Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kladná Říše - Okolí

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kladná Říše - Okolí   Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 EmptyTue Jul 22, 2014 8:56 pm

First topic message reminder :

Okolí kladné říše. Nachází se zde spoustu chrámů a opuštěných hradů.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kladná Říše - Okolí   Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 EmptyMon Jul 28, 2014 11:13 pm

Nelliel

Potom co řekl, že tu můžu počkat, jsem se stejně rozhodla vyrazit s ním. A to ne kvůli těm věcem co by jsme mohli najít, ale protože jsem chtěla vědět co ještě umí, když má tu divnou schopnost krást KG. Pravda, takto bych se nedozvěděla, co ještě umíš za zajímavý triky. Tak veď nás. řekla jsem a šla za ním. Hned potom co jsem vešla, se za mnou hlavní vchod uzavřel. No, tak mi asi stejně nic jiného nezbývá. dodala jsem hned potom.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kladná Říše - Okolí   Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 1:18 pm

Zeref

Moc se toho nedozvíš. Řekl jsem a viděl sochy, které se po smrti strážce světla zhroutí. Tyto sochy mluví pravdu. Dodal jsem a dál pokračoval dlouho chodbou.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kladná Říše - Okolí   Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 1:35 pm

Nelliel

Rozhlížela jsem se po chodbě, ale nebylo kam. Zeref něco mektal v předu, ale já ho pomalu neslyšela. A pokračovala v cestě dál ...
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kladná Říše - Okolí   Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 4:10 pm

Zeref

Bylo zde nádherné ticho a na konci chodby bylo obrovské schodiště a 2 další chodby, která každá vedle na jinou stranu. Palác byl od mojí poslední návštěvy předělán a tak jsem se tu vůbec nevyznal. Přemýšlel jsem a nic jiného než jít prostě po schodech nahoru mě nenapadlo. Půjdeme po schodech směrem nahoru a budu doufat, že to je ta správná cesta. Řekl jsem a šel směrem po schodech nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kladná Říše - Okolí   Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 6:54 pm

Nelliel

Šli jsme chodbou docela dlouho, a když jsme konečně došli na konec, tak tu byla křižovatka. Zefer rozhodl jít po schodech, mě se to teda moc nezamlouvalo, ale co se dalo dělat. Aha tak doufat. Neříkal jsi náhodou, že jste s tou holkou byly velký kamarádi? To tě tu nemohla províst? ptala jsem se Zerefa a následovala jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kladná Říše - Okolí   Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 8:51 pm

Zeref

Šel jsem po schodech směrem nahoru a pak Nel měla připomínku, kterou jsem raději ignoroval. Nikdy nikdo nepochopí, jak je těžké udržet vztah mezi světlem a temnotu. Pomyslel jsem si a mlčky pokračoval po schodech. Po několika minutách jsme mohli vidět na schodech mrtvolu. Přiběhl jsem k ní a zkusil jeho tep, jestli je opravdu mrtvý a mrtvý byl. Takže Ryuga zabil úplně všchny... i učitele a studenty. Řekl jsem a prohledal ho jestli u sebe nemá něco co by se nám hodilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kladná Říše - Okolí   Kladná Říše - Okolí - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kladná Říše - Okolí
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki - Okolí.
» Savany - Okolí Hlavního Města

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Západ - strana Dobra-
Přejdi na: