Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptyFri Jun 27, 2014 10:55 am

First topic message reminder :

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Anime10
Informace nejsou známé .
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 10:57 am

Sayuri

Když se mě zeptal na to jestli jsem spadla do vany nebo v koupelně prší, tak jsem se usmála a dala ruce do kříže. Necítila jsem se dobře, tak jsem si šla opláchnout hlavu studenou vodou a hned mi je lépe. Řekla jsem a dále seděla.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 12:19 pm

Kensei

Když řekla, že se necítila dobře, tak jsem se jenom usmál a nechápal jsem proč. Udělal jsem něco, čeho si nejsem vědom? Ale neměl jsem zájem to řešit a diskutovat o pocitech, protože bych klesl na tu nejmenší úroveň. Asi by jsme se měli sbalit a měli zajít za Madarou pro informace k misi. Řekl jsem a šel se do pokoje sbalit.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 2:13 pm

Sayuri

Když řekl, že si máme jít sbalit, tak jsem akorád kývnula hlavou a z pokoje si vzala svojí výbavu a hlavně rukavice na zakrytí popálenin. Pak jsem akorád čekala u dveří, protože jsem ještě nevěděla kde má Madara kancelář. Budeš mi to tu ještě muset ukázat.. neznám to tu celé. Řekla jsem a čekala na něho.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 2:51 pm

Kensei

Když kývla hlavou a souhlasila, že by jsme měli vyrazit, tak jsem jenom čekal, až si sbalí věci, které potřebuje k přežití do boje. Když jsme oba byli připraveni, tak řekla, že ji musím vést, jelikož nezná cestu k Madarovi. Není problém. Odpověděl jsem s úsměvem a šel ke kanclu Madari. Zaklapal jsem a čekal, jestli tam vůbec je.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 3:01 pm

Sayuri

Když jsme došli ke kanceláři Madari, tak Kensei zaťukal a nic se nedělo. Po několika sekundách se sami otevřeli dveře a tam stála nějaká aloe-vera. Madara tu není, šel ještě pro jednoho člena, ale vaše mise je zde na papíře. Řekl a hodil nám papír, hned po té zabouchl dveře.

kód:
Vaše mise je jednoduchá.
Jděte na hranice Temné Říše podle souřadnic a nejdete tajný úkryt ve kterém jsou různé vzorky DNA. Přineste toho co nejvíc budete moc a jestli se vrátí se slovy, že tam nic není, tak vás zabiju oba, protože tam 100% něco bude.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 3:52 pm

Kensei

Když tam byl Zetsu a dál nám instrukce, tak jsem se podíval na instrukce, které nám zanechal Madara. Zase do Temné? Třeba by mi mohl vůdce temné pomoct. Pomyslel jsem si a hned se mi chtělo do té mise jít s radostí. Když jsme vyšli z jeskyně organizace Akatsuki, tak jsem se zeptal Sayuri. Doufám, že Madara ti dal prsten, jinak se už nikdy nedostaneš dovnitř, řekl jsem a nasadil si "klobouk" organizace.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 4:03 pm

Sayuri

Při předání informací jsem se akorád držela Kenseie a při východu se mě zeptal, jestli mám prsten. Sáhla jsem do kapsy pláště a nějaký prsten tam byl. Ano, mám. Řekla jsem a též si nasadila klobouk. Uvidíme jak se první mise vyvede. Pomyslela jsem si a rozlížela se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 4:30 pm

Kensei

Když nějaký prsten v kapse našla, tak jsem se jen usmál, protože jsem věděl, kdyby se něco stalo, tak se může vrátit. Cesta bude dlouhá a plno nepřítel. Od doby, co jsme byly s Ryuogou v temné, tak se její stráže zdvojnásobili, což by mohl být problém. Kdybych se mohl domluvit s vůdcem Temný, tak bych se mohl toho tetování zbavit. Kdyby se něco stalo, tak máš za úkol poslouchat mě. Víš o tom ? Řekl jsem a usmál jsem se na ní.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 5:30 pm

Sayuri

Nasadila jsem si prsten a chvilku si ho prohlížela, protože byl nějaký divný... vyzařoval strašně velkou a silnou silou. Pak Kensei řekl, že mám za úkol poslouchat jeho a to jsem se trochu zasmála. O tom nevím, ale všechnu práci stejnak budu dělat sama. Řekla jsem a ten prsten víc a víc ztěstňoval můj prst. Co s tím je? Vyzařuje to nějakou fialovou energií. Pomyslela jsem si a dál si ten prsten prohlížela.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 5:37 pm

Kensei

Šly jsme do temné a během toho jsem sledoval, jak si Sayuri nasadila prsten, který začal fialově zářit. Ten prsten?! Patřil Ryugovi, tak asi proto. Sledoval jsem jak jenom zářil a nevěděl jsem, co to dělá se Sayuri.. Bolí to?! Zeptal jsem se zvědavě, protože jsem nevěděl, co se děje.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 5:51 pm

Sayuri

Stále jsem sledovala ten prsten a pak se mě Kensei zeptal na to jestli to bolí a já se akorád udivene podívala na Kenseie. Nebolí to... ono to má bolet? Zeptala jsem se a po chvilce se prsten zbarvil na červeno a já akorád viděla, jak se kolem mě hromadí nějaká červená chakra. Co to je?! Naivně jsem se zeptala a nevěděla co mám dělat.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 6:40 pm

Kensei

Když se mě zeptala. Jestli jí to má bolet, tak jsem jen koukal na ní a nevěděl jsem co odpovědět. Najednou se kolem ní objevila nějaká červená chakra a Sayuri se mě zeptala, co to je, ale já znovu nevěděl, co mám odpovědět. Tak jsem se jenom díval a řekl. Nemám tušení, co je to zač... řekl jsem a čekal, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 7:10 pm

Sayuri

Nevěděla jsem co dělat.. bylo to strašně divný a mě to celkem znepokojovalo. Koukla jsem se na svoje ruce, protože mě to až moc znepokojovalo. Co to znamená? Je to tím prstenem? Pomyslela jsem si a zničeho nic jsem slyšela v mysli ukvapený zvuk. Ha! Tak konečně jsi si ho nasadil Kenseii! Bylo mi trapný utíkat, ale bylo to pro.... MOMENT! Ty nejsi Kensei! Ty jsi?! heeeee?! Jakto, že máš můj prsten?! Zaječel a já se začala klepat. Nevím... já prostě... nevím... Vysoukala jsem ze sebe a rychle se zastavila a zírala na ruce.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 7:19 pm

Kensei

Pořád jsem sledoval, co se děje se Sayuri a najednou se začala klepat jako malá holka při strašidelné pohádce. Když jsem nevěděl co se děje, tak jsem ji navrhl jedinou možnost. Sundej ho! Řekl jsem ze zvýšeným hlasem a čekal, jak zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 8:15 pm

Sayuri

Slyšela jsem hlas, který nejspíš patřil majiteli a byla jsem strašně zmatená. Pak Kensei zakřičel ať ho sundám a já akorád zavřela oči a sundala ho, čimž chakra opadla. Nevím co to je, ale nejspíš to je pro tebe. Řekla jsem a hodila mu ten prsten.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 8:45 pm

Kensei

Když si ho nakonec sundala a řekla, že patří mě, tak jsem se zarazil. Proč by měl patřit mě? Byl Ryugy a jelikož si ho nahradila, tak patří tobě ne? Řekl jsem Sayuri a přitom se rozešel dále k temné říši. Proč by měl patřit mě? Zjistila něco, co nešlo z venčí vidět? Pomyslel si a pokračoval v chůzi.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 8:52 pm

Sayuri

Poslouchala jsem ho a pak dala ruce do kříže. Možná byl... takže Ryuga? Takhle se jmenuje ten muž? Zeptala jsem se a do něj tukla. Nasad si ho. Dodala jsem a čekala, jestli uvidí to samé co já.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 8:57 pm

Kensei

Když se zeptala, jestli jsem řekl, správné jméno Ryugy, tak jsem jenom kývl hlavou. Když řekla, ať si ho nasadím, tak jsem nevěděl o co jde. Nevím co má za KG a mohla s tím prstenem něco udělat, takže ji moc nevěřím, ale nebojím se riskovat, jelikož jsem silnější než ona. Sundal jsem si svůj prsten a nasadil prsten Ryugy a čekal, co se stane.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 9:28 pm

Sayuri

Když si Kensei nasadil prsten, tak ho taky obalila červená chakra a najednou mohl slyšet hlas toho muže co mluvil semnou. To jsi zase ty?! Tenhle prsten ti nepatří!! Heeee?! Takže jsi to ty? Nevím proč, jestli to je tou dobou, ale ta holka předtim byla úplně stejná jako ty... ale kvůli tomu jsem do prstenu nezapečetil svojí chakru.. jak si můžeš všimnout... je červená což znamená, že jsem našel to co potřebuju. Pak si tě už někde v temný najdu. A ten prsten mi schovej, s Madarou jsem si ještě účty nevyřídil! Ukážu mu pravou sílu dračího císaře! Řekl muž a pak chakra zmizla a na obloze se vytvořil červený mrak draka, který byl kupodivu vidět úplně všude.


Vůdce temný

Když jsem spatřil červeného draka na obloze, tak mi hnedka bylo jasné oč se jedná. Takže ho našel, paráda... teď si ho můžu vzít. Pomyslel jsem si a mávnul na ninji, kteří ho mají přivést.


Vůdce kladný

To co bylo na obloze mě hodně znepokojovalo, že by se proroctví opakovalo? Kso! Musíme to něják zastavil. Pomyslel jsem si a svolal nejsilnější ninji z kladný.

Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 9:32 pm

Kensei

Když jsem si nasadil prsten, tak kolem mě se objevila červená chakra, stejně jako u ní. Najednou jsem slyšel hlas a byl to hlas Ryugy, který řekl, že našel co potřeboval a taky, že se s ním mám setkat v temné. Prsten jsem si nechal, kdyby mi chtěl ještě něco říct a já jenom se rozběhl směr temná strana. Musíme si pohnout, řekl jsem a uvidel na obloze draka, o kterým Ryuga mluvil.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptySun Jun 29, 2014 9:40 pm

Propojení akce.

-> Na obloze nejen kromě červeného draka, bylo vidět i něco jiného a to velký meteor, který se řítil k zemi. Bylo to asi cca 20kilometrů od hlavního města a 350kilometrů od pozice Kenseie a Sayuri.


Sayuri

Když jsem viděla toho červeného draka, tak jsem nevěděla co se děje, ale muselo to mít spojení s tou červenou chakrou. Přiběhla jsem blíž ke Kenseiovi s pohledem na oblohu. Co to znamená? Ten drak? Zeptala jsem se a pak se z mraků vyhrnul obrovský meteorit přičemž jsem rychle zastavila. Co... to..?! Je to vůbec možný?? Ptala jsem se při pohledu na to jak se to řítilo k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptyMon Jun 30, 2014 3:50 pm

Kensei

Když se mě zeptala, co ten drak znamená, tak jsem jí na to odpověděl. Znamení, že můj bývalý parták je na živu. Řekl jsem a běželi směr temná říše. Když jsme běželi, tak jsme uviděli veliký meteorit, který mířil na temnou říši. Musíme si pospíšit. Řekl jsem a běžel, jak nejrychleji to půjde.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptyMon Jun 30, 2014 5:56 pm

Sayuri

Nechápala jsem moc co se děje, ale když řekl, že jeho bývalí parťák je naživu, tak jsme ještě zrychlili a já začala přemýšlet o tom co to vlastně všechno má zapotřebí. Jak to souvisí s jeho parťákem? Zemřel? Utekl? Co se tu vlastně děje? Ptala jsem se v mysli a očividně to vypadalo, že řešit to je zbytečné a proto jsem akorád následovala Kenseie.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptyMon Jun 30, 2014 7:56 pm

Kensei

Když jsme zrychlili, tak jsem před námi viděl Jelena, který byl chycen v pasti (v síti). Když jsme k němu přišli, tak jsme zjistili, že je živý. Je mi líto zvířat, které musí takhle trpět. Na jelenovi šlo vidět, že má šíp v noze, která strašně krvácela. Najednou mě zasáhl do ramene šíp. Já jsem se jenom otočil a díval, kdo to mohl být, ale nikoho jsem neviděl. Tohle je past? Pomyslel jsem si a další šíp letěl přímo na Sayuri.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 EmptyMon Jun 30, 2014 8:21 pm

Sayuri

Když jsme se zastavili u jelena, tak jsem trochu nechápala proč, když jsme museli spěchat kvůli jeho parťákovu a teď zastavíme jen kvůli jelenovi. Na tohle nemáme čas.. Řekla jsem a pak Kenseie zasáhl šíp a další letěl na mě, rychle jsem vytáhla kunai a soustředila do něho chakru, takže měl elektrickou podstatu. Odrazila jsem šíp a pak směrem od kuď letěl jsem hodila elektrický kunai. Vylez! Ať jsi kdo jsi! Zakřičela jsem a byla stále ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki 2
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: