Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise ? - Opět v Savanách

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyFri Aug 30, 2013 9:37 pm

First topic message reminder :

Ryuga

Koukal jsem se na Zuki skrz oheň a pak do mě drcl Zeref jestli čučím na oheň a nebo na ní, trochu jsem přimouřil oči a hodil jeden klacík do ohně, To se člověk nemůže chvilku koukat do jednoho místa?! Zařval jsem a odešel na kámen který byl asi 10m od tábora a chytl se za ruku a zasyčel bolestí, Taková bolest! Nemůžu skoro s ní hejbat.. Pomyslel jsem si a pak se koukl na hvězdy.

Zeref

Poslouchal jsem konverzaci mezi Kenseiem a tou holkou, hnedka mě napadlo vytáhnout karty a zjistit informace, avšak jako první jsem si všiml Ryugi kterej koukal jako zhypnotizovaný, proto jsem do něho trochu drcl, Čučíš tak do ohniště nebo na to co je za ním? Zeptal jsem se a trochu se usmál, pak odešel a já přemýšlel nad tím co jsem řekl, ale očividně se ho to dotklo, což mi poskytlo další informaci o něm. Hnedka jsem vytáhl 2 karty a namířil je směrem na ty dvě holky a začli se mi vykreslovat informace. Zuki, KT Hyokuton, KG Hyoton, Yoton podstaty, Doton,Futon,Suiton. Vauu! To jsem ještě nikdy neviděl... Pomyslel jsem si a koukl se na druhou kartu, Daaja, KG Shinton, podstaty, Raiton, Yin, Yang.. hm.. takže čtení myšlenek, zdravim! Jestli si myslíš, že to jsou informace pro vaše nepřátele tak se mýlíš.. je to moje hoby.. a díky těmhle schopnostem bych se chtěl přidat k vám, jsem hodně užitečný! Řekl jsem v mysli, protože jsem na 100% tušil, že mi čte myšlenky.

Daaja

Bohužel.. dopadlo to tak jak to dopadlo.. Řekl jsem a také se koukala Kenseiovi do očí, byl tam nějaký záblesk něčeho, ale furt v sobě mám tu chvíli jak na mě vyjel, takže jsem se hnedka podívala někam jinam, pak zničeho nic Ryuga vyjel a odešel pryč, to už jsem fakt nechápala co se děje, Ale Zuki si vedla dobře, je neuvěřitelně silná. Dodala jsem a pak se trochu koukla na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyMon Sep 09, 2013 8:15 pm

Ryuga

Strašně mě bolela ruka já se sotva hýbal... Nikdy víc! Řekl jsem a moje ruka měla roztrhanou kůži a čoudila z ní temná energie. Musím být silnější! Po čase zvládnu všechno! Pomyslel jsem si a snažil se vstanou což nešlo.

Rita

Byla jsem v bezvědomí polonahá na posteli mezi těma dvouma klukama, když jsem se probouzela tak jsem měla různé rány které mě boleli a já měla strašné nutkání se s někým líbat. Ne! Ta technika! Nesmí! Pomyslela jsem si a zadržovala to.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyMon Sep 09, 2013 8:23 pm

Kensei

Když jsem otevřel dveře, pomohl jsem Ritě tak, že jsem ji vzal do náruče a položil ji na gauč. Co se stalo? Všude jsem vás hledal. Zeptal jsem se, když se Ryuga doplazil a sedl si na křeslo.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyMon Sep 09, 2013 8:27 pm

Ryuga

Když jsem si sedl na křeslo což mi trvalo nějakou chvilku tak jsem se pořádně natáhnul a pak se otočil na Kenseie, Objevily jsme se v nějaké bariéře... furt se tam měnily barvy, tak jsem jí prostě zničil a teď jsme tady v tomhle stavu. Řekl jsem a odkryl si ruku, No ku*va! Dodal jsem při pohledu na svojí ruku která byla popraskaná a čoudila z ní temná energie.

Rita

Ležela jsem na gauči a snažila se odolávat té technice, avšak to nešlo.. ta technika je příliš silná na mě. Musím to vydržet! Znám rizika téhlé techniky i účinky.. prostě to musím vydržet! Pomyslela jsem si, ale tělo mě moc neposlouchala a tak trochu jsem se chytla za jedno prso a snažila se tu ruku odtrhnout.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 2:38 pm

Kensei

Poslouchal jsem Ryugu, poté co se posadil na křeslo. Vytáhl jsem svitek a rychle ho otevřel. Obě dlaně jsem dal nad Ritu a četl jsem z toho svitku latinské věty, které měly pomoci s rychlejší léčbou a hojením. Když jsem to po pár minutách dočetl, tak jsem čekal, jestli se ji ulevilo.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 3:07 pm

Ryuga

Snažil jsem se tu bolest přetrpět a proto jsem soustředil energii a nechal tak L-Draga pohlcovat mojí bolest. Tobě to určitě nevadí... Pomyslel jsem si a pak se akorád koukal na Kenseie jak tam žvaní nějaké cavyky.

Rita

Byl to hnusný pocit být pod technikou vlastí organizace. Během několika minut ke mě přišel Kensei a dělal něco se svitkem, ale bylo vidět, že to nemá žádné účinky. To nepomůže.. tahle technika se dá přerušit jen jednou věcí.... Řekla jsem a trochu se začervenala, protože se mi to nechtělo říkat.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 3:40 pm

Kensei

Poslouchal jsem Ritu a když jsem zjistil, že je jenom jedna věc, která by tu techniku dokázala prolomit. Tak co to je? Zeptal jsem se Rity a čekal jsem na její odpověď.

Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 4:06 pm

Rita

Když chtěl Kensei vědět co to je, tak jsem se hodně začervenala. To ti nemůžu říct... možná na to po čase přijdeš... Řekla jsem a odešla pomalu na záchod kde jsem se svlékla a šla pod sprchu, všude ze mě tekla krev a já akorád syčela bolestí a při tom jsem se ohmatávala.

Ryuga

Seděl jsem v křesle a přes okno jsem viděl jak tam stojí 3 lidé ve stejném brnění jako měla ta holka. Těch tu je jako krys... Pomyslel jsem si a pak ta holka odešla a já si akorád dal ruku do pohodové polohy a přemýšlel nad tím co bude dál, ale pak mi to nedalo a musel jsem se zeptat. Celá tahle výprava šíleně smrdí... kvůli čemu to vlastně děláme?.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 5:17 pm

Kensei

Nechápal jsem, co tím myslím, ale vím kdo by tu techniku dokázal prorazit. Nejsilnější muž tohoto světa, ale dlouho nebude, protože o něm budu usilovat sám. Když se Ryuga zeptal, proč tu vlastně jsme, tak jsem se usmál a řekl. Sbal si věci. Řekl jsem a vtrhnul do sprchy. Musíme jít. Řekl jsem Ritě a byl jsem otočený zády k ní, abych neviděl, co bych neměl.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 5:34 pm

Ryuga

Trochu jsem pokrčil oči, když mi řekl at si sbalím věci které jsem měl v táboře u Zuki a Daaji. Zase? Kam tentokrát? Do oceánu? Řekl jsem a znovu pokrčil oči a čekal jestli řekne kam půjdeme.

Rita

Když přišel Kensei tak jsem se ani nesnažila se zahalit a hnedka říkal to, že už musí jít. Vyšla jsem ze sprchy a šla k němu, objala jsem ho celá mokrá a nahá a ze zádu ho pohladila na tváři, Budeš mi chybět, ale měli by jste odejít co nejrychleji... ta technika je víc a víc strašná. Řekla jsem a víc se tiskla protože tím jak jsem byla na něho nalepená mi dělalo dobře kvůli prsům. To co hledáš najdeš tam kde kdysi leželi kořeny velké hlavní vesnice říše ohně, je to pod velkým jezerem... nikdo se tam neodvážel jít.. doufám, že jsem ti aspoň trochu pomohla. Dořekla jsem a začala mi trochu téct slza.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 6:34 pm

Kensei

Když mě objala, tak jsem se usmál a když mi řekla, že to co hledám leží v jezeře, kde kdysi bývala hlavní vesnice říše ohně. Tam se musím vydat. Pomyslel jsem si a jelikož jsem Ritu už k ničemu nepotřeboval, mohl jsem dodělat i svůj druhý úkol, který jsem měl naplánovaný. Vytáhnul jsem tajně kunai a měl jsem ho v rukávu. Rito.. ani nevíš, co to pro mě znamená, ale jak jsem ti řekl, že potřebuji ještě druhou službičku, tak k tomu tě taky potřebuji. Řekl jsem a otočil jsem se k ní.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 6:43 pm

Rita

Když se ke mě otočil a řekl, že mě ještě k něčemu potřebuje a já si nebyla jistá. Hodláš mi ještě víc zničit život? Po tom co jsem ti takhle pomohla bych se ráda vrátila ke strážcům světla... chci aby to bylo jako předtím. Řekla jsem a zavřela oči. Myšlenkami se mi honilo to, proč jsem vůbec pomáhala špatné straně, nejspíš jsem k tomu měla nějaký důvod. Víš Kenseii můj život byl nádherný, ale nevím jak se po tomhle srovnám.. utrpěla jsem ještě víc než tvůj přítel. Dořekla jsem a koukala se směrem na zem a vůbec mi nevadilo, že na mě koukal.

Ryuga

Oblékl jsem si plášť a pomalu šel ke koupelně, bavily se tam o tom, že od ní ještě Kensei něco chce a já se akorád ušklebil a opřel se o stěnu s tím, že jsem čekal až vyleze. Jak naivní... ta holka ani neví jak si zničila život tím, že si začala s Akatsuki, ale teď mě víc zajímá co dělaj holky v táboře... jestli by je náhodou ten hlupák nenapadl, avšak Zuki je prý silná a já jí věřím. Pomyslel jsem si .
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 7:19 pm

Kensei

Poslouchal jsem Ritu a opravdu mě dost trápilo, co se jí stalo. Víš Rito, můj život nikdy nebyl dokonalý, ale když jsem tě poznal, tak se jim dokonalým stal. Usmál jsem se a pohladil ji po tváři a dal pusu na rty a zabodl ji kunai přímo do srdce. Moc mě to mrzí. Miluji tě a přivedu tě zpět. Řekl jsem a tekla mi slza po obličeji.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 7:31 pm

Ryuga

Přemýšlel jsem nad různýma věcma a pak jsem uslyšel zvuk bodnutí a jak něco spadlo na zem, Huh ?! Překvapeně jsem se postavil do dveří a viděl jak tam ležela ta holka mrtvá a Kensei vypadal přesně tak jako já když mi zabily rodiče. Neměl jsem chuť to komentovat, protože až jí najdou nahou a mrtvou v koupelně tak se asi budou divit. Tohle byl tvůj cíl? .... Řekl jsem a pak divně zabručel, To jsem mohl udělat hnedka na začátku... Dořekl jsem a pak se akorád otočil a šel směrem ke dveřím. Tak on se táhne tak daleko jen kvůli tomu, že chce zabít tu holku přičemž jsem to mohl udělat já hnedka ze začátku... navíc díky tomu jsem teď hodně zraněnej, fakt děkuju. Pomyslel jsem si a měl takový "Hnusný výraz"

Rita

Když mi dal pusu tak jsem se začervenala, ale pak jsem ucítila velkou bolest a hnedka se mi do pusy vrhla krev kterou jsem vyplivla na zem. Kenseii? ... Proč? Řekla jsem ještě z posledního dechu, ale pak jsem se už neudržela protože jsem byla už moc zraněná a tohle byla poslední rána... přímo do srdce. Přivedeš zpět? To jsem zvědavá... zemřít takhle mladá...v 15ti.. moc jsem si toho neužila, ale u každého jednou život končí... a ten můj skončil v tom, že jsem někoho udělala šťastného. Pomyslela jsem a odešla do říše duší.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 7:41 pm

Kensei

Když se zeptala proč, tak jsem ani nemukl a díval se ji do očí, ze kterých mi tekly slzy. Když Ryuga otevřel dveře a něco říkal, tak jsem je rychle a prudce zavřel. Držel jsem v Ritu v náručích a cítil jsem takovou nenávist k sobě a strašně velký smutek. Cítil jsem ale i velkou sílu v očích a nakonec jsem viděl, že Rita začala dýchat. Co se děje? Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 7:47 pm

Rita

Světlo mi mizelo z dozoru, ale z níčeho nic jsem zase světlo viděla... byla to náhoda? Co se to děje? Však není... možné... Pomyslela jsem si ale stále jsem byla v bezvědomí.

Ryuga

Když ty dveře prudce zavřel tak jsem akorád pokroutil očima a přemýšlel nad tím jestli tam mám prostě udělat díru nebo to celé vyhodit do vzduchu, ale bylo mi to šumák... moje jediná priorita proč tu jsem je určitá věc. Otevřel jsem dveře a šel směrem do centra, Uděláme si trošičku párty. Pomyslel jsem si a klidným krokem kráčel.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 8:10 pm

Kensei

Ona fakt dýchala. Cítil jsem její tep na zápěstí. Třásl jsem s ní jak je to šlo. Když jsem viděl, že se ji pomalu otevírají oči, tak jsem tomu nemohl uvěřit. To jsem udělal já nebo někdo jiný? Pomyslel jsem si a první co jsem ji řekl bylo. Moc mě to mrzí. Řekl jsem, když mi ležela na klínu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyTue Sep 10, 2013 8:34 pm

Rita

Opravdu jsem byla znovu na živu což bylo neuvěřitelné... pak se omlouval což jsem nepochopila z jakého důvodu jsem znova naživu.. možná bůh chtěl abych ještě žila. Jak... jak... jak je to možné? Viděla jsem svojí vlastní smrt přímo před očima... Řekla jsem a byla jsem opravdu zmatená.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyWed Sep 11, 2013 2:12 pm

Kensei

Když se zeptala, jak je to možné, tak jsem nevěděl jak reagovat, protože jsem nevěděl co se stalo. Důležité je, že ta technika už na tebe nemusí fungovat, když tě někdo oživil. Jde to nějak poznat? Pomyslel jsem si a čekal jsem na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyWed Sep 11, 2013 2:30 pm

Rita

Byla jsem vyděšená z toho, že jsem viděla svojí vlastní smrt a ještě se vrátila z mrtvých. Co... co se to děje? Měla jsem být mrtvá.... ty oči? Pomyslela jsem si při pohledu do jeho očí když se mu tam zobrazil jinačí znak než normálně. Tajné jutsu Eternal Mangekyo Sharinganu? Edo Tensei ? Pomyslela jsem si a ohmatala se a po té jsem zjistila, že pod technikou nejsem. Není to ani ta technika... což znamená, že Kensei obdržel nějakou super schopnost díky Eternal Magekyo Sharinganu... Domyslela jsem si a pak akorád s vyděšeným výrazem a třásnutím jsem se pomalinku postavila. Nevěřím tomu... Řekla jsem a pomalinku se vzdalovala od Kenseie.

Ryuga

Když jsem došel do středu centra tak všici utíkali a já se akorád zasmál, Copak se mě bojíte?! Zakřičel jsem a pak mi na hlavu spadl kámen a já se akorád poškrábal a otočil se. Byla tam malá holčička která chtěla abych šel pryč, přičemž jsem se zamyslel nad tou situací která proběhla v Savanách s Kenseiem. Měla bys jít domů... jestli nechceš přijít o život. Řekl jsem a když po mě ta holčička hodila další kámen tak jsem akorád luskl prstama a holčičku obalil L-Drago a pevně jí sevřel, Já nežertuju! Zakřičel jsem a ta holčička akorád pak brečela a já se zasmál. Ovšem... každý kdo mě neposlechne pak brečí. Dořekl jsem a trochu se "smutnějším pohledem" jsem luskl opět prsty a L-Drago se natahoval na to aby jí sežral.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyWed Sep 11, 2013 2:35 pm

Kensei

Když se ke mě oddalovala, tak jsem nechápal co se děje. Když k tomu řekla, že tomu nevěří, tak jsem nevěděl o čem mluví. O čem to mluvíš? Zeptal jsem se Rity a stoupnul jsem si nad ní.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyWed Sep 11, 2013 3:37 pm

Rita

Měla jsem strašně vyděšený výraz protože jsem viděla vlastní smrt a ještě když mě zabil on. Proč? Proč ty?! Zakřičela jsem a pak si rychle vzala ručník a omotala si ho kolem sebe. Proč ? Proč? Proč?! Co se to stalo?! Začala jsem říkat do vzduchu a mezitím v sálu světelných strážců se moje socha rozpadla což dalo znamení, že jsem mrtvá.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyWed Sep 11, 2013 4:33 pm

Kensei

Když se mě vyděšená zeptala proč, proč já? Tak jsem přemýšlel co říct, aby se na mě nezlobila po celý svůj i jejího života. Víš Rito, opravdu jsem ti nechtěl ublížit a rozhodně ne zabít. Moc mě to ničilo, cítil jsem tu bolest jakoby to bylo několik let, ale jsem rád, že jsem získal tuhle schopnost, jestli jsem to byl já. Řekl jsem a čekal co řekne.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyWed Sep 11, 2013 6:52 pm

Ríta

Když mi vysvětloval proč mě vlastně zabil tak mi došlo úplně všechno, ale ještě vím mě znepokojovalo to co si myslí teďka náš řád.. když moje socha musela být zničena. Když si dosáhl toho co chceš.. proč si mě nenechal jít za věčným klidem? Nemusela bych se tak trápit s ničím.. ani s tím, že si mě zabil pro svoje využití a ještě mě oživil s tím, že nevím co semnou ještě chceš dělat. Řekla jsem a sedl si na zem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyWed Sep 11, 2013 6:55 pm

Kensei

Poslouchal jsem Ritu a osobně jsem nevěděl co říct a nechtěl jsem se v tom už moc rýpat, tak mě napadla jedna věc. Dost ses trápila a moc mě to mrzí, kam až to zašlo, opravdu ano. Chci aby si šla se mnou a přidala se k Akatsuki. Si svobodná a chápu, když nebudeš chtít jít s náma. Řekl jsem a podíval jsem se ji do očí.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 EmptyWed Sep 11, 2013 7:27 pm

Rita

Po tom co řekl, že bych se mohla přidat k Akatsuki tak mě zamrazilo a cítila jsem se jako úplně obyčejný člověk. Jsem už k ničemu... mé schopnosti mi byli odebrány hnedka po smrti... už nemám KG nic. Řekla jsem a stekla mi po tváři slza. Nejspíš bude nejlepší když zůstanu normálním člověkem a zapomeneš na mě. Řekla jsem a to žu mi z očí teklo hodně slz.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise ? - Opět v Savanách
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise - Označení
» Akatsuki Mise 1
» Mise - Nová tvář?
» Mise - Gebo, Dakaru a Julian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: