Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptySun Jul 13, 2014 11:49 pm

Madara

Po tom co řekla jsem se akorád zasmál. Můžete být rádi, že vaše první mise nebyla třeba taková, jakou měl nedávno Kensei. Řekl jsem a otočil hlavou a v očích se mi roztočil EMS. Křič si tu jak chceš, já jsem tu ten nejvyšší. Pravidlo číslo 1. Já mám vždy pravdu a jestli ne, tak platí pravidlo číslo 1. Můžu si měnit co chci a kde chci, můžu lidi ovládat jak chci a bez důvodu, můžu tě zabít jak chci a bez důvodu. Je mi upřímně jedno co si myslíš a jestli nevíš co dělat, tak si třeba lehni do té posrané postýlky a hraj si třeba s chrastítkem. Řekl jsem a čekal jestli má ještě něco na srdíčku.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptySun Jul 13, 2014 11:49 pm

Rin

Když ze mě Asuna seskočila, chytla mě za ruku a řekla, že mi možná pomůže masáž. Ano...masáž...pomůže..masáž...ano..potřebuju...masáž.. Řekl jsem a celý dolámaný jsem se s Asunou plazil na pokoj. Když jsme došli, šel jsem přímo do ložnice, kde jsem se okamžitě rozplácl na postel.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptySun Jul 13, 2014 11:55 pm

Asuna

Dorazili jsme do pokoje a Rin hnedka šel do pokoje si lehnout a já ho následovala. Hnedka co jsem vešla dovnitř byla vidět manželská postel. Počkat? manželská postel? Pomyslela jsem si celkem udiveně a ani jsem nevěděla jestli mi to vadí, když jsem byla zvyklá spát na samotné. Sedla jsem si vedle Rina a pomalu mu položila ruce na záda a začala masírovat. Uvolni se. Řekla jsem a dál masírovala.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptySun Jul 13, 2014 11:58 pm

Nelliel

Víš co měl jsi nás poslat na podobnou misi. Alespoň by se ti to trochu pročistilo. dodala jsem pak se ještě otočil a jeho oči vypadali jinak než předtím. Když mi vysvětlil jak to tu chodí, tak jsem pak jen potichu dodala Tímhle stylem za tebe nebude nikdo chtít položit život. Já teda opravdu ztrácím touhu pokládat život za někoho jako jsi ty.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:05 am

Madara

Po tom co řekla jsem akorád kývnul hlavou. Dobře, vaše příští mise bude extrém. Řekl jsem a po tom dalším co řekla jsem se otočil celý a podíval se na ní. Nikdo? Tím pádem ti něco ukážu. Dodal jsem a oba dva jsme zmizeli. Objevili jsme s pod skrýší, kde bylo pohřbeno přes 200 ninjů. Tihle všici za mě položili život. Opravdu si myslíš, že měli stejný problémy jako ty?! Zakřičel jsem a podíval se na ní s EMS.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:17 am

Nelliel

Potom co mi slíbil, že naše další mise bude extrém, jsem byla docela šťastná, protože jak moc silné jsou hrdličky, ale taky mi to vadilo, protože jsem nikde neměla jistotu, že se tam dokážu proměnit zpátky. Pak nás přenesl do nějaké hrobky a vysvětloval kdo tu leží. Možná položily, asi věděli pro co. Stále neznáme důvod proč MY bychom měly. řekla jsem a rozhlížela se okolo.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:20 am

Madara

Zasmál jsem se a dal ruce do kříže. Ale znáte, už jsem ho vysvětloval při prvním setkání, jestli si spala, tak to je tvůj problém. Řekl jsem a tentokrát nás přenesl k těm dvoum do pokoje. Nerad ruším, ale můžete zde holčičce vysvětlit za jakým účelem tu pokládáte svoje životy? Zeptal jsem se a čekal, co jí řeknou.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:28 am

Nelleil

Pátrala jsem v paměti, kdy nám říkal důvod naší smrtí, ale bohužel nic mě nenapadalo. Když nás přenesl tak jsem myslela, že už mě nechá napokoji, ale bohužel byly jsme u hrdliček při nějaké masážní akci. Pak jim pokynul, aby mi to vysvětlily. Ty by nejdřív měli zjistit, jak se plní zadané mise. Až potom mi vysvětlovat důvody mojí smrti. řekla jsem a chtěla jsem odejít...
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:35 am

Rin

Když jsme ležel rozplácnutý na posteli, přišla Asuna, řekla ať se uvolním a začala mě masírovat. Asuno...si úplná kouzelnice. Nepřestávej prosím tě. Řekl jsem a spokojeně vřel. Po chvíly se v našem pokoji oběvil Madara s Nel, ale něják jsem tomu nevěnoval pozornost, byl jsem uvolněný jako nikdy před tím.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:40 am

Asuna

Dále jsem masírovala a když se tu objevili ti dva, tak jsem se akorád zamračila a otázka Madari byla kupodivu záludná. Rin vůbec nereagoval a já si nebyla jistá, jestli chci vůbec mluvit, abych zase neskončila s jeho rukou na mém krku. Pokuď si dobře pamatuju... tak... náš osud patří vám? Řekla jsem nejistě a přestala masírovat a po tom co řekla ta holka jsem se ještě víc zamračila. Co si o sobě myslí? Tady bude říkat něco takové, když s ní příjde vůdce a ptá se na takové otázky. Pomyslela jsem si a jen čekala co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:44 am

Madara

Nelíbilo se mi jak mě ten kluk ignoroval, ale nejspíš měl důvod... nechat se masírovat od jeho dívky snů. Zní to přesvědčivě? Zeptal jsem se a když ta malá začala odcházet, tak jsem se akorád rozhlédl po pokoji a zasmál se. Máte pech, že jste dostali tak super pokoj i potom všem. Viď Rine? Řekl jsem celkem provokativně a podíval se do rohu pokoje ve kterém byla nainstalována kamera. Můj pohled neviděl, protože jsem měl masku.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:52 am

Rin

Asunu zřejmě zneklidnila drzá Nel a to, že jsme měli v pokoji nezvanou návštěvu, protože mě přestala masírovat. Ta holka na to jednou doplatí.. Řekl jsem si a pospával dál. Madara mi řekl, že máme ohledně toho pokoje pech po tom všem. C..co? Jo..jasně..určitě... Řekl jsem v polospánku a když to dořekl, plácnul hlavou zpátky na postel.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 12:53 am

Nelliel

Byla jsem na odchodu, když se zeptal jestli je to přesvědčivé, nevěděla jsem komu to říká tak jsem to nechala být a šla pomalu ven za Zerefem, který tam alespoň doufám že sedí a čeká na mě. Venku jsem pomalu došla k Zerefovi a řekla jsem Asi máme smůlu. Takže se teď asi můžeme vrátit ke tvému sezení na pohovce. a hned potom co jsem to řekla jsem se otočila a šla do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 1:05 am

Madara

Vypadal fakt unaveně, což mi připomínalo hnedka to co se dělo před obědem. Doufám, že si příště budete vést lépe. Nerad bych vás zabíjel a vy by jste neradi zemřeli... že jo? Protože kdybych zabil jednoho z vás, tak by jste se stali úplně stejnými jako jeden ninja, který utekl a plánuje mě zničit. Řekl jsem a zasmál se. Jednoho dne nás příjde navštívit, tak doufám, že na něho budete připraveni. Dodal jsem a odešel z pokoje, který jsem zavřel. Porozhlídnul jsem se po obyváku a viděl na stole 3 meče. Akorád jsem prošel okolo s jistotou, že všechny kamery jsou v pořádku. Ty meče... Pomyslel jsem si při odchodu.

Zeref

Konečně se vrátila ta holka s tím, že Madara nic nepovolil, dal jsem nohu přes nohu a jen tak povzdychoval. Co to vůbec mělo být? Zeptal jsem se a do rukou si nahrnul trochu sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 1:11 am

Asuna

Po tom co řekl vůdce jsem akorád sklopila hlavu, protože měla pravdu. Oba dva by jsme si vytvořili tak silnou nenávist vůči němu, že by jsme byli nuceni odejít a zničit ho. Otočila jsem se zpátky na Rina a ten vypadal, že spí. Některé věci jsem už měla ve skříni, ale vůbec jsem si nevšimla tý postele. Chtěla jsem se převléct, ale nevěděla jsem jestli by to zrovna před Rinem byl dobrý nápad. Nevím jestli to je zrovna dobrý nápad... trochu se... stydim... Pomyslela jsem si a oblečení více sevřela.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 1:32 am

Rin

Když jsem tak ležel, otočil jsem se na stranu, kde seděla Asuna a svírala v ruce oblečení. Něchtěla by si se převléct Asuno? Už si dávno dovařila. Řekl jsem a usmál se na ní. Neboj, nebudu se dívat, jestli nebudeš chtít. Dodal jsem a mrknul na ni.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 1:46 am

Asuna

Rin hnedka zjistil, že se chcu prevlect a v tu chvíli jsem se zacervenala a když zmínil, že se nebude dívat pokud nebudu chtít, tak jsem položila oblečení na stoličku a prehodila mu přes hlavu deku. Vzala jsem zpátky oblečení do ruky a začala se převlikat. Proč se tak stydím? Nejsem zvyklá? Nebo nechce aby mě takhle Rin viděl? Ptala jsem se sama sebe v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 2:32 pm

Rin

Předtím než se začala Asuna převlíkat, tak mi hodila přes hlavu deku. Ta mi z hlavy sklouzla, ale dělal jsem že jsem si toho nevšiml. Párkrát jsem na ni nenápadně koukl.
Spoiler:
Ty jo, musím říct, že Asuna má krásné tělo. Řekl jsem si a zase zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 4:09 pm

Asuna

Pomalínku jsem se převlíkala do klanového hábitu a když mi zbývala ještě sukně, tak jsem se otočila a viděla, že mu ta deka spadla. Zrudla jsem jak rajče i když mě nejspíš neviděl, ale tomu se moc věřit nedalo. Proto jsem mu tu deku znova nahrnula přes hlavu a tentokrát tak, aby se neodhrnula sama. A pak si převlíkla i spodek. V nějakých případech bych tu chtěla mít 2 pokoje než 1. Nevím jestli to vůdce plánoval, ale něco na tom bude. Ne že by mi to vadilo, ale zvyk je zvyk... i když mi je jasné, že se budu muset přizpůsobit. Pomyslela jsem si a po chvilce byla už ve svém hábitu.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 5:31 pm

Nelliel

Chtěla jsem se vracet do pokoje, když se mě zeptal o co šlo, vrátila jsem se k němu a řekla Stejně je to jedno. Pochybuju o tom, že tobě vyhoví, když jsem řekla, že půjdeš taky, tak svoje rozhodnutí nezměnil. Pitomec jeden. dodala jsem pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 7:33 pm

Kensei

Když Madara teleportoval Sayuri do pokoje, tak jsem se otočil a uviděl ji. Copak se stalo? Byla si na koberečku? Řekl jsem a po chvilce dodal. Dneska tam byli skoro všichni. Řekl jsem a sedl si s další sklenkou whiskey ke stolu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 7:44 pm

Sayuri

Když se mě zeptal jestli jsem byla na koberečku, tak jsem akorád pokroutila hlavou a zasmála se. Madara říkal, že mám něco co se mu bude hodit... jinak by mě zabil. Řekla jsem a jen pokrčila rukama a když řekl, že tam byli skoro všichni, tak jsem se ještě víc zasmála. Jakto? Zeptala jsem se.

Zeref

Po tom co řekla jsem se nic nedozvěděl o tom co měla v plánu. Hezký, ale co si měla v plánu? Zeptal jsem se po druhé a čekal.

Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 7:47 pm

Kensei

Když se mě zeptala, jakto, že jsme byli všichni na koberečku u Madari, tak jsem jenom mávnul levou rukou, kterou jsem měl volnou a řekl. To je dlouhý příběh, ale neboj se, Madara by se tě dotknul jen přes mojí mrtvolu. Řekl jsem a seděl na židli.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 7:51 pm

Sayuri

Po tom co řekl Kensei jsem se trochu zamyslela nad tím, proč to vůbec řekl za jakým účelem mě chtěl zabít. Dobře, aspoň vím na koho se můžu spolehnout. Řekla jsem a šla si vzít nějaké jídlo z lednice.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 EmptyMon Jul 14, 2014 7:54 pm

Kensei

Když řekla, že ví, alespoň, na koho se může spolehnout a na koho ne, tak jsem přemýšlel, jestli jsem to měl vůbec říct, protože když příjde na věc, tak jsem řekl, že budu loajální organizaci a Madarovi, takže v tomhle mám trochu zmatek a automaticky i problém. Musím přestat na to myslet. Řekl jsem si a podíval se na papíry které jsem našel v laboratoři, které byly ohledně říší. Má to tři strany...
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 9 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: