Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlavní město

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní město   Hlavní město EmptyWed Aug 08, 2012 4:57 pm


Hlavní město Tumblr_lo6ylpS3901qf6xt7


Vládce temné strany
Spoiler:


Naposledy upravil Zappi dne Fri Aug 23, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 3:50 pm

Kensei

Rok jsem byl pryč z tohoto města pryč a konečně jsem se vrátil zpět do mého rodného města. Úplně se změnilo .. řekl jsem si a přišel k bráně, kde stálo několik stráží. Nikoho jsem si nevšímal a prostě kráčel dál. Dlouho jsem nejedl, tak jsem se rozhodl dojít do mé oblíbené restaurace, jestli zde ovšem je. Restaurace tam byla a k tomu nebyla plná, tak jsem bez problému našel místo u svého oblíbeného stolu. Tolik vzpomínek. Pomyslel jsem si a objednal whiskey s ledem a zapálil si cigaretu..

Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 6:00 pm

Ryuga

Přišel jsem do nějakého města, které vypdalo, že je hodně obydlené. Chtěl jsem najít nějakou misi na které bych si vydělal nějaký peníze, protože toho už moc nemám... Ah... doufám, že tu budou nějaké těžké mise, ty co mi dali předtím v na kladné straně byli opravdu naho*no. Pomyslel jsem si při průchodu mezi baráky, rozhlížel jsem se kolem a hnedka první věc co mě napadla, byla ta, jít se pořádně najíst. Náhodou jsem šel kolem nějaké malé restauračky do které jsem vlezl a šibalsky se zasmál. Posadil jsem se ke stolu, hodil nohy na stůl, a čekal až pžíjde servírka.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 6:14 pm

Kensei

Dopil jsem svoji skleničku a po chvíli přišel nějaký kluk a zasmál se a všichni v restauraci se na něho podívaly a já též. Nějaký idiot. Doufám že vypadne z restaurace. Což se nakonec nestalo a usedl ke stolu. Po chvíli přiletěla holubice, která měla na nohou nějaký lístek. Ta musí patřit té organizaci, která si mě najala abych pro ni vyřídil nějakou prácičku. Lístek jsem si vzal a abych odehnal holubici jsem mávl rukou a holubice nakonec odletěla. Přečetl jsem si ten vzkaz a vydal se do ulice, kde jsem na ně čekal.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 6:23 pm

Ryuga

Seděl jsem u stolu a když přišla čísnice tak jsem si obědnal nějaký drink a dango. Trvalo mi asi 15 minut sníst a dopít obědnávku, po té ke mě doletěla holubička se vzkazem od organizace. Tak to bude ono, hmmm měl bych vyrazit. Pomyslel jsem si a pomaličku se rozešel do ulice kde bylo podle vzkazu místo setkání, ale už tam taky někdo čekal, nenechal jsem na sebe upozornit a opřel se o zeď a už jenom čekal kdy příde někdo z organizace.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 7:33 pm

Kensei

Čekal jsem a čekal a nakonec přišel jeden kluk. To je ten kluk z restaurace! Pomyslel jsem si, ale jen jsem tak tam stál a zapálil si cigaretu. Po chvíli se přiletělo několik holubic, které se sjednotily a naproti nás stála nějaká ženská.


Daja

Kouření zabijí. Řekla jsem jako první věc. Báli jsme se že nedorazíte, když jste na také .. "úrovni" .. Myslím, že ani jeden nemá šanci uspět v jejich první misi. Musíte dostat tenhle balíček do blízké vesnice, která je tak 20 km od tohoto města. Tady máte mapu a balíček. Tohle bude zábava. Řekla a proměnila se v několik holubic.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 7:36 pm

Ryuga

Když se oběvila nějaká ženská, tak mi bylo jasné, že je z organizace. Po té co nám řekla, že máme donést balíček do blízké vesnice tak jsem se akorád zašklebyl a vzal balíček. Svěřím ti manu, doufám, že jí neztratíš. Řekl jsem a opět se zašklebyl, po té jsem se rozešel směrem k hlavní bráně-
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 7:43 pm

Kensei

Když nám dala že máme dopravit jenom balíček, tak jsem chtěl skončit a odejít, ale nakonec jsem řekl. Že potřebuji peníze a doufám, že se nám dostaví nějaká výzva. Kluk se rozešel k bráně a já jsem šel mlčky za ním.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 7:46 pm

Ryuga

Pomalu jsme šli k bráně a v tu dobu, kdy jsme k ní došli, už čekali stráže, které nás nechtěli pustit ven, protože bylo moc pozdě. Pustte nás ven, hned! Zakřičel jsem na ně a stráže jen stáli. Ne! řekli stráže a já natáhl ruku, Jestli nechcete lízat hlínu, tak nás pustte.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 8:49 pm

Kensei

Brána se otevře při východu slunce. Řekl jeden ze střážcu a všichni připravily svoje kopí do polohy boje. Přijdeme teda až ráno. Řekl jsem a zamířil jsem do nejbližšího hotelu, který byl vlastně naproti brány. Jeden pokoj řekl jsem. a dostal jsem klíče.

Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 8:53 pm

Ryuga

Ovšem... budeme čekat, jak naivní.. putování v noci je ta nejlepší zábava, nemyslíš si L-Drago ? Chuuueemm...
Pomyslel jsem si a pak se vydal za tím klukem který mířil do hotelu kde si vzal jeden klíč od pokoje, chvilku jsem pozorovat jak mu na recepci dávali klíč a pak jsem přišel blíž, Jeden pokoj, řekl jsem a recepční mi řekla, že už je plno, což mě nakrklo a šel jsem po schodech nahoru, kde jsem si vylezl na balkon a opřel se o stěnu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 9:08 pm

Kensei

Šel jsem do pokoje a byla tam velká postel. Konečně budu ležet na něčem, které je metr nad zemí (smích). Musím si zapálit .. pomyslel si a vlezl do společenské místnosti kde jsem viděl toho kluka. Víš kde se spí lépe než na zemi? V posteli. Řekl jsem a zapálil cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 9:12 pm

Ryuga

Seděl jsem opřenej když z níčeho nic přišel ten kluk a začal mluvit o tom, že na posteli se spí nejlépe. To možná jo, ale jen když máš pokoj. Řekl jsem a zachechtal se, po té jsem akorád hlavu napnul směrem na strom a zavřel oči. Doufám, že ten úkol pro organizaci mi vytěží nějaké peníze. Pomyslel jsem si a jen tak zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 9:20 pm

Kensei

Poslouchal jsem co ten klučina říká a došel jsem v závěru že buď nemá prachy, nebo nemají volný pokoj. Nemají volný pokoj? Zeptal jsem se, protože co jiného v tu chvíli říct, když je to téma otevřené. Jsem Kensei. Řekl jsem a opřený rukama kouřil svoji cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 9:26 pm

Ryuga

Poslouchal jsem toho kluka a pak otevřel oči, Pokoj volný nemají, ale co.. mě to nevadí, dokážu se vyspat kdekoliv. Řekl jsem a pak se mi představil, chvilku jsem váhal jestli se mám taktéž představit a v pomyšlení na to, že nejspíš budeme spolu pracovat v organizaci tak jsem se rozhodl, že se taky představim. Já jsem Ryuga... Řekl jsem a pak potichu opět zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyMon Jul 29, 2013 9:31 pm

Kensei

Když mi řekl své jméno, teda jestli to je jeho jméno, tak jsem přemýšlel jestli jsem ho nikde neslyšel a opravdu ne. Chci se zeptat. Jak si se dostal k této skupině lidí. Chtěl jsem to vědět, jestli nepracuje pro mě a jen mě nepozoruje, nebo jestli to není nějaká léčka. Dost by mě to zajímalo. A k tomu ten balíček. Mám nutkání ho otevřít. No nic, třeba na to dojde a zasmál se v duchu a přitom zahodil jen to co s cigarety zbylo.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyTue Jul 30, 2013 12:56 pm

Ryuga

Poslouchal jsem toho kluka jak furt mele a pak jsem opět otevřel oči a přiklonil hlavu,pracoval jsem na nějakém případu zesnulého klanu, prý měli ještě nějakého nástupce kterého chtěli dostat, ale pak jsem se dozvěděl a téhle organizaci která shání silné shinobi a tak jsem jednuduše dorazil. Řekl jsem a pak popřemýšlel na tom případě který mohl vynést hodně peněz.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyTue Jul 30, 2013 4:50 pm

Kensei

Poslouchal jsem co ten kluk říkal a když skončil, tak jsem na to jednoduše odpověděl. Jdu spát.. a taky jsem šel spát. Dneska byl dlouhý den a po té dlouhé cestě jsem dost unavený. Doufám, že ta mise bude stát za to ..
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyTue Jul 30, 2013 7:26 pm

Ryuga

Zachechtal jsem se a lehnul si na záda s tím, že jsem chtěl co nejdřív usnout, ale můj tuch mi říkal, že ještě spát nemám, ale proč ?.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyTue Jul 30, 2013 7:34 pm

Kensei

Ráno jsem se probudil a ta postel byla neuvěřitelná. Šel jsem do koupelny, osprchoval jsem se a šel do kuchyně. Doufám že v lednici bude nějaká dobrota. Otevřel jsem lednici a vzal jsem si jogurt. Páni, to je dobré jsem pomyslel při první lžičce jogurtu. Dlouho jsem žil na rýže, ale tentokrát se cítím jako v nebi. Oblékl jsem se a šel jsem k bráně.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyTue Jul 30, 2013 10:15 pm

Ryuga

Nakonec jsem usnul a probudil jsem se až ráno, kdy většina lidí v hotelu už bylo dávno vzhůru. Prokřupl jsem si ruce, hlavu a pomalu vyrazil ven z hotelu, po té jsem se podíval na oblohu jak byla krásně zamračená. Dneska to bude sranda, chahahahahahaha zasmál jsem se vyrazil směrem k bráně, kde už byl ten druhej kluk.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyWed Jul 31, 2013 5:10 pm

Kensei

Byl jsem už u brány a stráže neměly problém pustit lidi z města. Jelikož jsem viděl odjíždět karavanu, tak jsem nasedl. Komu by se chtělo jít tak daleko, když se může svézt. Zapálil si cigaretu a usedl jsem. Měl jsem se nejdřív najíst, pomyslel jsem si a kouřil svoji cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyWed Jul 31, 2013 9:01 pm

Ryuga

Pomalu jsem došel k bráně a to už ten kluk seděl v karavaně a hovil si. Pomalinku jsem se rozeběhl a bezitím si kousl do palce, Kuchyiose no L-drago! Vykřikl jsem a přivolal jsem fialového drake na kterém jsem letěl těsně nad karavanou, řekl ti někdo, že je slušné počkat ? Zeptal jsem se ho a potom se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyWed Jul 31, 2013 9:13 pm

Kensei

Pozoroval jsem toho kluka, jak se snažil dohnat karavanu, ani se nenamáhal a použil Kuchyiose aby měl dobravu lepší než já. Musí se chlubit? Popřemýšlel jsem o tom a při tom jsem si pomyslel. Co ten kluk ještě může umět? Na to ten kluk něco řekl a já se usmál. Karavan neřídím já, tak se na mě nezlob. Ležel jsem v karavaně a na chvíli zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město EmptyWed Jul 31, 2013 9:25 pm

Ryuga

Sletěl jsem nad karavanu s skočil na ní přičemž l-drago hnedka zmizel a já se přehoupl dovnitř. Je jedno kdo jí řídí, chahahahaha řekl jsem a zasmál se, po té jsem položil nohy směrem ven a koukal se na okolní kreatury.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní město
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní Příběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: