Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 7:25 pm

Zeref

Když mě furt tahala ven, tak mi došlo, že jinak se jí nezbavim. Vstal jsem a chytl jí za kapuci a vytáhl jí tak abych jí viděl do očí. Jsi fakt otravná, jestli taková budeš i v té normální formě, tak se stěhuju. Řekl jsem a položil jí. Došel jsem si pro plášť aby mi nebyla zima.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 8:16 pm

Nelliel

Potom co jsem ho úspěšně přemluvila, jsem si musela užít tahání za kapuci, ale nakonec šel. U dveří jsem ho ještě zastavila. Necháš si tajemství pro sebe a budu se k tobě chovat normálně. Jestli ne, hledej si jiné bydlení. řekla jsem a rozeběhla jsem se ven.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 8:23 pm

Zeref

Pomalu jsem chtěl jít, ale Nel mě zastavila a říkala ať si to nechám pro sebe. Stydíš se za svoje KG? Já jich mám hodně, takže si lidé můžou vybrat... na to jsem nikdy nemyslel. Řekl jsem a zamyšleně vyšel ze dveří a pak se akorád zasmál a ušklebil se. Určitě... pokojů je tu hodně. Řekl jsem a znovu se zamyslel. Momentálně jsou všechny plný... Pomyslel jsem si a povzdychl si.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 8:32 pm

Kensei

Když jsem seděl v pokoji a popíjel svoji whiskey a dával si cigaretu, tak jsem přemýšlel o Ryugovi. Hodně se změnil a jestli to, co řekl myslí vážně, tak nevím, na kterou stranu se přidat. Mohu jít s Ryugou a pomoc porazit Madaru a nebo být loajální Madarovi a organizaci Akatsuki. No nic, nejspíš se rozhodnu, až v poslední minutě. Tak jako vždycky. Dopil jsem sklenku a šel si nalít další, přičemž jsem si všiml, že začalo sněžit. No super. Řekl jsem a byl jsem z toho fakt otrávený, protože sníh nesnáším.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 8:43 pm

Nelliel

Když říkal, že se stydím za svoje KG, tak jsem se ještě zastavila a vrátila se. Já jsem nic o Kekkei Genkai neříkala... Jsem dost ráda, že mám tohle Kekkei Genkai. To že jsem v tomhle těle nemám ráda. odpověděla jsem A k tvým Kekkei Genkai se vrátíme večer, když jsi to teď krásně nakousnul. dodala jsem a už snad konečně utíkala ven, abych měla výhodu s kuličkama.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 8:50 pm

Sayuri

Pomalu jsem se vracela zpátky a když už jsem došla ke skrýši, tak jsem vlastně přišla na to, že nemám prsten na to, abych se dostala dovnitř. Perfektní... Pomyslela jsem si a naivně zaťukala na velké dveře.

Zeref

Poslouchal jsem jí a přitom se smál. To je fakt šílený, co s tím budeme dělat? Poskládáme si hrad z lega? Řekl jsem a opět se zasmál, pak už zmizela venku a já akorád šel za ní s rukama v kříži.

Madara

Objevil jsem se vedle Sayuri a přišel blíž k ní. Kdybych mohl, tak tě teď hned propustím a zabiju, ale to udělat nemůžu, protože podle tvého MS máš něco, co se mi bude v budoucnu hodit. Řekl jsem a pak jí teleportoval do pokoje. Stejná barva Susanna... náhoda? Pomyslel jsem si a pak akorád šel na dvorek, kde vyběhla ta malá holka a za ní šel Zeref. Skočil jsem na střechu a pozoroval je.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 8:56 pm

Rin

Když jsem je brousil, Asuna se zeptala od kud je mám. Elucidator jsem dostal od otce. Druhý se jmenuje Dark Repulser, ten byl matčin. Řekl jsem a pokračoval v broušení. Podíval jsem se z okna a viděl, jak záčínalo sněžít. Asuno dívej, sněží! Řekl jsem, popadl ji za ruku a utíkal směrem ven.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 9:03 pm

Asuna

Rin řekl, že Elucidator má od otce, což jsem mu celkem záviděla, protože to je skvělý jednoručný meč. Ten druhý byl Dark Repulser o kterém jsem nikdy neslyšela, ale vypadal opravdu silně. Mohu si ho zkusi.... Ani jsem nedořekla a už mě táhl ven kvůli tomu, že sněží. Sněží? Zeptala jsem se a nic jiného než následoval Rina mi nezbívalo.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 9:12 pm

Nelliel

Běžela jsem ven, když tam ještě Zeref něco vykřikoval, bohužel jsem ho neslyšela nebo spíš nechtěla slyšet, protože to bychom se ven nedostali. Venku jsem okamžitě začala dělat kouličky, a když byl Zeref konečně venku, tak jsem je začala po něm házet. Vidíš je to legrace. volala jsem na něho, smála se a běhala okolo.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 9:16 pm

Rin

Vyběhli jsme na chodbu tak rychle, že jsem Asuně přerušil větu. Zkusit si ho? Samozřejmě že můžeš. Řekl jsem a usmál se. Když jsme doběhli k východu, pustil jsem Asunu za ruku a s širokým úsměvem skočil placáka do sněhu, kterého tam bylo opravdu střídmě. Banzai! Zakřičel jsem a po dopadu zůstal nehybně ležet na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 9:19 pm

Zeref

Ta holka po mě házela sněhové koule, které mě zasahovali úplně všechny a já jen dělal falešný smích. " Ha...ha....ha" Pak jsem si sedl do tureckého sedu a čekal až si maličká dohraje.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 9:25 pm

Asuna

Rin mi povolil si pak zkusit jeho meč na což jsem se usmála a když skočil "Banzai" do sněhu, tak jsem se zasmála a pak si všimla, že tu mám vlastně věci z kuchyně. Možná jsem se měla pořádně obléct, v tomhle mi bude celkem zima. Pomyslela jsem si a hluboce se nadechla a vydýchla což vytvořilo páru, která mi šla od pusy. Ty jsi vážně trdlo. Řekla jsem a mile se usmála.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:09 pm

Nelliel

Běhala jsem kolem a pak si všimla, že on je spíš naštvaný než aby se bavil. Přiběhla jsem k němu a zeptala se ho Co by bylo podle tebe nejlepší dělat ? a v hlavě se mi mihla myšlenka Asi to nebyl zrovna ten nejlepší nápad. a potom jsem se snažila vymyslet něco lepšího než jen sedět v pokoji.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:13 pm

Zeref

Znuděně jsem seděl ve sněhu a pak ten prcek přikráčel a zeptal se mě co by bylo nejlepší dělat a já akorád povzdychl. Co já vím... když po mě Madara nic nechce tak se nudim pořád. Řekl jsem a pokrčil rukama.

Madara

Viděl jsem většinu, jak si hrajou ve sněhu... jediné co mě při prvním pohledu na ně napadlo, bylo to, že bych je asi všechny zabil... kdyby nebyli tak důležití. Gratuluju, vítejte v Akatsuki... organizace plná bublinek, zábavy a malých dětí. 3 krát hurá! Pomyslel jsem si a hluboce povzdychl.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:17 pm

Nelliel

Když mi řekl, že se nudí stále tak ně napadlo pár aktivit co dělat, ale Madara by nás za to nespíš zabil, proto jsem se rozhodla se ho jít nejdřív zeptat. Kde najdu Madaru ? Možná bych našla aktivitu, která by tě mohla zabavit ptala jsem se Zerefa a čekala jsem na instrukce.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:24 pm

Zeref

Když se ptala na Madara, tak jsem akorád ukázal prstem směrem na střechu. Celou dobu nás sleduje. Řekl jsem a pak si lehl a dal ruce za hlavu.

Madara

Za posledních pár let se organizace hodně změnila... členové se tu střídaj jak na běžícím pásu a ani o krok blíž k nějaké bijuu. Asi zavedu drsnější pořádek, žádné volno... kdo mi nepřivede Bijuu bude zabit, kdo nebude poslouchat... bude zabit. Pomalu si začínám myslet, že to asi ani nepůjde, ale čím to je? Všici pracujou tak jak mají až na ty nové. Nejspíš budu muset vyjednat poradu a dohodnout se. Třeba to chce jenom odpočinek, jenže k sakru proč?! Mám tu ninji z celého světa od děcek po úplný magory a vůbec se nedaří! Kso! Pomyslel jsem si a silně udeřil do střechy, která se propadla a otřesla tak celou skrýší.


Naposledy upravil Myri dne Sun Jul 13, 2014 10:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:25 pm

Rin

Když jsem dopadl, myslel jsem, že jsem zemřel. Ale po chvíly jsem byl konečně schopný se postavit. Chytil jsem se za záda a šel směrem ke skrýši. Promiň Asuno, pohrajeme si někdy jindy. Můžeš si vyskoušet ten meč jak si chtěla. Řekl jsem a usmál se.


Naposledy upravil Mighty Floyd dne Sun Jul 13, 2014 10:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:33 pm

Asuna

Bylo to vtipné a líbilo se mi, jak se Rin chová. Pohrajeme,,,hihi Pozasmála jsem se a chytla ho za ruku. Ráda si hraju. Řekla jsem a usmála se s mírným začervenáním.  
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:39 pm

Nelliel

Když mi ukázal kde je, byla jsem spokojená a řekla jsem Zerefovi Počkej tu prosím tě. a hned potom jsem se rozeběhla do skrýše, která se chvilku potom otřásla. Neskutečně jsem se lekla, ale pokračovala jsem na střechu...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:41 pm

Madara

Dělám si v tom moc dusno... Pomyslel jsem si a dírou seskočil dolů a šel pomalu pryč. Po cestě jsem potkal tu malou holka a hnedka se mi vrátila jedna myšlenka. Co tu děláš? Zeptal jsem se a čekal co mi odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:47 pm

Nelliel

Běžela jsem na střechu, když jsem na cestě potkala Madaru, který měl hned starosti o tom co tu dělám. Udýchaná jsem jen ukázala, aby chvilku počkal, vydýchala jsem a pak spustila. Běžím za tebou a mám prosbu. Byl by jsi hodný a pustil mě a Zerefa do konce dne pryč? Ráda bych něco zkusila a on by mi mohl dost pomoci. Když jsem dořekla jen jsem čekala na reakci.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 10:53 pm

Madara

Z toho co řekla jsem vyvodil jedno jednoduché slovo. Ne, nikam nepůjdete... ber to jako trest za to, že jste nesplnili misi tak jak jsem chtěl a výhovorky typu: To já ne to oni! Neberu! Jste tým, tak i jako tým budete nést následky. Řekl jsem a připadal jsem si jak nějaký ředitel školky, který musí všechno odkývat. A ty se můžeš naučit trochu normálního chování, chováš se ještě víc dětiňštěji než normální dítě a to ti je kolik?! Připadám si jako někdo, kdo právě otevřel školku pro obnormálně zaostalí idioty co se mají tu tehdenci ohmatávat se, hrát si a..... Arh! Zmiz mi z očí! Zakřičel jsem a šel pomalu pryč. Jestli mi teďka bude někdo něco rozmlouvat, tak ho zabiju a je mi jedno kdo to bude. Pomyslel jsem si při odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 11:27 pm

Rin

Když jsem šel ke skrýši, Asuna řekla, že si ráda hraje. Ráda si hraješ jo? Řekl jsem, chytil ji do náruče a zasmál se. Ale smích mě za chvíly přešel.. Zapoměl jsem totiž na moje zlámané záda. Když jsem Asunu zvedl, zrazu šlo slyšet křupnutí. Když se to stalo, zamrzl jsem na místě s tímto výrazem.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 11:31 pm

Asuna

Nečekala jsem, že mě vezme do náručí a že si to hraní takhle veme. Po chvilce bylo slyšet křupnutí a já se akorád zasmála. Asi jsi na hraní moc starý. Řekla jsem a mrkla na něho přičemž jsem se zasmála a slezla. Možná ti pomůže masáž. Zmínila jsem a chytla ho za ruku s tím, že jsem měla namířeno přímo do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 EmptySun Jul 13, 2014 11:44 pm

Nelleil

Potom co jsem mu řekla co bych ráda, tak mi to zamítl, jen protože se ti 2 couraĺi. Chápala jsem jeho důvody, ale nechápala proč nám neřekl jeho pravý úmysl a důvod existence té jeho organizace nejdřív tvrdí jak sebevražedné mise budeme dostávat místo toho musíme nosit zásoby. Tady jsem byla ještě docela v pohodě, jenže on mít problém s normálním chováním a to mě dopálilo, ale držela jsem se. Ale na konci jeho slov jsem to už nevydržela a když odcházel tak jsem se ozvala Chápu trest, proč nikam nesmím, ale rozhodně nechápu co je špatného na mém chování. Já nejsem ta co si posílá postýlky pro miminka. Nebo ta co se s někým ohmatává. A to že si hraju ? Nic lepšího tu k zábavě není. křičela jsem na něho já.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 8 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: