Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 18, 2014 12:00 am

Rin

Pořát mi nešlo do hlavy, co Zuki dělala na verandě. Je to tu skvělé, akorát Madara mě ráno celkem vytočil. Řekl jsem a sevřel pěst. Verandu lehce osvítil oheň, který mi sevřenou pěst zahalil. Ale jinak fajn. Dodal jsem s úsměvem a podíval se na hvězdy. Poslyš, co tady v takovou dobu vůbec děláš? Zeptal jsem se a podrbal na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 18, 2014 12:04 am

Zuki

Ten kluk řekl, že ho Madara ráno celkem vytočil, což nejspíš zapadalo k tomu, proč byl ráno takový ruch. Madara je sice přísný, ale když se mu dobře podřídíš, tak je i milý. Řekla jsem a mírně se usmála. Pak se mě zeptal co tu v takovou dobu dělám a akorád jsem též sevřela pěst a druhou rukou ukázala směr temné strana. Zaháním tu smutné vzpomínky a všechno okolo. Když jsem slyšela co máte za misi, tak mi to většinu myšlenek navrátilo zpátky. Řekla jsem a pak sevřela do pěsti i tu druhou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 18, 2014 12:28 am

Rin

Když jsem ji vyslechl, položil jsem ji ruku na záda. Moc dobře vím jaké to je. Právě u hvězd se dá nejlépe vyčistit hlava. Řekl jsem a šel si sednou na lehátko. Copak je na té misi tak strašného? Zeptal jsem se a lechce se natáhl.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 18, 2014 12:33 am

Zuki

Ten kluk mi položil ruku na záda, což mi trochu vadilo, ale nedávala jsem to najevo. Pak se zeptal na to, co je na té misi tak strašného, tak jsem akorád sklopila oči. Potkáte jednoho bývalého člena Akatsuki... toho, který mi dal tohle. Řekla jsem a otočila se směrem na něho a ukázalu mu přívěšek.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 18, 2014 12:40 am

Rin

Potkáme bývalého člena Akatsuki? To je vše? Řekl jsem si a nechápal, proč by ta mise měla být tak náročná. Co to symbolizuje? Zdá se mi, že už jsem to někde viděl. Zeptal jsem se a podíval na ni.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 18, 2014 12:45 am

Zuki

Držela jsem přívěšek v ruce a pak ho silně sevřela. Na 90% se nevrátíte živý. Řekla jsem a opět sklopila oči. On... Ryuga... je strašně silný... Řekla jsem a popošla blíž k němu a chytla ho za ramena. Slib mi, že když ho potkáte, tak se mu vyhněte... hned utečte. Dodala jsem a čekala jak bude reagovat. Naneštěstí jsem si to nevymyslela, protože podle informací ta určitá osoba jménem Naomi má hodně velkou ochranu a Ryuga patří k ní.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 18, 2014 12:55 am

Rin

Zuki mě chytila za ramena a chtěla, ať ji slíbím, že utečeme jestli Ryugu střetneme. No..to ti slíbit nemůžu, ale pokud nám nic jiného než útěk nezbyde, tak budiž. Řekl jsem a postavil se. Lehce jsem se protáhl a šel zpět do bytu. Dobrou noc Zuki, možná se ještě někdy uvidíme. Dodal jsem s úsměvem a zmyzel ve tmě. Šel jsem přímo do pokoje, kde jsem si lehl a konečně, s čistou hlavou usnul.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyFri Jul 18, 2014 1:09 am

Zuki

Vypadalo to, že ho neštvalo to, že má malou šanci na přežití. Možná. Dodala jsem po jeho odchodu a pak jsem si sedla na zem sledovala oblohu. Kéžbych tam mohla jít taky... Řekla jsem si pod nos a stále sledovala hvězdy.


Čas -> 22:35
-> ->
-> -> -> 6:00

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 5:35 pm

Julian

S tou malou holčičkou jsem šel směrem do skrýše a pak mě přepadl ten kluk s otázkou, jestli neumím nějaké lékařské ninjutsu. Vzhledem k tomu, že jsem nájemný ninja a do nemocnice nechodím, tak jsem jedno uměl. Mlčel jsem a šel směrem odkuď vyběhl. Tam ta dívka ležela a já si jí obrátil na břicho. Natáhl jsem ruku na její ránu a moje ruka začala zářit světlezelenou barvou. Ten kluk mohl vidět, jak se rána pomalu hojí, ale není to i tak moc velký zázrak, protože se to bude muset ještě léčit. Bude onee-chan v pořádku, žejo? Zeptala se a zatahala mě za rukám, já jí akorád druhou rukou pohladil po vlasech a koukl se na ní. Jistě že bude v pořádku... je to silná kunoichi. Řekl jsem a pokračoval v úzdravě.

Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 9:47 pm

Rin

Ani jsem to nedořekl a ten ninja už běžel do pokoje. Otočil Asunu na břicho a řány začal léčit. Rány se začali zacelovat a já si jen oddechl. Díky moc, kdyby si tu nebyl, zemřela by. Řekl jsem, chytil ji za ruku a alespoň ji předával čakru.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 9:53 pm

Jucian

Pomalu ale jistě se rána léčila a já po několika minutách přestal léčit a z kapes vytáhl dlouhý obvaz. Namotal jsem jí to před oblečení a pevně utáhl. Máš štěstí, ale příště ať si dává větší pozor. Řekl jsem a viděl, jak se o ní strachovat, tak mi hnedka něco došlo. Co by si dělal, kdyby zemřela? Zeptal jsem se a Asuna se mohla už každou chvilkou probudit.


Naposledy upravil Myri dne Mon Jul 28, 2014 10:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 10:03 pm

Rin

Zeptal se mě, co bych dělal kdyby zemřela. Nedokázal bych přijít o dalšího člověka, na kterém mi záleží. Opravdu netuším, co bych dělal. Řekl jsem a se vzpomínkou na rodiče se podíval do země. Každopádně, jsem Rin. Řekl jsem po chvíly a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 10:08 pm

Asuna

Pomalu jsem se probouzela a hnedka při otevření jednoho oka jsem viděla zamaskovaného ninju. Celkem jsem se lekla, protože jsem nevěděla co semnou dělal a co se celkově dělo. Co... co se stalo? Vymumlala jsem ze sebe a podívala se na Rina. Nemohla jsem se ani naklonil, protože jsem sotva cítila záda.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 10:13 pm

Jucian

Ten kluk říkal, že by nechtěl přijít o dalšího člověka na kterém mu záleží. Věděl jsem jaký je to pocit. Znám ten pocit... 4 roky být uvěznění v power-up kapsuli nemohoucí nic dělat, než jenom pozorovat okolí. Řekl jsem a pak se mi představil a to se ta dívka už probudila. Julian. Dodal jsem a pak položil ruku na tu dívku. Nic necítíš viď? Ten kdo na tebe zaútočil, musel vědět, že tě to nejspíš životně postihne. Řekl jsem a z opasku vyndal černý Excalibur a položil si ho na židli.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 11:40 pm

Rin

Julian se představil a řekl mi svůj příběh. Byl jsem rád, že chápe moje pocity. Po chvíly se Asuna probrala a byla celkem zmatná, ale nedivil jsem se. Asuno! Ani nevíš jak jsem se o tebe bál. Hlavně se nehýbej. Řekl jsem a usmál se. Všechno bude v pohodě. Dodal jsem a pohladil ji po hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 11:47 pm

Asuna

Trochu jsem vnímala okolí a když Rin řekl, že se o mě strašně bál, tak jsem se usmála a ukápla mi slza. Jsem ráda, že jsme to zvládli. Řekla jsem a jednou rukou ho chytla za tu jeho. Tím myslíte, že budu mít celoživotní potíže s tímhle zraněním? Zeptala jsem se a ruku více sevřela, protože jsem se toho bála, že to řekne.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyMon Jul 28, 2014 11:52 pm

Julian

Byla to zajímavá otázka a já jen pokrčil ruce. Těžký život shinobi... nemůžeš si moc vybírat, ale můžeš být ráda, že žiješ, protože vaši oponenti byli opravdu otřesně silní. Nenávidím, když je umělá síla takhle využívána. Řekl jsem a sevřel pěst. Jsem taky jenom testovací subjekt. Dodal jsem a pak se otočil na Rina. Jestli chceš, tak ti můžu říct více o ninjovi, kterému si čelil. Řekl jsem a pak si sedl ke stolu.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyTue Jul 29, 2014 2:28 pm

Rin

Julian říkal, že se Asuně to zranění jen tak nevyléčí. Pak dodal, že mi může povědět o našich oponentech. Něco málo jsem už slyšeli, ale rád si to poslechnu. Řekl jsem a podíval se naňho.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyTue Jul 29, 2014 3:24 pm

Julian



Rin řekl, že si rád poslechne a já dal ruce do kříže a pomalu spustil. Před šesti lety Vůdce temné říše vybral ty nejtalentovanější shinobi pro jeho nový výzkum. Byly jsme 4, kteří vydrželi 4 rokem vzdorovat síle power-up kapsuli. Vůdce se rozhodl vytvořit ty nejsilnější shinobi, kteří by díky té síle byli úžasní vojáčci, ale... 3 ninjové to vzdali a opustily jeho výzkum. Výzkum byl z části soustředěný na zvýšení síly, ale taky na to, implantoval do ninji mýtickou bytost, což se Vůdci podařilo. Posbíral 4 nejmocnější mýtické giganty a aplikoval je do těl těch čtyř shinobi. Po tom, co 3 ninjové vzdali Vůdcovi pokusy, tak stále byl jeden, který chtěl být více silnější a vydržel tak 6 let. Teď ho můžeš znát jako Damiana Harta. Jeho sen byl být ninja, co bude pomáhat lidem a bránit je před zlem, avšak kvůli mýtické příšeře, kterou do něho Vůdce aplikovat se jeho chování změnilo. Tříhlavý pes co stráží bránu do podsvětí, Kerbes. Jeho síla přesahuje meze lidského života... velká touha po síle z něho udělala to co je dneska. Další mýtický gigant byl Ničitel gravitace a jediný, kdo dokázal porazit medůsu, Perseus. Tento gigant byl aplikován uvnitř mne. Chápal jsem, jak se Damian cítí s takovou silou, ale nepřijde mi to spravedlivé. Sílu si máš vybudovat sám, zlepšovat se, dostat se na vrchol svojí vlastní silou... Další byl mýtický bůh mrtvých, Anubius. Ninja ve kterém byl aplikován Anubius utekl jako první, ale říká se, že zrovna Anubius je jeden z těch, kteří tam měli vydržet celých šest let. Poslední  mýtický gigant byl bůh moří Poseidon, který byl aplikován v jeho dceře, která je nynější vůdkyně v říši oceánů, ale jediný kdo tě teď bude zajímat bude Damian. Jediný způsob jak ho porazit je útočit přímo do nejslabšího místa to je když otevírá bránu do podsvětí, tam je nejzranitelnější. Damian má víc chakry, než všichni vůdci dohromady a proto dokáže vytvářet tak abnormální  techniky gigantických rozměrů. Třeba jako jeho Super Cell, kdyby si nepoužil chytrost okolí, tak by si skončil hodně rychle. Nemusíš si ani myslet, že jsem tu jako nepřítel, protože po tom, co mě Damian jednou porazil... si nemůžu odpustit to, že jsem tehdy byl tak slabý. Byl jsem stejně ponížen, jako ty.   Řekl jsem a koukl se z okna.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyTue Jul 29, 2014 7:17 pm

Asuna

Vyslechla jsem si jeho příběh a pak jsem se akorád zamračila. Takže jsi stejný jako oni i se stejnou silou.. Řekla jsem a naklonla se na bok. Ani nevíš, jak jsem ráda, že jsi v pořádku, Sillico. Řekla jsem a z očí mi začali kapat slzy. Natáhla jsem ruce a naznačila jí, aby mě objala a taky, že mi hodně moc chyběla.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyTue Jul 29, 2014 9:38 pm

Rin

Když dořekl svůj příběh, nevěděl jsem, co na to říct. Akorát jsem mlčel a trochu si představoval, jak těžké to muselo být. Po chvíly jsem se postavil a šel si odložit meče, ale pří průchodu pokojem jsem se pozastavil. O tom meči jsem už slyšel. Exelibur? Exculibur? Řekl jsem a přemýšlel nad tím jménem.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyTue Jul 29, 2014 10:15 pm

Julian

Rin nemel žádný otázky,  takže to nejspíše pochopil,  ale za to ta dívka to nepochopila vůbec. Jsem jeden z nich,  ale nejsem tak silný jako oni.   Řekl jsem a pak se Rin ptal na jméno mého meče. Je to Excalibur,  Černý Excalibur.   Řekl jsem a vzal ho do ruky a párkrát svihnu. Dělalo to dívny zvuk, přesně jako při krájení gravitace.

Sillica

Onee~chan řekla,  že je rada, že  jsem v pořádku a já se usmála a objala ji. Onee~chan mám tě strašně ráda a už nikdy od tebe neuteču! Řekl jsem a též měla oči plně slz.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyTue Jul 29, 2014 10:44 pm

Rin

Julian řekl, že se meč jmenuje Black Excalibur, který si hned vzal do ruky a párkrát s ním prošvihl. Jasně, Excalibur. Nemohl jsem si vzpomenou. Řekl jsem a trošku zaraženě se podíval na Asunu. Moment, tohle je tvoje sestra? Kdepak si ji našla? Zeptal jsem se a přiztoupil k nim blíž. Omlouvám se za ty křídla. Řekl jsem, usmál se na ni a poplácal po hlavně. Jsem Rin. Dodal jsem a podal ji ruku.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyTue Jul 29, 2014 11:22 pm

Julian

Zasunul jsem Excalibur do pouzdra a opět si sedl. Když je teď ve hře i Damian, tak to přestává být bezpečné, protože jsem viděl i toho druhého ninju co ovládá Dračího Císaře spolupracovat s vudcem temné, což znamená, že proti sobě máme hodně silné nepřátele... Řekl jsem a vytáhl divný amulet se schránkou.

Sillica

Ten ninja se mi omlouval za ty křídla a pak mě poplacal po hlavě. Já jsem Sillica, a vůbec, proč se tak moc strachuješ o moji sestru? Zeptal jsem se a měla takový vyšpuleny pohled.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 EmptyWed Jul 30, 2014 2:10 am

Rin

Silica se zeptala, proč se tolik strachuju o Asunu. Je to moje spřízněná duše. Řekl jsem a usmál se na Asunu. Takže jsem něco jako tvůj bratr. Dodal jsem s úsměvem a šel si odskočit na záchod.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 14 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 13 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: