Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 10:55 am

First topic message reminder :

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Anime10
Informace nejsou známé .
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 7:23 pm

Kensei

Když řekl, že se Ryugův stav zhoršuje, tak jsem tomu nechtěl vědět. Nemohu vyloučit, že ho má Madara jako zajatce, ale když o tom uvažuji, tak by mu dal pečeť jako mě. Když řekl, že Madara o tom neví, tak jsem ho chytl pod krkem a přitlačil ke zdi. Už nepracuješ pro Madaru, ale pro mě. Nikdo se nedozví nic první, než já. Rozumíš!? Řekl jsem a čekal co odpoví.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 7:40 pm

Zeref

Když mě chytl pod krkem, tak jsem se rozpadl na stín a zhmotnil se vedle, přičemž mi na ruce vyrost velký stínový bodák. Nepracuju pro Madaru. Nepracuju pro nikoho tady, ale rád ti pomůžu, protože se potřebuju postarat o Ryugu až dovrší speciálního předmětu. A příště si to odpust, protože to můžeme řešit v klidu a taky jsem ti už před nějakou dobou naznačil to, že mě nemůžeš porazit za žádných okolností. Dodal jsem a hodil Kenseiovi temný amulet. Tohle je amulet, který dokáže na pár minut přerušit to co máš na hrudi, ale pak zmizí... využij to chytře. Dodal jsem a odešel chodbou do svého pokoje.


Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 7:50 pm

Kensei

Když mi hodil amulet, který na několik minut přeruší to prokletí, co mi Madara dal. Když odešel chodbou, tak jsem se vrátil zpět do pokoje a amulet jsem hodil na stůl. Takže .. co máš ráda. Zeptal jsem se a nedíval se jí do očí, protože jsem přemýšlel, jak Madaru sesadit z trůnu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 7:55 pm

Sayuri

Když konečně přišel, tak jsem se postavila a popošla k němu. Dango, ramen, sushi, cokoliv. Řekla jsem a sedla si na židli. Natáhla jsem ruku na stůl a zkontrolovala si celkem hnusné popáleniny, které byli od Amaterasa, které jsem před několika lety nedokázala pořádně ovládnout. Do druhé ruky jsem proudila svojí chakru a přejížděla po svojí popálený ruce.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 8:02 pm

Kensei

Když řekla, že má ráda Dango, ramen, sushi a podobné věci, tak jsem se rozhodl ji uvařit Hamburger. Tohle jídlo se vařilo v naší vesnici, která už neexistuje a moc lidí o tomhle parádním jídle neví. Uvařím mojí specialitu. Řekl jsem a přitom jsem viděl, jak si léčí popáleniny.. od čeho jsou? Zeptal jsem se ji a začal připravovat maso, zeleninu, housky apod.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 8:08 pm

Sayuri

Když řekl, že uvaří jeho specialitku, tak jsem se akorád usmála a když se mě ptal na ty popáleniny, tak jsem nevěděla jestli mu mám říct pravdu. Popálila jsem se při trénování jedné ohnivé techniky. Řekla jsem a zatjala zuby, protože to nebyla pravda.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 8:17 pm

Kensei

Když mi řekla, že se popálila při trénování jedné ohnivé techniky, tak jsem se zrovna na ní nedíval, tak jsem nevěděl jestli lže nebo ne, ale v tu chvíli jsem ji věřil. Jestli chceš led, tak je v lednici nahoře. Řekl jsem a dodělával jsem poslední věci na jídle.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 8:21 pm

Sayuri

Kensei mi uvěřil a pak mi nabídl i led, ale já jsem zatáhla ruku a jen se usmála. Dobrý, už to je pár měsíců, takže by to mělo každou chvilku zmizet.... snad. Řekla jsem a celkem divným pohledem se koukala směrem na stůl. Madara říkal ať nedávám najevo, že jsem Uchiha.. ale já si myslím, že to zachvilku stejnak zjistí a bude mě nenávidět. Pomyslela jsem si a čekala na to papu co vaří.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 8:36 pm

Kensei

Když nechtěla led, tak jsem se na ní podíval a jenom se usmál. Tak fajn .. je hotovo. Hovězí maso, křupavá bulka, sýr cheddar, salát, majonéza, rajčata a papričky jalapenos. Trochu to bude pálit díky nim, ale né zas tak moc, aby se to nedalo jíst. Řekl jsem a dal jí talíř před ní a já si sedl naproti ní a popíjel svoji whiskey..
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 8:54 pm

Sayuri

Když jsem viděla tu nádheru, kterou uvařil, tak jsem se zmohla jen na jednom slově. Wau. Řekla jsem a zakousla se do toho, chvilku jsem žvejkala a pak polkla. Je to úžasný! Nikdy v životě jsem to neměla... jsi fakt super kuchař. Řekla jsem a usmála se, po té jsem si podruhé kousla do toho burgeru.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 9:06 pm

Kensei

Když se do toho tak zakousla a pochválila mě, tak jsem se usmál. Jdu si zapálit na balkon. Řekl jsem a vzal skleničku whiskey s sebou. Lehl jsem si do lehátka a zapálil si cigaretu. Doufám ... že žiješ .. Ryugo .. pomyslel jsem si a všiml si, že to vypadá na déšt přes noc.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 9:15 pm

Sayuri

Pomalu jsem dojedla a pak to zapila vodou, cítila jsem se jako doma... což v podstatě souhlasí. Kensei odešel na balkon si zakouřit a já si lehla na gauč a dala si pod hlavu polštář a přikryla si dekou část těla jen k břichu a vzhledem k tomu, že mi bylo teplo, tak jsem si sundala to krátké tričko a koukala směrem na tu televizi. Zítra nás čeká mise... šance otestovat jak moc jsem zesílila. Pomyslela jsem si a pomalu zavírala oči, ale furt se tomu bránila.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 9:49 pm

Kensei

Když jsem dokouřil, tak jsem šel zpět, ale ona ležela na gauči a myslím že spala. Šel jsem do svého pokoje a lehl si do postele. Doufám, že zítřek bude lepší a doufám, že Zeref zjistí něco ohledně Ryugovi. A co ta nová? Je divné bydlet v bytě se ženou a bojím se usnout, protože ji nevěřím.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptyFri Jun 27, 2014 9:58 pm

Sayuri

Nemohla jsem usnout, furt jsem v sobě měla takovou nejistotu, že tu prostě jsem s někým v koho nemám důvěru. Vstala jsem a šla ke dveřím a pomalu vyšla z pokoje pryč, mířila jsem na verandu, které jsem si všimla při mém příchodu. Ve spodním prádle jsem přišla na tu verandu a sedla si na lehátko. Avšak na verandě ve stínu někdo stál a byl to ten co vtrhnul do našeho pokoje. Co tu děláš? Zeptala jsem se ho, protože jsem nechtěla aby mě někdo viděl ve spodním prádle.

Zeref

Stál jsem ve stínu na verandě a soustředil svojí energii, avšak po několika minutách přišla ta nová a já vytáhl z kapsi kartu a natáhl jí na ní. Hnedka jsem měl všechny informace o ní. Když se mě zeptala co tu dělám, tak jsem se akorád zasmál. To samé se můžu zeptat já... i když já tu aspoň nejsem ve spodním prádle... Řekl jsem a četl si informace. Cože?! Další Uchiha? Sakra... kolik jich ještě na světe je... Pomyslel jsem si a v očích se mi objevil Makkuragan. Velmi zajímavé, jak se rodinná pouta můžou takhle shledat. Jsi úplně stejná jako Kensei, jediné co je jinak je osobnost a pohlaví. Řekl jsem a Makkuragan se mi zaleskl.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 10:08 am

Dakaru a Gebo

Oba dva přišly na verandu, ale neslyšely nic, o čem se ti dva bavili. Nerušíme? Řekl Gebo, když uviděli Zerefa a tu novou. Dakaru věděl, že nemůže nikomu věřit kromě Gebovi, se kterým se sblížil, takže se připravoval na cokoliv. Ikdyž jsme organizace, která má spolupracovat, tak se tu nedá nikomu věřit. Řekl si pro sebe a v duchu se zasmál .. Hahaha.

Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 10:38 am

Zeref

Když přišli další dva, tak jsem akorád zakroutil očima a zmizel mi Makkuragan. Ani ne, právě jsem byl na odchodu. Řekl jsem a odešel z verandy s velkým úšklebem. Takže další Uchiha... další Sharingan. Pomyslel jsem si a šel směrem do svého pokoje a po cestě si četl info o tý holce.

Sayuri

Ten kluk mi říkal nějaký věci a já je akorád poslouchala a koukala do země. Pak přišli další dva a to ten první co tu byl začal odcházet a já akorád dala ruce do kříže a podívala se na ty dva. Tady asi nespí nikdo... Řekla jsem a šla pryč z verandy směrem do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 11:16 am

Gebo a Dakaru

Když Zeref odešel, tak oba dva se podívali na tu holku. Když řekla, že tady asi nikdo nespí, tak Gebo odpověděl. Mi odcházíme na misi a slyšeli jsme nějaké hlasy, tak jsme se sem šly podívat. Řekl Gebo a Dakaru hned dodal. A jaké je tvoje KG?
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 11:29 am

Sayuri

Když jsem odcházela, tak se mě ptali na KG a já se akorád zastavila a zatjala zuby. Proč to chcete vědět? Madara mi řekl, ať o sobě nedávám zatím nic vědět, tak se ho můžete kdyžtak zeptat. Dodala jsem a pomalinku šla do pokoje, protože mi začínala být celkem zima.

Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 6:42 pm

Ráno


Kensei

Ráno mě probudilo slunce, které krásně hřálo. Dneska bude asi pěkný vedro. Pomyslel jsem si, když jsem se už jen válel v peřinách. Když jsem se po pěti minutách přemohl vstát, tak jsem šel do koupelny, kde jsem se svlékl a užil si báječnou sprchu. Tohle člověka probudí. Řekl jsem nahlas jen tak pro sebe. Když jsem byl hotov se sprchováním, tak jsem si vyčistil zuby, učesal trochu vlasy, ať mě to sluší a šel do kuchyně pro něco na zub. Podíval jsem se do ledničky a vzal si yogurt, který jsem si začal jíst u stolu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 7:37 pm

Sayuri

Vzbudila jsem na pohovce a to Kensei už byl vzhůru a snídal. Pomalinku jsem vstala a zmizela v pokoji aby mě moc neviděl ve spodním prádle. Oblékla jsem se a s sebou si vzala plášť, který jsem dala přes židli a šla do koupelny kde jsem se vysprchovala a znovu se oblékla. Pak jsem se vrátila do kuchyně a vzala si nějaké jídlo a sedla si naproti Kenseiiovi. Znáš podrobnosti o dnešní misi? Zeptala jsem se a začala jíst.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 8:00 pm

Kensei

Když vylezla Sayuri z pokoje tak si sedla naproti mě a oba jsme snídali. Během snídaně jsem toho moc neřekl, ale jí zajímalo, jestli nemám nějaké informace ohledně mise, která nás dnes čeká. Když jsem spolknul sousto, tak jsem jí řekl. Nevím, jestli to víš, ale říká se dobré ráno. Řekl jsem Sayuri a dál pokračoval v jídle.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 8:11 pm

Sayuri

Když mě upozornil na to, že se říká dobré ráno, tak jsem sklopila oči a dívala se na stůl. Promiň, nejsem zvyklá. Řekla jsem celkem proviněle a stále se koukala do stolu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 8:25 pm

Kensei

Když řekla, že není zvyklá, tak jsem viděl, že ji to mrzelo, ale taky to může na mě hrát. Není to první holka, kterou vidím používat svůj vzhled k tomu, aby dostala co chce. Tak pro příště si to snad zapamatuješ. Řekl jsem a dál jedl.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 8:58 pm

Sayuri

Akorád jsem kývnula hlavou a na chvilku zavřela oči. Podle toho co mi říkal, tak bude moje budoucnost v dobrých rukách. Teď jenom jestli se mu dokáže věřit. Pomyslela jsem si a otevřela oči. Zvedla jsem se ze židle a šla do koupelny, kde jsem se zamkla a šla k umyvadlu kde jsme pustila studenou vodu a strčila pod ní vodu. Kso! Prober se nestojí to za to. Pomyslela jsem si a pak vodu zastavila a utřela si hlavu. Pak jsem akorád šla do obyváku a tam si sedla do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 EmptySun Jun 29, 2014 7:36 am

Kensei

Sayuri najednou z ničeho nic utekla do koupelny a nechápal jsem, co se děje. Přemýšlel jsem, jestli nejít za ní, ale nakonec by to nebyl nejlepší nápad. Svoje problémy si musí vyřídit sama, stejně jako já, jako každý. Když po nějaké té minutě přišla, tak si sedla do křesla a přitom měla celou mokrou hlavu. Nechci moc vyzvídat, ale .. to si spadla hlavou do vany nebo v koupelně zase prší ? Slyšel jsem, že tam má být deštivo. Řekl jsem ironicky a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Sponsored content





Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki 2
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: