Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 10:55 am

Sídlo Akatsuki Anime10
Informace nejsou známé .
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 11:02 am

Kensei

Když jsem nechal Ryugu utéct pryč a sám se postavil proti Madarovi, tak jsem věděl, že to se mnou nedopadne moc dobře. Mysleli jsme, že proti němu mám šanci, ale já to uspěchal a nevyčkal na správnou příležitost. Byl jsem vyčerpaný, bez chakry, bez šancí na útěk. Věděl jsem že je konec. Co jsem nečekal bylo, že jsem se probudil připoutaný řetězy ve vězení v sídle Akatsuki a k tomu zcela zdráv. Co se děje? Pomyslel jsem si a díval jsem se okolo sebe. Řetězy jsem odtrhnout nemohl, protože byly speciálně vyrobené pro naši organizaci, ať z nich nikdo nemůže uniknout. Zanedlouho jsem slyšel kroky a po chvíli jsem viděl Madaru s ostatními členy skupiny. Viděl jsem tam všechny - Gebo, Zeref, Zuraf, Dakaru, Dajuu a Zuki a čekal, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 11:16 am

Madara

Ti dva naivní blbci si mysleli, že mě můžou porazil, ale hluboce se spletli. Ke konci tu zbyl jen jeden a ten druhý utekl, jeho škoda. Kensei si myslel, že zemřel ale nebylo tomu tak. Ve vězení byl připoutát na speciální řetězy a já jsem se postavil před něho a zbytek Akatsuki stáli zamnou. Jaký mu dáme trest? Zeptal jsem se a jen viděl Dajuu, která se hodně o Kenseie bála. Očividně jste všici šokování tím co se stalo, inu mám nápad. Řekl jsem a složil pár pečetí a položil jednu ruku na Kenseiovu hruď. Fuujin no jutsu, Shinigami Ryuujin! Zakřičel jsem a na jeho hrudi se objevila pečeť boha smrti. Ještě jednou se mě pokusíš zradit a skončíš jako oběť boha smrti. Dodal jsem a uvolnil řetězy. Měl by jsi se připravit, zachvilku příjde tvůj nový parťák. Dodal jsem znovu před dveřmi věznice a pomalu odešel.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 11:40 am

Kensei

Abych pravdu řekl, tak jsem se bál o svůj život. Tenhle chlap ... je strašně silnej. Když se zeptal, jaký mu dáme trest, tak jsem se bál o něco více a jen hlasitě spolkl. Na to složil několik pečetí a na hrudi se mi objevilo tetování. Znak boha smrti? Pomyslel jsem si a jak uvolnil řetězy, rozběhl jsem se za ním a Dakarovi jsem vzal jeho kudlu a mířil jsem na jeho záda. Chtěl jsem ho jenom zranit a utéct daleko pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 12:11 pm

Madara

Když se mě snažil bodnout do zad, tak jednoduše prolétl skrz mě a pak jsem ho chytl za jednu ruku a pomocí Shinra Tensei ho odpálil na druhou stranu věznice, přičemž pečeť začala zářit. To nebylo moc chytré, pro tentokrát to zastavím, ale příště si dej větší pozor. Řekl jsem a pečet přestala svítit. Použil jsem Kamui abych se dostal k místu, kde mě čeká nový člen akatsuki. Vítej, prý tu máme nový nárustek do rodiny... Uchihu. Řekl jsem temným hlasem a podal nové člence ruku.

Sayuri

Čekala jsem až přijde velitel té organizace a během několika minut byl tu, Zdravím, doufám, že zapadnu. Řekla jsem a podala jsem si s ním ruku.


Mezitím všici členi z Akatsuki šli do pokojů a jen Dajaa přišla ke Kenseiovi a zeptala se ho jestli je v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 12:32 pm

Kensei

Když jsem proletěl přes Madaru, tak jsem si říkal, že nikdo nemůže být tak silný. Najednou jsem letěl pomocí techniky zpátky k řetězům a začalo bolet a svítit tetování. Byla to krutá bolest, ale Madara řekl, že pro příště to nezastaví. Byl jsem šťastný, protože tahle bolest byla šílená. Všichni odešli to pokoje a myslím, že se bály i se mnou mluvit. Jediný, kdo za mnou přišel byla Dajaa, která se mě zeptala, jestli jsem v pohodě. Snažil jsem se to v sobě potlačit, ale nešlo to. S Ryugou jsme to posr*ly. Řekl jsem Daaje a seděl na zemi z hlavou v dlaních.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 2:18 pm

Madara

Určitě mezi nás zapadneš, už jenom proto, že v Akatsuki už jeden Uchiha je, ale zatím to nedávej na jevo, protože se mě snažil zradit a teď je mrzák. To samé platí pro tebe, jestli se mě budeš snažit zradit, zemřeš. Řekl jsem a pevně jí stiskl ruku a přemístil nás do skrýše Akatsuki. Tohle je tajná skrýš Akatsuki, na mapě jí nenajdeš a při hledání taky ne. Jedině kdyby jsi měla štěstí a znala tajné heslo. Prozatím se sem budeš dostávat skrz mojí techniku... jen tak pro jistotu. A abych se představil, já jsem Uchiha Madara. Dodal jsem a začal mizet do jiné dimenze. Zatím se seznam, pak tě přidělím do týmu po 2 členech a vyrazíte pro bijuu Dořekl jsem a zmizel v jiné dimenzi.

Sayuri

Vůdce mě upozorňoval na rizika které se stanou při zrazení organizace, tak jsem akorád kývala hlavou a při přenosu mi bylo divné co to je za techniku. Když se mi představil, tak jsem akorád zatjala zuby a pak volně vydechla. Sayuri Uchiha. Řekla jsem a když zmizel, tak jsem šla nějak po chodbě abych někoho našla.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 2:37 pm

Kensei

Když jsem se přestal litovat, tak jsem odešel do svého pokoje a Daaja to do toho svého. Tady bude chvilku prázdno, né že bych si stěžoval, když mám samotu rád, ale ... bude mi chybět. Nevěřím, že jsem to vůbec řekl. Zapálil si cigaretu a nalil si láhev whiskey.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 3:38 pm

Sayuri

Procházela jsem se chodbou a viděla dveře do nějakého pokoje, tak jsem zaťukala a pak otevřela. Nikdo tam nebyl a tak jsem šla k další a znovu zaťukala a vešla a tam už někdo byl. Zdravím, kde má pokoj nově příchozí? Zeptala jsem se při pohledu na někoho kdo byl celkem zdrcený. Co se mu sakra stalo? Pomyslela jsem si a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 3:57 pm

Kensei

Popijel jsem drahou whiskey a kouřil cigaretu, když v tom najednou někdo přišel do mého pokoje. Nevěděl jsem kdo to je, tak jsem se šel podívat a stála tam holka. Ptala se, kde mají pokoje nově příchozí. To je teda ta nová členka? Pomyslel jsem si. Musíš se zeptat Madary, určitě ses s ním už setkala, řekl jsem a dopil skleničku..
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 4:16 pm

Sayuri

Po tom co řekl jsem akorád pokrčila očima a dala ruce do kříže. Aha, takže musím prostě čekat, protože někam zmizel a nic jiného neříkal. Řekla jsem a dívala se na to co pije, bylo to cítit alkoholem. Až takhle se tu žije? Pomyslela jsem si a přímo za tím klukem se zjevil Madara pomocí tý jeho techniky.

Madara

Koukám, že jste se už našli... gratuluju, jste spolu v týmu 1. Zítra budete mít celkem těžkou misi, tak se na ní pořádně připravte... obzvlášť ty Kenseii. Řekl jsem a zase zmizel do svojí kanceláře. Opravdu si myslíš, že spolu 2 Uchihové budou vycházet? Zeptal se Zetsu a já akorád pokrčil rukama. To uvidíme. Dodal jsem a otočil se v křesle dokola.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 4:30 pm

Kensei

Poslouchal jsem tu ženskou a než jsem ji stačil něco odpovědět, tak se před námi zjevil Madara. Měl jsem chuť znovu popadnout nůž a zkusit ho znovu zranit. Když řekl, že budu s tou holkou v týmu, tak jsem zvedl obočí a myslel jsem, že si dělá srandu. Než jsem stihl protestovat, tak zmizl pomocí své techniky. Takže tě vítám v týmu 1 a jelikož jsem tady déle než ty, tak budeš odvádět veškerou práci ty, protože já pro něho nic dělat nebudu. Řekl jsem konec věty pro sebe a nalil si další skelničku whiskey.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 4:45 pm

Sayuri

Když řekl, že budu veškerou práci odvádět já, tak jsem se akorád zasmála a ohla se k němu. Copak na ty jsi moc slabý? Zeptala jsem se a v pozadí jsem viděla dvoje dveře do pokojů s tím, že jeden z nich musí být můj.


Madara

Můj jediný záměr je využít ty Uchihy jen proto, protože mají to nejlepší KG na chytání bijuu. A až budeme mít všechny, tak si oba sharingany vemu a budu nesmrtelný. Umíš si představit sílu spojení doposud 3 Eternal Mangekyou Sharinganu? Jenom musím donutit, aby je oba dva aktivovali. Řekl jsem a zamyšleně se koukal do zdi. Zajímavé, Socha Gedo se už nemůže dočkat bijuu. Řekl Zetsu a odešel.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 5:12 pm

Kensei

Když se mě zeptala, jestli jsem slabý, že všechnu práci musí odvádět ona, tak jsem se naklonil a pošeptal do jejího ucha. Ber to klidně tak . Řekl jsem a usmál jsem se. Ten pokoj úplně v zadu je tvůj. Nejspíš tam budou staré hadry, tak je klidně vyhoď, nebo si je nech. Měl stejný vkus jako ty. Taky takový jeden velký omyl. Řekl jsem a usmál jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 5:33 pm

Sayuri

Když řekl at to tak beru, tak jsem se akorád usmála a vešla dovnitř, kupodivu tu byl celkem bordel nejspíš na dva kluky. Došla jsem do svého pokoje, kde byl celkem pořádek až na šuplík, který byl vyhozený na zemi a vedle něho byl menší papírek na kterém bylo napsané.

kód:
Kenseii, jestli tohle někdy přečteš, tak čti pozorně.
Moje tělo selhává kvůli síle L-Draga, nemůžu bojovat naplno a proto jsem plánoval utéct, potřebuju fireblaze fragment k tomu, abych obnovil svojí sílu a byl silnější. Až ho najdu spatříš na nebi mrak ve tvaru L-Draga, určitě si nezapomněl jak vypadá. Hodně štěstí a doufám, že ještě žiješ.

Ryuga.

Podivné... Pomyslela jsem si a vyšla z pokoje s papírkem a dala ho tomu klukovi. Vypadá to jako nějaký vzkaz. Je to určené pro tebe? Zeptala jsem se a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 5:46 pm

Kensei

Když odešla do pokoje, tak jsem seděl, díval se na televizi, popijel whiskey a kouřil. Po chvilce ta holka vyšla z pokoje a řekla, že našla nějaký vzkaz. Když se zeptala, jestli je určen pro mě, tak jsem si ho rovnou četl. Nejspíš to musím zvládnout bez Ryugy. Pomyslel jsem si jak jsem dočetl dopis a holce jsem odpověděl. Jestli nebyl, tak už je. Řekl jsem ji, schoval dopis do kapsy a dál díval z gauče na televizi.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 5:51 pm

Sayuri

Když si to přečetl, tak jsem šla zpátky do pokoje a koukla se do skříně kde nic nebylo krom pláště s červenýma mráčkama a slámového klobouky. Hm... tohle je oblečení organizace? Pomyslela jsem si a oblékla se do toho, pak jsem vyšla z pokoje a protočila se jako baletka. Co myslíš? Sluší mi to? Zeptala jsem se a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 6:25 pm

Kensei

Když znovu šla do pokoje, tak jsem sklesle seděl v pokoji a díval se na skleničku, kterou jsem držel v ruce. Když vyšla z pokoje a otočila se jako baletka, tak jsem se usmál, protože ji slušel oblek Akatsuki. Moc ti to sluší ... řekl jsem ji a přitom si uvědomil, že zde bude sranda.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 6:33 pm

Začínalo se stmívat -> 18:00

Sayuri

Když řekl, že mi to sluší, tak jsem se lehce začervenala, protože jsem takovou reakci ani nečekala. Usmála jsem se na něho a mrkla, Dík. Řekla jsem a odešla zase do pokoje, kde jsem si plášť sundala a hodila ho do skříně. Mám celkem hlad... skoro do rána jsem nic nejedla. Pomyslela jsem si a sáhla si na moje kručící břicho. Vyšla jsem z pokoje k tomu klukovi a sedla si vedle něho. Ještě jsme se moc neseznámili, já jsem Sayuri. Řekla jsem a podala mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 6:43 pm

Kensei

Když odešla do pokoje, tak jsem si pomyslel, jestli to není zkouška od Madary, jestli mě nemá hlídat nebo něco takového. Když za chvíly vyšla bez obleku Akatsuki, tak si sedla vedle mě a představila se jako Sayuri. Hmm .. hezké jméno .. Sayuri. Kensei.řekl jsem a podal jsem ji ruku.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 6:48 pm

Sayuri

Když mi potřásl rukou, tak jsem se usmála a pak jí pustila. Těší mě.. doufám, že si nebdue navzájem šlapat na paty. Řekla jsem a pak jsem si opět sáhla na kručící žaludek a jen si povzdychla. Nemáš tu něco na zub? Zeptala jsem se a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 6:59 pm

Kensei

Když řekla, že doufá, že si nebudeme šlapat na paty, tak jsem jenom kývl hlavou a dopil další sklenku whiskey a rovnou nalil další. Když se zeptala, zda nemám něco na zub, tak jsem se na ní podíval a řekl. Mohu něco uvařit, jestli chceš. Moc lidí to o mě neví, ale jsem dobrý kuchař.. Řekl jsem a čekal.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 7:06 pm

Sayuri

Když mi řekl, že může něco uvařit, tak jsem se celkem zarazila a pak nahodila pozu (stejnou jakou mám na obrázku <- ) a jen tak pokrčila hlavou. Opravdu? To je super.. nechám se překvapit. Řekla jsem a pak se mile usmála a pak se naklonila k němu, tak šupky dupky ukaž co v tobě je. Řekla jsem a trochu se zachechtala.

Zeref

Měl jsem celkem důležitou informaci, kterou jsem musel sdělit Kenseiovi, proto jsem ani nezaklepal a vešel dovnitř Kense..., ani jsem nedořekl a viděl jsem tam holku, která se k němu nakláněla a vypadalo to celkem divně. Eh... nebudu rušit. Řekl jsem a odešel z pokoje. Mezitím jsem se koukal na kartu, na které byli informace a stav Ryugy... ten stav pomalu klesal k nule.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 7:11 pm

Kensei

Když souhlasila, abych ji něco uvařil, tak jsem se ji chtěl zeptat, co má asi tak ráda, ale do toho vešel do dveří Zeref, ale hned odešel. Chovej se jako doma. Řekl jsem a odešel ven z bytu za Zerefem. Co se děje? Zeptal jsem se ho a čekal, co odpoví.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki EmptyFri Jun 27, 2014 7:19 pm

Zeref

Když Kensei přišel na chodbu, tak jsem mu dal kartu Ryugy a jeho stavu. Pořád se to horší, nevím jak dlouho to ještě vydrží. Madara o tom neví, že sleduju stav všech členů organizace. Řekl jsem a to největší tajemství o Madarovi jsem raději nikomu neříkal.

Sayuri

Když řekl, že se mám chovat jako doma, tak jsem šla do pokoje a svlékla jsem si oblečení ve kterém mi bylo teplo. Měla jsem akorád černý mini triko akorád pod vršek (Asi jako na obrázku) a na spodku jsem měla obvázaný šátek. Pak jsem si sedla do křesla a čekala až ten gentleman něco uvaří.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki 2
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: