Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Sídlo Akatsuki - Okolí.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyMon Jul 14, 2014 11:54 pm

First topic message reminder :

Okolí sídla.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Poèet pøíspìvkù : 441

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyWed Jul 16, 2014 8:37 pm

Nelliel

Potom co si Zeref myslel, že takto to má fungovat a navrhl i nějaké vylepšení, jsem ho byla nucena zklamat. Ne bohužel. Po té proměně se mi zdá, že mám trochu méně energie. řekla jsem a zasmála se hlavně tomu jak upadl. Ale ten tvůj návrh si ráda vyslechnu. dodala jsem a čekala co z něho vypadne, přitom jsem si uložila katanu zpátky a sedla si vedle něho.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyThu Jul 17, 2014 2:21 pm

Zeref

Nel mojí větu asi moc nepochopila, takže jsem si akorád povzdychl. Máš určitě i jiné techniky, které by si mohla skombinovat. Řekl jsem a po chvilce se začal klouzat po ledovci.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyThu Jul 17, 2014 7:53 pm

Nelliel

Potom co se ptal i na jiné techniky, se kterými by se to dalo vycombit mě napadlo Shunko, ale to jsem tu teď vytahovat nechtěla. Já měla za to, že budeme trénovat a zabíjení necháme až na ostro. řekla jsem a pak mě napadlo, že vlastně ani nevím jak dlouho mi normální podoba vydrží a dodala jsem. Hlavně jsem si nepřečetla datum spotřeby mojí super normální podoby následně jsem se začala smát když jsem si představila, že bych mohla mít na zadku vytištěnou trvanlivost.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyThu Jul 17, 2014 7:58 pm

Zeref

Bylo celkem šetrné takhle využít ledovec, pak Nel zmínila datum spotřeby a já akorád zakroutil hlavou. Třeba si už prošlá. Řekl jsem a zasmál se. Nejlepší je, že v téhle dimenzi můžeš dělat cokoliv. Dodal jsem a i v druhé ruce se mi objevil stínový meč. Meče začali zářit a já jen švyhnul před sebe a to vytvořilo černý průraz, který se řítil velkou rychlostí a ve velké dálce se ztratil.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Nasraná NEL   Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyThu Jul 17, 2014 8:12 pm

Nelliel

Potom co řekl, že jsem prošlá mě dopálil. Vytáhla jsem meč, který okamžitě potom byl obalený bleskem. Následně se začaly blesky objevovat i kolem ramen, protože se objevilo Shunko. Zeref o tom nemohl vědět, protože byl otočený na druhou stranu. Zmizela jsem o kousek dál a objevila se druhá Nel taky opodál za jeho zády. Já nejsem prošlá. ozvalo se v dálce za Zerefem a z hlasu mohl poznat, že jsem opravdu nasraná.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyThu Jul 17, 2014 8:16 pm

Zeref

Nel se naštvala a já se naopak zasmál. Jak to můžeš vědět, když na sobě nemáš určenou trvanlivost. Řekl jsem a čekal jak bude reagovat. Nenávist vede k síle, uvidíme. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyThu Jul 17, 2014 8:25 pm

Nelliel

Po jeho slovech jsem byla ještě víc nasraná než předtím. Uvidíme, jak moc jsi rychlí. pomyslela jsem si a okamžitě jsem se objevila za Zerefem a místo pravé Nel zbyla jen iluze, protože jsem se objevila tak rychle za ním, že jsem překonala i světlo. Zerefa jsem opět strčila do zad, a hned potom jsem se objevila na místě první iluze...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyThu Jul 17, 2014 9:07 pm

Zeref

Nelin rage stále vzrůstal a já se akorád ušklebil. Je to má technika, já si tu můžu v podstatě dělat co chci. Pomyslel jsem si a přesně 0,0000000035948123621 sekundy než se mě dotkla, jsem se přemístil Nadsvětelnou rychlostí přímo za ní a tentokrát štouchl já jí. Není to vůbec těžký. Řekl jsem a Nel muselo něco hodně smrdět.( Tím myslím, že tu je něco hodně divného ).
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 7:13 pm

Nelliel

Když jsem se dostala na místo iluze měla jsem divný pocit z toho jestli jsem mu vůbec něco udělala, protože najednou stál úplně jinak. To je kravina on není takhle rychlí. pomyslela jsem si a chtěla jsem si to ověřit. Vytáhla jsem kunai do druhé ruky a zkusila ten samý postup znovu. A v momentě když jsem do Zerefa opět strčila jsem nenápadně pustila ten kunai na zem, tak abych poznala kde stál.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 8:53 pm

Zeref

Nel zopakovala svůj postup a já též. Když přišlo na tu situaci, kdy do mě chtěla strčit, tak jsem se objevil za ní a znova do ní též strčil. Myslíš, že se to zlepšuje? Zeptal jsem se a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 8:59 pm

Nelliel

Potom co se opakovalo to samé, jsem kunaiem krásně viděla, že stojí jinde. Ne, ale vím alespoň, se mi to nezdálo. Tak co umíš ? ptala jsem se ho při pohledu na ten kunai co byl na druhé straně Zerefa.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 9:03 pm

Zeref

Na její otázku jsem akorád pokrčil ruce. Umím toho hodně. Řekl jsem a v ruce se mi objevil velký černý meč, kterým jsem pouhým šlehem přeřízl ledovec na kterém jsme stáli. Ledovec se rozdělil a každá část jela někam jinam.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 9:12 pm

Nelliel

Potom co mi řekl, že hodně mi to přišlo jako bych se ho ptala idiota. Tak povídej. Hodně málo lidí stačí téhle rychlosti. řekla jsem a ostatní iluze zmizely i blesky kolem těla a meče. A potom co jsem viděla jak rozpůlil ten ledovec jsem ještě dodala A pak kdo tu nemá nic na ničení. Když nás ta díra rozpůlila tak jsem si sedla a na hlas přemýšlela, tak že to Zefer sotva slyšel Musí existovat způsob jak zrušit tu přeměnu. A tréning to rozhodně nebude...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 9:48 pm

Zeref

Na tom není nic těžkého, akorád oko, která je vyvinuté z Sharinganu. Řekl jsem a pak dal ruce do kříže a zašklebil se. Ultimátní oči, které dokážou všechno během sekundy proměnit v iluzi. Dodal jsem a pak si tam něco pro sebe mumlala a já se akorád rozhlídl na stranu, kde začalo prudce svítit světlo. A ze světla vypadla nějaká holka, kterou jsem znal.
Spoiler:

Doběhl jsem k ní a klekl si a hned jí podložil a zvedl hlavu. Luci! Co se stalO? Zeptal jsem se a viděl tu obrovskou ránu, kterou měla na břichu. Použila jsem prsten, který mě sem teleportoval... Všichni.... strážci světla jsou mrtvý... všechny je zabil... ten ninja s L-Dragem... jeho síla... musí jí někdo zastavit... onegai!.... sayonara... Řekla a přestala dýchat a já akorád sevřel ruku v pěst a zatjal zuby. Luci! Luci! LUCI! Křičel jsem a pak se kolem mě objevila modrá energie a v zápětí stínu se zamnou tvaroval bůh smrti, Anubis. Ryuga.... RYUGA! Zabiju tě! ZABIJU! Pomyslel jsem si a pak se moje ruka přeměnila na něco co vypadalo jako nějaká cucačka. Dal jsem to nad Luci a vysál její KG. Anubis pak akorád její tělo zmumifikoval a nechal vypařit do věčnýho klidu. Aura opadla a já akorád se sklopenou hlavou měl silně sevřenou pěst. Proč?! PROČ si to udělal?! křičel jsem v mysli a na zem mi káplo pár slz.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 10:31 pm

Nelliel

Potom co mi zdělil, že má něco jako Sharingan jsem se jen přemýšlela nad tím jaký mám problém, když by se něco zvrtlo. Najednou se objevilo nějaké světlo ke kterému Zeref běžel. Byla tam nějaká dívka chvilku na to začal vykřikovat nejspíš její jméno a hned potom se kolem něho začalo něco dít. A ta dívka posléze zmizela i s tou aurou kolem Zerefa. Nato jsem se běžela Zerefa zeptat co se stalo. Co se děje? Jsi v pohodě? Kdo to byl ? Co to bylo ? Proč to tu bylo? Proč to svítilo ?
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 10:49 pm

Zeref

Z očí mi kapali slzy a pak se Nel zeptala na spoustu retardovaných otázek a já akorád sevřel svojí druhou ruku a neskutečnou rychlostí jí paprsek světla usekl pár vlásků na pravé straně.Luci.... Řekl jsem do prázdna a složil pečetě. Kuchiyose no Anubius! Zakřičel jsem a předemnou se objevil sám pán velký bůh smrti, Anubis.
Spoiler:

.

Potřebuji tvojí pomoc, najdi prosím ninju, který zabil Luci. Požádal jsem Anubise o pomoc a on akorád mávnul rukou a hlubokým hlasem promluvil. Takhle ti pomoct nemůžu, ale když ho najdeš vlastní silou, tak ti ho pomůžu zabít. Řekl a já akorád sklopil hlavu a sevřel ruku. Dobře, počítám s tebou. Kai! Řekl jsem a Anubis zmizel. Padl jsem na kolena a chytil se za hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 10:59 pm

Nelliel

Potom co se mě snažil sejmout mi řekl, že to byla Luci, to jsem věděla, protože to vykřikoval ještě předtím. Pak někoho přivolal a prosil ho o pomstu. Hned potom co zmizel jsem si sedla vedle něho. Proč musíš někoho, koho jsi měl určitě rád tahat do kolečka zabíjení ? ptala jsem se ho Hele co takhle jít zpátky dát si sprchu a nechat to uležet ? dodala jsem, protože mě už se chtělo zpátky, ale nevěděla jsem jak.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 11:08 pm

Zeref

Na první větu co říkala jsem nereagoval a jen vytáhl kartu kde byli Ryugovi informace a vyhodil jí do vzduchu. Kōton: Jibushi Beamo! Zakřičel jsem a kartu ve mžiku sekundy zničilo masivně silné proudící světlo z mých rukou. Pak jsem techniku zastavil a cítil jsem plnou sílu, kterou mi Luci nechala. Makkuragan No Sekai, kai! Řekl jsem a my se objevily na místě, kde jsme naposled zmizeli. Nemluvně jsem šel zpátky do pokoje a po cestě jsem potkal Zuki, která měla vyndaný Ryugův náhrdelník. Podíval jsem se na ní vražedným pohledem a natáhl ruku směrem na ten přívěšek. Dej mi ho... Řekl jsem a ona akorád zakroutila hlavou a já jsem do ní štouchl tak, aby se opřela o stěnu. Ruce jsem jí chytil a připevnil ke zdi. Dej mi ho! Zopakoval jsem a pak se moje tělo začalo měnit v led až jsem celý zmrznul. O co mu de? Zeptala se a já akorád skrz led sledoval ten náhrdelník. V tom náhrdelníku je síla, která by mě dovedla k Ryugovi. Pomyslel jsem si a nic nedělal.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptyFri Jul 18, 2014 11:45 pm

Nelliel

Potom co zrušil tu techniku a vrátil nás zpátky jsem šla za ním, protože jsme oba šli do pokoje. Po cestě jsme ale potkali nějakého dalšího člena organizace, do kterého se Zeref okamžitě pustil. Protože jsem nechápala o co jde tak jsem raději mlčela a čekala co se bude dít, ale byla jsem připravená pokusit se mu zabránit v nějaké hovadině.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptySat Jul 19, 2014 12:00 am

Zeref

Soustředil jsem se a led po chvilce roztál a kolem mě se rozšířily černé plameny. Dej mi ho... je to jediný způsob jak zachránit Ryugu. Řekl jsem a ona akorád vykulila oči, ale i přesto mi ho nechtěla dát. V ruce se mi objevil meč z černých plamenů a ten jsem přidržel k jejímu krku. Dej mi ho... Zopakoval jsem a nechal jí ještě pár sekund na rozmyšlenou.

Zničeho nic všichni byli paralyzováni a jediné co viděli bylo černo a v dálce rinnegan.
Spoiler:

Koukám, že se mi tu hromadí spoustu nemilejch věcí. Buď se teď všichni rozejdete, nebo vás všechny zabiju. Řekl Madara z dálky a všichni jsme začali cítit strašnou bolest která šla skrz Rinnegan. Pak Techniku uvolnil a v dálce čekal, jestli se opravdu rozejdeme. Já akorád zrušil plameny a hlavu přiblížil víc k Zuki. Odpusť. Řekl jsem a se sklopenou hlavou šel zpátky do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptySat Jul 19, 2014 7:28 pm

Nelliel

Když jsem se rozhodla zakročit, protože jsem si myslela, že už Zeref zašel dost daleko, se objevil Madara a všechny nás paralizoval nějakou technikou. Byla jsem docela ráda a Zeref toho nechal a pokračoval. Chtěla jsem mu něco říct, ale asi bych za to dostala tak jsem to nechala být a šla za ním.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptySat Jul 19, 2014 7:36 pm

Zeref

Prošel jsem kolem Madari se sklopenou hlavou a když jsem došel do pokoje, tak jsem si sedl na gauč a sklopil hlavu. Já tě pomstím... nenechám to jen tak! Jestli zabil Luci, tak musel zabít i Fausta, Yaru, Zena, Kurashiho a Tangua. Idiot! Sakra! Řval jsem si v mysli a se sklopenou hlavou jsem jen trucoval.

Madara

Bylo obdivuhodné, jakou měl Zeref slabost. Takže strážci světla jsou mrtvý... velmi dobře Ryugo, plníš skoro všechno co jsem kdy potřeboval. Pomyslel jsem si a jen poplácal Zuki po rameni. Bude to v pohodě, ale ten náhrdelník raději před ním neukazuj. Řekl jsem a šel do své kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptySat Jul 19, 2014 8:18 pm

Nelliel

Když jsme došli do pokoje, tak si Zeref dřepnul na gauč a začal trucovat. Sedla jsem si vedle něho Tak co pro tebe znamenala. Ty kterému je všechno jedno a teď se takto zhroutíš zeptala se ho a čekala jestli se svěří nebo mě půjde sejmout.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptySat Jul 19, 2014 8:30 pm

Zeref

Když řekla to, že jsem ten, kterému je všechno jedno, tak jsem sevřel pěst. Tohle je jediná věc, která mi dělá starosti, proto lituju toho, že jsem vůbec někdy mohl zajít tak daleko. Řekl jsem a pak zvedl hlavu s vážným pohledem.
Spoiler:

Ty dva to taky potká... a budou toho litovat. Dodal jsem a pak zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 EmptySat Jul 19, 2014 8:48 pm

Nelliel

Potom co přiznal, že má slabost začal měnit téma a začal o Rinovi s Asunou. To je sice pravda, že ty 2 to potká, ale stále jsme se nedostali k tomu kdo to byl a co pro tebe znamenala. tázala jsem se ho znovu, ale tentokrát už celkem v pohodě, protože Zeref vypadal jako by se vracel k sobě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki - Okolí.    Sídlo Akatsuki - Okolí.  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Akatsuki - Okolí.
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: