Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Savany - Okolí Hlavního Města

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Savany - Okolí Hlavního Města Empty
PříspěvekPředmět: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 10:01 pm

...
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 10:18 pm

Kensei

Když jsme se objevily v Savanách, tak všude byla jenom poušť a v dálce jsem viděl hradby hlavního města. Ten kluk pořád držel v ruce svůj meč a já se na něho podíval a jen mávl rukou a prstama před jeho obličejem, s významem: raději to polož.

Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
Seeyan

Seeyan

Poèet pøíspìvkù : 26

Tvoje Body a Levely
Level: 1
EXP: 0/100

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 10:25 pm

Jugen

To přemístění bylo fakt krutopřísný a my hnedka byli v poušti nebo co to bylo, no asi savana. Ten pelikán tam na mě čaroval něco s rukama a to mi připadalo strašně vtipný. Zatáhl jsem katanu do pochvy a jen se rozhlídl okolo. Stačí mi, když mě nebudeš nazívat děckem... Řekl jsem s trošku vetším intervalem a pak vzal do hrsti trochu písku, který smrděl od kekelu nějakého buvola nebo něčeho.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 10:34 pm

Kensei

Když řekl, že ho nemám dále nazývat děckem, tak jsem se jenom usmál a když vzal do hrsti trochu písku, tak ho chytla něčí ruka a držela dost pevně, že ho pomalu tahala do země. Jenom jsem čekal, co se bude dít dál a já si pohodlně sedl na zem a nasadil klobouk organizace, aby na mě nesvítilo tolik slunce.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 10:40 pm

Jugen

Nějaká chňapka mi chytla ruku a držela tak pevně, jakoby se s ní chtěla oženit. Nechápal jsem co se děje, protože ta chňapka vypadala jako chňapka mojí babičky. Pusť mě ty šeredná chňapací mrdko! Zakřičel jsem a druhou rukou vytáhl katanu, kteoru mě napadlo seknout přímo po té ruce, jenže jsem se omilem říznul do prstu a chňapka zmizla. Co tohle je za divadlo? Jau! Chšiš! To štípe! Zakvičel jsem a hnedka si prst omotal kouskem obvazu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 10:47 pm

Kensei

Když se řiznul, tak jsem převrátil oči a pomyslel, co je to za blbečka. Co on dělá v této organizaci. Kdyř ho ta ruka pustila, tak za ním vylezl velký štír. Štír neváhal a hned pomocí žihadla zaútočil. Tihle štíři mají silný jed. Řekl jsem na hlas a stále jenom ležel.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 11:02 pm

Jugen

Prstík mě bolel a tak jsem si ho obvázal. Zamnou vylezl nějaký budiž k ničemu ještěr a hnedka na mě zaútočil. Tohle není žádná náhoda... za to může ten kundiksicht. Pomyslel jsem si a ještěra odrovnal tak, že jsem se pomocí shushinu dostal nad jeho hlavu a pomocí katany mu jí svižně usekl a pak se od jeho těla odrazil a skočil přímo k tomu pelikánovi. Ať si udělal cokoliv, tak ty tvoje čárymáry nejsou vůbec zajímavý! Řekl jsem a čekal co mi k tomu mistr pelikán řekne.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 11:13 pm

Kensei

Když použil přemísťovací techniku, tak se objevil nad štírem a jeho katana mířila přímo na hlavu. Když ale dopadl, tak se objevil 5 metrů od štíra a katana se zabodla do písku. Když si myslel, že za to mohu já, tak jsem se jenom usmál a díval se dál. Přitom štír vyplivnul kyselinu z úst přímo na něho.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 11:32 pm

Jugen

Prostě nerealně jsem se objevil zase někde jinde a tak jsem se podíval na toho štíra a pokrčil oči. H*vno... tohle je p*čovina, to se mi nezdá. Pomyslel jsem si a když ten štír na mě vyplivnul nějaký hnusný zelený kekel, tak jsem myslel na to, že tohle není realné, protože obyčejný štír nemůže používat techniky, které by měli efekt na ostatní jednotky. Byl jsem smířený s tím, že to bylo genjutsu. Tý sračce jsem se vyhnul tak, že jsem jednoduše uskočil prudce doprava a říznul se do ruky katanou. Jsi h*vno, co neumí bojovat jako pravý ninja, pravou sílou... Pomyslel jsem si a čekal až se ta m*dka zruší.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 11:37 pm

!Pravidla!

1. ŽÁDNÉ vulgární výrazy , po případě vycenzůrovat hvězdičkama ( * ).

Kensei

Když uskočil tomu útoku, tak jsem se usmál a hned jsem věděl, co se chystá udělat. Řiznul se do ruky a štír najednou zmizel. Já jsem vstal a šel jsem směr do hlavního města Savan. Když jsem procházel kolem něho, tak jsem jenom řekl. Už jsem myslel, že budu muset rozdělávat oheň. Řekl jsem mu a pokračoval směr město.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 11:41 pm

Jugen

Opět jsem si zavázal ruku a potom mi řekl něco u čeho jsem se musel zasmát. Ty jsi dobrý mozkovec, v takovém vedru rozdělávat oheň? Řekl jsem a pomaličku šel za ním.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySat Jul 26, 2014 11:54 pm

Kensei

Poslouchal jsem ho a zjistil, že jeho IQ a fantazie je na nule. No možná i v mínusu. V noci tady bývá pod nulou a .. zbytek ti snad dojde. Řekl jsem a začal o tom pochybovat. Sundal jsem si plášť Akatsuki a obrátil ho na ruby a místo červených mráčků jsem měl na sobě jenom černý plášť. Šel jsem k bráně a na hradbách jsem viděl několik stráží a katapultů, ale není to tak opevněné, jako v Temné a brána není zas tak moc hlídaná.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 12:01 am

Jugen

Ano v noci... to by si mezitím vypotil všechno co na sobě máš. Řekl jsem a jen se chytil za čelo a kroutil hlavou. Čekal jsem, že půjdu na složitější úkol, tenhle pelikán je tak o ničem až mě z toho bolí v kostích. Pomyslel jsem si a pak si ten pelikán proměnil oblečení. Náročný na oblečení? Znovu jsem si pomyslel a koukal se po hradbách.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 12:42 pm

Kensei

Nekomentoval jsem co řekl a jenom kroutil hlavou. Když jsem byl hned u brány, tak stráže nás ani neprohlíželi, jenom některé vybrané a podezřelé. Když jsme prošli do města, tak jsem přemýšlel, kde hledat informace. Jedinné, co mě napadlo je hlavní budova města, kde sídlí jedna z vůdkyň. Sejdeme se za 20 min tady před bránou. Řekl jsem a šel jsem pomalu k hlavní budově. Když jsem tam došel, tak jsem zaklepal a čekal, jestli stráže nebo sama vůdkyně mě pozve dovnitř.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 3:49 pm

Jugen

To město vypadalo, jakoby ho postavily děcka z písku. Nelíbilo se mi a všichni lidé vypdaly opravdu divně, když tu chodily v takových divných šátkách přes hlavu. Z pelikána vypadlo to, že se sejdeme za 20 minut před bránou a já akorád kývnul hlavou a vyskočil na barák. Zatím se měj pelikáne a ne, že budeš dělat nějaký hlouposti. Řekl jsem a zneviditelnil se.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 4:18 pm

Dveře se otevřeli a v nich stála stráž.
Spoiler:

Co potřebujete? Zeptala se stráž a čekala co ten chlapík poví. Ze dveří vycházel strašný chlad.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 6:15 pm

Kensei

Když se otevřeli dveře, tak tam stála stráž. Mám zprávu pro vůdkyni .. Viděl jsem jednoho člena Akatsuki, jak prošel přes bránu. Viděl jsem, jak si sundává plášť. Řekl jsem a podal jim plášť, který jsem měl na sobě a zároveň se klepal. Alespoň myslím, že je to plášť Akatsuki. Řekl jsem a čekal, až mě pustí za vůdkyní, abych ji řekl více.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 6:26 pm

Stráže si vzal do ruky plášť a pak ho pustil na zem. To je... hrozné! Vykřikl a běžel k páčce a spustil poplach.

Vem ten plášť a pojď za vůdkyní. Dodal a rychle běžel do hlavní místnosti.

Lidé začali utíkat do svých domovů a všichni uzavíraly svoje obchody.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 6:28 pm

Kensei

Když se otočil a řekl, že mám utíkat za ním. Vzal jsem hrst písku a posypal si s sním hlavu, ať to vypadá, že jsem opravdu ze Savan. Když jsem šel za ním, tak se spustil poplach a sama stráž vypadala dost vyděšeně.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 6:31 pm

Jugen

Seděl jsem neviditelný na lavičce a koukal se slečně, které byla vedle do výstřihu. Najednou všichni otrhanci začali utíkat a ze sirén se ozval alarm. Alarm před písečnou bouří? Pomyslel jsem si a i ta slečna odešla a moje sranda skončila, protože během několika sekund bylo z hlavního náměstí pohřebiště posypané pískem. Natáhnul jsem se na lavičku a dal si ruce pod hlavu. Jestli to bude písečná bouře, tak se budu muset rychle schovat. Pomyslel jsem si a koukal na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 6:35 pm

Stráže rychle vyběhli hledat toho ninju z Akatsuki a hlavní ochranka vůdkyně byli stále s ní.

Stráže, která hlídala dveře, otevřela hlavní dveře do hlavní síně, kde seděla vůdkyně.

Spoiler:

Ho? Kdo to je Illane? Zeptala se vůdkyně a stráž se akorád poklonila. Tento ninja nás varoval o tom, že ve městě se nachází ninja z Akatsuki. Hnedka jsme vyhlásily poplach a stráže už vyrazily. Řekl a vůdkyně se akorád zasmála. Akatsuki? Tady? Ale prosimtě... nemají jediný důvod sem chodit. Řekl vůdkyně a dala honu přes nohu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 6:39 pm

Kensei

Když jsem vešel do místnosti, kde seděla vůdkyně, tak jsem si jenom pomyslel .. konečně tě vidím na živo. Když ale řekla, že nevěří, že zde je akatsuki, tak jsem řekl. Jjje to pravda! Viděl jsem, jak si jeden z nich zahrabal plášť akatsuki blízko města. Řekl jsem a jenom čekal, co bude dál.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 6:49 pm

Vůdkyně se napila vody a pak se akorád zasmála. Zajímavé... jediný, kdo během téhle doby přišli, jsi byl ty a ještě jeden ninja, trošku podezřelé, nemyslíš? Zeptala jsem se ho a na balkonkách se objevily stráže s kušema.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 6:55 pm

Kensei

Když přišla na to, že jediný, kteří přišly do města, jsem byl já a ještě jeden ninja. Já jsem hledal nový začátek, každý den se zde objeví někdo noví! Zařval jsem a po chvilce dodal. Tak najděte toho druhého, který přišel. Řekl jsem už z větším klidem. Tohle je absurdní. Řekl jsem potichu a jen čekal, jestli se z toho dostanu.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města EmptySun Jul 27, 2014 7:32 pm

Máš pravdu, proto se s tebou vláčil, viď? Mám kontrolu nad celým městěm a jeho okolí. Řekl jsem a pak se usmála. Slyšela jsem o tom incidentu v Temném říši... Yakura hodně zuřil... dokonce i někdo umřel. Akatsuki už nejsou jak bývali. Naše regiony už mají hodně silné ninji na to, aby mohli čelit Akatsuki. V Savanách to platí taktéž. Řekla jsem a luskla prsty. Pod tím ninjou vyjela magická klec. Teď mi řekni proč si sem přišel, nebo tě ta klec uškvaří za živa. Dodala jsem a čekala na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města Empty

Návrat nahoru Goto down

Savany - Okolí Hlavního Města
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: