Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptyFri Jul 04, 2014 10:15 pm

Madara

Čekal jsem u studny a pak se sem teleportoval i ten druhý kluk a já dal akorád ruce do kříže. Jste tu, aby jste položili svůj život za Akatsuki! Nesnažte se pak odejít nebo zradit... vede to k tomu, že bych vás musel zabít. Řekl jsem jim a pak popošel. Jste tu 3 nováčci... přidá se k vám ještě tahle dívka. Řekl jsem a popošel úplně aby jí bylo vidět. Budete jediná trojčlenná skupina v Akatsuki a to jen proto, protože jste úplný nováčci a kdyby se něco stalo, tak ať vás je raději víc a něják si poradíte. Dodal jsem a pak akorád položil na okraj studny pergamen, na kterém byli napsané instrukce k první misi. Berte to jako zkoušku, nejedná se o nic těžkého. Dodal jsem a zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptyFri Jul 04, 2014 10:26 pm

Asuna
Spoiler:


Vůdce Akatsuki mi dal prostor se představit, ale já tak neudělala. Akorád jsem poslouchala vůdce a ostatním se stranila. Bylo mi divné teď pracovat pro někoho, kdo má takové velké plány, ale to měl můj tatínek taky. Sedla jsem si na kraj studny a vzala ten pergamen. Bylo to kupodivu až příliš lehké, že jsem to hnedka smotala a položila zpátky. To nemyslí vážně?! Zakřičela jsem si v mysli a hluboce povzdychla. Pak jsem se rozhlédl a viděla toho kluka, který vypadal fakt suprově. Vypadá celkem dobře, aspoň někdo kdo tu bude normální a pohledný. Pomyslela jsem si a trochu se začervenala.


Naposledy upravil Asuna Yuuki dne Fri Jul 04, 2014 11:14 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptyFri Jul 04, 2014 10:36 pm

Rin

Trojčlený team?! Zarazil jsem se, když to vyslovil, protože jsem samotář. Budu to muset něják přežít. Přistoupil jsem ke studni a podíval se na ten svitek. Něco mi tu nesedělo, protože mi to přišlo až moc lehké, ale uvidíme co z toho vzejde. Svitek jsem položil zpět na okraj studny a šel si lehnout do stínku. Tým složený z holek, kvůli té blondýnce to něják přežiju. Snad nebude moc namyšlená. Řekl jsem si a podřimoval dál.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptyFri Jul 04, 2014 11:06 pm

Nelliel

Vyškrábala jsem se z poza studny a šla se podívat na ten zajímavý pergament. Když jsem si ho přečetla tak jsem byla asi poslední tak jsem si ho nechala u sebe a šla za tím klukem... Sedla si vedle něho a řekla Tak co ten Kebab ? Už mám docela chuť. Nebo jsi snad na svoji novou kamarádku zapomenul ?  pak jsem se podívala na tu druhou holku asi takovým pohledem
Spoiler:
a pomalu ji kamenovala pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptyFri Jul 04, 2014 11:09 pm

Na pergamenu bylo napsáno ->
kód:
Vaše mise je jednoduchá, půjdete asi 15km od skrýše a převezmete důležité zásoby pro skrýš. Taky najdete přístřešek ve kterém budete moc přenocovat.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptyFri Jul 04, 2014 11:14 pm

Asuna
Spoiler:


Jen tak jsem kroutila nohama a čekala, kdy budou ochotni vyrazit, protože ty zásoby se nedonesou samotné. Seskočila jsem a pomalinku šla k východu. Měli by jsme vyrazit, na dnešek nebylo hlášeno zrovna nejlepší počasí, tak aby jsme to měli rychle z krku. Řekla jsem a srovnala si meč. První setkání a ani jsme se nemohli seznámit, škoda... snad až ta malá holka bude spát, ak bude příležitost. Řekla jsem si v mysli a nenápadně očkem koukala na toho kluka.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 12:53 pm

Rin

Promiň, už jsem jedl. Zajdeme později jo? Řekl jsem a poplácal ji po hlavě.
Vztal jsem ze země a šel za tou holkou u brány. Když jsem se blížil, dal jsem si ruce za hlavu, usmál se a řekl: Ahoj, já jsem Rin Okumura. Kdy vyrazíme?
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 1:07 pm

Asuna
Spoiler:


Pomalinku jsem šla k východu a pak ke mě přišel ten kluk s rucema za hlavou a představil se. Usmála jsem se a trochu pokrčila hlavu. Ahoj, Asuna, těší mě. Řekla jsem a pak mu podala ruku. Měli by jsme vyrazit co nejdřív, jak už jsem říkala, bude divoké počasí. Dodala jsem a čekala.


Naposledy upravil Asuna Yuuki dne Sat Jul 05, 2014 1:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 1:19 pm

Rin

S Asunou jsme si potřásli rukama.Taky mě těší. Řekl jsem a pousmál se. Hej prcku, vyrážíme. Zakřičel jsem a pomalu se vydal do východu.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 1:42 pm

Nelliel

Hmm, to by mě zajímalo kde, když musel prosit o jídlo malé díte. pomyslela jsem si když mě mlátil po hlavě. Ale tak co on se bude divit až dostanu příležitost se zase proměnit zpátky na dospělou. Seděla jsem tam do té doby než mě zavolal a upřímně mě docela sralo, že mě nazývá prckem, proto jsem chtěla mu to nějak vrátit a nenapadlo mě nic lepšího něž si z něho udělat nosítka. Proto jsem se rozběhla za nimi a když jsem byla dostatečně blízko skočila jsem mu na záda a zakřičela A jedééém
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 2:24 pm

Rin

Holčička mi skočila na záda. Zamračil jsem se a přemýšlel, jestli si ze mě dělá srandu nebo co.
Spoiler:

Setřásl jsem ji dolů a řekl. Nechovej se jako malá. Nemáš nic lepšího na práci? Přistoupil jsem k Asuně, pousmál se a řekl. Naskoč.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 2:58 pm

Asuna
Spoiler:


Bylo celkem srandovní, když si ta holčička skočila na Rina, ale ten z toho nebyl moc nadšený. Shodil jí ze sebe a pak ke mě přistoupil a řekl ať naskočim a já akorád stáhla svojí klanovou sukni víc dolů a jen se usmála. Nebylo by to zrovna nejvhodnější, eh... Řekla jsem a zasmála se, ale pro zábavu proč ne. Popošla jsem za něho a chytla ho kolem krku a pověsila se na něho a raději mlčela a jen se trochu začervenala když jsem se na něho úplně přitiskla.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 3:09 pm

Nelliel

Když mě shodil následovala opravdu pěkná slova od něho a na to se nedalo říct nic jiného než Tak ji přestaň ze mě dělat. nato jsem se postavila a najednou tu druhou chtěl tahat na zádech. Tak trochu jsem nechápala proč ji když já jsem mnohem lehčí než ona, ale nechala jsem to být nejspíš je nasraný za to jídlo. Pak ta holka konečně byla na jeho zádech, ale musela jsem se jí začít smát, když jsem viděla, že je červená jak rajče.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 4:08 pm

Rin

Konečně jsme byli připraveni a mohli vyrazit. Vyrážíme! Řekl jsem a s Asunou na zádech se vydal na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 4:14 pm

Asuna
Spoiler:


Bylo opravdu divné se nechat nést, ale zase jsem se cítila, jako bych byla znovu s tátou a hráli si, byl to opravdu super pocit a ani mi nevadilo, že jsem se tak na něho mačkala. Chtěla jsem se na něco zeptat, ale raději jsem mlčela. Je nádherně teplý, pomyslela jsem si a hlavou se víc přitiskla. Druhou rukou jsem si znova narovnala hábitovou sukni a jen se tak usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 4:35 pm

Nelliel

Když jsme byly konečně připraveni tak mi přišlo, že ten kluk by nás měl vést proto jsem po něm hodila ten pergament se slovy Počkám na vás tam. a za pomoci Sonída zmizela a malými skoky jsem se rychle dostala až na místo kde měly být zásoby. Bylo to pro jejich dobro takto bych se tam ještě teď válela smíchy na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 5:12 pm

Rin

Holčička mi hodila svitek a zmizela v nějáké technice. Konečně klid.. Řekl jsem si a pokračoval v cestě. Zrovna jsme šli lesem, připomínalo to chvílemi i prales.
Spoiler:

Jak jsme postupovali dál, začali jsme vycházet z lesa. Pomalu se ztrácela i cesta a my vešli na louku. V dáli jsem zahlédl obrovskou sakuru.
Spoiler:

Podívej. Na chvíly si pod ním odpočineme. Řekl jsem a pokračoval směrem ke stromu.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 5:18 pm

Asuna
Spoiler:


Byla to nádherná cesta plná suprového okolí. Doběhli jsme na louku a v dálce se tyčil úžasný růžový strom. Wau! Špitla jsem si pod nos a pak řekl, že si tu na chvilku odpočineme a já se akorád usmála. To zní skvěle. Řekla jsem a pak jen tak přemýšlela nad tim, jestli pro něho nejsem moc těžká. Jsi v pohodě? Nejsem na tebe moc těžká? Zeptala jsem se a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 7:08 pm

Nelliel

Čekala jsem na ty 2 hrdličky dlouhou dobu na místě kde jsme se měli sejít, ale oni nikde Kdyby šli tak už tu jsou... Kde se jen couraj... pronášela jsme jen tak pro sebe a dál čekala. Ale to mě nebavilo tak jsem se rozhodla, že bych si mohla zdřímnout než dojdou. Vyškrábala jsem se na jeden ze stromů co byly kolem a tam se usadila...
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 10:25 pm

Rin

Strom byl stále blíž a blíž. Asuna se mě zeptala, jestli není moc těžká. Už jsem na zádech nesl i o hodně lehčí. Rypnul jsem si do ni a zašklebil se u toho. Když jsme byli skoro pod stromem, vítr mi do obličeje foukal padající kvítky. Pár jsem jich vdechnul tak jsem se zakašlal.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 10:33 pm

Asuna
Spoiler:


Čím blíž jsme byli, tím ten strom byl hezčí a já se zalesklíma očima sledovala tu krásu. Když mi odpověděl na mojí otázku, tak jsem se akorád usmála a trochu se zachechtala. Pod stromem byl nádherný stín a vítr co foukal výřil padající kvítky a Rin jich několik vzdechnul. Seskočila jsem z něho a poplácala ho po zádech. Jsi v pohodě? Zeptala jsem se a mile se usmála.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 10:50 pm

Rin

Když jsme došli ke stromu, tak Asuna seskočila dolů a poplácala mě po zádech. Lístky jsem vykašlal a začal zhluboka dýchat. Už ano, děkuju. Řekl jsem a šel si lehnout ke kmeni. Je tu tak krásně, nejradši bych tu zůstal celý den. Dodal jsem po chvíly a nechával se ovávat větrem, který mě pomalu uspával.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 10:55 pm

Asuna
Spoiler:


Byla jsem ráda, že Rinovi nic nebylo. Klekla jsem si a vzala do ruky pár kvítků. Stejné jako kdysi... tati. Zavzpomínala jsem v mysli a když si Rin lehl pod strom a vypadalo to, že každou chvilku usne, tak jsem k němu přišla a klekla si k němu. Víš, že máme misi, takže se tu moc dlouho zdržovat nemůže. Řekla jsem mu a prohlížela si ho jak pomalu usíná.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 EmptySat Jul 05, 2014 11:03 pm

Rin

Když jsem relaxoval, párkrát jsem pootevřel oči, abych viděl, co Asuna dělá. Zbýrala do rukou kvítky a vypadala dojatě, což bylo celkem roztomilé. Potom mě upozornila na misy a klekla si ke mě. Asuno, lehni si na chvíly. Musíš si taky někdy odpočinout a zapomenout na všechny starosti. Řekl jsem a usmál se na ni.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 16Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: