Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise ? - Opět v Savanách

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 9:37 pm

Ryuga

Koukal jsem se na Zuki skrz oheň a pak do mě drcl Zeref jestli čučím na oheň a nebo na ní, trochu jsem přimouřil oči a hodil jeden klacík do ohně, To se člověk nemůže chvilku koukat do jednoho místa?! Zařval jsem a odešel na kámen který byl asi 10m od tábora a chytl se za ruku a zasyčel bolestí, Taková bolest! Nemůžu skoro s ní hejbat.. Pomyslel jsem si a pak se koukl na hvězdy.

Zeref

Poslouchal jsem konverzaci mezi Kenseiem a tou holkou, hnedka mě napadlo vytáhnout karty a zjistit informace, avšak jako první jsem si všiml Ryugi kterej koukal jako zhypnotizovaný, proto jsem do něho trochu drcl, Čučíš tak do ohniště nebo na to co je za ním? Zeptal jsem se a trochu se usmál, pak odešel a já přemýšlel nad tím co jsem řekl, ale očividně se ho to dotklo, což mi poskytlo další informaci o něm. Hnedka jsem vytáhl 2 karty a namířil je směrem na ty dvě holky a začli se mi vykreslovat informace. Zuki, KT Hyokuton, KG Hyoton, Yoton podstaty, Doton,Futon,Suiton. Vauu! To jsem ještě nikdy neviděl... Pomyslel jsem si a koukl se na druhou kartu, Daaja, KG Shinton, podstaty, Raiton, Yin, Yang.. hm.. takže čtení myšlenek, zdravim! Jestli si myslíš, že to jsou informace pro vaše nepřátele tak se mýlíš.. je to moje hoby.. a díky těmhle schopnostem bych se chtěl přidat k vám, jsem hodně užitečný! Řekl jsem v mysli, protože jsem na 100% tušil, že mi čte myšlenky.

Daaja

Bohužel.. dopadlo to tak jak to dopadlo.. Řekl jsem a také se koukala Kenseiovi do očí, byl tam nějaký záblesk něčeho, ale furt v sobě mám tu chvíli jak na mě vyjel, takže jsem se hnedka podívala někam jinam, pak zničeho nic Ryuga vyjel a odešel pryč, to už jsem fakt nechápala co se děje, Ale Zuki si vedla dobře, je neuvěřitelně silná. Dodala jsem a pak se trochu koukla na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 10:27 pm

Kensei

Nebavilo mě nikoho poslouchat. Prostě jsem chtěl být sám, tak jsem se zvedl, vzal ze země plášť a vyprášil z něj písek, který tam zůstal. Nasadil jsem si ho a odešel jsem na tu horu, která byla tak 10 minut cesty. Sedl jsem si a prohlížel si znovu ten měsíc. Tolik společenských věcí nezvládám a ani nemám zájem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 10:33 pm

Ryuga

Syčel jsem bolestí a pak jsem si všiml, jak Kensei de opět na tu horu, na které potkal tu holku se světlem, dělal jsem si obavy.. aby se to nestalo znova, ale jak se říká.. nikdy blesk neuhodí do stejného místa dvakrát, Nejspíš doufá, že by jí mohl znova potkat.. jestli tady jsme jen kvůli tomu... Pomyslel jsem si a sevřel ruku v pěst.

Daaja

Když jsem přečetla myšlenky toho co tu byl navíc, tak mi došlo, že to nejspíš není nepřítel a jen se vtíral, protože chce být taky součástí Akatsuki. Povzdychla jsem a sedla si vedle Zuki, Nikdo tu není vůbec společenský... Řekla jsem a hleděla do ohně

Zeref

Všichni utíkali od ohně a mě došlo, že tu něco nehraje, nebo spíš hraje.. ale oni se navzájem opravdu nemusí. Koukám, že vy a Ryuga s Kenseiem jste jako magnet, vy se je snažíte přitáhnou, ale oni se stále odpuzují. Řekl jsem a trochu se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 10:47 pm

Zuki

Nechápala jsem se co se děje. U ohně jsem zbyla jenom já, Daaja a ten nový. Ani jeho jméno neznám nic a jestli je gentlman, tak se představí. Když Daaja řekla, že tu není nikdo společenský, tak jsem ji na to odpověděla. Protože jsme u takové organizace a k tomu Uchihové jsou rádi sami. Nevím proč to je, ale je to tak. Řekla jsem a sedla si k ohni.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 10:55 pm

Daaja

Poslouchala jsem Zuki a pak si pomalinku lehla na svůj plášt, Je to těžké.. hlavně pro mně.. Řekla jsem a zírala do ohně a pak se ozval ten kluk, hnedka řekl, že se jmenuje Zeref, Já se jmen... Ani jsem nedořekl a on hnedka řekl moje jméno i Zukino jméno, Jak víš naše jména?! Zeptala jsem se protože to bylo divné.

Zeref

Když stála řeč, tak asi čekali, že se představim.. No jmenuju se Zeref a pocházím z rodiny která se specializovala na kouzla a triky.. Řekl jsem a pak ta holka chtěla říct jak se jmenuje a já se akorád usmál, Ty jsi Daaja a ta druhá je Zuki, čtení myšlenek a silné KT.. je vidět, že u Akatsuki jsou opravdu silní ninjové. Řekl jsem s úsměvem a začal s dřívkem kroužit v písku.

Ryuga

Akorád jsem z dálky poslouchal jak si tam povídají avšak v dálce jsem viděl zář.. bylo to spíše směrem ke Kenseiovi, ti u tábora jí neviděli, akorád já a nejspíše Kensei který šel tam na tu velkou skálu, To světlo jsem už někde viděl.. Pomyslel jsem si a šel směrem za světlem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 11:01 pm

Kensei

Seděl jsem na skála a ten měsíc, na který jsem se díval byl nádherný. Tohle musí dostat do euforie každého, pomyslel jsem si a pomalu si vytáhl krabičku cigaret a zapalovač. Zapálil jsem si cigaretu a lehnul jsem si. Díval jsem se na hvězdi a přemýšlel, kdo bude nový člen a jak se má Rita.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 11:21 pm

Ryuga

Šel jsem směrem ke světlu s rukou v pěsti a když jsem došel k tomu světlu tak se kolem mě začalo točit a najednou jsem byl v místnosti kde byla jen bílá barva nic jinéh.. a asi o 10 metrů přesně ta holka kterou jsem chtěl zabít, Ztrať se! Opravdu nemám náladu... Řekl jsem a znova zasyčel bolestí přičemž jsem si ruku přidržel druhou. Copak ? Něco tě bolí ? Teď by se ti pomoc hodila, viď ? Nechceš vyléčit? Zeptala se mě a já akorád nastavil ruku s plánem, že jak mi jí bude léčit tak jí sejmu. A proč bych to měla dělat pro vraha jako si ty? Ty nepotřebuješ léčit, když máš sám sebe... pak jsem se akorád zašklebil a ruku dal do normální pozice, Jestli nechceš abych tě zničil tak můžeš vyléčit Kenseie od jeho závisti na holky jako jseš ty.. možná kvůli tomu tady taky jsme, když nepočítám to náhlé zformování pro nového člena. Řekl jsem a ona akorád udiveně koukala, Kvůli mě? Zeptala se hloupě a já si akorád proplesknul čelo, Ne asi.. po tom co se málem rozbrečel po tvým odchodu na nic jiného snad nemyslí, absolutně nechápu tenhle styl.. abych se strachoval o nepřítele.. pfff Řekl jsem a ona přistoupila ke mě a kolem mě se začala hromadit fialové energie, avšak ona mi akorád tukla do ruky a ta mi začala svítit a pak už mě ani nebolela, v tu chvíli kdy se ke mě přibližovala jsem jí chtěl hnedka sejmout, ale nešlo to, to jen kvůli tomu aby se znova setkala s Kenseiem a napáchala další kraviny? Myslíš si, že ti za to budu děkovat?! Zakřičel jsem a pak mě fialová energie obklopila úplně čím se zrušilo genjutsu, vypadalo to, že jí asi zabiju. Takhle se mi odvděčíš? To mě nenecháš ani vidět Kenseie? Řekla a já si pak uvědomil jednu věc, nedělám to kvůli sobě, ale jen z mé dobré vůle která ke mě přesedlala ze všeho co jsem prožil, Ztrať se! Ten hlupák je opět na té skále, užívej si posledního okamžiku, protože to s tebou nedopadne dobře. Řekl jsem a šel zpátky do tábora, Naivní holka... Pomyslel jsem si a ta holka pomalinku šla k té skále, Tak on na mě čeká? Řekla ještě v zápětí kdy jsem byl v kruhu slyšitelnosti.

Zeref

Byla to docela nuda na to, že oni jsou "Společenskýho typu" Víte co? Řekněte mi něco o sobě, a já vám pak řeknu klidně jakýkoliv příběh kohokoliv. Řekl jsem a čekal jestli se toho ujmou.

Daaja

Když řekl, at o sobě něco řekneme tak jsem akorád pokrčila hlavou, o mě už všechno víš.. víc u mě nehledej. Řekla jsem a podívala se na Zuki s nejistým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 11:45 pm

Zuki

Poslouchala jsem Zerefa a Daaju jak konverzovali a nechtěla jsem do toho skákat, ale jakmile se zeptal, abych mu něco o sobě řekla, tak jsem jenom polkla a řekla podobné, co Daaja. Taky ti nemám co říct. Řekla jsem a dívala se na Zerefa a Daaju.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptyFri Aug 30, 2013 11:51 pm

Ryuga

Došel jsem do tábora a sedl si na svoje místo, což bylo vedle Zerefa..Nevím jestli jsem udělal dobře.. ale v tom co na mě udělalo bude háček.. jen tak by mě nevyléčila.. je v tom určitě háček.. Pomyslel jsem si a koukl se na Zuki.

Zeref

Nah.. já zapomněl .. všechno mám tady.. Řekl jsem a ukázal na karty a nahodil takový smutný pohled, když přišel Ryuga tak jsem se trochu odsunul abych náhodou něco neschytal, protože bylo vidět, že ho něco trápilo.

Daaja

Seděla jsem mlčky a když přišel Ryuga tak jsem nahodila takový opravdu nejistý pohled a jen tak se zeptala, Co si dělal?

Rita

Šla jsem směrem k té hoře a po cestě jsem přemýšlela jestli jsem udělalo dobře, když jsem ho vyléčila, ale dal mi možnost znovu vidět Kenseie. Když jsem došla pod skálu, tak jsem pomalinku šla nahoru a čekala, že tam bude.. že nelhal.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 12:19 am

Kensei

Mlčky jsem kouřil cigarety a díval na hvězdy a přemýšlel jsem, jak to bude dál s mým životem a co dělá vůbec můj mladší bráška. Doufám, že se mu vede dobře a ví, že na něho právě teď myslím. Vytáhl jsem knihu, kde bylo napsáno vše o všech bývalých členech Akatsuki. Každý byl na lepší urovni než ta sebranka co je tam dole. Pomyslel jsem si. Například taková Daaja. Nevím co zde dělá.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 12:25 am

Ryuga

Ruka mě už nebolela, ale furt jsem měl špatný pocit. Nic co by se muselo řešit. Řekl jsem a stále se koukal na Zuki, a pak mě něco napadlo. Otočil jsem se na Zerefa a nastavil ruku, Dej mi kartičku s Zuki, rád bych se na něco podíval. Řekl jsem a šibalsky se usmál.

Zeref

Byla to nuda.. to už by bylo lepší být někde jinde.. ale pak po mě chtěl Ryuga kartičku s informacema o Zuki, neměl jsem co skrývat.. od toho tu taky jsem.. dal jsem mu kartičku do ruky a pak se koukl do ohně.

Rita

Když jsem došla nahoru tak jsem ho viděla, nelhal... proměnila jsem se na světlo a začala kroužit kolem něho.. byl to stejný proces jako u tamtoho kluka. Ahoj.. tohle je můj svět, tady nás nikdo rušit nebude, prý tu čekáš na mne. Řekla jsem a sedla si vedle něho a koukala se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 12:32 am

Kensei

Prohlížel jsem si tu knihu a informace o členech. Itachi, stejné schopnosti jako já, mám jeho oči, Orochimaru, který organizaci zradil, Zetsu, Madara, Kakuza, Hidan, Deidara, Sasori a Kisame a jeho legendární meč Samehada. Po chvíli jsem byl chycen v genjutsu a objevila se zde tahle holka a seděla hned vedle mě. Promiň, ale rád jsem v reálném světe. Řekl jsem a genjutsu odvrátil. Tak trochu na tebe čekám. Potřebuji s něčím pomoc? Řekl jsem a díval se ji do očí.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 12:40 am

Ryuga

Když mi dal kartičku Zuki tak jsem si jí přečetl a pak se akorád podíval na Zuki, To jsem nečekal, jsi opravdu silná. Řekl jsem a šibalsky se usmál.

Rita

Když genjutsu odvrátil, tak mi to bylo jasný, Realita je to nejhorší.. nejlepší by bylo žít ve věčné nádherné iluzi.. Řekla jsem a když řekl, že potřebuje pomoct tak mi to bylo opravdu divné, S čím potřebuješ pomoct? Zeptala jsem se, protože mi to bylo opravdu divné, ale jako pojistku jsem měla toho druhého.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 12:43 am

Zuki

Poslouchala jsem, jak Ryugu se o mě zajímal a když řekl, že jsem silná, tak jsem se usmála a řekla. A to si mě neviděl v akci. Řekla jsem a mrkla jsem na něho.

Kensei

Poslouchal jsem celou dobu Ritu a sledoval její oči a její rty když mluvila. Když se zeptala, o jakou službu jde, tak jsem jenom řekl. Potřebuji najít legendární meč. Řekl jsem a ukázal jsem ji Samehadu v knize, kterou jsem dostal od Madary.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 12:49 am

Ryuga

Když řekla Zuki, že jsem jí neviděl v akci, tak jsem se ušklebil a hodil větvičku do ohně, A myslíš, že bych mohl vidět? Zeptal jsem a trochu se zasmál.

Rita

Nevěděla jsem co řekne, ale tvářil se u toho strašně roztomile, nakonec chtěl pomoct s hledáním legendárního meče samehady, Tenhle meč.. nikdy jsem ho neviděla, ale je možné, že od nás někdo ví kde ho najít. Řekla jsem a stále se mu dívala do očí, pak jsem se blíže přisunula a trochu se o něho opřela, Začíná být trochu zima, brrr.. Třesala jsem se a pak se podívala na hvězdy, Nepotřebuješ ještě něco ? Zeptala jsem se ho a podívala se na něho krásným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 6:32 pm

Zuki

Debatovali jsme já, Ryuga, Zeref a Daaja a když se Ryuga zeptal, jestli může vidět moji sílu v bitvě tak jsem jenom řekla. Až u Akatsuki všichni skončíme, tak klidně. Řekla jsem a vypláznula jazyk.

Kensei

Když řekla, že od ní někdo může zjistit, kde ten meč je, tak jsem měl chuť hned vyrazit, ale když se ke mě posunula a opřela, tak jsem jenom zakroutil očima a vydechl. Chtěl jsem říct, aby jsme hned vyrazili, ale hned na to řekla, jestli pro ni mohu ještě něco udělat. Teď je prioritou číslo jedna najít ten meč. Můžeme vyrazit? Zeptal jsem se ji.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 7:18 pm

Ryuga

Když řekla, že až skončíme v Akatsuki tak jsem se zasmál, Tak to si počkáme.. Řekl jsem a pak si lehl a dal si ruce za hlavu. Takže vaše mise neuspěla? Zeptal jsem se protože když jsem měl bolesti tak jsem skoro vůbec neposlouchal.

Rita

Koukala jsem se mu do očí a když se zeptal jestli můžeme vyrazit, tak jsem akorád kývnula hlavou a chytla ho za ruku, Naše místo je hodně daleko, bude to dlouhá cesta, nechceš vzít kamarády s sebou? Řekla jsem a čekala jestli se zvedne a mě pomůže.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 7:45 pm

Kensei

Když mě chytla za ruku a vyrazili jsme, tak se akorát zeptala, jestli nechci vzít sebou ještě zbylé členy týmu, žádné kamarády. Ty si představuji rozhodně jinak. Řekl jsem a jednoduše odpověděl. Půjdu jim říct, ať zatím najdou určitou osobu. Řekl jsem a vyrazil jsem za nimi. Když jsem tam po 10 minut došel, tak jsem vzal svoji tašku a řekl všem, kteří byly u ohně. Vyrazte hledat toho nového člena sejdeme se zítra v 7pm na tomto místě. Řekl jsem a rozeběhl jsem se za Ritou, abych našel to, po čem toužím.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 8:01 pm

Ryuga

Když přišel Kensei tak hnedka řekl, že máme jít hledat nového člena a on se pak chystal odejít, nevěděl jsem co má přesně v plánu, ale jaksi jsem tušil. Ještě než odešel tak jsem chytl za zápěstí a koukl se na něho, Dej si pozor, a hlavně neudělej nějakou blbost. Řekl jsem mu a když odešel tak jsem si sedl k ohni a koukal se na Zuki.

Rita

Když odešel tak jsem si sedla a složila pár pečetí přičemž se aktivovala speciální technika v ruce toho druhého kluka a pak jsem akorád čekala až přijde. Dorazil vskutku rychle a já se pak postavila a pohladila ho po tváří, Opravdu chceš takové cestování semnou? Víš do jakého rizika se zaplétáváš? Nechci aby se ti něco stalo, Kenseie. Řekla jsem takovým tonem, jestli je pořádně rozhodnutý.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 8:17 pm

Kensei

Poslouchal jsem Ryugu a jenom jsem kývnul hlavou. Když jsem se rychle vrátil zpět k Ritě, tak se mě zeptala, jestli tohle chci a jenom jsem kývnul hlavou. Co by se mi tak mohlo stát. Řekl jsem a dlouhou dobu jsme šly. Nevěřil jsem, že se tohle stane, ale získání Samehady je jenom půlka mého plánu. Řekl jsem a postupoval dál.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 8:25 pm

Ryuga

Je tu nuda, a spát se mi ještě nechce.. co takhle si o něčem popovídat? Nahodil jsem návrh protože byla opravdu kritická nuda.

Rita

Byla to opravdu dlouhá doba co jsme šlapaly, avšak Kensei si mohl být jistý, že půjdeme až do kladné říše. Je toho hodně co by se ti mohlo stát, né každý má rád Akatsuki v kladné říši... navíc, když mě s tebou někdo uvidí, tak mě pak nejspíš zabijou taky. Řekla jsem a sladce se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 8:32 pm

Kensei

Poslouchal jsem Ritu a když řekla, že by mohla mít potíže, tak jsem se jenom usmál a řekl. Myslím, že tě nenechám umřít dříve než mě. Řekl jsem a šel dál. A nemysli si, že bych to udělal jenom pro tebe. Udělal bych to pro kohokoliv s mého týmu. Organizaci miluji a klidně za ní položím život a když tak mohu říct, že jsem tě vzal jako rukojmí. Řekl jsem a už jsem nic neříkal.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 8:41 pm

Rito

Když řekl, že by za mě položil život tak jsem to moc nechápala, Položil by si za mě život? Z jakého důvodu? Zeptala jsem se a pak mi to možná došlo, trochu jsem se začervenala a usmála se, Máš mě rád, vid? Zeptala jsem se protože mi to bylo divné.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 8:58 pm

Kensei

Když se zeptala, jestli ji mám rád, tak jsem ji nechtěl lhát a nechtěl jsem lhát ani sobě. No dobře .. Mám tě rád. Rozhodně víc, než ty ostatní, ale nic o tobě nevím. Řekl jsem Ritě a pokračoval jsem dál. Nevím, jak projdu přes bránu, protože Světlá říše je dost ostražité ohledně zločinců. Takže, tohle bude problém. Řekl jsem si a pokračoval v cestě
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách EmptySat Aug 31, 2013 9:04 pm

Rita

Když řekl, že mě má rád víc, než ty jeho kamarády tak jsem se ještě více začervenala. To je milé. Řekla jsem a chytla se za druhou ruku, která mě začala bolet. Nic o mě nevíš? Však už jsem ti to jednou říkala, měl by jsi si vzpomenout. Dořekla jsem a víc si ruku sevřela.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise ? - Opět v Savanách Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise ? - Opět v Savanách
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise - Označení
» Akatsuki Mise 1
» Mise - Nová tvář?
» Mise - Gebo, Dakaru a Julian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: