Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlavní město

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptyWed Aug 08, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :


Hlavní město - Stránka 9 Tumblr_lo6ylpS3901qf6xt7


Vládce temné strany
Spoiler:


Naposledy upravil Zappi dne Fri Aug 23, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptyFri Aug 30, 2013 7:23 pm

Erza

Po jeho výtlemu následovala otázka na moje jméno a potom jsem chytla výtlem já. Všichni chlapy jsou gentlemani jen když se jim to hodí... Erza ti stačí řekla jsem mu potom co jsem se dosmála. Přitom jsem popíjela Sake a mixovala jsem to s tyčinkama...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptyFri Aug 30, 2013 7:32 pm

Yu

Já se furt usmíval, a když jsem slyšel její jméno tak jsem akorád nahodil očka do (^^), To určitě, mé jméno je Yu.. a jakou máš podstatu, či KG ? Madara si většinou nevybírá lidi bez silného KG či KT. Řekl jsem a dal si opět ruce za hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptyFri Aug 30, 2013 8:16 pm

Erza

Když mi řekl jeho jméno tak znova následovala otázka na mě. Já už jsem ti jednou řekla, že se to dozvíš ve správnou chvíli. To že teď známe naše jména to neznamená, že mě nemůžeš podrazit. Víš jistě to, že asi nebudu slaboch, když si mě ten Madara vybral. Proto je zbytečný se stále ptát na moje schopnosti nebo tak. řekla jsem mu ještě docela v klidu, ale už jsem se držela abych nevybouchla, protože už mě dost sral.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptyFri Aug 30, 2013 9:05 pm

Yu

Poslouchal jsem jí a pak se akorád zasmál, U Akatsuki je slovo "Podrazit" jasná sebevražda. Řekl jsem a zasmál se, v dálce se rýsovala velká skála a všude byli stromy.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Aug 31, 2013 12:03 pm

Erza

Když řekl tuhle větu, tak jsem se začala smát sním. No tak máš motivaci proč to nedělat reagovala jsem na něho a rozhlížela se po krajině... Tady by se dobře žilo všude klídek a žádní lovci odměn dodala jsem...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Aug 31, 2013 12:08 pm

Yu

Šli jsme a cca 1,5km od nás byla vidět velká skále se skrýší nahoře, Tam nahoře, tam bude tvůj nový domov, ale budeš si muset dát pozor, je tam hodně kluků kteří mají .. no trošičku šibalské zájmy. Řekl jsem a zasmál se a pomalinku šel s rukama za hlavou směrem k té skále.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Aug 31, 2013 12:16 pm

Erza

Prohlížela jsem si tu horu, ale nahoře jsem nic neviděla. Nevím jak ty, ale já tam nic nevidím... Šibalské zájmy ? Aha ty jsi ještě nedospěl, až budeš starší budeš taky takový neboj se. řekla jsem mu a smála se....
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Aug 31, 2013 12:21 pm

Yu

Když nic neviděla tak jí asi velký přísun toho SakeE mazal vidiny, Ty nic nevidíš? Nhahaha! Zasmál jsem se a pak jsem akorád udělal takový ten "Hrdinský pohled" Já nikdy takovej nebudu, nejspíš budu stejnej jako bílá hlava. Řekl jsem a nečekaně se opět zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Aug 31, 2013 12:36 pm

Erza

Hele a řekneš mi kdy budu mít tu běhavku po tomhle neskutečně dobrým Sake ? zeptala jsem se potom co se dořehtal. No o tom si popovídáme tak za 3 nebo 4 roky v takových 17 pokud se jich dožiješ. dodala jsem a stále jsem hledala ten nový domov, protože navrcholu té hory opravdu nic nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Aug 31, 2013 12:50 pm

Yu

Effekt to má na večer, kdy se organismus ukládá do spánku. Řekl jsem a pak se zasmál protože to není hezký pocit, za 3 roky už budu nejsilnější... Dořekl jsem a pomaličku šel směrem do kopse.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Aug 31, 2013 2:42 pm

Erza

Poslouchala jsem ho, ale už bych nejraději byla na místě... No tak to nezávidím té osobě, s kterou budu bydlet, asi neusne... řekla jsem mu... ... Ty jsi to asi nepochopil. Nejde o sílu jde o tvoji vyzrálost, což teď moc nejsi... řekla jsem mu s rukama vzhůru, na důkaz aby si to nebral vážně.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Aug 31, 2013 2:44 pm

Yu

To je v pohodě.. já spím tvrdě a smrad mě nevzbudí.. takže pohodička! Řekl jsem a zasmál se, a pak se akorád usmál, Být nedozrálý znamená více srandy a delší dobrodružství! Dořekl jsem a když jsme vyšli nahoru tak jsme vyšli u velkých dveří do skrýše.

-> Piš do Akatsuki skrýše.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Jun 28, 2014 7:03 pm

Nelliel

Pomalu jsem docházela k městu a těšila se na večeři a postel. U brány jsem potkala stráže, zamávala jsem jim a usmála se. Šla jsem hlavní třídou a došla jsem k nějaké hospůdce kde jsem se usadila, objednala jsem si jídlo a čekala. Když ho konečně donesli tak jsem se spokojeně pustila do jídla a prohlížela jsem si ulici hledajíc nějaké ubytování...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Jun 28, 2014 7:25 pm

Madara

Měli jsme hodně velké ztráty... potřebuju více ninjů, kteří by byli oddaní a pracovali pro mě. Zetsu mi sehnal pár ninjů, kteří by za to stáli. Pomyslel jsem si a pomocí přemístovací techniky jsem se dopravil až do hlavního města temné říše. Hmmm... nechť hledání začne. Pomyslel jsem si a složil pečetě. Kuchiyose: Gedo Chi Suisen! Vykřikl jsem a kolem mě se objevily temné postavy, které se rozeběhli do ulic a já sám se taky pustil do hledání. Běžel jsem okolo hospůdky a tak mě napadlo, že většina těch "hrozných" ninju se bude nacházet tam. Přišel jsem k dveřím a otevřel je, kupodivu jsem nevyvolával žádný rozruch a proto jsem se rozhlížel a pak složil pečeť, přičemž se zavřeli dveře a zamkli, zahrnuli záclony a všude byla tma. Já si sedl na bar a dal ruce do kříže. Nebuďte ukvapený, tohle není přepadení... naopak potřebuju někoho z vás. Řekl jsem a nahodil vážný pohled. Potřebuju ty nejsilnější, ty co za mě dokážou položit život, ty kterým když přikážu aby zabili svojí rodinu, tak to udělají. Jsou mezi vámi nějací takový? Zeptal jsem se a těžce pochyboval.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Jun 28, 2014 8:05 pm

Nelliel

Spokojeně jsem si jedla, když vtom vtrhl do hospůdky nějaký maskovaný člověk a začal někoho hledat, kdo bude pro něho dělat špinavou práci. Nemám co ztratit pomyslela jsem si a v té tmě jsem se potichu zvedla přišla k němu, zatahala ho za plášť a zeptala jsem se Ahoj, kdo jsi? Budeš můj kamarád?
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Jun 28, 2014 8:09 pm

Madara

Když mě začala nějaká holčička tahat za plášť a ptát se mě kdo jsem, tak jsem se zasmál. Jmenuji se Uchiha Madara a chci na tento svět přinést nekonečný mír. Řekl jsem a na její otázku jestli budu její kamarád jsem akorád pfnul. Podíval jsem se na ní svým sharinganem . O děti nemám zájem, školka je na druhé straně města. Dodal jsem a čekal jestli se někdo přihlásí.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Jun 28, 2014 8:25 pm

Nelliel

Potom co mi zdělil jeho jméno a jeho cíl, tak jsem se zamyslela a potom řekla "Ale to si tak trochu protiřečíš nebo snad ne? Nejdřív by jsi chtěl vyvraždit jejich rodiny a potom nekonečný mír, není to trochu zbytečný potom ? Ve školce jsem už byla před 15 lety." na to jsem se otočila a snažila se dojít zpátky ke svému stolu, ale v té tmě jsem akorát přepadla přes židli a díky tomu převrhla stůl.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Jun 28, 2014 8:32 pm

Madara

Po tom co ta malá holčička řekla jsem se zasmál. Ovšem, malý prcek jako ty nemůže vědět nic o míru. Jedná se o projekt Tsuki no Me. Mír ve kterém budou všichni pod jedním velkým genjutsu a budu všechny moc ovládat dle mojí libosti. Naše organizace se jmenuje Akatsuki, chceme pochytat všechny ocasé bijuu pro to, aby jsme mohli uskutečnit projekt Tsuki no Me. Jdou po nás všechny vesnice a proto hledám ty největší talenty co by pro skutečný mír obětovali všechny. Řekl jsem a stále čekal na někoho kdo se přihlásí. Ten převrhnutý stůl dal akorád najevo, jak moc velký to je dítě.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Jun 28, 2014 9:07 pm

Nelliel

Sesbírala jsem se ze země, sebrala svoji špejli s kuličkami Dango a vrátila se k němu, zatahala ho opět za plášť se slovy "Tak a můžeme jít Uchuho, páč jsem asi jediná kdo je ochotná s tebou jít" usmála se a potom jsem si začala okusovat kuličky na špejli.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySat Jun 28, 2014 10:45 pm

Madara

Většina se nejspíš bála a ta jediná malá holka semnou chtěla jít. Dobře... vyzkouším tě. Řekl jsem a vtáhl jí i semnou daleko za město. Tak se ukaž... zkus mě aspoň škrábnout. Řekl jsem a čekal co mi ukáže.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySun Jun 29, 2014 8:23 pm

Nelliel Tu

Nakonec mě ten Uchiha vytáhl za město, kde si mě chtěl vyzkoušet. Když jsme došli na místo, které se mu líbilo tak mě vyzval k tomu, abych ho škrábla. Vzhledem k tomu, že jsem si vědoma toho, jak jsem v dětské formě slabá jsem odpověděla. "Hele Uchuho, pokud mě dokážeš vyprovokovat natolik, aby mi to za tu námahu stálo tak se ti dostane vytouženého škrábnutí." Na chvíli jsem se odmlčela a pak dodala "Do té doby je to pro nás ztráta času tu měřit naše síly." následně jsem čekala na to až budu dostatečně vyprovokovaná k probuzení Resurrecciónu.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySun Jun 29, 2014 9:16 pm

Madara

Tím pádem tu marním důležitý čas. Řekl jsem a zmizel na pár sekund, přičemž ona si musela myslel, že jsem fakt odešel, ale nebylo tomu tak. Objevil jsem se za ní a odkopl jí natolik aby se nechala "vyprovokovat". Pak jsem dal ruce do kříže a čekal co ukáže.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySun Jun 29, 2014 9:25 pm

Nelliel

Když řekl, že je to ztráta času a zmizel, tak jsem si pomyslela, že se budu moci vrátit zpátky, ale to se nestalo, protože se mě bál postavit a tak zaútočil zezadu tak silně že jsem dobrý 2 metry letěla. Pomalu jsem se zvedala, protože po tom kopanci mě docela boleli záda, bohužel to nestačilo a když jsem se postavila. "To si jako myslíš Uchuho, že tohle stačí ?" Možná na ty ubožáky v hostinci, ale pro tvoji smůlu né na mě. řekla jsem a z mého hlasu bylo slyšet, že to byla opravdu rána.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySun Jun 29, 2014 9:34 pm

Madara

Inu tedy... Řekl jsem a kolem mě objevilo modré susanno a já spojil ruce. Tengai Shinsei! Vykřikl jsem a susanno zmizelo a já dal opět ruce do kříže a jen čekal. Možná to mohlo vypadat, že si hraju... avšak k zemi se trhal velký stín a pohled do vzduchu mohl teď někoho opravdu vyvést z míry. K zemi se řítil opravdu velký meteor který se řítil celkem vlekou rychlostí.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 EmptySun Jun 29, 2014 9:51 pm

Nelliel

Sledovala jsem ho a čekala jestli zase vymyslí něco srabáckého jako předtím, ale to jsem se zmýlila, protože se najednou kolem něho objevila nějaká divná modrá aura Tak co vymyslíš tentokrát? zeptala jsem se sama sebe, ale než jsem se nadála tak zmizela, ale kolem mě se setmělo, a když jsem se podívala na oblohu tak tam padal meteor. A sakra... To udělal on? ... Sakra ... Sakra... Sakra... míhalo se mi hlavou a já nevěděla co mám dělat, naštěstí hned na to jsem začala pociťovat prudký nárůst síly. Asi máš štěstí. řekla jsem potichu. Poskládala jsem pár pečetí, kolem mě se objevil růžový dým a začala proměna. Madara mohl vidět jak se mění moje chakrové okruhy....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní město - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní město
Návrat nahoru 
Strana 9 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní Příběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: