Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Sídlo Akatsuki

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyFri Jun 27, 2014 10:55 am

First topic message reminder :

Sídlo Akatsuki - Stránka 7 Anime10
Informace nejsou známé .
Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyTue Jul 08, 2014 8:21 pm

Sayuri

Když řekl,že mě ten agent dostal, tak jsem akorád povzdychla a jen se usmála. Jsem hold ještě asi hodně slabá. Řekla jsem a zasmála se. Kensei mi pak chytl ruku a já pomalu vstala. Asi by jsme měli jít dokončit misi. Řekla jsem a čekala na Kenseiův názor.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyTue Jul 08, 2014 8:50 pm

Kensei

Když Sayuri vstala, a řekla, že by jsme měli dokončit misi, tak jsem se zarazil, protože právě se probrala z komatu. Pomyslel jsem si a díval se na ní a přemýšlel, co dělat. Podle mě není nejlepší nápad pokračovat v misi a myslím, že ty to víš stejně jako já. Pořád si slabá a nemáš dostatek chakry, takže by ti mohl někdo ublížit. Pověděl jsem Sayuri a čekal na její názor.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyTue Jul 08, 2014 9:37 pm

Sayuri

Kensei ze mě dělal chudinku, což se mi moc nelíbilo a vůbec se mi nelíbilo, že chtěl nedokončit misi. Co to s ním je? Muselo se něco stát... Pomyslela jsem si a pomalu šla směr skrýš. Počkám tě tedy u skrýše... ty jdi dokončit misi. Řekla jsem a zamávala mu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyWed Jul 09, 2014 11:11 pm

Kensei

Když řekla, že počká teda u skrýše, tak jsem jenom kývl hlavou a rozběhl se směr temná říše. Trvalo to dlouho, než jsem dorazil k temné. Stál jsem na kopci, jako by to bylo včera a díval se na bránu a hradby temné říše. Přemýšlel jsem jestli si sundat plášť Akatsuki nebo ne. Když jsem se rozhodl, že si plášť nechám, tak jsem přišel k bráně a čekal jestli mě pustí dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyThu Jul 10, 2014 12:12 pm

-> Kensei si mohl všimnou skalky, ve který byla menší jeskyně. V jeskyni byl jednoduchý zámek, který se otevíral sharinganem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyThu Jul 10, 2014 7:38 pm

Kensei

Kensei si všimnul skálky, ve které byl vchod je jeskyně. Viděl jsem zámek, který se otvírá pomocí sharinganu, jak už jsem viděl v poznámkách mého klanu. Otevřel jsem zámek a vešel do vnitř. Všude byly samé lahvičky a nikde nikdo. Je někdo doma? Řekl jsem ironicky a díval se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyThu Jul 10, 2014 8:06 pm

Laborator byla zcela opuštěná a na hlavním stole bylo pouzdro s několika ampulkama DNA se značkou
" DNA 5899742366 " které měli směrovat Madarovi. Byli k tomu také popisky, z čeho se ty DNA skládají a co v nich je přidaný. Po celé laboratori mohli být slyšet krysy a Kenseiovo dýchání a kroky.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyThu Jul 10, 2014 8:44 pm

Kensei

Prohledával jsem laboratoř, která byla temná a zrovna hezky nevoněla, ale nebylo to nic strašného. Když jsem prohledával jeden stůl vedle druhého a prohledal každý šuplík, narazil jsem na pouzdro s ampulkama DNA. Viděl jsem u toho nějaké popisky a podíval se, jestli se tam nepíše něco důležitého.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyThu Jul 10, 2014 8:52 pm

Jediné co bylo napsané na ampulkách s DNA bylo to, že to je určené pro Madaru.
Tyhle místa byli vždy divná a proto se z nich vyplácelo co nejrychleji zmizet.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyThu Jul 10, 2014 9:01 pm

Kensei

Měl jsem pocit, že bych měl odejít, ale netáhl jsem se sem jenom proto, aby Madara dostal znovu to co chce, když mi vůbec nevěří. Tak jsem se porozhlédl kolem a doufal, že najdu něco, zajímavého, co mohu použít jako páku, jako eso v rukávu, jako žolika, prostě něco, co by mi pomohlo.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptyThu Jul 10, 2014 9:22 pm

Bylo chytré více prozkoumat laboratoř, protože v jednom regalu byli informace o tom, jak vznikl kontinent a proč se rozdělily na různý strany. Byli zde i informace o vůdcích.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 8:50 pm

Madara

Kensei ani nepoděkoval a hned na mě vytáhl papír s informacema o Siréně. Ani nepoděkuješ? Myslím si, že odměna je víc než úžasná. Řekl jsem a pak se podíval na ten papír. Můžeš zkusit hledat v Savanách, ale myslím si, že Siréna už nežije. Dodal jsem a čekal jestli poděkuje.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 8:59 pm

Kensei

Když řekl, že mi ani nepoděkuje, tak jsem mu řekl. Já nemám zájem jít na nějakou hostinu. Jsem tu od toho abych byl silnější a silnější. Tu odměnu dej těm dvěma, jestli se vůbec sem vrátí. Řekl jsem nahlas a na to dodal. Já bych sem se být nimi už nevracel. Řekl jsem a čekal co bude dál.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Poèet pøíspìvkù : 26

Tvoje Body a Levely
Level: 1
EXP: 0/100

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 8:59 pm

Jugen

Byl super den kdy jsem se dozvěděl, že pro mě má nějaká Mařena job. Někdo mě přemístil do žřejmě ne moc špičkového hotelu a tak jsem hledal nějakou kancelář, kde bude někdo kdo mi dá tu job. Našel jsem dveře a do nich vlítl. Čégo bejby hledám nějakou Mařenu, že prý pro mě má dobrý job. Řekl jsem a čekal kdo z nich je ta Mařena.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 9:17 pm

Madara

Po tom co řekl Kensei jsem se akorád zasmál a kývnul hlavou. Jak chceš... odměnu nedostaneš. Řekl jsem a pak dal ruce do kříže. Opravdu? Uvědomuješ si, že ta dívka porazila Naomi sama? Že jste tam šli tři jenom pro to aby jste to vůbec zvládli? Sám by si to určitě nezvládl. Řekl jsem a pak do kanceláře vtrhnul ninja, kterýho jsem si sem předtim přemístil. To si piš... půjdeš tady s Kenseiem vyčistit odpadní trubici této skrýše. Řekl jsem a hlasitě se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 9:35 pm

Kensei

Když tam přišel nějaký idiot, který mi bude celou dobu ukradený, tak jsem ani na něj nepromluvil. Vypadáto na dalšího člena organizace. Pomyslel jsem si a otočil se na Madaru. Zjistím si, kde ten summon je. Řekl jsem a dodal. Můžeš mě přenést blízko k hlavnímu městu Savan? Ber to jako moji odměnu. Řekl jsem a opřel se o jeho stůl.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 9:41 pm

Jugen

Z toho za stolem vypadlo to, že půjdu s tím druhým pelikánem vytírat nějaký sračky co si tu místní papaláši naserou. Došel jsem ke stolu a bouchl do něj. Tak to ne! Půjdu s ním! Vypadá to, že má něco hodně krutopřísně tajného zalubem. Řekl jsem a ukázal prstem na toho ninju.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 9:44 pm

Madara

Ten nový vypadal na to že chtěl prožít taky nějaký extrém a já se tomu nebránil. To nezní špatně, tvůj zdravotní stav je celkem nízký a když si zvládl ty děti, tak zvládneš i jeho. Řekl jsem a byl jsem celkem naštvaný, protože tu do stolu můžu bouchat jenom já.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 9:52 pm

Kensei

Díval jsem se na toho prcka a řekl si, že si Madara musí dělat srandu. Právě jsem přišel z mise, kde jsem hlídal dvě děcka a teď mám hlídat tohle děcko? Řekl jsem Madarovi a přemýšlel, jestli si nemá rovnou hodit mašli, protože nemám rád společnost.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 9:55 pm

Jugen

Ten pelikán mě oslovil děckem a já jsem akorád sevřel svojí vybrující pěst. Já nejsem žádný děcko! Ty! TY!TY!TY! Ah... Jak se jmenuješ? Naaaah! To je jedno! Ty divnočernovlasovypadající! Vykřikl jsem na něho, protože vypadal až moc namyšleně.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 9:57 pm

Madara

Pokrčil jsem rukama a zasmál se. Lepší hlídat 2 děti, kteří jsou do sebe tak zamilovaný, že to ani možné není, nebo hlídat ninju, který vypadá, že za něco stojí? Zeptal jsem se ho a pak se mi zalesklo oko. Když to uděláš, tak ti budu věřit. Řekl jsem a čekal jak bude reagovat, přeci o to celou dobu taky Kenseiovi de.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 10:02 pm

Kensei

Když na mě začalo to dítě ječet, tak jsem jen zakroutil očima a obrátil je snad o 360%. Když mě vydíral, že mi začne věřit, tak jsem věděl, že toho jen využívá. To raději budu hledat ty dvě hrdličky, než tohle dítě. Řekl jsem Madarovi a jenom čekal, až na mě začne to děcko řvát.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 10:05 pm

Jugen

Bylo snad možné? Ten arogantně naivně namyšlený pelikán mě znova oslovil dítětem a to mě už vytočilo. Vytasil jsem katanu a v rychlosti jí namířil přímo na něho. Říkal jsem... že.... nejsem.... dítě! Zakřičel jsem a měl jsem tu chuť ho propíchnout hned teď a tady.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 EmptySat Jul 26, 2014 10:08 pm

Madara

Bylo krásná, jak se měli rádi. Takže teď je považuješ za lepší, přitom si zmiňoval to, že kdyby si byl na jejich místě, tak by jsi se už nevracel. Řekl jsem a pak akorád zakroutil hlavou. Provětrej si trochu hlavu, ale dej si bacha, ať ti nenapadá do hlavy písek. Dodal jsem a pak oba dva začali mizet. Šťastnou cestu. Řekl jsem a oni zmizeli v savanách.

-> http://narutorpg.forumczech.com/t102-savany-okoli-hlavniho-mesta
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Akatsuki
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: