Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki - Okolí.

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 14, 2014 11:54 pm

First topic message reminder :

Okolí sídla.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptySat Jul 19, 2014 9:02 pm

Zeref



Nemohl jsem na to přestat myslet, ale pak Nel trvala na tom, abych jí řekl všechno a vzhledem k tomu, že u toho byla, tak měla právo to vědět. Dobře, řeknu ti všechno, třeba se ti to někdy bude hodit. Řekl jsem a povzdychl si. Ta Žena co mi zemřela v rukách, byla Luci... vůdkyně nejsilnějšího klanu proti zločincům ve straně dobra, Strážců světla. Strážci světla měli za úkol eliminovat Akatsuki, proto do Akatsuki poslali špiona, který se citama vázal na Kenseie. Ten špion se jmenovala Rita, kterou po několika měsících Kensei sám po tom co jí řekl, že jí miluje, připravil o život. Vypadala, jakoby se chtěla vzdát práce u strážců světla a být tu v Akatsuki, ale pak jednoho dne, kdy si chtěl jít Kensei pro legendární meč, tak ho zavedla k sobě domů, kde jí zabil. A to začala ta nejhorší éra. Všichni strážci světla pak kladny velký odpor na Akatsuki, protože Rita byla sestra jistého Fausta, který byl také členem strážců světla. Byl opravdu naštvaný, ale když slyšel, že někteří členové Akatsuki zaútočili na Madara a selhali, tak si myslel, že bude moc zaútočit a zničit tak všechny členy Akatsuki. No určitý bývalí člen Akatsuki očividně stihl zničit všechny strážce světla, než stihli plán zorganizovat. A truchlim jen proto, protože Luci pro mě byla víc než jen normální kamarád. Měl jsem jí rád, temnota mě zaslepila a díky jejímu Kekei Genkai zase vidím to, co jsem celou dobu nebyl schopen vidět. Řekl jsem a prohlížel si ruce.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptySun Jul 20, 2014 8:18 pm

Nelliel

Když jsem si vyslechla ten příběh co mi Zeref řekl, tak jsem se lámala smíchy. Ty jsi chodil s nepřítelem. ptala jsem se ho a smála. Po chvíli jsem se omlouvala Ne dobře, ale to jsi to nevěděl viď?
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptySun Jul 20, 2014 9:12 pm

Zeref

Když řekla, že jsem chodil s nepřítelem, tak jsem akorád sklopil hlavu. Věděl jsem to, to není ten problém... já jsem byl ten co se oddělit. Řekl jsem a natáhl ruku před sebe a ta mi začala svítit. Její KG je opravdu silné, ale taky těžké na ovládání. Řekl jsem a světlo zmizelo.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptySun Jul 20, 2014 11:45 pm

Nelliel

Potom co potvrdil, že chodil s nepřítelem a věděl o tom mi to už nepřišlo tak moc vtipné, ale potom co řekl, že její KG je moc silné a těžké jsem se zarazila ještě víc. Počkej, moment, ty jsi jí sebral KG? Si děláš jenom srandu, že jo ? pídila jsem se po informacích, protože tohle podle mě rozhodně nebylo normální.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptySun Jul 20, 2014 11:54 pm

Zeref

Pokrčil jsem ruce a pousmál se. Moje vlastní KG je KG, kterým dokážu někomu sebrat KG. Celkem praktický, jak se stát hodně silným. Řekl jsem a venku začalo hodně foukat, vypadalo to na sněhovou vánici.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptySun Jul 20, 2014 11:59 pm

Nelliel

Potom co my vysvětlil co dělá jeho KG, mě napadla docela zajímavá věc. Nepůjčil by jsis moje KG na pár dní ? Ráda bych viděla jak by se k tobě všichni chovali a došlo by ti jak moc mě to sere, když si ještě z toho začneš dělat prdel. řekla, jsem a hodně ráda bych slyšela, že by to pro mě udělal, i když to se asi těžko stane.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 12:01 am

Zeref

Po tom co řekla jsem se akorád zašklebil, protože si opravdu myslela, že je to tak lehké. Jestli bych ti odebral KG, umřela bys. Řekl jsem a povzdychl si. Takový je proces u Kimera no Jutsu. Dodal jsem a čekal, jestli bude chtít umřít.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 12:05 am

Nelliel

Potom co mi řekl, že zemřu, když si vezme KG, jsem si taky povzdychla. Takže se nedozvíš, jak moc mě nebaví, když si ze mě lidi dělají srandu. Tak mi to prosím ulehči alespoň ty, přestaň si hrát na drsného a dělat si ze mě prdel. řekla jsem, a šla zavřít okno, protože v pokoji začínala být strašná kosa.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 12:08 am

Zeref

Chvilku jsem přemýšlel nad tím, jak dopadli ostatní členové a jestli jejich těla jsou stále v paláci. Pak si Nel opět stěžovala na svoje KG a dokonce jsem si měl přestat hrát na drsného. Akorád jsem se opět zašklebil a ukázal palcem na sebe. Ale já jsem drsný. Řekl jsem a čekal, jak bude reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 12:13 am

Nelliel

Když jsem zavřela okno, tak se mě snažil nasrat. Ano jsi drsný, pokud je podle tebe drsný dělat si z děvčat prdel, nebo je bezdůvodně napadat na chodbě. řekla jsem Zerefovi svůj názor na to jak moc je drsný a šla si sednou zpátky na gauč. Drsnej u mě budeš až se budeš holek zastávat. dodala jsem, když jsem si sedla.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 12:16 am

Zeref

Po tom co řekla jsem si vzpoměl na Zuki, jak byla štastná, když tu byl Ryuga, ale od té doby co zmizel, tak furt není ve své kůži. Zuki... Řekl jsem si v mysli a pak se pořádně opřel. Vytvořil jsem si k Ryugovi takovou nenávist, že když vidím aspoň část jeho chakry, tak začínám běsnit. Řekl jsem a začala se mi klepat ruka. Nikdy bych neublížil někomu jako je Zuki. Dodal jsem a pak se jen hluboce nadechnul a vydechnul.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 8:04 pm

Nelliel

Potom co mi vysvětlil ten incident na chodbě, tak jsem to chtěla už nechat být a napadlo mě, že když už jsem teď v té dospělé formě, tak by se to dalo nějak využít. Myslím, že už vím poměrně dost a tak mě napadlo, že by jsi mohl obstarat nějakou misi dokud při ní budu nějak prospěšná. řekla jsem a čekala, jestli by s tím souhlasil.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 8:36 pm

Zeref

Po tom co Nel řekla, mě napadlo něco co by stálo za to se tam podívat. Mám nápad... podíváme se tam, kde všichni umřeli. Řekl jsem a přemýšlel nad tím, jak se tam dostaneme.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 11:10 pm

Nelliel

Potom co Zeref navrhl, abychom se podívali, kde všichni umřeli, jsem nevěděla koho myslel, ale pak mi došlo, že nejspíš mluvil o těch Strážcích světla. No tak dobře, jak se tam dostaneme ? ptala jsem se Zerefa a čekala, jak vytáhne over power teleport.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyMon Jul 21, 2014 11:21 pm

Zeref

Byl to dobrý nápad a hnedka mě napadlo jít za Madarou a říct mu o tom, protože by se tam našlo i něco, co by pomohlo Akatsuki. Něco ti ukážu. Řekl jsem a složil pečeť. Ze stěny vyjela nástěnka, na které byli statusi všech členů Akatsuki, který ukazovali, jak na tom členi jsou.

ZELENA - Znamená, že člen je plně zdráv.
ORANŽOVÁ - Znamená, že člen je zraněný.
ČERVENÁ - Znamená, že člen je kriticky zraněný a může umřít.
ŠEDÁ - Znamená, že člen je mrtvý.

Spoiler:

Můžeš se zatím koukat, zavolám Madaru. Řekl jsem a z kapsy jsem vytáhl amulet, kterým jsem zatočil a to dalo signál Madarovi.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyTue Jul 22, 2014 10:00 am

Nelliel

Potom co mi ukázal tu tabuli, na které byl vidět status členů organizace, mě zajímalo jestli to je v real-time. Hele fungujete to v reálném čase ? zeptala jsem se a vytáhla kunai, se kterým jsem se na ruce trochu řízla a přitom sledovala tabuli jestli se něco změní.a
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyTue Jul 22, 2014 11:15 am

Zeref

Po tom co jsem aktivoval amulet Madara přišel asi po několika minutách a zeptal se mě na to co potřebuju a já akorád pokrčil ruce. Potřebuju se kouknout do paláce strážců světla... mohlo by tam být spousta materiálu, který by jsme mohli použít. Řekl jsem a Madara akorád kývnul. Přinesete všechno, co se bude hodit. Půjdete jako infiltrační jednotka a půjdete 3. Vzhledem k tomu, že v hlavním městě se teďka bude bojovat, tak nech tu nástěnku otevřenou, protože se bude sranda na to koukat, jak všem klesají statusi. Řekl Madara a odešel. Usmál jsem se a šel si připravit věci.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyTue Jul 22, 2014 8:33 pm

Nelliel

Sledovala jsem jak se mi krásně změnil puntík ze zeleného na oranžový a hned potom došel Madara. Radči jsem mlčela, protože by měl určitě zase nějaký problém. Potom co Madara odešel se šel Zeref připravit a já šla okukovat co všechno sebou bere, protože jsem měla v podstatě sbaleno.


Naposledy upravil Nelliel Tu dne Tue Jul 22, 2014 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyTue Jul 22, 2014 8:43 pm

Zeref

Zabalil jsem si věci do kapes a vzal si speciální rukavice. Už jsem byl připravený a pomalu odcházel ven. Půjdeme rychle, nebudeme se nikde zastavovat. Řekl jsem a šel z pokoje pryč a přímo k východu.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyTue Jul 22, 2014 8:53 pm

Nelliel

Potom co se Zeref zabalil, mi dal instrukce o tom, abych nikde nezastavovala, což pro mě nebyl problém. Následovala jsem ho, ale pak jsem si vzpoměla na to, že nemám sebou ten klobouk. Počkej u brány, něco jsem zapoměla. zavolala jsem na Zerefa a běžela ještě honem do pokoje pro klobouk a pak zpátky k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 EmptyTue Jul 22, 2014 8:56 pm

Zeref

Když si zapoměla klobouk, tak jsem si ho hnedka nasadil a až přišla, tak jsem rychle vyrazil směr kladná říše.

Pokračování: -> https://narutorpg.forumczech.com/t99-kladna-rise-okoli
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki - Okolí.
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kladná Říše - Okolí
» Savany - Okolí Hlavního Města
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: