Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyThu Jul 31, 2014 11:40 pm

Asuna

Ta holka mě znova odnesla do pokoje a mě nic jiného než ležet nezbívalo. Přikryla jsem se dekou a položila hlavu na polštář. Sillico, nevím, jak bude vůdce reagovat na to, že tu jsi, ale nechci aby si už šla pryč... už tě nechci znovu ztratit. Řekl jsem a narovnala se tak, aby mě to co nejméně bolelo.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 6:04 pm

Gebo a Dakaru

Připravovaly jsme se na misi, kterou nám zadal Zetsu. Když přišel Madara, tak s ním byl nějaký nový člen. Že by náhrada za Sayuri? Pomyslel si Gebo a Dakaru tiše stál vedle něho. Zrovna jsme chtěly vyjít na misi, kterou nám zadal Zetsu. Řekl Dakaru a Gebo po něm dodal. Máme ho vzít sebou? Řekl Madarovi a zasmál se. Madara jenom kývnul a zmizel pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 6:14 pm

Julian

Vypadalo to, že s těma dvouma půjdu na jejich misi. Jaký je zadání mise? Zeptal jsem se těch dvou a čekal, že to bude něco těžkého, protože na lehké mise tu nemám čas.

Sillica

Onee~chan vrtalo hlavou to, že by mě mohl vůdce vyhodil a já se akorád ušklebila. Jeden ninja si mě vzal pod svá křídla, takže jsem tu v bezpečí. Řekla jsem a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 6:22 pm

Gebo a Dakaru

Když Madara zmizel, tak jsme šly směr východ. Věděli jsme, že to bude super zážitek a zkušenosti od obou lidí. Když se ten kluk zeptal, kam máme namířeno, tak jsem mu na to odpověděl. Jdeme do Oceanu. Řekl Gebo a pomalu šly dále.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 6:26 pm

Julian

Ten týpek řekl, že jdeme do oceánu a já se akorád podrbal na hlavě. Takže někoho zlikvidovat, že? Řekl jsem a bylo mi jasné, že v Oceánech je největší centrum kriminálníků.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 6:39 pm

Gebo a Dakaru

Když ten kluk řekl, že jdeme do Oceanu, abychom někoho zlikvidovaly, tak jsem se usmál. Přemýšlel jsem, jestli mu máme říct, proč tam vlastně jdeme, nebo spíš pro koho jdeme. Jedná se o jednoho člověka, za kterého je velká odměna. Musíme ho zabít nebo zajmout a donést Madarovi. Řekl Dakaru a trochu se zasmál. Tady ... podiv. Dodal Dakaru a hodil mu pergamen.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 6:45 pm

Julian

Vyslechl jsem ho a pak mi podal pergamen. Přečetl jsem si ho a zachechtal se. To bude celkem snadné... jeho KG není nic, čeho bych se měl Obávat. Řekl jsem a vrátil mu ten pergamen.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 6:49 pm

Gebo a Dakaru

Poslouchal jsem toho nováčka a je to celkem náfuka. Tenhle ninja, není tak slabý jak si myslíš. Usekneš mu ruku? Hned mu dorosta. Popálí se? Rána se mu hned zahojí a k tomu se necítí nikdy unavený. Řekl Dakaru a znovu se trochu zasmál. K tomu nevíme, co ještě umí za triky. Víme, že pracoval pro otce vůdců. Dodal Gebo a v dálce jsme viděli moře.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 7:27 pm

Julian

Byl to celkem zajímavý popis.Slyšel jsem o hodně podobných KG, ale stále není nesmrtelný i přesto, že mu končetiny dorůstají. Řekl jsem a přemýšlel nad tím, jestli se bude moc regenerovat i v prostoru, ve kterém se nebude moc hýbat.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 7:57 pm

Gebo a Dakaru

Je nesmrtelný, do té doby, dokud má chakru. Řekl Dakaru a tentokrát se ani nezasmál ael řekl si něco pro sebe. Ten ninja žije přes 300 roků a podle mě se zaměřil na hledání způsobů jak mít dostatek many. Řekl si pro sebe Dakaru a před sebou jste mohly vidět loď s vlajkou akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 8:09 pm

Julian

Bylo těžké myslet na to, že se ten ninja bude regenerovat tak dlouho, dokaď mu nedojde chakra. Takže vytrvalostní souboj. Řekl jsem si a pak viděl loďka s vlajkou. Jak nenápadné. Pomyslel jsem si a ušklebil se.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 8:48 pm

Gebo a Dakaru

Když jsme nastoupily naloď, tak jsme vypluly. Bude chvilku trvat, než tam dorazíme. Měl bych zjistit , co ten kluk umí. Takže .. proč vlastně si v Akatsuki? Co máš za schopnosti. Řekl Dakaru a zasmál se trošku. Zatímco Gebo jenom tiše seděl a nemluvil, jako celou dobu chůze.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 9:07 pm

Julian

Byla to celkem klidná cesta a pak se mě zeptal na to co umím a já se akorád zachechtal.V Akatsuki jsem jen proto, protože jsem zachránil asi 3 vaše členy před smrtí. Řekl jsem a pak se koukl na vodu, která se během chvilky začala vznášet ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 9:48 pm

Dakaru a Gebo

Pluly jsme docela rychle a když řekl, že zachránil několik naších členů, tak jsem věděl, že to nebude slabý článek. Když jsme viděly, že se do vzduchu vznáší voda, tak jsem pochopil o co jde. Gravitace? Cha... tohle bude zajímavé. Řekl si Dakaru a Gebo.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptyFri Aug 01, 2014 9:51 pm

Julian

Voda po chvilce opadla a já se opřel o hranu lodi. Nesmrtelný ninja... Pomyslel jsem si a pak jednou rukou projížděl vodu. Už to skoro vypadalo, že budeme na místě. Když už jsem odhalil svoje schopnosti, co umíte vy dva? Zeptal jsem se a po chvilce začalo sněžit.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 5:43 pm

Gebo a Dakaru.

Když se nás zeptal, co umíme, tak jsem se jenom zasmál a nic mu neřekl. Gebo taky přemýšlel, jestli mu to říct nebo ne, ale pořád mlčel a neřekl ani slovo, jako celou dobu. Kdyby ti Gebo ukázal, co umí. Tak budeš do 24 hodin mrtví. Řekl Dakaru a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 5:59 pm

Julian

Ti dva mlčeli a já si tu připadal fakt nevítaně. Zajímavý a ty umíš co? Zeptal jsem se a ušklebil se, co skrz masku nebylo vidět.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 7:59 pm

Asuna

Sillica řekla, že jí tu jeden ninja chrání a já jsem akorád pokrčila oči. Opravdu? To je dobře, aspoň si tu opravdu v bezpečí. Řekla jsem a usmála se na ní. Jinak na cestách sis vedla dobře? Zeptala jsem se Sillici.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 10:46 pm

Sillica

Usmála jsem se a složila pečeť. Kuchyiose no Jutsu! Řeka jsem a na mém rameni se objevila Pina, což byl malý ledový dráček.

Spoiler:
Ochočila jsem si Pinu! Je to moje malá kamarádka! Řekla jsem a podrbala jí pod bradou.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 11:09 pm

Gebo a Dakaru

Když se ten kluk zeptal, co Dakaru umí, tak se jenom za svojí masku zasmál. Jsem klaun, tak co asi. Řekl a zasmál se znovu. Přičemž už všichni tři mohly vidět pláže hlavního města oceanu. Všude okolo bylo dost lodí a né jen vojenských, ale i rybářských.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 11:11 pm

Asuna

Viděla jsem dobře? Sillica si přivovala maléhé dráčka, který byl tak roztomilý, že se k sobě nádherně hodily. Jsem na tebe pyšná. Ochočila sis pěkného dráčka. Řekla jsem a snažila se trochu natáhnout abych si ho mohla pohladit. Doufám, že tě po cestě nikdo nepřepadl. Dodala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 11:15 pm

Julian

Když řekl, že je klaun, tak jsem akorád pokrčil ruce a zasmál se. Klauni většinou nic neumí. Řekl jsem a čekal, že příjde velká námitka proti tomu, co jsem řekl. Rozhlížel jsem se okolo a už tak se mi nelíbilo, že tu je tolik lodí a my si tu plujeme na lodičce s Akatsuki vlajkou.

Sillica

Onee~chan mě pochválila a já se usmála. Nemohla se moc natahovat, tak jsem popošla blíž k onee~chan aby si Pinu mohla pohladit. Má nádhernou srst. Řekla jsem a též si jí pohladila, pak se mě onee~chan zeptala, jestli mě někdo po cestě nepřepadl a já akorád zakroutila hlavou. Kdo by přepadával malé holčičky.. prosimtě.. Řekl jsem a zasmála se.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 11:30 pm

Dakaru a Gebo

Když řekl, že klauni nic moc neumí, tak jsem se zasmál. Když jsem viděl, že má menší starosti, tak jsem mu řekl. Nemáš se čeho bát. Díky jedné mojí technice, oni nevidí, že je tam vlajka Akatsuki, vlastně nevidí, že nějaké loď vlastně pluje. Řekl jsem a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 11:33 pm

Asuna

Ten dráček měl nádhernou srst a já se pak usmála. Jsem ráda, že se ti nic nestalo. Spolu dokončíme to, co naši rodiče začali. Řekla jsem a pak jí cvrnkla do nosu.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 EmptySat Aug 02, 2014 11:36 pm

Julian

Když řekl, že nejsme vlastni ani vidět, tak jsem se rozhlížel okolo a hledal čím by to mohlo být. Trochu jsem se natáhl a rukou mířil směrem do prázdna a pak se zastavila, protože do něčeho narazila. Takže něco ve stylu bariéry, nebo zrcadla. Celkem úchvatné. Řekl jsem a pak si dělal starosti o to, co umí ten druhý.

Sillica

Chci abych mohla všude chodit s tebou a dávat na tebe pozor, protože tady Pina umí i léčit. Hnedka mě to nenapadlo, promiň. Řekla jsem a Pina si seskočila na stůl a koukala na Asunu. Nejspíš to bylo tím, že jsme si podobní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 15 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: