Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 9:28 pm

First topic message reminder :

Pro hraní nově příchozích.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 1:32 pm

Nelliel

Sledovala jsem je po cestě a když byly už dost blízko tak jsem se pomocí Sonída dostala k zásobám. Tam stál ten kluk a čekal na nás a já přistála u něho. Hned potom jsem se ho ptala Proč jsi se mě v tom parku smál ? a čekala co z něho vypadne...
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 1:41 pm

Asuna
Spoiler:


Úspěšně jsme došli do cíle a já se akorád na Rina usmála a prohlížela si zásoby. Super. Řekla jsem a přišla blíž k těm zásobám.Tyhle zásoby mají opravdu velkou hodnotu. Je to jídlo nejvyšší kvality. Řekla jsem a dál si to prohlížela.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 1:46 pm

Zeref

Když ta malá holka zmínila to, proč jsem se jí v parku smál, tak jsem chvilku přemýšlel a pak mi došlo, že ta malá holka nejspíš byla ta co si četla tu cedulku. O ničem nevím. Řekl jsem a když dorazili ti dva, tak ta holka zminovala to, že to jsou zásoby opravdu dobré kvality. Jestli si myslíš, že zůstaneš na chlebu, tak se hluboce pleteš. Madara si žádá co největší luxus, když už za něj pokládáš život. Řekl jsem a složil několik pečetí a hnedka u zásob se objevil stínový portál přímo k bráně skrýše. Portál všechny zásoby vcucl a já akorád to něho vešel. Měli by jste jít též, jestli tedy máte hlad. Dodal jsem a na druhé straně už čekalo pár členů Akatsuki aby každou z beden donesli do 1 pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 2:16 pm

Rin

Potom co jsme dorazili k zásobám, tak jsem si je šel taky prohlídnout. Z blízka šla vidět díra, ze které šla krásná vůně. Suroviny byly podle Asuny té největší kvality. Po chvíly přišel i Zeref, který to potvrdil. Bože, začínám mít pořádný hlad. Řekl jsem si a Zeref tevřel nějáký portál, který nasál všechny suroviny a poslal je před skrýš. Pobízel nás, aby jsme taky vešli. Zamával jsem na Asunu, ať jde a vešel do portálu.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 2:45 pm

Nelliel

Potom co mi ten kluk řekl, že o ničem neví mi bylo jasné, že mě musel Uchuha nechat sledovat. Pak otevřel portál a zásoby byly hnedka na druhé straně jen je odnosit Proto jsem prošla portálem a potom vzala jednu bednu a čekala jestli nám někdo řekne kam to odnést.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 2:59 pm

Asuna
Spoiler:


Následovala jsem Rina a stoupla si pak vedle něho, rozhlížela jsem se okolo a podle vize bylo vidět, že jsme vysoko na nějaké skále nebo co. Je to tu úžasné. Řekla jsem a tukla do Rina aby si taky prohlédl okolí.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 3:03 pm

Madara



Blízko se objevil výbuch a v něm jsem stál já a na všechny se podíval vražedným pohledem.  
Spoiler:

Koukám, že jste dorazili, ale strašně pozdě! Můžete mi sakra vysvětlit kde jste se tak dlouho courali?! Ujít 15km pro něco a zpátky se dá stihnout za pár hodin! Podle informací se mi tu schází k opravdu nemilostným situacím! Varuju vás, příště budete pracovat tak jak říkám! I kdyby jste se měli navzájem zabít! Kdybych teď řekl ať zabijete toho koho máte po své straně, uděláte to?! Samozřejmě že neuděláte, protože toho nejste schopni... vaše osudy jsou teď spoutány s organizací Akatsuki, žádná láska, city... jenom válka a krev s provázenou bolestí. Teď máte poslední šanci se rozhodnout, buď budete pokračovat podle toho jak já písknu, nebo odejdete a během 2 sekund vás zabiju. Nevyhrožuju, jenom se mi nelíbí, kam tohle vede a vzhledem k tomu, že sílu boha může mít jen někdo, takže bych se nesnažil vyjednávat, moje rozhodnutí je jednoznačné. Řekl jsem a čekal na jejich reakce.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 4:32 pm

Rin

Madarův proslov mě opravdu zaskočil. Už není cesty zpět, s Asunou nesmíme za žádnou cenu zemřít. Řekl jsem si a mlčel.


Naposledy upravil Mighty Floyd dne Thu Jul 10, 2014 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 6:03 pm

Nelliel

Potom Uchuhovím proslovu jsem měla na jazyku pár námitek, ale raději jsem držela hubu. A jak jsem držela tu krabici, tak začínala být trochu těžká. Proto jsem se šla k tomu klukovi a ptala se ho Alespoň mi můžeš ukázat místo kam dát tu krabici a místo kde budu bydlet, protože bych hodně ráda viděla ten luxus. a čekala co se dál bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 8:11 pm

Asuna
Spoiler:


Po proslovu velitele, jsem byla hodně zmatená a celá jsem se začala klepat. To znamená, že s Rinem... to né. Pomyslela jsem si a udělala dva kroky v před. Proč? Proč takové omezení?! Však jste říkal, že na to máme den a proč vám vadí, že se někteří lidé mají rádi?! Copak vy jste nikdy nikoho rád neměl?! Zakřičela jsem a čekala co mi na to řekne.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 8:17 pm

Madara

Po tom co řekla ta holka , tak jsem akorád zavzpomínal na Rin, kterou jsem miloval, ale nedokázal jsem jí to říct. Během 0,0001 sekundy jsem se objevil před tou holkou a chytil jí pod krkem s tím, že jsem jí trochu pozvedl. Ano měl a díky tomu jsem teď takový, jaký jsem. A příště až budeš chtít něco říct, tak si nejdřív řekni o slovo! Zakřičel jsem a pomocí síly Rinneganu jsem jí odpálil směrem na Rina.

Zeref

Když mě ta holka(Nel) furt otravovala, tak se mi těžko chtělo věřit, že bude v Akatsuki, ale byla to Madarova volba. Po té co tu holku chytil pod krkem, jsem akorád stál s tím, že jsem nemohl nic dělat. Kso! Madaro tohle už přeháníš! Pomyslel jsem si a pak se otočil na toho prcka. Pojd zamnou. Řekl jsem a pomohl jí s tou bednou a pak jsem šel směrem můj pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 9:32 pm

Rin

Asunu ten proslov zřejmě taky zaskočil, protože jsem viděl, jak se klepala. Za chvíly se Madary zeptala, proč tolik omezuje lásku. Bohužel ten v tu chvíly měl v hlavě jen bolest a krev. Ihned se před ní zjevil, chytil ji pod krkem a pozvedl ji. Já ho zabiju, zabiju ho bastarda. Říkal jsem si a okamžitě sáhl po meči. Než jsem ho stihl vytasit, odhodil Asunu přímo na mě. Tu jsem okamžitě chytil do náručí.
Spoiler:
Madaro.. za tohle zemřeš. Řekl jsem si a podíval se na něj s neskutečnou temnotou v očích.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 9:38 pm

Kensei

Prohledával jsem několik šuplíků, stolů a prohraboval se papíry, které tam všude ležely. Když najednou: Bingo. Řekl jsem potichu, když jsem našel informace jak vznikla temná, světlá a další dvě říše. Tohle se může hodit. Řekl jsem si a vyrazil zpět. Když jsem po nějaké hodince došel k organizaci, tak jsem hledal Madaru a taky jsem ho našel. Jenom jsem čekal, až si na mě udělá čas, zatímco jsem si sedl a nevnímal okolní členy.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 9:41 pm

Nelliel

Potom představení co předvedl Uchuha jsem se trochu začínala bát o svoje zdravý, ale nakonec ten kluk řekl ať ho následuji a potom mi sebral bednu. Tak jsem šla a celou dobu jsem se rozhlížela po skrýši.
Nechtěl by jsi mi alespoň prozradit jak tě mám oslovovat ? Zeptala jsem se ho potom a dál ho následovala....
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 9:48 pm

Asuna
Spoiler:


Vůdce mě chytil pod krkem a já nemohla nic říct, protože mě držel tak silně, že to ani nešlo. Bála jsem se o svůj život, ale pak mě odhodil směrem na Rina, který mě chytil a já akorád začala kašlat a pak se zhluboka nadechla. Nemohla jsem ze sebe vypustit ani slovo. Všimla jsem si, že Rin držel můj meč, který mi upadl a tak jsem ho jednou rukou nenápadně chytla a začal svítit zeleně. Použila jsem svojí největší rychlost a objevila se u Madari během sekundy a použila Sword Rush.
Spoiler:

Doufala jsem, že jsem ho trochu zranila.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 10:03 pm

Kensei

Když jsem pozoroval, co se děje z mého křesla, tak jsem se docela bavil a nechtěl jsem nijak zasahovat. Jenže když ta holka po něm vystartovala a během sekundy byla u Madari, tak jelikož jsem Uchicha a jsem rychlejší díky sharinganu, jsem neváhal a vrhl se s prvním stádiem Susana před Madaru a tím ho ochránil. Pořád pochybuješ o mé loajalitě? Řekl jsem a čekal jak zareaguje Madara.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 10:11 pm

Madara

Ta holka na mě vystartovala tak rychle, že jsem to i tak nádherně předpovídal. Moje tělo se stalo průchozím, ale v tu chvíli tam skočil Kensei se susannem a vyblokoval útok. Když se mě zeptal jestli pochybuju o jeho loajalitě, tak jsem se zasmál a moje tělo se zase zhmotnilo. Ty nikdy nemáš dost, co? Každopádně gratuluju, splnil si misi, ale tvoje kamarádka se ještě nevrátila. Řekl jsem a bleskovou rychlostí proletěl skrz Kenseie a chytil Asunu opět pod krkem. Každý, kdo na mě chce zkusit zaútočit, špatně dopadne! Řekl jsem a pak se otočil na Kenseie. Ty s tím máš bohaté zkušenosti, viď? Můžeš jim to lehce a jasně objasnit. Dodal jsem a opět tu holku hodil na Rina. Měl by si jí mít na vodítku, nějako se ti vymyká kontrole. Řekla jsem a dal ruce do kříže.

Zeref

Šli jsme a když jsme došli k mému pokoji, tak jsem chytil kliku a zastavil se. Říkej mi Zeref. Řekl jsem a otevřel pokoj, kde bylo nádherně uklizeno. Tohle je tvůj pokoj. Dodal jsem a hupsnul na křeslo.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 10:29 pm

Nelliel

Potom co jsem nahlédla do pokoje jsem byla udivená a prohlížela jsem si pokoj.
Spoiler:
Hádám, že to je i tvůj pokoj. Tak co trochu provést a nesedět v křesle ?
zeptala jsem se potom co jsem se vzpamatovala
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 10:32 pm

Zeref

Když jsem se rozvalil na křeslo, tak mě hnedka hnala na to, abych jí to tu ukázal. Zvedl jsem ruku a postupně ukazoval. Tam koupelna, tam kuchyň, tam můj pokoj, tam tvůj pokoj, tady obyvák. Buď tu jako doma. Řekl jsem a zavřel oči a snažil se si dát 20 s krabicí na hrudi, ze které bylo cítit telecí.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 10:37 pm

Nelliel

Po jeho prohlídce jsem věděla úplné hovno, ale i tak jsem mu poděkovala Dík, už se tu vyznám o něco lépe než předtím a co je na plánu teď ? Pak jsem šla k němu a sebrala mu krabici, kterou jsem dala do kuchyně a pak se šla podívat do svého pokoje doufajíc, že tam najdu něco zajímavého.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 10:53 pm

Rin

Když Asunu škrtil po druhé a poté ji na mě hodil, probudil se ve mě nepopsatelný hněv. Tohle ti jen tak neprojde. Zakřičel jsem a v milisekundě jsem se proměnil do Plné Démoní Formy. Asunu jsem zachytil a uložil na zem, přičemž jsem ji daroval část moji čakry. Vytvořila se kolem ni démonická aura, aby ji chránila před dalším možným zraněním. Poté jsem s neskutečnou rychlostí zaútočil na Madaru. Doufal jsem, že jsem mu zasadil nekolik ran mečem. Poté jsme vyletěl do vzduchu, otočil se a se Zebel Blastem jsem se vrhnul dolů přímo na Madaru.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 11:07 pm

Madara

Viděl jsem jak začal zuřit, což akorád potvrdilo informace, které mi Zeref předal. Takže měl pravdu. Pomyslel jsem si a když na mě zaútočil, tak se moje tělo stalo průchozím a všechny jeho útoky prošli skrz mě. Jakmile vyskočil do vzduchu a letěl na mě s nějakou silnou pěstí, tak se kolem mě objevilo moje susanno.
Spoiler:

Susanno vyblokovalo jeho pěst a díky mečům jsem ho přimáčkl k sobě a silně ho držel. Nemůžeš mě porazit, ani kdyby jsi se sebevíc snažil! Zakřičel jsem a složil několik pečetí. Mokuton Hijutsu: Jukai Kōtan! Zakřičel jsem a vytvořil jsem kmeny, které obalily Rina.
Spoiler:

Susanno pak akorád roztáhlo meče, ale směrem, který údajně měl Rina zabít, ale nestalo se tak. Přejeli mu těsně pod nohama. Uvidíme, jak bude reagoval slečinka na jeho falešnou smrt. Pomyslel jsem si a z díry, ve které byli meče vyteklo trochu krve. Krev byla z rány, kterou mu udělal jeden z mečů.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyThu Jul 10, 2014 11:15 pm

Asuna

Vůdce mi opět udělal to samé, absolutně jsem nechápala, jak moje technika nemohla učinkovat, když ho ještě bránil slabší ninja nez je on sám. Rin se pak opravdu rozzuřil a vystartoval po Madarovi. Madara ho sevřel a pak uzavřel do stromu. Rine... prosím... poraž ho... pro mě. Řekla jsem si pod nos a když ten golem či co to bylo rozevřelo meče směrem, který měl Rina rozseknout vejpů, tak jsem vykulila oči.
Spoiler:

A začali mi týct slzy a po chvilce jsem se neudržela a nahlas jsem zařvala.
Spoiler:
Rineeeeeeee! Nezmohla jsem se na nic jiného, měla jsem totiž pocit, jako bych právě ztratila už úplně všechno co jsem v životě měla.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyFri Jul 11, 2014 12:08 am

Rin

Moje fyzické útoky Madarou prošli, jako kdyby použil do iluze. Mohl jsem ho trefit Zebel Blastem, jenže jsem trefil jeho susanoo. Potom mě chytil do nějáké skály, která mě měla nejspíše rozdrtit. Přemýšlel jsem, jak se odtud dostat. V tu chvíly jsem zaslech Asunin pláč. Asuno.. neboj už jdu! Budu muset použít jednu ze zakázaných technik našeho klanu.. Řekl jsem si a vyhrnul si rukáv, řízl jsem se do palce a tetování potřel krví. Provedl jsem několik znaků a kolem skály se vytvořila pečeť, která povolala Chaos Sphere. Předtím, než rozdrtila skálu na prach, zahalil jsem se do démonické chakry, abych se ochránil před explozí, kterou sféra vytvořila.
Spoiler:
Sletěl jsem na zem přímo před Asunu, abych ji ochránil, kdyby se Madara náhodou o něco pokusil.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 EmptyFri Jul 11, 2014 12:29 am

Madara

Bylo úchvatné jak všechno kolem sebe zničil,  ale díky Kamuii jsem přemístil  explozi do jiné dimenze aby to tu neznicilo skrýš. Pak jsem se podíval na Rina a jen se zasmál. Asuna ti dává sílu? Její láska k tobě ti dává sílu?! Zeptal jsem se a pak se opět zasmál.  Uvidíme,  jestli ti bude stačit síla na tohle. Pocit sílu boha! zakřičel jsem a Susan no vytvořilo tajnou pečeť. Tengai Shinsei! Vykřikl jsem a chvilku se nic nedělo,  což mohlo vypadat, že si z nich dělám srandu,  ale během několika sekund se k zemi začal spouštět gigantický meteor
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki 2   Sídlo Akatsuki 2 - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki 2
Návrat nahoru 
Strana 5 z 16Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: