Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlavní město

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyWed Aug 08, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :


Hlavní město - Stránka 8 Tumblr_lo6ylpS3901qf6xt7


Vládce temné strany
Spoiler:


Naposledy upravil Zappi dne Fri Aug 23, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyWed Aug 28, 2013 3:37 pm

Yu

Furt jsem se smál a šašil na židli, Chce tě příjmout do Akatsuki! Prej si silná, tak v tobě asi něco vidí, taková příležitost je jen jednou v životě! Řekl jsem nahlas děckým hláskem a mile se usmál, když přišla obsluha, ať se zklidním, tak jsem se akorád zasmál a podrbal se na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyWed Aug 28, 2013 4:53 pm

Erza

Jedla jsem, ale už ne spokojeně, ale dost rychle, abych se co nejrychleji dostala pryč. Když povídal tak jsem si dost dost přála, aby to byl jen sen, protože takhle hyperaktivní dítě se jen tak nevidí. To nemohl přijít osobně, to musel posílat svoje dítě?  zeptala jsem se ho a když jsem viděla tu obsluhu tak jsem hodně doufala, aby neřekla že mám otravné dítě. Naštěstí šla okřiknout rovnou jeho, jaké štěstí. Zaplatím pokynula jsem na obsluhu když byla na odchodu od stolu.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyWed Aug 28, 2013 5:05 pm

Yu

Osobně přijít nemůže protože prauje na nějakým úbr super projektu který možná zničí celý svět.. jéééé! Řekl jsem a mrknul na ní, Pokuď to přijímáš, pojď zamnou, pokuď ne, umřeš. Řekl jsem upřímně s úsměvem a ukázal na ní na prstech "V".
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyWed Aug 28, 2013 5:20 pm

Erza

Vyslechla jsem si ten příběh o zničení světa, zaplatila jsem a povzdychla jsem si No stejně nemám nic moc dělat tak to zkusíme, ale ty by jsi mohl pro mě něco udělat... řekla jsem a čekala na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyWed Aug 28, 2013 5:49 pm

Yu

Poslouchal jsem jí a pak si akorád dal ruce za hlavu a znuděně se zachechtal, A co by to mělo být? Můžeme si něco zahrát! Nhahahaa Řekl jsem a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyWed Aug 28, 2013 5:57 pm

Erza

Ušklíbla jsem se a řekla No můžeš si vybrat. Buď půjdeš se mnou, budeš hodnej, nebudeš mě srát a to je i to tvoje chechtání a já si pak s tebou něco zahraju A mě asi trefí nebo mě budeš celou dobu srát a z her nic nebude,protože mě trefí už po cestě. Je to jen na tobě. řekla jsem mu a pomalu se vydala za ním.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyWed Aug 28, 2013 8:07 pm

Yu

Poslouchal jsem jí a s rukama za hlavou jsem si akorád pískal, Prostě pojď zamnou a nemel. Řekl jsem a zasmál se, cesta byla celkem dlouhá, ale po cestě jsme viděli jak bandité přepadají karavanu.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 1:17 pm

Erza

Šla jsem za ním a docela dost se stmívalo. Že já blbá jsem to nenechala na ráno.... honilo se mi hlavou a pomalu jsem usínala při chůzi... Najednou jsem v dáli viděla nějakou karavanu, ale nechala jsem to být, protože se mi chtělo opravdu spát a ptala se toho kluka: Co chceš dělat? Já bych se nejraději někde utábořila.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 2:04 pm

Yu

Šli jsme docela dálku a ta holka se courala a pak upozornila na nějakou karavanu která byla přepadena bandity, Můžeme se přidat! Třeba nám dají nějakou odměnu! Vyhrkl jsem a natáhl ruku směrem na karavanu. Z ruky mi vyletěla zelená vlna která vybouchla přímo na karavaně a všechno to odhodilo a vydalo hnusný zvuk, banditi hnedka utekli a lidi z karavany se rozutekli a já šel pomalu ke karavaně, Můžeme se utábořit u toho vraku, velký oheň a spousta jídla! Vykřikl jsem a rozeběhl se.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 2:25 pm

Erza

Když ten kluk zaútočil tak to vypadalo spíš jako by to tam chtěl vyvraždit To jako byla pomoc karavaně nebo banditům ? zeptala jsem se. Teď ten kluk řekl první smysluplnou větu za celý tenhle malý výlet. A to že se tam utáboříme. No konečně pauza... Nevím jak ty, ale já se těšila na postel než jsi se ukázal v tom pajzlu... Doufám, že mi necháš deku a madračku pokud tam nějaká bude řekla jsem mu a courala se ke karavaně.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 2:29 pm

Yu

Po cestě ke karavaně měla nějaký připomínky které jsem moc neslyšel protože jsem už byl u karavany a ona se táhla jako šnek, prohledal jsem trosky a našel spoustu zásob, ale žádné ostatní věci krom zásob tam nebyli, vytáhl jsem nějaké balené sušenky které jsem si otevřel a snědl, Mmmmm... už vím kdo přiváží ty dobré sušenky! To zboží můžeme zanést do skrýše! Určitě se každý člen rád nadlábne něčeho čerstvého! Nhahaha Řekl jsem a zasmál se, pak jsem ze zadní kapsy vytáhl menší "dečku" kterou jsem dal na zem a sedl si k ohništi které se skládalo z částí karavany. Řekni mi něco o sobě! Ať je sranda! Řekl jsem a zasmál se, měl jsem takovej neodolatelnej ňuňatej pohled.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 4:08 pm

Erza

Dobelhala jsem se k tábořišti kde ten kluk už hodoval, jak bylo vidět tak zde nic ke spaní nebylo tak jsem si oblékla zbytek vršku a lehla si vedle ohně. Když se ten kluk chtěl nějakou komunikaci tak jsem odpověděla Co by jsi rád věděl? Jsem unavená... Dobrou noc zívla jsem a otočila jsem se na opačnou stranu a snažila se usnout což nebyl takový problém v mém stavu.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 4:26 pm

Yu

Když se otočila a chtěla spát tak jsem akorád pokrčil obočím a usmál se, Třeba bych chtěl vědět něco o tobě.. Madara mě neposlal jen proto, abych tě dovedl do skrýše Akatsuki! Řekl jsem a zasmál se, čekal jsem jestli jí dojde to, co mám na mysli.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 4:36 pm

Erza

Ten kluk tam ještě něco blekotal, ale já už ho nevnímala. A usnula jsem.

Ráno:


Když jsem se probudila, tak ten kluk neležel tak kde včera, on tam totiž u ohniště nebyl. Vstala jsem a šla se podívat do trosek po něčem k jídlu. Našla jsem nějaké divné tyčinky, které jsem v životě neviděla, ale když jsem je zkusila tak byly celkem dobré. Při snídani jsem se rozhlížela po mýtině a hledala jsem nějaký vodní zdroj, abych se mohla trochu opláchnout...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 5:06 pm

Yu

Seděl jsem na skalce nedaleko té karavany, ve větru mi vály vlasy a já se usmíval na východ slunce, když se ta holka probudila, tak jsem se usmál a skočil k ní, Myslím, že můžeme pokračovat... už to není daleko a rád bych se taky dozvěděl jak dopadl bílá hlava a Kenshi. Řekl jsem a pak na ní mávnul ať si pohne.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 5:31 pm

Erza

Místo studánky jsem našla toho kluka... Tak on to nebyl sen ? Do háje já už ho nechci vidět. prohánělo se mi hlavou a pomalu jsem se vydala za ním, když on začal mávat ať pohnu, ale já jsem si šla svým tempem a dojídala jsem tyčinku, ta mi ale nějak moc nepomohla a tak jsem se otočila zpátky a šla si ještě pro několik dalších No hold máš smůlu já opravdu nechci hladovět řekla jsem jen tak do větru a sbírala jsem tyčinky...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyThu Aug 29, 2013 5:36 pm

Yu

Jen tak čirou náhodou jsem měl už plné kapsy, tak mi to bylo jedno. Klidně si nasbírej kolik uneseš, jsou dobré, moje oblíbené! Řekl jsem a znova na ní ukázal "V" pak jsem si akorád sedl a čekal až se ta labutička nazobe.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyFri Aug 30, 2013 1:38 pm

Erza

Nasbírala jsem asi 15 tyčinek a už jsem to neměla kam dávat a pak jsem na dně našla nějakou láhev. Byla to láhev se Sake, ale už z půlky vypitá nebo rozlitá. No jejej co pak to tu leží. To se bude muset zkovat, aby to náš maličký nenašel. pomyslela jsem si a konečně jsem se pomalu rozešla k tomu klukovy a žvejkala jsem další tyčinku.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyFri Aug 30, 2013 2:57 pm

Yu

Když se konečně nazobala, tak jsme se konečně dostali k tomu někam jít. Při cestě jsem měl ruce za hlavou a pískal si, Řekni mi něco o sobě, informace jsou důležité! Zdůraznil jsem a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyFri Aug 30, 2013 5:16 pm

Erza

Když jsem konečně došla k tomu klukovy, tak ani nečekal a vydal se na cestu a přitom se mě ptal na mě... Na to šlo říct jen několik věcí. Jsem holka, jsem hezká, a co se týče tebe jsi dost mladý na mě a tuhle flašku, tak když dovolíš mám žízeň. A začala jsem popíjet to Sake co jsem našla pod tyčinkami... Ještě nějaké otázky na mě?, protože já bych měla.. Jak dlouho půjdeme a proč se tak moc o mě zajímáš?
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyFri Aug 30, 2013 5:24 pm

Yu

Poslouchal jsem jí a pak se akorád plácl po tváři, To, že jsi holka vidím... a to že jsi hezká, si nemyslím a to, že jsem malej nic neznamená a to, že ta flaška Sake ani vlastně Sake není.. je to SakeE což je tady v temné říši učinné projímadlo pro alkoholiky kteří mají problém se stravováním, a chtěl jsem informace o tom co dokážeš, schopnosti a tak dále.. Řekl jsem a zasmál se, protože nám ve skrýši asi pěkně požehná záchod.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyFri Aug 30, 2013 6:13 pm

Erza

Poslouchala jsem toho kluka a stále popíjela Sake teda podle něho SakeE. Neboj se až se něco stane budeš ten druhej co to zjistí. odpověděla jsem mu s úsměvěm Jo ták ty potřebuješ informace, o tom důvodu proc si mě tvůj taťka vybral... To ti to nemohl říct dodala jsem a popíjela Sake.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyFri Aug 30, 2013 6:34 pm

Yu

Poslouchal jsem a pak se akorád zasmál, Ovšem... ale až příjdeš do skrýše tak se tě bude ptát každej, což není hezké.. a takhle jim to můžu jednoduše říct a ty budeš v cajku, ale i tak, je lepší když každej ví o tom druhém něco. Řekl jsem a opět se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyFri Aug 30, 2013 7:16 pm

Erza

Vyslechla jsem si důvod jeho vyptávání a na to šlo reagovat jen jednou větou. Tak jim řeknu to co tobě budou znát jen to co je třeba a ten co to nepochopí by tam neměl co dělat... Až přijde čas tak se to dozvíš. Nemůžu vědět kdo přesně jsi, a co mám od tebe čekat. Jinak jak se jmenuješ prcku?
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 EmptyFri Aug 30, 2013 7:19 pm

Yu

Poslouchal jsem jí a smál se, Tak mi řekni svoje jméno, dámy mají přece přednost, nhahahah Zasmál jsem se a mrkl na ní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní město - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní město
Návrat nahoru 
Strana 8 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní Příběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: