Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Hlavní město

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyWed Aug 08, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :

Hlavní město - Stránka 12 Tumblr_lo6ylpS3901qf6xt7

Vládce temné strany
Spoiler:

Naposledy upravil Zappi dne Fri Aug 23, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyTue Jul 08, 2014 1:34 pm

Když si Kilua myslel, že utekl stráži z Temné, tak mohl uslyšet jak někdo vykřikuje Shoton: Kurisutaru yaei keijiban. Najednou se kolem Kilui vytvořila klec z krystalů, která ho uvěznila. Někdo tady zlobí. Řekla žena, která právě vyšla ze stínu a dívala se přímo na Kilua. Už nikam neutečeš, teď počkáme na stráže, které tě odvedou přímo do vězení. Řekla žena a čekala, jestli ten kluk něco řekne.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

Poèet pøíspìvkù : 21

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyTue Jul 08, 2014 3:12 pm

Kilua

Zrazu bol uvezneni v niejakej klietke. Hmm, Kristal co? tak to mam asi smolu. povie, zasmeje sa a pozre sa na tu zenu , potom sa pozre pred seba a povie Karamatsu no Mai ( Z jeho tela vyskoci naraz niekolko kosti, mozu bit pouzite na blokovanie superovych utokou a este ho v podstate robia nedotknutelneho z blizka.) Ked to dopovedal z tela mu vyskocilo niekolko kosti s ktorymy rozbil ten kristal.

\\ takto bude vypadat ked pouzil
Karamatsu no Mai:
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyTue Jul 08, 2014 3:59 pm

Hitoame Naomi

Když mu z těla vyskočilo několik kostí, tak krystal to poškodilo, ale nerozbilo. Krystal se znovu opravil a byl zase jako nový. Tomuhle jsem se musela zasmát a taky zasmála ( Haha ). Tohle je moje nejsilnější technika a chytila daleko silnější zloděje než si ty. Řekla a za chvilku dodala. Omlouvám se že jsem se nepředstavila. Hitoame Naomi. Pracuji pro vůdce Temné a mám za úkol zneškodnit všechny zloděje tady ve městě. Řekla a za ní se vytvořil trůn z krystalu na který si sedla. Buď to půjde po zlém nebo po dobrém. Stačí mi prostě říct, kdo byly tvojí kamarádi, kteří s tebou vykradli ten stánek. Dopověděla jsem a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyTue Jul 08, 2014 4:04 pm

Kilua

Skoval kosti a posadil sa Nejsu to moji kamarady ani som ich nepoznal, a tych co som mal tak pred 6 rokmi zomreli. povie
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyTue Jul 08, 2014 4:13 pm

Hitoame Naomic

Pozorovala jsem toho kluka z mého krystalického trůnu a když řekl, že to nebyly jeho kamarádi, tak jsem přemýšlela, jestli mě nevodí za nos. Pár svědků řeklo opak a k tomu jsem viděla, jak ses bránil před strážci, kteří si s tebou chtěli jenom promluvit. Řekla jsem a čekala co odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyTue Jul 08, 2014 4:18 pm

Kilua

Len som ich vydel a som isiel za nimi nic viac a je len na tebe ci mi uveris alebo ne.
povie a lahne si. a ti strazcovia povedali Zatykame ta a som len spanikaril.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyTue Jul 08, 2014 4:47 pm

Hitoame Naomic

Poslouchala jsem toho kluka a když řekl, že zpanikařil, když po něm šla ostraha, tak jsem mu věřila, tenhle kluk nemá koule na to, aby něco takového udělal. Si tu nový, že? Zeptala jsem se a tu klec z krystalu jsem odstranila.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyTue Jul 08, 2014 4:51 pm

Kilua

Vsimne si ze vezenie zmizlo, posadi sa a povie Ano som som tu novy, pozre sa na Naomi. Pochvylke sa postavy a pomalim krokom ide prec.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyWed Jul 09, 2014 11:53 pm

Kilua

Ked je už od nej daleko posadi sa na lavičku a odpočinie si,pochvylke sa postavy a ide do reštaurácie, posadi sa k nejakému stolu a objedna si ramen, pochvylke mu donesu Ramen a on začne jesť.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyThu Jul 10, 2014 9:28 am

Hitoame Naomi

Když ten kluk odešel, tak jsem ho nechala jíst, ale tajně jsem ho sledovala. Protože to jeho KG je velmi vzácné a takový bojovník by se do naších řad hodil. Pomyslela jsem a když jsem ho uviděla si sednout do restaurace a objednat si rámen, tak jsem si přisedla k němu a řekla. Nechceš pro mě pracovat? Zeptala jsem se a dodala. Nejnebezpečnější prací v temné je dělat strážce, je více a více zlodějů a jsou čím dál tím více silnější a proto by se tvoje KG u nás hodilo. Řekla jsem a čekala, co na to řekne.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyThu Jul 10, 2014 1:54 pm

Kilua

Pozre sa na Naomi a povie Práca, hmmm neviem či to je dobrý nápad trochu porozmýšla a znova povie Ok, teda beriem tu prácu.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyThu Jul 10, 2014 8:54 pm

Ryuga

Slyšel jsem Naomi jak mluví o zlodějích a že jsou čím dál tím víc silnější. Vešel jsem dovnitř a zasmál se. Ale, ale Naomi, takže tentokrát si rekrutuješ menší vojáčky? Zeptal jsem se jí a sedl si k pultu. Objednal jsem si dango a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyThu Jul 10, 2014 8:59 pm

Kilua

Pozre sa na toho chalana , ktory prisiel a zacal rozpravat s naomi. Prave dojedol Ramen a isiel zaplatit. Ked zaplatil chcel odist s restauracie.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptySun Jul 13, 2014 8:44 pm

Hitoame Naomi (NPC)

Když přišel Ryuga a zeptal se, zda rekrutuji menší vojáčky, tak mi nestál ani za pohled a jenom řekla. Těch zlých je čím dál tím více a potřebujeme každou pomoc, což tobě jako expertovi ve zlosti ti nemusím nic říkat že. Řekla jsem a jenom viděla jak Kilua odchází. Asi není moc komunikační typ. Hm?

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptySun Jul 13, 2014 8:54 pm

Ryuga

Poslouchal jsem jí a pak se dábělsky zasmál. Expert ve zlosti... to si vymyslela sama? Každopádně se mi to líbí, můžu si to nechat zapsat jako podtitul. Řekl jsem a opět se zasmál. To bys možná mohla vědět, že v Akatsuki jsou další 4 nový členová a podle informací jeden z nich je Uchiha další má něco společného s démony, jedna holka která pochází z organizace rytíří krvavé přísahy a nějaká malá holka. Předal jsem informace a vytáhl z kapsy prsten. Navíc mám tohle... Řekl jsem a ukázal jí ho.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyMon Jul 14, 2014 8:04 pm

Naimi (NPC)

Poslouchala jsem Ryugu a jenom mlčela, dokud všechno nedořekl. Když mi začal vyprávět o členách Akatsuki, tak jsem ho poslouchala jako ostříš a všechno si zapamatovala. Když domluvil, tak ukázal prsten Akatsuki, který by se nám mohl hodit. Yakura nejspíš ví, proč najal bývalýho člena Akatsuki a s tím prstenem, se bude snažší, dostat dovnitř. Řekla jsem a po chvilce dodala. Ale víš, že pracuješ pro Temnou a né pro Kenseie a spol. Řekla jsem a čekala na jeho reakci.

Naposledy upravil Zappi dne Mon Jul 14, 2014 8:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyMon Jul 14, 2014 8:07 pm

Ryuga

Zasmál jsem se a prsten schoval. Je mi jedno pro koho teď budu pracovat... můj cíl je stejný a to zničit Madaru... Nikdo, ale absolutně NIKDO mi v tom nezabrání. Řekl jsem a po tom se mi začali vracet vzpomínky na Akatsuki. Vzpomínky na toho prcka, na holky atd. Čísník mi donesl dango a já si akorád dal první kuličku.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyMon Jul 14, 2014 8:42 pm

Naomi

Poslouchala jsem Ryugu a hned věděla, že s ním bude problém, ohledně jeho loajality k nám, ale nejlepší bude, když tam půjde sám a zkusí jich pár zabit a ikdyby měl přitom zemřít, bude to pořád stát za to. Řekla se a usmála. Jak myslíš. Řekla jsem a dopila svoje pití.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyMon Jul 14, 2014 8:47 pm

Ryuga

Dal jsem si do pusy druhou kuličku dango a pak se otočil směrem na Naomi. Opravdu si myslíš, že Yakura dodrží slib po zničení Akatsuki? Nebuď naivní. Řekl jsem a na něco si vzpomněl. Pamatuješ si organizaci, která měla za úkol sledoval Akatsuki? Jmenovali se Strážci světla. Dodal jsem a pak se hluboce zasmál. Už nejsou... všechny jsem vyřídil i s jejich velitelkou. Bylo až směšný, jak taková organizace mohlo kdysi oponovat většině zde v temné. Opět jsem dodal a dal si do pusy poslední kuličku danga.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptyThu Jul 31, 2014 2:36 am

Kilua

Prechádza sa po meste. A bolo mu jedno čo sa práve v meste udialo. Sadol si na lavičku a zadíval sa na oblaky. Pochvylke sa postavi a pokračuje v prechádzka.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 EmptySun Aug 03, 2014 6:54 pm

Zacnemu krucat v bruchu, vojde do najblizsej restauracie a objedna si niejake jedlo. Ked mu to donese zacne jest. Ked dojedol zaplatil a odisiel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: