Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Savany - Okolí Hlavního Města

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 EmptySat Jul 26, 2014 10:01 pm

First topic message reminder :

...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 EmptySat Aug 02, 2014 8:40 pm

Kensei

Když jsem zničil ty dvě sochy, tak jsem cítil unavu z předchozí mise. Tohle je těžší, než jsem si myslel. Řekl jsem si a šel za tím klukem. Když jsem byl těsně za ním, tak jsem viděl několik metrů před náma ty Samuraje. To si děláš srandu už? Pomyslel jsem si a složil několik pečetí a na ty Samuraje letěla ohnivá dračí hlava.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 EmptySat Aug 02, 2014 8:59 pm

Všichni samurajové se koukali na toho pošuka a pak ještě přišel další ninja.
Nemáme je zabít. Pouze uspat. Řekl jeden samuraj a při té velké ohnivé kouli jeden ze samurajů vytáhla dvě katany a zabořil je do země a to vytvořilo pevnou kamennou zeď, která je ochránila. Druhý samuraj vypustil chakru do katan a pak máchl před sebe a skrz zeď se rozletěli futtonové sekáče. Třetí samuraj si nabil katany raitonem a bleskovou rychlostí se rozeběhl po Kenseiovi. Poslední samuraj vytáhl katany a přemístil se za Jugena, kterýho chtěl probodnout zezadu.
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 26. 07. 14
Age : 32

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 1
EXP: 0/100

Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 EmptySat Aug 02, 2014 9:31 pm

Jugen

Ten šupák se přemístil za mě a já to díky jeho cinkacímu brnění slyšel a rychle se otočil a vyblokoval jeho útok. Máš celkem sílu plechovko. Řekl jsem a vysmál se mu přímo do ksichtu, nebo do masky. Můj meč začal zářit a já mu plivnul do ksichtu/masky. Mushimada! Řekl jsem a získal hodně velkou rychlost a během sekundy se dostal za něho a snažil se mu udělat úplně to samé co on mě. Vzhledem k tomu, že jsem se dostal za tu plechovku, tak jsem byl chráněný před ostatníma technikama.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 EmptyFri Aug 08, 2014 10:06 am

Jelikož Kensie byl zrušen, tak doufám, že ti nevadí ukončit misi předčasně a brát to jako menší trénink. Samozřejmě nějakou odměnu dostaneš.

https://narutorpg.forumczech.com/t88p165-sidlo-akatsuki#2769

Můžeš znovu psát sem. Madara tě teleportoval, ale Kenseie ne. Ber to takhle k zaplnění mezery mezi misí a Kenseiem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Sponsored content





Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Savany - Okolí Hlavního Města
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kladná Říše - Okolí
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: