Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlavní město

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptyWed Aug 08, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :


Hlavní město - Stránka 3 Tumblr_lo6ylpS3901qf6xt7


Vládce temné strany
Spoiler:


Naposledy upravil Zappi dne Fri Aug 23, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySat Aug 10, 2013 11:15 pm

Ryuga

Poslouchal jsem ho a pak se zasmál, Aha, jasně! Takže já použiju tolik technik a ty se mě ještě zeptáš jak se jmenuje moje Kekei Genkai ?! Zeptal jsem se trochu nechápavím hlasem a zakroutil hlavou, spíš ty by si mi měl říct jaké používáš Kekei Genkai, moment, nepoužíváš. Řekl jsem a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySat Aug 10, 2013 11:21 pm

Kensei

Ale chtěl jsem se zeptat, kde si k ní přišel, nic o ní nevím a to že KG nemám, nic neznamená, protože v rukávu mám několik es.. Usmál jsem se a vešel do hotelu. Tam jsem si objednal pokoj a vešel do svýho. Otevřel ledničku a jelikož jsem povoláním barman, tak jsem si udělal drink bloody mary. Dost toho zbylo pro mě, tak jsem vzal sklenku Ryugovi a zaklepal na jeho dveře.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySat Aug 10, 2013 11:26 pm

Ryuga

Poslouchal jsem ho a pak akorád znuděně řekl, víc o mém Kekei Genkai ti řeknu až se mi ukážeš někdy v plné síle, ale plně nevěřím tomu, že nemáš Kekei Genkai. Po té jsem se zasmál a vzal si druhé klíče od pokoje a šel do svého. Ve svém pokoji jsem se hnedka povalil na gauč a užíval si pohodlí, ten kluk má na 100% nějaký Kekei Genkai, protože organizace určitě nechce lidi bez Kekei Genkai... hmm musím najít způsob jak ho donutit ukázat pravdu. Pomyslel jsem si a když někdo zatukal tak jsem vstal a šel otevřít. Hmmm... zabručel jsem, nah... to jsi ty, co mi neseš ? Drink ? Tak to je ... skvělý. Řekl jsem a vzal si sklenku do ruky.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySat Aug 10, 2013 11:35 pm

Kensei

Když mě pustil dovnitř, sedl jsem si do křesla a když se na mě díval, jen jsem udělal gesto pomocí sklinky a ruky. Pak jsem se napil a řekl jsem. Tohle má grády .. řekl jsem a usmál se. Najednou mohl vidět, že se okolí mění a sedíme jenom každý na kousku velké skály a všude tma. Takže .. kolik z vás má to KG? Řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 10:13 am

Ryuga

Když udělal gesto na připití tak jsem akorád zakroutil skleničkou a pak se trochu napil, když se změnilo prostředí tak jsem se nejdřív podíval na skleničku, pak na okolí, znova na skleničku a pak znova na okolí a ke konci jsem se podíval na Kenseie. Co si do toho dal ? Zeptal jsem se, protože to bylo docela divný, ale pak se zeptal kolik lidí má moje Kekei Genkai, přičemž jsem se zamyslel a pak jen pokrčil ruce. Jenom já vlastním dračího císaře, nejmocnější temné Kekei Genkai a zároveň nejsilnější Kuchyiose. Řekl jsem a pak nahodil výraz jakože "Teď se ukaž ty, panáčku".
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 11:30 am

Kensei

Jde vidět, že tento kluk má jako slabinu genjutsu, řekl jsem a usmál se. Co bych do toho měl dát ? Tento drink není pro slabé, řekl jsem a znovu se usmál. Tohle genjutsu jsem nikdo u nikoho neviděl. Moje vlastní technika, kterou lze aktivovat pouhým pohledem na můj prst. Najednou se vedle Ryugy začalo něco formulovat a byla to věc/osoba ,které se vždycky bal.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 12:58 pm

Ryuga

Hluboce jsem se zasmál po tom co řekl, ovšem není pro slabé. Řekl jsem a opět se hluboce zasmál, po té jsem akorád začal svítit fialovou energií z čehož jsem vypadal jako jinchuriky s masivní zálohou chakru. Co takhle si popovídat v realitě ? Zeptal jsem se a iluze zmizela. Takže genjutsu ? Aniž by použil ruční pečetě nebo něco... to mi něco říká. Zamyslel jsem se a energie zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 1:10 pm

Kensei

Prolomil moje genjutsu? Dostává chakru od jiné strany.. to ten jeho fialový drak. Usmál jsem se. Dobře dobře, dostal si mě. Moje schopnost je genjutsu a katon podstata, víc nehledej. Řekl jsem a najednou se před námi objevila velká kouřová clona a v ní postava v černém plášti a s červenýma mrakama a s červenou maskou. Doufám že vás neruším. Řekl člověk v tom plášti.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 1:23 pm

Ryuga

Čekal jsem jak bude reagovat a nakonec se přiznal, že ovládá genjutsu a katon podstatu, ale to nebylo všechno. Není normální udělat genjutsu bez použití ručních pečetí, je v tom víc, že ? Zeptal jsem se a zašklebil jsem, přičemž do místnosti padla kouřová bomba a z ní se vyhrnul nějaký týpek s hnusným pláštěm. Rušíš nám večírek. Řekl jsem a vypil drink.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 1:51 pm

Madara

Ještě jednou na mě bez dovolení promluvíš a budeš mít hlavu v hlíně. Řekl a sedl si do křesla. Myslím, že tihle nebudou na potíž, až na toho Ryugu. Ten neví, kdy držet jazyk za zuby. Obnovuji novou organizaci a vy dva v ní budete a budete poslouchat každé moje slovo a jestli ne, tak budete trpět, řekl a podíval se na Ryugu svým jedním okem, které šlo vidět přes masku a v něm byl sharingan.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 2:03 pm

Ryuga

Poslouchal jsem toho neznámého týpka a pak akorád sklesle pokrčil rukama, Novou organizaci ? Je to silná organizace ? Zeptal jsem se s úšklebem a pak se zamyslel nad tím, proč si všichni zakládaj organizace a hledaj dobrý sjinobi, co je k tomu vede ? Pak jsem se opřel a dal si ruce za hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 2:19 pm

Madara

Kensei ani nemukl, je to pravý Uchiha, má to po své rodině .. je uplně stejný jako Itachi a Sasuke. Není to zrovna nová organizace. Akatsuki už fungovaly před několika desítkami lety, ale vyhladily všechny jejich členy. Akatsuki je kriminální organizace, která se snažila chytit všech 9 ocasých démonů. Oficiální plán Akatsuki bylo získat velké množství peněz, poté sestavit žoldnéřskou skupinu věrnou Akatsuki, se kterou by přijímali všechny mise pod běžnou cennou, aby si získali reputaci. Vzhledem k tomu, že v poslední době nebyly žádné války, skryté vesnice by si nemohli dovolit snížit své ceny, a tak by si menší vesnice najímali levnější Akatsuki. Pomocí ocasých démonů plánovali tajně rozpoutávat války, a poté je znovu ukončit, čímž by si ještě více zvýšili reputaci a všechny země by na ně spoléhali. Bez zakázek by skryté vesnice zkolabovali a Akatsuki by se stali jedinou silou ninja světa. Poté by Akatsuki jednoduše ovládli všechny ostatní země. Jenže, všichni jejich členové byly zabiti a v organizaci se našlo pár zrádců, kteří tenhle plán pohřbily. Jeden po druhém umíraly - Nagato, Konan, Kisame, Itachi, Sasuke, Deidara, Sasori, Hidan, Kakuzu, Zetsu, Orochimaru, Karin, Jugo a Suigetsu. Všichni kromě mě. Na nějakou dobu jsem se musel skrýt a dnes jsem tu proto, abych našel silné adepty pro tuhle organizaci. Řekl jsem a hodil jsem oběma informace o všech bývalých členech téhle organizaci a zmizel jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 2:32 pm

Ryuga

Poslouchal jsem ho a asi v půlce příběhu se mi zavírali oči, avšak já se oklepal a poslouchal dál. Hned po tom co mi hodil informace o těch silných členech tak jsem přelistoval hnedka na stránku s Uchihou. Koukám, že to bylo před hodně lety, ale ... Ani jsem nedořekl a přečetl jsem si schopnosti které dokázal Itachi Uchiha a Sasuke Uchiha, hmm... silná genjutsu, katonová podstata, Kekei Genkai techniky, koukám, že to pomalu začíná zapadat do sebe... tohle bude ještě sranda. Zamyslel jsem se a pak se otočil na toho neznámího. Tihle všici byli ninjové velké úrovně, že ? Škoda, že všici padli. No nevadí... čas přepsat historii. Řekl jsem a vstanul s tím, že jsem byl připraven na akci.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 2:42 pm

Kensei

Poslouchal jsem toho člověka a když zmínil jména Sasuke a Itachi, tak jsem si vzpomněl na příběhy od svého otce, když jsem byl malý. Rychle jsem si prolistoval jejich jména a když jsem viděl, co mají za KG, tak jsem si říkal, že to musí býti oni. Je to osud? Mám taky skončit u Akatsuki? Ví o tom, že mám krev právě těchto dvou velkých bojovníků? Když Ryugo hned podlehl, tak ten člověk řekl. Né tak rychle a poskládal pár pečetí a najednou jsme se oba probudily v jeskyni s výhledem na moře. Strašně mě bolely oči a cítil jsem v nich velikou sílu. Co se stalo? Říkal jsem si.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 2:58 pm

Ryuga

Když řekl né tak rychle tak jsem akorád pokrčil oči a v tu chvíli jsme se oběvili v jeskyni s výhledem na moře. Když jsem se probudil tak jsem si protřel oči a vstanul. Nah.. nejspíš další test... jakoby toho testování nebylo málo. Řekl jsem a pokrčil ruce přičemž jsem šel ven, směrem k moři.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 3:04 pm

Kensei

Moje oči strašně špatně reagovaly na světlo. Strašně pálily .. Myslím, že by jsme se měly podívat na vršek té jeskyně. Vylezly jsme oba nahoru a všude bylo moře. Neviděly jsme žádný kus pevniny, kromě tu, na které jsme stály. Najednou mě bolely oči a cítil jsem jak se mi aktivoval sharingan a po chvíly i něco silnějšího. Strašně to bolelo a podlomily se mi nohy. Co se to děje ..
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 3:36 pm

Ryuga

Lezli jsme po skálo nahoru přičemž Kensei se furt kolísal což naznačovalo, že mu není dobře. Když se Kenseiovi podlomily nohy tak jsem ho chytil aby nespadl dolů, protože svah byl hodně strmej. Nevypadá dobře... možná to udělal tamten co nám nabízel místo v organizaci... zapřemýšlel jsem a pak jsem ho položil na záda tak aby nesklouzl dolů. Kenshi ? Jsi ok ? Zeptal jsem se a sedl si vedle něho.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 4:32 pm

Kensei

Boleli mě oči a vlastně celé tělo. Co to se mnou udělal? Zeptal jsem se sám sebe a když jsem lezl nahoru, tak se mi podlomily nohy. Je to Kensei! Vykřikl jsem na Ryugu, když mi řekl špatným jménem. Najednou se před námi objevil mladý/malý kluk.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 4:39 pm

Ryuga,Dítě

Po hlavě mi stekla anime kapka když jsem Kenseie oslovil špatným jménem, To je jedno.. ale kdo je  tamhleto dítě... Řekl jsem a ukázal na něho přesto, že jsem si byl věděm, že Kensei je slepej. Hm... Kenshi to je fakt super přezdívka! Budu ti říkat Kenshi! A tobě budu říkat Bílá hlavo! To sedí ne ? ahahahahaha Zasmálo se dítě opravdu dětským smíchem, Jéééé! A vy jste taky shinobi ? Nevypadáte na to.... Ahahahahaha Opět se zasmál s opravdu trapným dialogem, při kterým jsem měl chuť mu jednu vrazit. Ale, ale bílá hlava se zlobí, ale to bys něměl! Budeš pak mít problémy! Ale to je jedno! Pojdte si dát souboj!! Bude sranda! Vykřikoval dětským hlasem a já se neudržel a stiskl jsem ruku v pěst a čekal jak bude reagovat Kensei.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 5:00 pm

Kensei

Nikoho nevidím, všechno mám strašně rozmazané. Dítě, jaké dítě? Reagoval jsem, když to zmínil Ryugo. Pak to dítě mluvilo a mluvilo a mluvilo. Nemůžeš na chvíli držet hubu? Zakřičel jsem na to dítě, ikdyž jsem o něm nic nevěděl a ani jsem ho neviděl. Pomalinku jsem vstal a snažil se udržet v klidu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 5:34 pm

Ryuga

Měl jsem velkou chut s ním něco udělat, ale bylo to ještě dítě..jenže chtěl souboj a já výzvy vždy přijímám. Dobře ty škvrně.. ukážu ti co je být pravý shinobi! zakřičel jsem na něj a dal ruce nad sebe kde se vytvořila velká fialová koule kterou jsem hodil přímo na něho. Nažer se tohodle! Dark Move: Dragon Emperor Soaring Destruction! Vykřikl jsem a koule letěla přímo na něj, což vypadalo, že bude brzo konec, ale to dítě se akorád nad Kenseiovými slovy pousmál a pak zvedl ruku a natáhl jí přímo na můj útok. Uvidíme hahahaha...Sonic Buster! Vykřiklo to dítě a na můj speciální útok se řítila zelená vlna která můj útok úplně zrušila tak, že se prostě vypařil...já jen čuměl s otevřenou hubou a to dítě se začalo nahlas smát, Ahahahahaahaha ! Jsi strašně naivní bílá hlavo, mě nemůžeš porazit, i když jsem takhle malej.. a co ty Kenshi ? Máš u sebe nějaký speciální útok ? Nebo můžu bílou hlavu teďka hned vyřídit. Řekl ten kluk a já akorád zavrčel přičemž kolem mě začala proudit fialová energie.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 5:38 pm

Kensei

Jelikož jsem nic neviděl, tak jsem poslouchal všechno co se děje. Jelikož nevidím kde je, tak jsem musel použít plošné genjutsu, třeba jeho slabost je právě genjutsu. Udělal jsem pár pečetí a na to dítě i na nás valila z nebe strašně obrovská ohnivá koukal ,která při pádu zapálila všechno.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 5:48 pm

Ryuga

Poslouchal jsem ho a to už mi tekli nervy.. měl jsem chut ho rezebrat na kousky, avšak já svůj vztek potlačoval a pak když kensei složil pečetě a na nás se vylilo velké hořící cosi tak jsem akorád nahodil takovej trochu překvapenej výraz, Jestli je tohle genjutsu, tak ok... ale jestli je to jeho katonová technika, tak to počk.... kurva! nás tu zničí. Pomyslel jsem si a tak jsem opět uvolnil větší zásobu chakry na přerušení genjutsu a vskutku.. bylo to pryč, takže to bylo ted jen na toho malýho smrada. Jééééé! To je genjutsu! To je taky velká zábava! Škoda, že ještě neumíš žádné pořádné díky tomu co ti velitel dal, ale nevadí! I tak to je sranda ahahahahaha! Křičel ten a smál se ten kluk a pak mi došlo, že to je asi fakt zkouška, avšak než jsem stihl cokoliv udělal tak ten kluk napřáhl ruce do vzduchu( nad svojí hlavu) a smál se, Inferno Blast! Vykřikl kluk a u toho se smál, kolem něho se oběvila zelená brutálně rychle proudící energie která do sebe pomalu vtahovala úplně všechno v okolí a zrušila tak i to genjutsu, hnedka při pohledu co se o to obyčejnej klacek rozdrtil na prach vyprudukovalo opravdu hnusný pocit, táhlo nás to a my nemohli nic dělat. Kurva! Co to zase je za techniky?! Zakřičel jsem a čekal jestli se náhodou něco nezvrtne.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 6:06 pm

Kensei

Jak myslel tu větu? Pomyslel jsem si a pomalu jsem začal vidět a jak se ve mě začal potlačovat vztek, tak jsem cítil změnu sharinganu. Co se to se mnou děje? Je to to co si myslím? Pomyslel jsem si a najednou jsem viděl jak jsem na toho spratka spustil Amaterasu. Nemožné! Pomyslel jsem si! To má něco společného s tím chlápkem co byl v hotelu!
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 EmptySun Aug 11, 2013 6:28 pm

Ryuga,Yu,Madara,???

Koukal jsem se přímo do té masivně proudící energie a během několika sekund to začalo hořet černým plamenem které se při tak masivní rychlosti odvířilo hnedka zpátky a začalo hořet celé okolí, Co to zase je ?! Tohle nebudu snášet! Dragon Emperor - Multiple Soaring Bite Strike!! Zakřičel jsem a několik draků se roztočilo a přímo na tu masivní energie Chcípni ty sráči! Zakřičel jsem a když se naše útoky skoro srazily tak se zníčeho nic všechno rozplynulo, Ninpou : Hegon Tesou! Zaznělo z dálky a kolem nás se oběvila bariéra která rušila všechny útoky, což znamená, že Yuův útok přestal i můj, ale amaterasu stále hořelo. K nám přišli 2 chlapíci, jeden byl ten chlap z hotelu a ten druhý nejspíš jeden z organizace. Co zas ?! Jste mi zase překazily zábavu! Jste zlý! Křičel na ně a pak nahodil uražený výraz. No myslím, že to stačilo, neměli jste moc šanci se osvědčit protože tady Yu si s váma koukám pěkně pohrál, no nevadí je čas si trošku popovídat. Řekl ten týpek z hotelu a já se nejdřív podíval na všechny okolo a pak se zamračil na to děcko, Ty pudeš! O to se postarám! Zakřičel jsem si v mysli a natáhl ruku směrem na Kenseie. Tam se zjevil L-Drago a nabral ho na sebe a pomalu jsem se rozešel za tím týpkem a L-Drago mě následoval s Kenseiem na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní město - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní město
Návrat nahoru 
Strana 3 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní Příběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: