Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise - Nová tvář?

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyWed Aug 21, 2013 5:35 pm

First topic message reminder :

Ryuga

Když Zetsu řekl, že Yu de s holkama tak jsem se akorád zasmál, No ovšem.. i kdyby šel s námi, tak by se už nevrátil. Řekl jsem a hodil na Yu vražedný pohled, pak když se ostatní rozešli tak jsem je následoval, ale bylo to divné.. protože jsme šli směrem pryč z temné říše. Kam vlastně jdeme ? Zeptal jsem se protože mi to bylo divné.



???

Sledoval jsem cíl a když se dal do pohybu tak jsem akorád zmáčkl čudlík na krční vysílačce a řekl šéfovi, že se dali do pohybu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 6:25 pm

Ryuga

Ušklebil jsem se a pak si sedl vedle Geba a koukal se směrem na ně, pak jsem pomocí rukou nakreslil ve vzduchu srdíčko tak, aby v něm byli oba dva přičemž jsem se zasmál, Není to slaďoučký, co Gebo ? Řekl jsem a dál je pozoroval.

Rita

Když se omluvil tak jsem nevěděla proč a pak se mu v očích objevila ta technika kterou nám popisoval velitel, Je to tady... Pomyslela jsem si a pak jsem byla donucená říct pravdu, Jsem Rita, jedna z osmy strážců světla dobré strany, a jsem tu z důvodu vyjednání Kenseie Uchihy k přechodu na dobrou stranu z důvodu jeho citlivých stránek a minulosti jeho klanu, toď byl můj ukol. Řekla jsem a pak mi stekla z očí slza.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 7:50 pm

Kensei

Vím, že jsem to musel udělat a doufám, že to pochopí. Co když to byla jenom mise jak se infiltrovat do našeho tábora a zjistit informace. Když jsem se všechno dozvěděl, tak jsem genjutsu zrušil a čekal, co poví.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 8:04 pm

Rita

Když jsem to řekla pod vlivem genjutsu tak mi stekla slza a já se pak podívala na toho co se tomu furt smál, mávla jsem rukou a jemu kolem hlavy proletěl nůž z čistýho světla.To ti příde směšný se smát tomu, že ninja co poslouchá rozkazy je pak k ničemu?!! Zakřičela jsem a když na mě chtěl vylítnout tak jsem složila jednu pečeť a kolem něho se objevila světelná klec a mě se v ruce objevilo světelné kopí, Hnusíš se mi! Si zrůda! Opět jsem zakřičela a chtěla ho probodnout svým kopíím.

Ryuga

Když řekla takový románek tak jsem se zasmál a pak když na mě zaječela tak mi začala fialově svítit ruka a hned jsem chtěl něco udělal, ale v tu se kolem mě objevilo světelné cosi které mě úplně paralysovalo a já nemohl nic dělat, Hraješ si na silnou, heem ? Řekl jsem a pak se znova zasmál, Kenseii zkrot si svojí kamarádku nebo ti jí zabiju před očima! Řekl jsem a čekal co bude dělat.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 9:17 pm

Kensei

Opravdu jsem byl z toho všeho zmatený, nevěděl jsem co dělat a ani co se stalo. Kdyby tohle bylo genjutsu, tak bych to poznal. Nevím co se to prostě děje. Když Rita začala utočit na Ryugu, tak jsem musel jednat. Ke komu se přidat. Stoupl jsem si před Ritu a chytil ji za zápěstí. Myslím, že bys měla jít. Tvůj život je tam a můj tady. Řekl jsem ji a nijak nereagoval.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 9:35 pm

Ryuga

Když jí Kensei chytl za zápěstí tak spadla na zem a vězení se zrušilo, měl jsem chut jí něco udělat, ale vzhledem k tomu, že by Kensei zase měl problémy tak jsem to nechal být.. akorád jsem k ní poošel a dřepnul si, Příště si dávej pozor s kým si hraješ, protože nebýt Kenseie tak už tu nejseš a teď se vrať tam odkuď si přišla! Zakřičel jsem a ona akorád se sklopenou hlavou brečela, Nikdo to nezastaví, nikdo.. všichni budeme trpět ... jak jen můžete propadnou něčemu tak zlému? Zeptala se ta holka a já jí chytil za bradu aby se mi koukala do očí, Zkus si prožít to co já a pochopíš proč je svět taková svině, ty můžeš být jenom, ale jenom ráda! Řekl jsem a pak jí pustil a šel si sednou k ohništi. Ta holka se akorád přiblížila ke Kenseiovi a pohladila ho po tváři, Možná se ještě potkáme. Řekla se slzama v očích a pak se probodla svojím kopím čímž zmizela stejným způsobem jako přišla.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 10:46 pm

Kensei

Srdce mi bušilo a poslouchal jsem Ryugu a Ritu, jak se hádají a vyhrožují. Když se na konci složila, tak jsem nehybně stál a když mě pohladila po tváři, tak jsem nevěděl jak reagovat. Po chvíli se bodla a já jsem netušil co dělat. Měl jsem strach a netušil jsem, co udělala. Když řekla, že se možná ještě potkáme, tak jsem věděl, že k tomu dojde a chytil ji za tvář, která se za chvili zmizela.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 10:55 pm

Ryuga

Koukal jsem jak se Kensei loučil a přišlo mi to fakt trapný, Tahle krajina je plná nepřátelských ninjů.. proč se jich jednoduše nezbavit ? Pomyslel jsem si a pak popošel ke Kenseiovi a poplácal ho po rameně, Ta na tebe jen tak nezapomene... Řekl jsem a zachechtal se, pak jsem šel zpátky na ten kámen a lehl si.

???


Když se předemnou zjevila Rita se slzama v očích tak asi tušila co jí čeká, Takže jsi neuspěla ? Víš co tě čeká ? Tak jdi rovnou tam kam musíš, člověk aby si tady všechno dělal sám. Řekla jsem a mávla na stráže, Pošlete tam Viktora.. ten si s něma možná poradí a když né, tak už nevím co budu dělat. Řekl jsem a seděla na trůně s podepřenou hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 11:05 pm

Kensei

Když Rita odešla, tak jsem si šel lehnout ale jen tak jsem neusnul. Nijak jsem nereagoval na Ryugu, chtěl jsem být sám. Když jsem po dlouhé době usnul, tak jsem se ráno vzbudil a šel na WC. Gebo se už modlil 10 metrů od nás a četl bibli. Napil jsem se, zapnul jsem plášť a na snídani jsem si vzal tyčinku, co jsem si sebou vzal.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 11:10 pm

Ryuga

Ráno jsem se probudil a první co jsem viděl bylo to, jak Gebo zase čte nějakou hodně moc důležitě poučnou knihu, Kdybych se měl modlit... tak jedině k L-Dragovi. Pomyslel jsem si a vytáhl si ze zadní kapsy balenou bagetu která byla v alobalu strašně horká, Jestli to bude zkažené... Pomyslel jsem si a zakousl se do ní, ale bylo dobrá. Když jsem jí dojedl tak jsem si na sebe vzal plášt a koukl se směrem kde byla ta vesnice, Půjdeme do té vesnice ? Zeptal jsem se, protože zrovna tam by mohl být.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 11:44 pm

Kensei

Když jsem dojedl, tak po chvíli se vzbudil i Ryugo a já si upravil svoje dlouhé vlasy a dal si je do culíku. Byl jsem dost pyšný, že jsem si nechal narůst dlouhé vlasy. Když se Ryugu zeptal, jestli půjdeme do té vesnice. Tak jsem na to odpověděl jedním slovem. Ovšem. Řekl jsem a Ryugo si přišel sbalit a vyrazily jsme. Po půl hodiny jsme došly k branám a vešly do vnitř.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptySun Aug 25, 2013 11:51 pm

Ryuga

Po cestě byla docela nuda, všude jen písek a teplo.. když jsme došli k bráně a vešlo dovnitř tak do mě někdo vrazil a já málem spadl, To si ku*va nemůžeš dát pozor?! Místa jak sra**k a ty vrazíš zrovna do mě! Vykřikl jsem na toho kluka co do mě vrazil, a on se akorád usmál a prohlížel si mě jako bych byl nějaký obrázek, Co na mě civíš jako na fatamorgánu ?! Znova jsem vykřikl a on si akorád šeptnul, Takže Akatsuki jsou znovu v pohybu.. můžu putovat s vámi ? Ovládám opravdu mocné Kekei Genkai! Prosím! Prosil ten kluk a já akorád pokrčil nechápavě hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 12:00 am

Kensei

Když jsme tam vešly, tak do Ryugy zrovna někdo vrazil a spadl. Jak může spadnout? Jenom nás tu strapnuje. Když ten kluk zmínil Akatsuki. Tak jsem na to řekl. Uhni z cesty kluku. Řekl jsem a přitom jsme měly na sobě klobouky typické pro Akatsuki. Kromě Ryugy, kterému spadl z hlavy, když do něho vrazil.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 12:11 am

Zeref

Když mi řekl ať uhnu tak jsem vytáhl 3 karty a namířil na ně, asi po 5ti sekundách jsem je furt následoval a na kartách se mi rýsovali informace, Takže, červená karta, Kensei Uchiha, Katonová podstata, Kekei Genkai legendární Sharingan, hm.. zajímavé... fialová karta Ryuga, Dark Move podstata, Kekei Genkai dračí císař L-Drago, hm... zajímavé, oranžová karta Gebo, podstata neznámá, Kekei Genkai Ketton.. no koukám, že jste samí zajímaví a silní ninjové, to se budeme dobře doplnovat. Četl jsem na hlas a furt za něma šel.

Ryuga

Poslouchal jsem ho a když věděl všechny informace o nás tak jsem se akorád naštval, ale nedával jsem to na jevo. Jak je možná, že ví o nás všechny informace.. leda, že by byl jeden z těch co o nás už informace nasbírali.. Pomyslel jsem si a otočil se, A ted se přiznej, pro koho pracuješ a kdo ti dodává informace?! Zakřičel jsem a on akorád ukázal na karty a já měl tu chut mu je vzít a narvat mu je někam.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 3:26 pm

Kensei

Šly jsme vesnicí a všichni před náma utíkaly do domů. Takže jsme měli volný průchod. Když Ryugo, se zase hádal s tím klukem, tak jsem na to rozkazovacím hlasem řekl. Ryugo. Máme jinačí úkol. Je čas rozjed náš plán. Řekl jsem a Gebo zmizel a skoval se na střechu jednoho domu, kde viděl na celé náměstí a čekal jsem, až Ryuga udělá to samé, ale na druhou stranu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 4:43 pm

Ryuga

Když jsme se rozdělily tak jsem stál za barákem a sledoval okolí, avšak slyšel jsem hlas za mojemi zády stál ten kluk s těmi kartami a já si akorád povzdychnul a čekal jestli se ukáže ten, koho máme najít.

Zeref

Stál jsem za tím Ryugou a četl si o něm informace z karty, těšil jsem se na to co se budě dít.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 5:25 pm

Kensei

Všichni se rozdělili a já vešel na podium na náměstí a stoupl jsem si tam. Všude bylo po chvíli ticho a já promluvil. Hledám jednu osobu. Jmenuje se Dakaru. Řekl jsem a všichni si začali povídat a šeptat. My se vás nebojíme! zaznělo od několika lidí. Máte pět minut, aby jste ho přivedli sem na podium nebo z vesnice nezbyde nic a aby jste věděly, že to myslím vážně, složil jsem několik pečetí a z úst jsem vypustil velkou ohnivou kouli, která zničila radnici vesnice.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 5:41 pm

Ryuga

Pět minut byla docela krátká chvíle, proto jsem byl pozorný kdyby se náhodou snažil utéct, ten kluk zamnou furt něco mumlal a já mu chtěl s chutí jednu načudit, ale když jsem se otočil tak si hrál s kartama a já raději pošel k okraji a sedl si na trám, By mě zajímalo jestli tu vůbec je. Pomyslel jsem si a podepřel si hlavu rukou, když Kensei zničil radnici, tak z ní vypadl jeden člověk, byl to muž a byl mrtvý.. po chvilce z trosek vyběhla malá holka a koukala se všude kolem, Co se stalo ? Slyšela jsem... Ani nedořekla a viděla tatínka který ležel na zemi mrtvý, Tati ? TATI?! Vykřikla a hnedka jí začali téct slzy, upustila polštář i medvídka, rozeběhla se k němu a začala ho obejmula ho, Tati! TATI! Neeeee! Kdo ti to udělal ?! TATI! Neodcházej! Ještě jsme toho spolu tolik nestihly! TATIIIIIII! Bez tebe to nezvládnu! Prosííím! TATI! Mám tě ráda! Prosím! TAtiiiii! brečela a řvala, všici vesničaná se koukali a sklesli jim tváře, já se akorád zachechtal a zamával na Kenseie, A mě říkáš, že lidem níčím životy. Řekl jsem a znovu se zachechtal.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 6:31 pm

Kensei

Když jsem zjistil, že jsem zabil otce a zároveň starostu této vesnice. Tak jsem toho litoval, to ovšem, ale jsem u Akatsuki, tak bych to měl brát, jak to jde. Podíval jsem se na tuhle holku a pak znovu na občany. Tohle se stane každému, když za 2 minuty tu Dakaru nebude. Řekl jsem a čekal jsem, kdy se dozvíme kde je.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 6:43 pm

Ryuga

Vypadalo to, že si konečně Kensei uvědomil na které je straně, No vidíš jak to de... Řekl jsem a stále seděl na trámu a pozoroval co se bude dál dít. Mezitím holčička furt brečela a pak vzala kámen a hodila ho přímo na Kenseie a se slzama v očích od kterých se odráželo slunko se dívala směrem na Kenseie, na toho vraha.

Zeref

Koukal jsem jak zničil tu budovu, ale to mě ani nezajímalo... jediný co mě zajímalo byla ta technika, vytáhl jsem červenou kartu a na té se vyrýsovalo ( Katon: Gōryūka no Jutsu - Rank B - Útok na střední a velkou vzdálenost. ) Hm... koukám, že tu získám ještě více informací než jsem si myslel. Pomyslel jsem si a sedl si vedle toho Ryugi a připravil si další karty které jsem držel v ruce.

-> Vesničané začali hulákat jak mohl zabít starostu, popadli vidle, palcáty, košťata, pánve prostě cokoliv co bylo k mání, Jděte pryč! Nikdo takový tu není! Akorád nám tu děláte bordel ! Zakřičel jeden vesničan.

Dakaru

Sledoval jsem z dálky spoušť a pak si vlezl do jednoho převleku a pomaličku šel tam kde byli ti ninjové, avšak mě nemohli zatím poznat.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 7:40 pm

Kensei

Když na mě ta holka hodila kameň, tak jsem ho chytil a hodil na ni. Jestli použiješ vztek, k tomu aby si mě jednoho dne našla, tak se můžeš pomstít, ale do té doby by si měla začít trénovat. a teď bys měla utéct. Řekl jsem a když se po mě začalo jít několik vesničanů, tak jsem s nimi bojoval a díky sharinganu se mě ani jeden nedotknul. Zmlátil jsem několik chlapů a ostatní se neodváželi ani přiblížit. Poslední šance nám vydat Dakara. Řekl jsem a stál v kruhu mezi obyvateli.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 7:56 pm

Ryuga & Zeref

Koukal jsem jak ten kámen hodil zpátky na tu holku a když letěl tak se mu ani nemínila vyhnout, bez tatínka to prostě nešlo a chtěla zemřít taky, avšak kámen se odrazil od... čeho? Kámen se prostě odrazil od něčeho co bylo mezi ní a tím kamenem. Její schopnost? Takže holčička přeci něco umí ? Pomyslel jsem si a pak mi zaklepal na rameno ten blbeček s těma pičovinama a ukázal mi bílou kartu na které bylo napsané ( Hatton - Umožní nepříteli vytvořit průhledné, ale hodně pevné sklo. ) Víš nejsem tak zbytečnej jak si myslíš, dokonce i tvoje techniky nejsou zase špatné. Řekl Zeref a zasmál se a já se akorád zašklebil a přemýšlel kdo jim pomáhá.

Dakaru

Když ten ninja hodil na tu malou holku kámen tak jsem akorád zakroutil nenápadně rukou a u ní se vytvořilo průhledné sklo které jen tak pouhým zrakem nikdo nepoznal, kámen se odrazil a holčika byla v pohodě. Akatsuki... proč si myslí, že jsou tak úžasní.. a proč vůbec chcou mě?! Proč zabíjí ostatní, a ještě tu malou holčičku by zabil, zrůda. Pomyslel jsem si a pozoroval toho idiota na podiu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 9:03 pm

Kensei

Když se ten kamen odrazil, tak ta holka byla překvapená sama, takže to ona nebylo. To opravdu chceš, aby zemřelo tolik lidí. Řekl jsem nahlas a podíval se kolem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 9:15 pm

Dakaru

Došel jsem k té holce a začal jí hladit po vlasech, Proč jste tak zlí ? Je tak malá a hned musí přijít o tatínka... Řekl jsem a stále jí hladil po vlasech a po chvilce přestala brečet.

Ryuga

Hezká slova.. kolik jí je? 12~13 ? Já ztratil rodiče v 6ti letech, a jsem zde silnější. Řekl jsem a vzal jednu kartu tomu blbečkovi a hodil jí směrem na toho týpka, avšak karta se odrazila od té stejné věci co ten kámen a ještě se z ní uvolnila technika - Katon: Gōryūka no Jutsu která letěla přímo na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 11:30 pm

Kensei

Když přišel nějaký týpek v kostýmu klauna, tak jsem se usmál. Ještě chvilku a vesnice by nebyla. Řekl jsem a po chvíli na mě letěla katonova technika. Díky sharinganu jsem to měl snadné se ji vyhnut. Jsem od Akatsuki a Madara chce, aby ses k nám přidal. Řekl jsem a všem naskočila husí kůže a šlo slyšet stejné otázky - On není mrtvý? Dělá si srandu? To není pravda!
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 EmptyMon Aug 26, 2013 11:53 pm

Ryuga

Když se ukázal takovej klaun tak jsem se začal smát a pak se akorád ušklebil, Hej ty claun-boy! Buď půjdeš s námi, nebo tady zemřel spolu s touhle vesnicí! Zakřičel jsem abych ho trochu vyprovokoval a byl připraven, mezitím si Zeref přichystal několik karet a taktéž čekal.


Dakaru

Poslouchal jsem ho a pak se zasmál, Jsi naivní... já jsem blázen, stačí mě trochu nasrat a už se neznám! Zakřičel jsem na něj a ta holka se mě chytla jako klištěte a nechtěla mě pustim, ale na ty poznámky toho týpka jsem fakt neměl a v plné rychlosti se dostal před něho a chtěl jsem ho silně údeřit směrem do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise - Nová tvář?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki Mise 1
» Mise - Označení
» Mise ? - Opět v Savanách
» Mise - Gebo, Dakaru a Julian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: