel jsem přímo do pokoje, kde jsem si lehl a konečně, s čistou hlavou usnul.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyFri Jul 18, 2014 1:09 am

Zuki

Vypadalo to, že ho neštvalo to, že má malou šanci na přežití. Možná. Dodala jsem po jeho odchodu a pak jsem si sedla na zem sledovala oblohu. Kéžbych tam mohla jít taky... Řekla jsem si pod nos a stále sledovala hvězdy.


Čas -> 22:35
-> ->
-> -> -> 6:00

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyMon Jul 28, 2014 5:35 pm

Julian

S tou malou holčičkou jsem šel směrem do skrýše a pak mě přepadl ten kluk s otázkou, jestli neumím nějaké lékařské ninjutsu. Vzhledem k tomu, že jsem nájemný ninja a do nemocnice nechodím, tak jsem jedno uměl. Mlčel jsem a šel směrem odkuď vyběhl. Tam ta dívka ležela a já si jí obrátil na břicho. Natáhl jsem ruku na její ránu a moje ruka začala zářit světlezelenou barvou. Ten kluk mohl vidět, jak se rána pomalu hojí, ale není to i tak moc velký zázrak, protože se to bude muset ještě léčit. Bude onee-chan v pořádku, žejo? Zeptala se a zatahala mě za rukám, já jí akorád druhou rukou pohladil po vlasech a koukl se na ní. Jistě že bude v pořádku... je to silná kunoichi. Řekl jsem a pokračoval v úzdravě.

Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 EmptyMon Jul 28, 2014 9:47 pm

Rin

Ani jsem to nedořekl a ten ninja už běžel do pokoje. Otočil Asunu na břicho a řány začal léčit. Rány se začali zacelovat a já si jen oddechl. Díky moc, kdyby si tu nebyl, zemřela by. Řekl jsem, chytil ji za ruku a alespoň ji předával čakru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 13 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: