Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyFri Jun 27, 2014 10:55 am

First topic message reminder :

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Anime10
Informace nejsou známé .
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyMon Jul 07, 2014 5:30 pm

Kensei

Nic nedopadlo podle mého očekávání, nevím co je zač, co umí, ale věděl jsem, že je silný, možná více než já. Když jsem skončil ve vězení, tak jsem ani neceknul a jenom čekal, co se bude dít. Stalo se to, že něco rozbilo vězení a já byl tak 3 metry od toho agenta. Po chvilce jsem viděl někoho, kdo byl zahlcený červenou chakrou a já hned věděl o koho jde. Když mi podal ruku, aby mi pomohl vstát, tak jsem ji nepodal a vstal sám. Když řekl, že jsme se dlouho neviděli, tak jsem na to odpověděl. Už jsem ho měl. Řekl jsem a podíval se na Ryugu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyMon Jul 07, 2014 5:39 pm

Ryuga

Když řekl, že ho měl, tak jsem se zasmál a otočil se. Celou dobu měl on tebe. Řekl jsem a pak se otočil na toho detektiva. Díky za pomoc, teď to všechno zruš a zmiz. Řekl jsem a když po mě chtěl peníze, tak jsem akorád sevřel ruku a podíval se na něho hnusným pohledem a on akorád zrušil všechny techniky a já šel k té kleci, která byla čistá past.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyMon Jul 07, 2014 5:52 pm

Kensei

Nechápal jsem co se děje, ale potom mi to došlo. Ten detektiv, pracoval pro něho. Už to chápu. Jenom jsem mlčel a následoval jsem Ryuguu a přitom přemýšlel, co se bude dít dále.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyMon Jul 07, 2014 6:45 pm

Ryuga

Došel jsem k tý kleci a v ní byla ta holka co měla můj prsten. Koukám, že si tě Madara pojistil, proto k tobě přidal dalšího ninju tvoje typu! Řekl jsem a tu klec rozbil. Víš, že ta holka má něco co z tebe udělá mnohem silnějšího ninju? Zeptal jsem se ho a moje chakra stále sílila.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyMon Jul 07, 2014 9:24 pm

Kensei

Když Ryuga zničil tu klec a řekl, že ta holka ze mě může udělat silnějšího ninju, tak jsem věděl, o co jde. Jde jen o to, že nevím, jestli to chci udělat, vždycky jsem byl za sobeckého člověka a abych pravdu řekl, tak o tom přemýšlím. Vím o tom. To bylo jediné, co jsem mu řekl.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyMon Jul 07, 2014 9:36 pm

Ryuga

Když řekl, že o tom ví, tak jsem se zasmál a klekl si k tý holce. Takže o tom víš? Zajímavý, ten idiot Zeref říkal, že je prý silnější než ty, opravdu si myslíš, že to je pravda? Zeptal jsem se ho a hluboce se zasmál. Ta holka na sobě měla popáleniny a já se pak akorád ušklebil. Máš něco co je moje... Pomyslel jsem si a z kapsy jí vytáhl prsten.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 1:53 pm

Kensei

Když řekl, že Zeref řekl, že je silnější než já, tak jsem se usmál a odpověděl jedním slovem. Není. Řekl. jsem a pak jsem viděl, jak Ryuga vytahuje z kapsy prsten, který patří jí, protože ona je novým členem akatsuki a on už k nám nepatří. Nemyslím si, že ten prsten ti patří. Řekl jsem mu a čekal jak zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 2:02 pm

Ryuga

Prsten jsem si strčil do kapsy a pak se na něho otočil. Opravdu né? Čí je ta chakra, kterou je ten prsten obohacen? Hmmm...? Být silnější znamená konečně se mstít a moje cesta právě začla. Řekl jsem a hluboce se zasmál. Určitě si pamatuješ ty chudáky strážce světla a tu tvojí rádoby Ritu, kterou si tak nádherně zabil jen kvůli síle. Dobrý to pocit, viď? Včera jsem všechny strážce zabil včetně jejich velitelky. Řekl jsem a zvedl ruku, ve které se mi hromadila brutální chakru. Další na řadě.... jsou Akatsuki! Řekl jsem a ďábelsky se usmál. Udivuje mě, že si tě ještě Madara nechal, opravdu jsem si myslel, že si se rozhodl z Akatsuki utéct. Doslechl jsem se, že v Akatsuki je spousta nových ninjů, některé jsem ještě potkal nedaleko skrýše. Pro ty si už jde sama smrt. Dodal jsem a opět se ďábelsky zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 2:07 pm

Kensei

Nechápu co se děje, ale byla to sranda, když jseum ho viděl, tak rozzuřeného. Když vyprávěl všechny ty věci, co se stali, tak jsem si vzpomněl na Ritu, kterou jsem zabil, abych byl silnější. Když potom zmínil, že další na řadě jsou akatsuki, tak jsem věděl, že už nejsme spojenci, že není to ten stejný Ryuga, se kterým jsem byl v partě. Jestli jdeš po AKatsuki, tak jeden přímo na tebe mluví. Řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 2:13 pm

Ryuga

Po tom co řekl jsem akorád zakroutil hlavou a jednu ruku jsem natáhl nad tu holku. A jeden člen Akatsuki, tu právě umírá. Řekl jsem a jak jsem měl v ruce chakru, tak jsem jí pustil směrem na tu holka co ležela těsně u mě. Zapomínáš na to, kvůli čemu jsme chtěli porazit Madaru. Abych řekl po pravdě... litoval jsem toho, že jsem tě tam nechal. Ale na tom už nesejde. Zeref ti určitě předal to co měl a to použiješ, až příjdu zničit Madaru. Brzo mě očekávej. Řekl jsem a celé okolí i semnou vybouchlo. Po té holce nebyli zatím ani stopy.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 2:38 pm

Kensei

Když Ryuga řekl, že ho mám brzy očekávat, tak jsem nevěděl, co dělat. Mám ho zastavit? Pomyslel jsem si, ale než jsem vůbec stihnul něco udělat, tak byl pryč i ze Sayuri. Co se to sakra stalo? Řekl jsem si a přemýšlel, co dělat. Rychle jsem přemýšlel a do 5 minut jsem měl jasno. Složil jsem pár pečetí a vytvořil klona, který běžel směr organizace Akatsuki, aby si promluvil s Madarou. Za to moje pravé já, šlo směr Temná, splnit, o co Madara žádal.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 2:54 pm

Ryuga

Když jsem zmizel, tak jsem se objevil u velitele temné strany, Yakuri. Mám prsten... takže můžu proniknout do skrýše Akatsuki kdykoliv. Zničím všechno a všechny! Řekl jsem směrem na Yakuru a ten se akorád zachechtal. Hodně štěstí, doufám, že ti L-Drago Ničitel pomůže tou nejlepší stranou. Řekl a já se akorád otočil a zamyslel se nad jednou 2 osobama v Akatsuki. Kensei.. Zuki... je mi to líto, ale povinnost je povinnost. Netuším jaké přátelství jste si zatím vybudovali, ale budu muset. Pomyslel jsem si a pomalu odcházel. Ta holka v podstatě byla na stejném místě kde byla furt, akorád po kouskama hlíny a různého harabůrdní.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 3:06 pm

Kensei

Než jsem vyrazil, tak jsem uviděl čouhat prst. Nevěděl jsem čí to je, jestli Ryugy nebo Sayuri nebo někoho jiného a tak jsem začal hrabat a zjistil, že to je ruka Sayury. Rychle jsem hrabal a jelikož nebyla hluboko, tak jsem ji měl za chivli venku. Zjistil jsem podle pulsu, že je živá, tak jsem ji vzal do náruče a opřel o menší skálku. Jsi v pořádku? Zeptal jsem se a dal jsem ji napit a čekal, jestli se probudí nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 3:30 pm

Sayuri

Byla jsem v silném bezvědomí. Nevěděla jsem co se od té doby co jsem byla zavřená stalo.


Madara

Byl jsem v kanceláři a přemýšlel jsem nad svým plánem Tsuki no Me.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 4:10 pm

Kensei

Já jsem zůstal u Sayuri a nevěděl jsem jak pomoct. Vím že dýchala, ale to je tak vše. Můj klon za 30 minut byl už u Akatsuki a rychle hledal Madaru. Nikde ho neviděl, tak šel okamžitě do jeho kanceláře a zaklepal. Když jsem zaklepal, tak jsem hned otevřel dveře a řekl. Potřebuji pomoct. Určíte víš, kde se nachází moje pravé já. Řekl jsem a můj klon se rozložil na vrány, které vyletěli ze sídla organizace.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 4:16 pm

Madara

Měl jsem vizi, jak už máme všechny bijuu a připravujeme se k poslednímu kroku, ale v tu chvíli ke mě vtrhl Kensei a řekl, že určitě vím, kde se nachází jeho já, což byla samozřejmnost. Vím kde se nachází úplně všici členové Akatsuki. Problémy? Zeptal jsem se jen tak do vzduchu a přemístil se na Kenseiovu pozici. Vypadá to, jako by si měl problémy... Řekl jsem a podíval se na tu novou. Takže už začali lovit Akatsuki? Tím pádem všichni co jsou na misi jsou v nebezpečí. Pomyslel jsem si a čekal co mi k tomu řekne.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 4:19 pm

Kensei

Čekal jsem, kdy sem dorazí Madara a když dorazil, tak se zeptal jestli mám problémy a jelikož jsem byl unavený, vytočený a všechno možný, tak jsem se i tak choval. Né asi, asi se tu jen tak opaluji a chtěl jsem aby ses přidal. Řekl jsem a po chvíli dodal. Byl tu Ryuga a Sayuri je v bezvědomí. Řekl jsem a čekal, jestli nějak poradí.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 4:23 pm

Madara

Takže šel po Sayuri jen kvůli jedné věci. To znamená, že Yakura má něco v plánu. Řekl jsem a dal ruce do kříže. Ryuga je teď moc nebezpečný, vím, že jednou příjde do skrýše a bude se snažit mě zničit, ale mám tebe. Lidský a zároveň ultimátní štít. Řekl jsem a v očích se mi zaleskl EMS.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 4:43 pm

Kensei

Když řekl, že má Yaukra něco v plánu, tak jsem přemýšlel o co jde. Proč by vůdce temné si nechal pomoct od někoho kdo byl v Akatsuki. Když řekl, že Ryuga jednou příjde do skrýše a bude se snažit ho zničit, tak jsem vymyslel další plán. Říkal, že po tobě půjde a rozhodně bych dával pozor na Zerefa, protože si byly blízcí a taky mi Zeref dál tenhle talisman. Řekl jsem a vytáhnul ho z kapsy. Tenhle talisman přeruší znamení boha smrti. Řekl jsem a čekal, co na to řekne. Doufám, že pochopil, že už nejsem z Ryugou, ale že pracuji pro něho. Jestli mi důvěřuješ, tak se musíme zbavit Zerefa a jestli nic nenamítáš, tak mám s ním nevyřízený účty. Řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 4:52 pm

Madara

Poslouchal jsem ho a když vytáhl ten talisman, tak jsem se zasmál. To je můj talisman, chtěl jsem aby ti ho Zeref dal, protože jsem si myslel, že se ti bude hodit, ale teď vidím, že ho můžu zničit. Řekl jsem a mávnul rukou, talisman se rozpadl na částice a zmizel. Věřím víc Zerefovi než tobě, to by si na sobě neměl to co máš. Ten aspoň poslouchá a navíc ví něco, co nikdo neví. A ta informace se nesmí dostat k nikomu na světě. Řekl jsem a pak se podíval směrem k nebi. Zeref pro mě celou dobu kontroloval stav Ryugy, protože jsem potřeboval vědět, jak na tom bude. A zjistil jsem jednu věc, která je hluboko v něm. On nepřijde zničit mě, ale někoho jiného. Řekl jsem a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 5:03 pm

Kensei

Když mi všechno tohle řekl, tak jsem se jen usmál a nechápal jsem, že může věřit více Zerefovi než mě. Fajn, jak myslíš, ale jakmile tě Zeref podrazí a to se stane, jak Ryuga dorazí, tak u mě pomoc nehledej. Řekl jsem a jenom kývl hlavou a s mimikou jako, nemohu tomu věřit.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 5:08 pm

Madara

Když řekl, že u něho pomoc nemám hledat, tak jsem se zasmál a koukl se na něho EMS. Jak jsem řekl, ty budeš můj štít. Řekl jsem a z kapsy vytáhl divnou vodu v malé flašce a hodil jí Kenseiovi. Kápni jí s tím do pusy a pak to musíš rychle vysát a vyplivnout, pak si akorád vypláchni pusu. Jakmile se dostane celá látka do těla, tak instantně usmrtí tělo. Jestli to zítra nevrátíš, budeš mrtvej.  A navíc.. dva štíty se mi hodí víc. Dodal jsem a zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 5:58 pm

Kensei

Když mi podal tu lahev, tak jsem ji kápl trochu té vody, co mi dal Madara do úst. Tohle je divný. Řekl jsem si, pak jsem jí tu vodu musel vysát z úst a taky jsem to udělal a rychle to vyplivnul. Pfuj, to je hnus. Řekl jsem a vypláchl si pusu obyčejnou vodou. Čekal jsem, jestli se probudí, protože Madara neřekl za jak dlouho se má probudit.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 6:03 pm

Látka, které bylo málo, rozproudila v Sayuri všechno co se dalo, aby už nebyla v komatu.


Sayuri

Bylo mi divně, když jsem otevřela oči, tak nejspíš bylo po všem. Opřela jsem se a podívala se na svoje klepající se ruce. Co se stalo? Zeptala jsem se a když jsem si prohrabala kapsy, tak mi důležitá věc chyběla. To snad... ne... Pomyslela jsem si a pak se koukla na Kenseie, který vypadal opravdu divně.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 EmptyTue Jul 08, 2014 8:19 pm

Kensei

Když Sayuri se konečně probrala, tak jsem byl upřímně štastný, že je v pořádku. Když se zeptala, co se stalo, tak jsem jí na to odpověděl. Trochu tě ten agent dostal. Řekl jsem a dodal. Ale už je vše v pořádku, tak se nemusíš bát. Řekl jsem Sayuri a chytl ji za ruku.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Sponsored content





Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sídlo Akatsuki 2
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: