Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise ? - Opět v Savanách

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptyFri Aug 30, 2013 9:37 pm

First topic message reminder :

Ryuga

Koukal jsem se na Zuki skrz oheň a pak do mě drcl Zeref jestli čučím na oheň a nebo na ní, trochu jsem přimouřil oči a hodil jeden klacík do ohně, To se člověk nemůže chvilku koukat do jednoho místa?! Zařval jsem a odešel na kámen který byl asi 10m od tábora a chytl se za ruku a zasyčel bolestí, Taková bolest! Nemůžu skoro s ní hejbat.. Pomyslel jsem si a pak se koukl na hvězdy.

Zeref

Poslouchal jsem konverzaci mezi Kenseiem a tou holkou, hnedka mě napadlo vytáhnout karty a zjistit informace, avšak jako první jsem si všiml Ryugi kterej koukal jako zhypnotizovaný, proto jsem do něho trochu drcl, Čučíš tak do ohniště nebo na to co je za ním? Zeptal jsem se a trochu se usmál, pak odešel a já přemýšlel nad tím co jsem řekl, ale očividně se ho to dotklo, což mi poskytlo další informaci o něm. Hnedka jsem vytáhl 2 karty a namířil je směrem na ty dvě holky a začli se mi vykreslovat informace. Zuki, KT Hyokuton, KG Hyoton, Yoton podstaty, Doton,Futon,Suiton. Vauu! To jsem ještě nikdy neviděl... Pomyslel jsem si a koukl se na druhou kartu, Daaja, KG Shinton, podstaty, Raiton, Yin, Yang.. hm.. takže čtení myšlenek, zdravim! Jestli si myslíš, že to jsou informace pro vaše nepřátele tak se mýlíš.. je to moje hoby.. a díky těmhle schopnostem bych se chtěl přidat k vám, jsem hodně užitečný! Řekl jsem v mysli, protože jsem na 100% tušil, že mi čte myšlenky.

Daaja

Bohužel.. dopadlo to tak jak to dopadlo.. Řekl jsem a také se koukala Kenseiovi do očí, byl tam nějaký záblesk něčeho, ale furt v sobě mám tu chvíli jak na mě vyjel, takže jsem se hnedka podívala někam jinam, pak zničeho nic Ryuga vyjel a odešel pryč, to už jsem fakt nechápala co se děje, Ale Zuki si vedla dobře, je neuvěřitelně silná. Dodala jsem a pak se trochu koukla na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 9:18 pm

Kensei

Nereagoval jsem na to, co řekla. Šly jsme už dost dlouho, několik hodin a já už jsem byl unavený. V dálce jsme už viděli bránu světlé říše. Byl jsem tu, jako malý kluk. Bydlely jsme několik kilimetrů daleko, ale o to teď nešlo. Doufám, že neuvidím svého malého bratříčka. Pomyslel jsem si a zeptal jsem se na jednu důležitou otázku. Jak projdu dovnitř ? Zeptal jsem se Rity a pomalu šel k bráně.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 9:48 pm

Rita

Když jsme došli k branám světlé říše, tak jsem byla zase doma.. po dlouhé době, takže mě čekali zase zdlouhavé rozhovory se známejma lidma. Shod to co máš na sobě.. a dělejme, že jsme pár.. pak nás pustí určitě. Řekla jsem a stydlivě se usmála. S tím co má na sobě by neprošel nikde. Pomyslela jsem si a čekal až si sundá ten plášť.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 10:09 pm

Kensei

Když řekla, že mám sundat oblečení Akatsuki, tak jsem o tom nepřemýšlel minutu a neudělal jsem to. Já se nestydím za to, co mám na sobě, kde teď jsem a co jsem. Řekl jsem ji. Možná by nebylo na škodu, kdyby si tam šla sama a já bych na tebe zde počkal. Zeptal jsem se ji, protože sundán í tohoto obleku je hřích organizace.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 10:34 pm

Rita

Očividně ten plášť nechtěl sundat, tak jsem ho akorád chytla za ruku a táhla ho k bráně, Neboj... něják to vymyslíme. Řekla jsem a těsně před bránou jsem se rozpadla na světlo a díky tomu, že jsem Kenseie držela za ruku zmizel taky a objevily jsme se v mém domě který mi zbyl po rodičích, Tady budeme v bezpečí... nikdo sem nechodí, ani kontrola. Řekla jsem a pohladila ho po tváři, Tohle je jediné místo kde je největší klid, tatínek tu skládal básně. Řekla jsem a koukala se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 10:43 pm

Kensei

Nevěděl jsem jak projít dovnitř a pomyslel jsem i na útok, ale to bych nejspíš obětoval svoji smrt. Když mě Rita pomocí svého světla přenesla do svého domu, tak jsem nevěřil svým očím. Když se zmínila, že to byl dům svých rodičů, tak jsem si pomyslel, že už nejsou na živu, nebo se odstěhovali. Je to dost komplikované. Jaký je plán teď. Řekl jsem když mě pohladila po tváři.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 11:22 pm

Rita

Když se zeptal jaký plán je teď tak jsem akorád pokrčila rukama, Nevím.. možná si trošku odpočinou a říct si o sobě víc, teda jak si říkal.. aby si mě více poznal. Řekla jsem a koukala se mu do očí a při tom se usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 11:25 pm

Kensei

Poslouchal jsem ji a já nechtěl odpočívat. Potřebuji ten meč co nejdříve. Rito. Strávím s tebou hodně času, ale prioritou je Samehada. Klidně tu spolu můžeme strávit několik dní, ale teď bych fakt potřeboval ten meč. Řekl jsem a pohladil ji po tváři.


Naposledy upravil Zappi dne Sat Aug 31, 2013 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 11:44 pm

Rita

Když řekl, že hlavní prioritou je Samehada tak mi to bylo jasné, ale byl to problém. Vím, že Samehadu moc chceš, ale zasedání světelné rady je až zítra... dřív se spojit s členama nemůžu.. Řekla jsem takovým smutným hlasem a taky ho pohladila po tváři.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySat Aug 31, 2013 11:54 pm

Kensei

Poslouchal jsem ji a nevěděl jsem jak reagovat. Tak jsem to řekl jedním slovem. Aha. Nevadí když skočím do koupelny? Řekl jsem Ritě a když kývla hlavou, tak jsem první šel do pokoje, nikdo není dokonalý. Druhé dveře už byla koupelna. Sundal si všechno a rychle se osprchoval a hlavně mé dlouhé vlasy. Když jsem po 10 minutách vyšel. Tak jsem si sedl na gauč a můj žaludek měl hlad.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 12:37 am

Rita

Když jsem do koupelny tak mi došlo, že bych měla taky. Hnedka po něm jsem šla do koupelny já a shodila ze sebe všechno oblečení a šla se osprchovat, umyla jsem si vlasy a všechny partie a pak se akorád zabalila do županu a vyšla do obyváku kde Kensei seděl a čekal na jídlo, přesně jako tatínek. Strašně mi ho připomíná.. vždycky po těžké práci a po koupeli si sedl do gauči a čekal na jídlo od mamky, pomyslela jsem si a koukala na něho sladkým pohledem, protože jsem vzpomínala na ty časy, pak jsem se otrkala a šla do kuchyně. Vynadala jsem pánvičku a na ní dala 2 vajíčka a pak vytáhla ještě chleba. Vajíčka se asi po 5 minutách dovařila a pak jsem je naklopila na chleba a ještě na to natřela trochu hořčice, pak jsem to dala na talíř a šla směrem do obyváku, Přesně takhle to dělala moje matka, když tatínek přišel z těžké práce.. úplně mi ho připomínáš. Řekla jsem a sedla si vedle něho a pustila se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 10:09 am

Kensei

Poslouchal jsem Ritu a když řekla, že ji připomínám jejího otce, tak jsem si jenom pomyslel. Ta je šílená. Taková stíhačka. Díky. Řekl jsem a usmál jsem se. Všechno co připravila, tak jsem snědl a odnesl talíř do dřezu, kde jsem ho už umyl. Na to jsme byl zvyklí a zabíjel jsem tak čas vždycky.

Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 12:13 pm

Rita

Když Kensei umyl nádobí tak jsem se akorád usmála a v obyváku otočila pár fotek na druhou stranu aby nebyli vidět. Bude to zajímavé když tady je jen jedna postel v ložnici ... můj pokoj prodali, aby měli na jídlo a všechno... i tak jsem je nejspíš nezajímala, protože jsem jen malá zbytečná a uknouraná holka. Pomyslela jsem si a šla se podívat na můj bývalí pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 4:03 pm

Kensei

Když jsem umyl nádobí, tak jsem si sedl na gauč a řekl. Myslím, že je čas spát. Klidně budu spát tady na gauči. Řekl jsem Ritě, když se dívala na prázdnou místnost. Jestli získám ten meč, tak to bude skvělý. Samehada má ráda velkou chakru, takže to se ji budu líbit. Řekl jsem a usmál jsem se. Lehl jsem si na gauči a řekl. Dobrou a díky za všechno.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 6:00 pm

Rita

Když řekl, že už je čas jít spát tak jsem se akorád usmála a pak prohlásil, že bude spát na gauči což mi nevadilo, ale byl hostem, ale také na tom trval. Dělám to pro tebe, spi sladce.. Řekla jsem a dala mu pusu na čelo, přesně tak jak se to dělávalo. V ložnici jsem si svlékla župan a nahá si lehla pod deku. Zatím to vychází dobře.. ale jen z opatrnosti bych se měla zamknout, ale ne.. důvěřuji mu, pokuď mě má rád... Pomyslela jsem si a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 6:45 pm

Kensei

Když jsem si lehl na gauč, tak mi dala pusu na čelo a já jen převrátil očima. Když později zalezla do svého pokoje, tak jsem se přikryl dekou a hned usnul. Když jsem se ráno vzbudil, tak jsem šel do koupelny se vysprchovat, na záchod, vyčištění zubů a vykartáčovat vlasy. Pak udělal hrnec kávy a ten jsem si dal se sladkým rohlíkem. Když jsem se pořádně najedl, oblékl akatsuki plášť a čekal, až vstane Rita.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 7:19 pm

Rita

Když nastalo ráno tak jsem se usmála a pomalinku vstala, chtěla jsem jít hnedka ven, ale při pootevření dveří mi došlo, že na sobě nic nemám.. proto jsem si rychle vzala župan a v ospalém modu si sedla do kuchyně a vypila si nějakou tu limonádu, pak jsem se zakousla do nějakého loupáku co tu ještě byl a pak jsem šla na záchod a pak se oblékla do světelné zbroje a pořádně se protáhla.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 7:44 pm

Kensei

Když Rita vstala, nasnídala se a tak dále. Tak se šla převléct a když přišla ve svojí zbroji, tak jsem se jenom usmál. Jsme připraveni? Zeptal jsem se ji a sbalil si všechny svoje věci do baťohu, který jsem si hodil na rameno a čekal jaký plán bude.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptySun Sep 01, 2013 7:48 pm

Rita

Když jsem se pořádně protáhla tak Kensei už byl připravenej a já akorád kývla hlavou. Popošla jsem více k němu a pak mě začala strašně bolet ruka a také mi z ní začala téct krev, Arghhh.. Zasyčela jsem bolestí a chytla se za ruku, krev prosakovala skrz robu a já se pak akorád hodila do klidu, Jsme připraveni, nejdříve se spojím s ostatníma. Řekla jsem a stále se držela za ruku.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptyMon Sep 02, 2013 5:20 pm

Kensei

Byl jsem dost natěšený, že získám Samehadu a modlil jsem se, aby se to povedlo. Když jsem si všiml, že se chytla za ruku, tak jsem nevnímal ani co říkala. Si v pořádku? Zeptal jsem se a když řekla, že je připravena se spojit ostatníma. Tak jsem jen mlčky čekal co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptyMon Sep 02, 2013 5:57 pm

Rita

Když se zeptal jestli jsem v pořádku tak jsem nechtěla lhát... ale kdyby to zjistil tak ani nevím co by se stalo. To nic.. ahhhhh zasyčela jsem bolestí a padla na kolena a držela si ruku, Dobře.. není to v pohodě, ale nechci tě tím zatěžovat. Řekla jsem a sedla si na gauč.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptyMon Sep 02, 2013 7:46 pm

Kensei

Nevěděl co jí je, ale teď možná bylo na čase zrušit tuhle moji vedlejší misi. Když padla na kolena, tak jsem ji pomohl ji posadit na gauč a snažil se zjistit, co se stalo. Jestli mohu nějak pomoc. Tak řekni. Řekl jsem ji z očí do očí a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptyMon Sep 02, 2013 7:48 pm

Rita

Když mi nabídl pomoc tak jsem akorád sklopila hlavu a pak se mi podíval do očí a já též jemu, Je to speciální technika, kdy přeneseš bolesti někoho jiného na sebe, nechci aby tví přátelé trpěli. Řekla jsem a trochu se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptyMon Sep 02, 2013 7:58 pm

Kensei

Poslouchal jsem Ritu a když říkala, že nechce, aby moji přátelé trpěli, tak jsem si uvědomil, že Ryuga měl taky bolavou roku, z té techniky. Už vím co udělala. Pomyslel jsem si. Jestli chceš, tak to můžeme posunout, tu naší misi. Řekl jsem ji do očí.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptyMon Sep 02, 2013 8:04 pm

Rita

Kensei chtěl misi odložit, ale já akorád zakroutila hlavou a víc stiskla ruku, Je v tom ještě větší háček.. Řekla jsem a vyhrnula si rukáv. Do ruky jsem si vzala kunai a jen tak lehce projela po ruce s tím, že mě to mělo trochu říznout. Cokoliv někdo udělá teď mé ruce, tvůj přítel to pocítí taky. Řekla jsem a se zklamaným pohledem jsem se koukala směrem na podlahu.

Ryuga

V táboře byla nuda, avšak naší misí bylo najít dalšího člena, ale já absolutně nevěděl kde hledat. Z ničeho nic mi začala z ruky téct krev.. což mi prohnalo hlavou to, že tu techniku bud zrušila nebo jsem hloupě naletěl. Co to?! Pomyslel jsem si a snažil se to zakrýt před ostatníma.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 EmptyMon Sep 02, 2013 8:24 pm

Kensei

Nevěřil jsem vlastním očím, proč by trpěla bolest za někoho jiného. Opravdu to nechápu. Když řekla, že Ryuga ucítí to stejné, co Rita, tak jsem tu techniku už dobře pochopil, jak technika funguje. Jestli chceš v misi pokračovat, tak budu rád ... ale když to necháme na zítra. Tak to pochopím. Řekl jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Sponsored content





Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise ? - Opět v Savanách
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki Mise 1
» Mise - Označení
» Mise - Nová tvář?
» Mise - Gebo, Dakaru a Julian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: