Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise - Nová tvář?

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 EmptyWed Aug 21, 2013 5:35 pm

First topic message reminder :

Ryuga

Když Zetsu řekl, že Yu de s holkama tak jsem se akorád zasmál, No ovšem.. i kdyby šel s námi, tak by se už nevrátil. Řekl jsem a hodil na Yu vražedný pohled, pak když se ostatní rozešli tak jsem je následoval, ale bylo to divné.. protože jsme šli směrem pryč z temné říše. Kam vlastně jdeme ? Zeptal jsem se protože mi to bylo divné.



???

Sledoval jsem cíl a když se dal do pohybu tak jsem akorád zmáčkl čudlík na krční vysílačce a řekl šéfovi, že se dali do pohybu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 EmptyTue Aug 27, 2013 2:41 pm

Kensei

Když Dakaru vystartoval na Ryugu, tak jsem se jenom usmál a když se k němu dostal, tak najednou všechno zmizlo a ve tmě jsem tam byl jenom já a on. Akatsuki potřebuje tvoje schopnosti. Buď ihned půjdeš s náma, nebo odcházíme. Vyber si. Řekl jsem a on se nemohl ani pohnout.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 EmptyTue Aug 27, 2013 3:08 pm

Dakaru

Když jsem chtěl toho týpka uhodit do břicha tak najednou zmizel a zmizlo úplně všechno, otočil jsem se a byl tam jen ten co šaškoval na podiu, Přesvědč mě o tom, jak moc mě potřebujete, jsem blázen a můžu klidně zničit cokoliv aniž bych o tom věděl. Řekl jsem a nahlas se zasmál takovým bláznivým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 EmptyTue Aug 27, 2013 3:56 pm

Kensei

Když si vzal Dakeru slovo, tak jsem ho poslouchal a když chtěl znát důvod, proč ho potřebujeme do týmu, tak mě nic nenapadlo, ale musel jsem něco říct. Každý člen je důležitou součástí týmu a rozhodně si nemyslím, že si silnější než já, ale když půjdeš s náma, tak se jim možná staneš. Řekl jsem a za mnou se vytvořil kamenný trůn na který jsem se posadil.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 EmptyTue Aug 27, 2013 4:04 pm

Dakaru

Poslouchal jsem ho a pak se nahlas bláznivě zasmál a začal jsem poskakovat na místě, Když půjdu s vámi tak nebudu dělat takové věci, ale když mě někdo nasere tak mi je jedno jestli to bude můj parťák! Zakřičel jsem bláznivě a pak se ušklebil což nebylo vidět přes mojí masku.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 EmptyTue Aug 27, 2013 4:07 pm

Kensei

Poslouchal jsem Dakara slovo od slova a nemohl jsem tušit co udělá během dalších minut. Když řekl, že by ublížil partákovi, tak jsem nasadil vražedný pohled a řekl. Buď budeš naprosto loajální Akatsuki, nebo zemřeš. Řekl jsem a zrušil genjutsu. Takže.. jak si se rozhodl? Zeptal jsem se ho s klidem a díval se mu do očí a mohl vidět můj sharingan.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 EmptyTue Aug 27, 2013 4:18 pm

Dakaru

Poslouchal jsem ho a furt se smál, bylo vidět, že jsem fakt blázen. Opravdu si myslíš, že bych zemřel? Řekl jsem a začal se točit dokola a pak zase začal poskakovat. Myslíš, že mě vůbec Madara zajímá ? Ten člověk je větší zlo než smrt, jhahahahahhaha Řekl jsem a smál se pak jsem si sedl a trochu potáhl masku aby bylo vidět jak mi vyjel dlouhý jazyk a pak si jí zase normálně nasadil. Ale něják se domluvit můžeme, přeci být silnější se nedá odmítnout, jchachachachacha Dořekl jsem a pak se znovu zasmál.

Ryuga

Ten klaun byl fakt blázen, skoro jsem usínal jak nudný to bylo.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 EmptyTue Aug 27, 2013 4:40 pm

Kensei

Poslouchal jsem toho šaška a kdyby to byl můj partner, tak ho zabiji, ale s tím prckem by si rozuměl. Zasmál jsem se v duchu a když přijal nabídku, tak jsem jenom kývnul hlavou a dal znamení, že můžeme jít. Hodil jsem mu plášť, klobouk a prsten, který jsem pomocí svitku přivolal. Nasadil jsem si straw ( klobouk ) a šel pomalu k bráně. Po cestě nikdo nebyl a dlouhou cestu jsem šel já osobně mlčky.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Sponsored content





Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise - Nová tvář?
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mise - Označení
» Akatsuki Mise 1
» Mise ? - Opět v Savanách
» Mise - Gebo, Dakaru a Julian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: