Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Akatsuki Mise 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyThu Jul 17, 2014 11:12 pm

Starting -> 18.7.2014 12:00/13:00


Akatsuki Mise 1            Nextimision
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyFri Jul 18, 2014 11:04 am

Kensei

Ráno jsem se probudil, teda spíš světlo mě probudilo, ale stávat se mě nechtělo. Blbá mise... řekl jsem si a zbývalo půl hodiny do doby, kdy se mám setkat s členama, které mám pohlídat a ujistit se, že udělají všechno co mají. Pomalu jsem vstal a první směr byla koupelna, při cestě do koupelny, jsem samozřejmě šel přes obyvák a kuchyň a tam jsem viděl na gauči Sayuri, jak spí. V koupelně jsem si dal sprchu, aby mě probrala. V kuchyni jsem do termosky udělal kávu a rovnou si dal hrnek a přichystal hrnek i pro Sayuri, který jsem nechal na stole. Asi bych měl vyrazit, už mám 15 minut zpoždění. Řekl jsem si a oblékl oblečení Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyFri Jul 18, 2014 1:14 pm

Rin

Když jsem se probral, Asuna ještě spala tak jsem šel připravit toasty. Hodil jsem je do toasteru a mezitím se šel na záchod. Byl jsem celkem plný, takže jsem tam strávil asi 5 minut. Umyl si ruce, ošplíchl oblyčej studenou vodou a odešel. Kse! Řekl jsem při pohledu na lehce kouřící toustovač. Toasty jsem rychle vytáhl a spálené části oškrábal nožem. Pak je namazal máslem a šel s nimi probrat Asunu. Ohayo, vztáváme, tady máš snídani. Řekl jsem, usmál se a políbil ji na tvář.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyFri Jul 18, 2014 1:45 pm

Asuna



Hnedka po ránu jsem cítila něco spáleného, tak jsem otevřela oči a viděla Rina, jak drží mojí snídani. Ohayo, tys vařil jo? Řekla jsem a pousmála se, když mě políbil na tvář, tak jsem se začervenala a pak si všimla že jsem usnula v županu a nejspíš jsem spala hodně tvrdě. Vzala jsem si toasty a pomalu je snědla. Nojo... chlap v kuchyni. Pomyslela jsem si a zasmála se. V kolik máme tu misi? Zeptala jsem se, protože jsem spala tak tvrdě, že jsem si na nic nepamatovala.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyFri Jul 18, 2014 11:10 pm

Rin

Doufal jsem, že Asuně chutnalo. Pokoušel jsem se no. Řekl jsem a usmál se. Je asi 6 hodin a sraz je v 7, takže máme času dost. Dodal jsem a šel si uvařit čaj. Dáš si taky Asuno? Zeptal jsem se a postavil na vodu.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyFri Jul 18, 2014 11:20 pm

Asuna

Snědla jsem si jídlo, které mi Rin přichystal. Rin šel uvařit čaj a já se zamkla v pokoji a převlékla se do klanového oblečení. Župan jsem hodila na postel a šla za Rinem. Rin měl čaj skoro hotový a já k němu došla a zatáhla ho za přední část trička směrem k sobě. Dlouze jsem ho políbila a pak mu akorád poplácala na rameno. Myslím, že by jsme měli vyrazit. Řekl jsem a vzala si svůj rapír a zasunula ho do pouzdra.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyFri Jul 18, 2014 11:35 pm

Rin

Konvice už začala syčet. Chtěl jsem po ni sáhnout a čaj si zalít, ale přišla Asuna a přitáhla si mě k sobě. Dlouze mě políbila a řekla, že už můžem vyrazit. Jak krásný start dne. Řekl jsem a usmál se na ni. No moment, jen se převleču a můžeme. Zaběhl jsem do pokoje, kde se rychle převlékl, nahodil plášť a šel ke dveřím. Jdeme! Dodal jsem a vyšel na chodbu.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyFri Jul 18, 2014 11:40 pm

Asuna

Rin říkal, že to je krásný start dne a já se jen usmála a zakývala hlavou, pak se šel převléct a já už čekala u dveří. Když vyšel z pokoje a prohlásil, že můžeme jít, tak jsem otevřela dveře a šla směr hlavní hala. Po cestě jsem akorád potichu přemýšlela nad tím, co to bude za misi a jak obtížná bude.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptyFri Jul 18, 2014 11:58 pm

Rin

Šli jsme přímo do hlavní haly, kde jsme byli prozatím sami. Tu misi musíme dokončit, ale musíme být extrémě opatrní.. Kdo ví, co to bude za svinstvo. Řekl jsem si a opřel se o zeď.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 12:03 am

Asuna

V hale jsem si sedla na židli a čekala na tu holku až konečně přijde. Dala jsem nohu přes nohu a ruce do kříže a jen tak pozorovala dveře a čekala až přijde. Nevíš kde je ta holka? Už tu měla být... Zeptala jsem se a čekala jestli bude Rin něco vědět.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 11:24 am

Kensei

Vyšel jsem z pokoje o několik minut později a ani mě to nějak nemrzelo nebo netrápilo. Doufám, že bude trochu akce. Pomyslel jsem si a když jsem došel do hlavní haly, tak jsem tam viděl ty dvě osoby. Takže to jsou oni? Pomyslel jsem si a vzpomněl si, že to je ta holka, která použila na mé Susano tu její techniku. Můžeme vyrazit. To bylo všechno, co jsem řekl a směřoval východ ze skrýše.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 5:40 pm

Rin

Už bylo 7 a velitel skupiny stále nikde. Kde proboha vězí.. Řekl jsem si a posadil se na zem. Asi za 15 minut se doplazil s tím, že můžeme. Ty budeš ten Kensei viď? Jen aby nás tvoje nedochvilnost nestála na misi život. Řekl jsem a šel před skrýš.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 5:44 pm

Asuna

Konec konců někdo přišel a řekl, že vyrážíme a já se zarazila, protože mi to bylo divné. Co tady dělá ten co chránil vůdce? To on je náš kapitán na misi? Pomyslela jsem si a se zamračeným pohledem a následovala ty dva, protože se pustili do řeči a já je nechtěla rušit.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 5:50 pm

Kensei

Jakmile jsem domluvil, tak nebyla ani chvilka klidu a hned na mě ten kluk vrhl otázku. Ten kluk, který měl blbé kecy o tom, aby moje nedochvilnost nestála na misi život. Nijak jsem to nekomentoval, jenom se trochu usmál a řekl si. Tohle bude děs. Najednou jsme vyšli ze skrýše organizace a já mlčky šel dál směr Temná.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 6:58 pm

Rin

Když jsme byli před skrýší, Kensei se vydal na cestu bez nás. Pojď Asuno, měli bychom s ním držet krok. Řekl jsem a vydal se za Kenseiem. Za chvíly jsem ho dohnal a zpod pláště vytáhl ocas. Tím jsem ho polechtal pod nosem, abych získal jeho pozornost. Ty Kenchi, proč jsi se tak zpozdil? Řekl jsem a drcnul do něj ramenem.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 7:01 pm

Asuna

Následovala jsem kluky a pak Rin řekl, že bychom měli držet krok, tak jsem akorád kývnula hlavou a pozorovala je. Po chvilce si začal Rin hrát s tím klukem a nazval ho Kenchi, čehož jsem se hnedka chytla. Takže Kenchi? Dobré jméno, Asuna. Představila jsem se držela krok.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 7:30 pm

Kensei

Když mě začali oba dva otravovat, tak jsem chápal, proč po mě Madara chtěl, abych je hlídal. Jsou to neschopné děti a já jsem jejich chůva. Jestli se něco posere, tak je klidně sám zabiju.. Pomyslel jsem a usmál se. Když do mě ten kluk drcl, tak jsem ho chytil pod krkem a řekl. Tohle už nikdy nedělej. Řekl jsem opravdu naštvaně a pořád ho pod krkem držel.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 7:53 pm

Asuna

Očividně se mu představení nelíbilo a chytil Rina pod krkem, reagovala jsem rychle a oběvila se hnedka u něho s vytaženým rapírem který mířil přímo na jeho krk. Nevím co se ti honí hlavou, ale teď máme spolupracovat. Řekla jsem a dívala se na něho vážným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 9:58 pm

Rin

Kensei se asi neprobral zrovna v nejlepší náladě, protože mě naštvaně chytil pod krkem. Ty Kenchi, máš moc silný stisk, uber trochu. Řekl jsem a pak přišla Asuna, která mu namířila rapírem na krk. Ty Kenchi, nezraň si při tom stisku ruku, dneska budeme bojovat, tak ať si při síle. Řekl jsem a přemýšlel, jak se vyprostit z toho úchopu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 10:14 pm

Kensei

Když jsem ho držel pod krkem a hned na mě vletěla ta holka, tak jsem pochopil, o co tady jde. Máme tady páreček. Řekl jsem na hlas a pustil toho hocha. Nemám čas na tyhle kraviny. Řekl jsem a šel dál směr temná. Ani se nedívím, že neudělali předchozí misi, jsou to děti a je jim jedno co se stane s organizací, ale já bojuji na plno a jelikož neví co je dřina, práce a loajalita, jsou v organizaci k ničemu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 10:20 pm

Asuna

Ten kluk řekl, že tu máme páreček a já jen zakroutila očima. Nakonec jsi jen uzavřený ptáček, co si myslí, že bude silnější z jídla co mu vůdce dává. Řekla jsem a zasunula rapír do pouzdra. Poklepala jsem Rinovi na rameno a pokračovala v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 10:26 pm

Rin

Měl jsem skvělý plán, jak mu uniknout. Bohužel mě pustil dřív, než k němu došlo. Když mě pustil, jen jsem se oklepal, spravil si límec na plášti a vyrazil s Asunou dál. Ty Kenchi, pohni sebou. Ať na tebe zase nečekáme. Řekl jsem a s úsměvem kráčel po cestě.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 10:57 pm

Kensei

Šly jsme několik hodin a já celou dobu byl mlčky a bylo mi jedno, co řekli, nebo co dělali. Najednou jsme viděli z kopce bránu a hrabdy velké Temné říše. Ta brána je ozbrojená a od posledního pobytu se jejich obrana zvětšila. Na hradbách je několik stráží, balistů a katapulty. Holt, někdy je lepší se vrátit zpět do středověku. Přemýšlel jsem, jak se dostaneme dovnitř a napadla mě jediná věc. Jeden půjde hledat Naomi a dva povedou útok a rozptýlí celou temnou říši .. Řekl jsem a po chvilce pro sebe dodal. Ať tak nebo tak .. dopadne to nejspíš zle. Pověděl jsem si a řekl ještě těm dvěma. Jeden z vás bude se mnou útočit na Temnou a druhý, najde Naomi a odnese ji Madarovi. To znamená, že se uvidíme až v organizaci. Kdo z vás má silné obranné techniky a může útočit i na dálku? Zeptal jsem se a čekal, jestli to budou brát seriozně.

///PS: Je to Mise Rank S - takže kterákoliv postava může umřít.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 130
Join date : 04. 07. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 11:08 pm

Asuna

Došli jsme až k branám samotné temné říše, která byla ozbrojená až po paty. Kenchi říkal, že ten co má obranné techniky půjde s Kenchim a já akorád pokrčila ruce. Bohužel táta mě se štítem neučil. Řekla jsem a naznačovala to, že asi budu muset najít tu slečnu pro kterou tu jsme. Obranné techniky... nikdy jsem na to nepomyslela, ale dokáže většinou všechno odrazit rapírem... Pomyslela jsem si a ekala jaké ještě padne rozhodnutí.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            EmptySat Jul 19, 2014 11:46 pm

Rin

Když jsme vyšli na kopec, v obzoru se vynořila brána temné říše s tucty katapultů a balist podél hradeb.
Kensei nám zdělil svůj plán a vypadalo to, že já a Kenchi budeme zaměstnávat obranné jednotky, mezitím co se Asuna bude pokoušet infiltrovat do města a pokusí se přivést Naomi. Bohužel, moc technik na dálku nemám, bojuju převážně s meči. Ale s obranou problém nemám, takže to něják zvládneme. Dolů! Řekl jsem a lehce se přikrčil, protože jsem na hradbách zahlédl záblesk. Řízl jsem se do palce, lehce si potřel víčka krví abych tak probudil Samaelovi oči.
Spoiler:
Zahleděl se do dálky a zpatřil novou jednotku, přicházející na okraje hradeb. Vypadá to, že povolali senzibily. Řekl jsem a zůstal přikrčený u země.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akatsuki Mise 1            Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Akatsuki Mise 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki 2
» Sídlo Akatsuki
» Sídlo Akatsuki - Okolí.
» Mise - Označení
» Mise - Nová tvář?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: