Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlavní město

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptyWed Aug 08, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :


Hlavní město - Stránka 4 Tumblr_lo6ylpS3901qf6xt7


Vládce temné strany
Spoiler:


Naposledy upravil Zappi dne Fri Aug 23, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 6:47 pm

Kensei, Ryuga, Yu, Madara, Zetsu

Hned jsem si všiml toho z hotelu a vedle něho stál, podle toho chlápka Zetsu, který má být mrtvý, teda alespoň podle té příručky a podle toho co nám sám řekl. Oči mě pořád boleli, ale vím, že se mi aktivoval MS. Po chvíli jsme vešly do jeskyně a tam byl velký stul. Posaďte se. Řekl a všichni jsme si sedli. Jsem Madara .. Uchiha.. a jsem zakladatel původní organizace Akatsuki. Nemožné.. jak to????!!! Vždyť tolik let nikdy nemůže žít. Nebudu vám říkat, proč nejsem ještě mrtvý. Zetsua podle knihy co jsem vám dal znáte. Nevěděl jsem, jestli vám mám říct pravdu nebo ne, když jsem vás ještě neznal. Poslouchal jsem každé slovo a nemohl jsem uvěřit, že je to Uchiha. Tady je dohoda. Vy nám pomůžete zničit všechny 4 hlavní oblasti - Oceán, Savana, Strana dobra a Temná strana. Všechny tyto čtyři oblasti mají vůdce. Když každý vůdce zemře, otevře se jedna část a aby jsme otevřely všechny čtyři, potřebujeme zabít všechny čtyři vůdce. Tam ta socha.. tu jsme ukradly z nejvíc střeženého místa na zemi. Jakmile všichni čtyři vůdci zemřou, ta socha se otevře. Jdete do toho s náma ?
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 6:53 pm

Ryuga

Poslouchal jsem ho a bylo mi jedno jestli je nějakej Uchiha nebo ne... jediná věc která se mi honila hlavou bylo to, že můj minulej úkol byl odstranit posledního Uchihu, ale Madara to být nemůže... tak kdo ? Stále jsem nad tím přemýšlel a až domluvil tak jsem se ušklebil, Když člověk pořádně zesílí, tak proč ne. Řekl jsem a podíval se na ostatní co seděli u stolu, Neboj bílá hlavo, určitě bude hodně srandy! Řekl Yu a já bouchl pěstí do stolu, Chceš mě srát?! Zeptal jsem se ostrým hlasem, ale pak jsem se hodil do klidu abych zbytečně nevyprovokoval nepokoje.. Yu se akorád smát a já se na něho koukal vražedným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 7:10 pm

Kensei, Ryuga, Yu, Madara, Zetsu

Takže tak. Jestli jsme domluveni, tak budete poslouchat na každé slovo a budete věrní své organizaci. Tady máte oblečení a prsten. Váš první ukol,  potřebujeme aby jste našly tohoto chlápka ve stejné vesnici, kde jsem vás s vámi prvně promluvil. Je to vrah a dost dobrý, takže potřebujeme ho v našem týmu. Než půjdete, musím si promluvit s Kenseiem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 7:22 pm

Ryuga

Poslouchal jsem ho a když nám dal pláště a prsteny tak jsem si plášť hnedka hodil na sebe a prsten jsem dal do kapsy. Takže žádný souboj ?...To bude snadné, pfff. Řekl jsem a pomalinku šel ven přičemž jak řekl, že si chce promluvit s Kenseiem tak mi došlo, že to bude něco hodně osobního, což hodně nahrávalo na mojí teorii.

-> Madara
Když jsme přišli do soukromého pokoje tak jsem si sedl na postel a uvolnil se. Teď v sobě máš Itachiho oči, což ti automaticky aktivovalo Mangekyou Sharingan, udělal jsem to ze své dobré vůle a z nečisté vůle k tomu druhému který se zdá být opravdu hodně silný, tak chci abys byl též hodně silný a proto s tím zacházej s mírou, protože časté používání ti přinese slepotu.. čím si taky získal jeho techniky které uměl, a pamatuj... můžeš získat i Eternal Mangekyou Sharingan, ale to musíš spojit 2 Mangekyou Sharingany, avšak to je nemožné, ale možná by se tu někdy vyskytla možnost, kdyby to šlo.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 8:10 pm

Kensei

Když nám Madara dal oblečení, tak jsme si je automaticky nasadily. Vypadal jsem tak dobře, uplně stejně jako Itachi či Sasuke z těch obrázků. Potom si chtěl se mnou promluvit Madara a když jsme vešly do jednoho z pokojů, kde budu bydlet s Ryugou. Vidím velkou kuchyň a koupelnu a dvě ložnice. Tady se bude žít dobře. Pak se Madara posadil a já též a začal vykládat, že mi dal oči samotného Itachiho, což mi vyrazilo dech. Díky .Řekl jsem a kývl hlavou. Zítra ráno vyrážíte na tu misi. Řekl a odešel s pokoje.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 8:18 pm

Ryuga

Když odešel Madara z pokoje tak jsem do něj vešel já a hnedka se posadil naproti Kenseiovi,Myslím, že mi teď už můžeš říct všechno a já ti naoplátku řeknu všechno o mém Kekei Genkai. Řekl jsem a čekal jak bude reagovat mezitím nám do pokoje vešel Yu s kbelíkem zmrzlinu, Mnam! Ta je skvělá! Nechceš taky bílá hlavo ? Nebo ty Kenshi ? Je fakt úžasná! Řekl Yu dětinsky a mě stoupla žilka na čele, chtěl jsem mu dát fakt velkou bombu na kterou jsem se chystal.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 8:36 pm

Kensei

Seděl jsem v křesle a když přišel Ryuga, tak jsem mu chtěl říct všechno co vím. Jenže za chvíli přišel ten malý spratek a nabízel nám zmrzlinu. Nikdo tě neučil klepat! Zakřičel jsem. Vypadni.. vykřiknul jsem a snažil jsem se, aby se lekl nebo se na nás teď vykašlal.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 8:41 pm

Ryuga

Když jsem mu chtěl dát bombu tak pak Kensei zakřičel a Yu jen stál a koukal na něho, Takže nechcete zmrzlinu ? Zeptal se dětinsky a já doslova vybouchl. NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! A PŘÍTĚ KURVA ZAKLEPEJ NEŽ NĚKAM VLEZEŠ! Zakřičel jsem a Yu se usmál a strčil si lžičku zmrzliny do pusy, No nevadí... aspoň zbyde více pro mě nahahaha možná budou chtít holky vedle. Řekl Yu a se smíchem odešel. Plácnul jsem se po čele a pak se otočil na Kenseie, Tak povídej.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 9:13 pm

Kensei

Seděl jsem v křesla a když Ryuga konečně vyhodilo toho malého spratka, tak jsem si sedl a řekl. Jak už víš, tak ovládám katon podstatu, genjutsu a jsem z Uchiha klanu. To je asi tak všechno, co mám k tomu co říct. Řekl jsem a vytáhnul jsem si krabičku a jednu cigaretu jsem si zapálil.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 9:19 pm

Ryuga

Poslouchal jsem ho a dokonce se vyplnila moje teorie já se pak akorád ušklebil a vstal ze židle, přičemž se otevřeli dveře a tam stála jedna holka z Akatsuki (Zuki) Tenhle prcek je váš kamarád, že ? Tak si ho tu taky nechte! Vykřikla ta holka a hodila směrem na mě toho prcka i se zmrzlinou a odešla zmrzlina naštěstí přežila, tak holky asi neměli chuť na zmrzlinu, ehehehe. Zachechtl se Yu a dal si jednu lžičku zmrzliny do pusy. Proč?! Proč?!!! Zakřičel jsem a chytnul ho pod krkem s tím že v jedné ruce se mi formovala fialová koule, Dark Move: Dragon Emperor....
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 9:30 pm

Kensei

Nevěřil jsem očím .. Ten malý smrad je znovu zde. Najednou se Ryuga strašně naštval a připravil mu rozdrtit jeho malé tělo. Víš co .. řekl jsem a naštvaně jsem odešel do sálu, kde jsme naposledy s Madarou byly vyzváni, aby jsme se k nim přidaly. Vyšel jsem na balkon a viděl výhled na moře. Sednul jsem si tam na lehátko a kouřil svoji cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 9:42 pm

Ryuga

Neudržel jsem a už jsem na něho chtěl vypálit svůj super útok nehledě na škody, ale v tu chvíli přišla nějaká holka, nejspíše taktéž od Akatsuki a vzala mi toho prcka a oprašovala ho rovnala mu vlasy atd. A pak se otočila ke mě a já opravdu naštvaným pohledem koukal na ní, ona si ho všimla a raději vzala Yua a šli pryč. Tohle byla sranda bílá hlavo jehahahaha Zasmál se při odchodu a já jen kopl do postele a pak vzal křeslo které jsem hodil z okna a které taky proletělo kolem Kensei a spadlo na skálu kde se rozbilo. Hajzl mrnavá!
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 10:08 pm

Kensei

Je tu takový nepořádek, u nás na vesnici bylo ticho a všichni jsme si toho vážily. Vypadá to, že Ryuga je v pohodě a nezničil toho kluka, to bych jinak slyšel. Řekl jsem si v duchu a zapálil si druhou cigaretu. Měl bych s tím brzdit, ale i tak .. tohle mě uklidnuje.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 10:19 pm

Ryuga

Nevěděl jsem co dělat protože jsem byl nasranej a tak jsem si sednul na postel a rukou silně bouchl do zdi a pak si lehnul tak, že jsem si rukama podložil hlavu a snažil se usnout.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 10:28 pm

Zuki

Byla jsem na pokoji s Daajou a trochu jsme si povídaly. Dokonce tu byl s náma i ten prcek. Nesmíš je otravovat, jinak se ti může něco stát, jsou to členové akatsuki a jistě budou dost silné. Rozumíš ? Řekla jsem a pohladila jsem ho po vlasech. Musím si jít promluvit s tím klukem. Zaklepala jsem a vešla dále. Musíš být na toho kluka hodný! Je to dítě, proto je tak otravný, ale tím, že na něj budeš zlý, tak mu moc nepomůžeš. Řekla jsem a ukázala prstem(ve stylu tytyty) ...
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 10:36 pm

Ryuga

Skoro jsem usnul když najednou přišla nějaká holka, ale byla to ta holka co sem hodila toho prcka, hnedka co přišla tak jsem se jí podíval do výstřihu a jen se zachechtal když mi říkala, že na něho mám být hodný i přesto, že on se k holkám chová jinak než k nám. Už když na mě ukazavala ty sexy postoje "tytytyty" tak jsem akorád pokrčil obočí a překulil se na druhou stranu. On je otravný jen k nám, je logické, že k vám se bude chovat jinak, protože vy jste úplně jiné sousto než my. Řekl jsem jí a z lehu si sednul, Je fakt nádherná! Nikdy jsem neviděl hezčí holku než je ona.. ale to mě nesmí oslepit. Pomyslel jsem si a opět se ušklebil, Hodláš se vrátit, nebo tu ještě budeš ? Zeptal jsem se a znova si lehl protože jsem byl taky trošku unaven.

Daaja

Šla jsem chodbou přičemž jsem byla docela unavená a tak jsem ještě šla na balkon kde jsem obvykle sedávala a koukala na západ slunce, jenže už tam někdo seděl a byl to ten nový kluk. Sedla jsem si k němu a zahleděla se do oblohy, Taky sem chodíš odpočívat ? Tohle je moje oblíbené místo na pozorování západu slunce. Řekla jsem a stále hleděla do oblohy.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 10:59 pm

Kensei

Típnul jsem cigaretu a za chvíli přišla nějaká holka. Řekla jednu, dvě věty a já jsem se zamyslel co odpovědět. Jo jasně .. západ slunce, proto jsem tady .. řekl jsem nejistě a podíval se na ten západ slunce. Popravdě je opravdu krásný. Řekl jsem a zapálil si třetí cigaretu v řadě .. jsem nervozní, nevím z čeho. Řekl jsem si a když jsem se na ní podíval, tak jsem se rychle podíval někam jinam.


Zuki

Poslouchala jsem toho kluka a zdál se mi dost slizký, někoho takového nemám zájem. Co z toho budu mít, když zůstanu? Řekla jsem a udělala jsem menší úšklebek. Kdo ví, proč je někdo tak mladý u Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 11:05 pm

Ryuga

Poslouchal jsem jí a pak se zasmál, No já nevím co vy normálně děláte když přijmou nového člena... třeba získat informace, sblížit se a tak dále.. Řekl jsem a přitom klimbal hlavou a pak se přisunul na postely co nejvíce ke zde, protože už začínala být zima a já si nechtěl jít pro deku.

Daaja

Západ slunce byl úžasná jako vždycky, akorád jsem tu vždycky byla sama.Jste tu nový co ? S kamarádem ? Řekni mi něco o sobě a o tvým kamarádovi.. docela by mě to zajímalo, protože jako organizace o sobě musíme vědět co nejvíc. Řekla jsem a usmála se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptySun Aug 11, 2013 11:15 pm

Zuki

Poslouchala jsem toho kluka zdál se mi roztomilý, jako by se snažil, abych k němu byla co nejvíc hodná. Máma mi říkala, že nemám mluvit s cizími lidmi. Řekla jsem a vyplázla jazyk. Razz


Kensei

Poslouchal jsem tu holku a když se na mě usmála, tak jsem se podíval jinam. Já se stydím? Zeptal jsem se sám sebe. Oba dva jsme byly najati na jednu službu a tam jsme potkaly Madaru a ovládá nějakého draka, černou magii nebo něco v tom smyslu. Řekl jsem a usmál jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptyMon Aug 12, 2013 12:09 pm

Ryuga

Když mi řekla, že se nemá bavit s cizími lidmi tak jsem se plácl po čele a zavřel oči. Takže ani s parťákava v Akatsuki ? Dobře, tak to absolutně nechápu, co tu ještě děláš. Řekl jsem a pak se podíval za ní kde ležela deka, avšak to vypadalo jako bych se koukal na ní.

Daaja

Poslouchala jsem ho a pak když se otáčel furt jinam tak mi došlo, že není zvyklí na to si povídat se ženou. Ten Drak by šel, ale ta černá magie je už x let mrtvá.. poslední držitel černé magie byl Kadaj Zutashi. Řekla jsem a pak se opět usmála, A ten drak ? Na světě je jen málo draků kteří se dají polapit, je to Čínský drak Wushi-Zo pak ledový drak Crystal Strife, lávový drak Infernal Phuer, větrný drak Fushizu a temný dračí císař a zároveň nejmocnejší drak L-Drago. Víš, kterého z nich má ? Jinak jestli budeš potřebovat, tak u nás máme velkou knihovnu se všema Kekei Genkai, Kekei Tota, všema technikama... prostě všechno co budeš potřebovat. Řekla jsem a dala si ruce za hlavu a koukala na západ slunce. A pokuď bys něco potřeboval vědět, tak se jednoduše zeptej, odpovím ti na cokoliv. Dořekla jsem a mrkla na něho.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptyMon Aug 12, 2013 12:41 pm

Zuki

Poslouchala jsem toho kluka a když dopověděl svoji větu, tak jsem začala s tvou svoji.. Nebuď drzí, řekla jsem a po chvilce dodala. Kdybych chtěla, tak proletíš tím sklem raz dva .. řekla jsem a usmála jsem se.


Kensei

Poslouchal jsem tu holku a stačila chvilka a usnul jsem.. Pravda se cenní že? Řekl jsem a posadil jsem se směrem k ní.. moc mluvíš .. málem jsem u tvého proslovu usnul. Neber to zle, ale jestli ti to někdo už řekl, tak by si s tím měla něco udělat .. Řekl jsem a stoupnul jsem si k zábradlí a popotáhl jsem. To co s cigarety zbylo jsem hodil do vody přes útes. Je to L-Drago. Měj se. Řekl jsem a šel do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptyMon Aug 12, 2013 12:54 pm

Ryuga

Hlavou se mi honilo jak naivní je, ale w/e. Aha... a jak to asi uděláš ? Mě k tomu donutíš ? Protože né všechno je od pohledu slabé, a to, že jsem mladej nic neunamená... jako třeba ten Yu.. na to kolik mu je tak má síly až až... Řekl jsem a zasmál se přičemž jsem jednu ruku dal za zadá a čekal.

Daaja

Když mi řekl, že moc mluvím tak jsem se naštvala a dala ruce skříženě k hrudi, právě, že většina lidí si mě cení, protože znám hodně informací který oni ne, ale jak vidím, tak ty víš všechno. Řekla jsem a pak když řekl, že má L-Draga a odešel tak mi naskočila husí kůže ze studeného vzduchu který kolem prolítl, To bude hrozna... šeptla jsem a pomalu se zvedla a šla do pokoje kde by měla být Zuki a Yu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptyMon Aug 12, 2013 4:26 pm

Zuki

Poslouchala jsem toho kluka a nemohla jsem uvěřit, že někdo takový, jako on, je v takové důležité organizaci. To je pravda, ale nemáš ani páru, co dokážu já. Řekla jsem a po chvíli když sem přišel ten druhý kluk, tak jsme se usmála a šla zpět do svého pokoje.

Kensei

Když jsem vešel do pokoje, tak tam byla jinačí holka, která hned odešla. Podíval jsem se na Ryugu a hned jsem odešel do kuchyně, kde jsem si udělal polévku a vzal si ji ke stolu. Začal jsem ji pomalu jíst a přemýšlel, jak bude probíhat zitra ta mise.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptyMon Aug 12, 2013 4:32 pm

Ryuga

Hlasitě jsem se zasmál a ke konci jsem nemusel dělat to co jsem zamýšlel, To teprve nevíš co dokážu já. Zamumlal jsem když odcházela a opět zasmál, pak přišel Kensei a šel rovnou do kuchyně což mi vnuklo nápad se taky jít najíst. Kensei si dělal polívku a já z lednice vytáhl nějaký dango na rychlovku, tak jsem to strčil do ledničky a sednul si naproti Kenseiovi, Tak co ? Zjistil si něco o zdejších členech ? Já akorád zjistil, jak moc nesympatický tady jsou ženské. Řekl jsem a zasmál se.

Daaja

Šla jsem po chodbě a viděla Zuki jak vychází z pokoje těch kluků, to zase udělali něco tomu malému chudáčkovi ? Pomyslel jsem si a hnedka utíkala za Zuki, Co zase provedli ? Zjistila si něco o nich ? Zeptala jsem se a mířila směrem náš pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 EmptyMon Aug 12, 2013 5:02 pm

Kensei

Pomalu jsem jedl svoji polívku, už je to nějaká doba, co jsem měl naposledy něco teplého v žaludku. Když za mnou přišel Ryuga, tak se ptal, jestli jsem se něco dozvěděl o ostatních členech organizace Akatsuki. Ne .. nic .. potkal jsem jenom jednu ženu, takže je nás tu čtyři, když nepočítám Madaru a Zetsu. Řekl jsem a nabral poslední lžičku polévky.


Zuki

Když jsem šla zpátky do svého pokoje, tak jsem si nabrala trochu polévky, jelikož už byla hotová od snídaně. Hmm miluji tuhle polívky. Když se mě Daaja zeptala, jestli jsem něco zjistila od těch kluků, tak jsem jenom kývla hlavou a dodala. Vím, že tam je jenom jeden mladý kluk a pak tam přišel ještě jeden. Takže. Nic důležitého. Řekla jsem a dala si první lžičku polévky.




Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Sponsored content





Hlavní město - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní město
Návrat nahoru 
Strana 4 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní Příběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: