Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Akatsuki

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jun 27, 2014 10:55 am

First topic message reminder :

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Anime10
Informace nejsou známé .
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyWed Jul 02, 2014 8:05 pm

Sayuri

Po tom co řekl, jsem se otočila a vyrazila. Nevím proč by mě měl... aha to mi připomíná. Řekla jsem a otočila se a natáhla ruku. Vrať mi můj prsten. Dodala jsem a čekala jestli mi ho dá.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyWed Jul 02, 2014 9:09 pm

Kensei

Viděl jsem, že Sayuri si něco říká, ale neslyšel jsem co. Když po mě pak chtěla prsten, tak jsem nevěděl, jestli jí ho dát, aby jí neublížil. Tady máš, ale buď opatrná. Pověděl jsem a vytáhl ho z kapse. Doufám, že najde Ryugu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyWed Jul 02, 2014 9:12 pm

Sayuri

Když mi ho dal, tak jsem ho sevřela a dala do kapsy. Abych našla tvého parťáka, potřebuju ten prsten... jen aby ti to nepřišlo divné. Jen doufám, že mě nezabije. Řekla jsem a rychle vyrazila kupředu. Spíš se víc bojím sama o sebe než o Kenseie... nevím jak ten ninja je silný a nejspíš bude těžké mu něco rozmluvit. Řekla jsem si po cestě a jen zakroutila hlavou a běžela dál.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyThu Jul 03, 2014 9:23 pm

Kensei

Když jsem viděl Sayuri jak utíká směr temná a já si tam jen tak seděl, tak jsem přemýšlel, co s tím duchem. Podle mě jsou to jen povídačky. Tak jsem nasbíral trochu dříví a zapálil ho. Poblíž jsem našel bylinky, které jsem si sundal z rány a dal čerstvé na ránu. Pořád bolí jako čert. Kdo ví, co to bylo za jed. Zatímco můj klon utíkal vedle Sayuri do temné. Já z Ryugou promluvím a pak se s ním setkám v lese. Řekl klon a pokračoval v běhu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyThu Jul 03, 2014 9:33 pm

Sayuri

Když jsme běželi, tak ten klon říkal, že s ním promluví. Dobře, jak myslíš. Řekla jsem a sledovala cestu. Podle historie technik Uchiha klanu, je tahle technika vlastněná sharinganem a klanem Uchiha... co znemaná... Pomyslela jsem si a jen tak občas hodila očko na ten klon. Během několika minut jsme narazili na týpka co klečel a jedl brambůrky a byl otočený směrem na nás. Koukal na nás, jakoby jsme byli ježíš nebo bůhví co. Rychle jsem se zastavila a při křupání brambůrek jsem se zeptala. Kdo jsi? A co děláš uprostřed pustiny? Zeptala jsem se a on akorád otočil hlavou na Kenseie a nic neříkal.

Foto toho týpka:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyThu Jul 03, 2014 10:24 pm

Kensei

Když jsme s Sayuri utíkali k temné, tak jsme potkali nějakého divného chlápka. Sayuri se okamžitě zeptala, kdo to je, ale ten kluk neodpovídal. Jestli budeme muset bojovat, tak v klonu nemám tolik chakry a síly, jak v normálním těle. Pomyslel jsem si a jen stál vedle Sayuri. Jestli nám neřekneš kdo jsi, budeš mít problém. Řekl jsem a čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyThu Jul 03, 2014 10:44 pm

Sayuri

Dlouho nic neříkal a tak jsem vytáhla kunai. Mluv! Vykřikla jsem a on akorád položil brambůrky a usmál se. Vy jste Akatsuki, že? Mám vás... Řekl a kolem nás se objevila klec, která hodně rychle čerpala chakru. Jsem detektiv L. A byl jsem najat, abych vypátral vás. Teď zemřete... Řekl úplně chladným hlasem a já akorád sevřela ruku v pěst. Kdo tě poslal?! Vykřikla jsem a šla blíž k mříži. na tuhle otázku ti bohužel odpovědět nemohu, ale udělej si obrázek o tom, že je strašně silný a s mojí pomoci to bude mít akorád lehčí, jinak by to zvádl sám, takže by to pak dopadlo stejně... co ty si o tom myslíš? Zeptal se a mě docházeli nervy. Ty!! Zakřičela jsem a kolem mě se hromadila chakra. Promiň Kenseii, ale tohle vyřeším sama. Řekla jsem a čekala jestli z něho ještě něco vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 11:20 am

Kensei

Nechápal jsem ,o co jde. Proč by po nás někdo šel. Co jsme udělali tak špatného, že po nás jdete. Řekl jsem ironicky a byl jsem připraven ho zabít, protože nám stojí v cestě. Z ničeho nic, se Sayuri rozčílila a já nechápal .. proč. Později řekla, že si to s ním chce vyřídit sama a já jsem nic nenamítal, alespoň bude sranda. Pomyslel jsem si a čekal, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 11:28 am

Sayuri

Když Kenseiův klon vypadal, že souhlasí, tak jsem k němu přišla a položila mu ruku na rameno. Možná při tom zničím tvůj klon a já už se nevrátím... Řekla jsem se sklopenýma očima a dokonce můj smysl mě do toho nechtěl táhnout. Klon? takže to znamená, že originál se ukrývá nedaleko. Opravdu ohromě zahrané, ale teď už je příliš pozdě. Řekl a začal znova pojídat chipsy.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 11:46 am

Kensei

Když ke mě Sayuri přišla a řekla, že to možná zničí můj klon a ona se nevrátí, tak jsem nechápal. Proč by ses nevrátila? Toho týpka, bych vyřídil já sám s klonem. Řekl jsem ji a čekal, jak zareaguje a to že řekla, že jsem klon, mě fakt naštvalo, protože se může zaměřit na mě a lehce mě dostat a Sayuri by tu zůstala sama.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 1:24 pm

Sayuri

Když řekl, že by ho vyřídil sám i s klonem, tak jsem zakroutila hlavou a dala ruce do kříže.. Dobře jak myslíš, jdi na to... Řekla jsem a cítila velký úbytek chakry, přičemž mi došlo to, že když jeho klon přijde o chakru, tak ... zmizí. Otočila jsem se na ten klon, který po chvilce zmizel na to, že ta klec kradla chakru. Teď jsem v tom sama... Pomyslela jsem si a a silně bouchla do klece se kterou to ani nehlo. Aktivovala jsem MS a koukla se mu do očí. Tsukuyomi! Zakřičela jsem a chytla toho týpka do genjutsu. Genjutsu jo? Před tímhle mě varoval, proto ti to neprojde. Řekl a během několika sekund se genjutsu zrušilo. Už od mala mám absolutní immunity proti genjutsu, jsem přece detektiv nemůžu si dovolit být ovládám někým jiným. Dodal a já akorád sevřela ruku a nevěděla co dělat.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 3:07 pm

Kensei

Seděl jsem a díval jsem se na oheň, který jsem rozdělal. Když klon zmizel a rozletěl se na vrány okolo. Když Sayuri použila Tsukoymi, které selhalo, tak se několik vran vrhlo na toho detektiva a snažili se trochu odvést pozornost, aby Sayuri mohla něco udělat nebo vymyslet. Já jsem přemýšlel, jestli tam jít, nebo ne. Udělal jsem v táboře druhý svůj klon, který se rychle vydal na místo, kde je Sayuri. Teď si bude myslet, že jsem pravý a nenapadne ho, že to je další klon.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 3:17 pm

L

Když se klon rozpadl na vrány, tak jsem jen jedl brambůrky a jen se pousmál. Dokuď žiju, tak se nic nedostane ven. Ani ty vrány, celkem škoda omezování prostoru pro zvířata... možná bych mohl začít s vyslícháním, ale bylo mi řečeno, že si pro tebe přijde. Řekl jsem a složil pečeť. Máš Sharingan což znamená, že na tebe genjutsu platit nebude, ale optické iluze ano. Bude sranda. Dodal jsem a podíval se na klec. Zen: Kjuuhen Wutashi. Řekl jsem a kolem celé klece se objevily zrcadla, které promítali optické iluze a bylo takměř nemožné se vyhnout tomu se do nich nechytit. Pak jsem si akorád sedl na zem a dál jedl brambůrky. Ta holka byla potichu a díky svojí detektivní schopnosti jsem dokázal předpovídat co se tam uvnitř děje.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 4:22 pm

Kensei

Pribehl jsem k mistu a skoval se za mensi skalku, ktera stala tak 20 metru od Sayuri a tech tvou. Pozoroval jsem co se deje a kdyz sem vyskytl prilezitost, tak jsem slozil nekolik peceti a pustil jsem na toho agenta velkou ohnivou kouli, ktera mirilia velkou rychlosti do zad. Mozna je chytry, ale tomuhle se tezko vyhne. Pomyslel si a dival jak koule leti obrozkou rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyFri Jul 04, 2014 4:50 pm

L

Měl jsem přesně promyšlené to, že když to bude klon, tak po zničení bude chtít zachránit svojí dívku. Když na mě letěla ta obří ohnivá koule, tak jsem akorád seděl a pak zmizel v zemi stylem, že jsem se roztočil a akorád klesal což bylo trošku nereálně. Ohnivá koule prolítla nademnou a sejmula přímo zrcadla s klecí, která se díky ohnivé kouli ohřála, což zapříčinilo to, že uvnitř začalo být opravdu velké vedro. Vyjel jsem zase nahoru a postavil se. Nechci bojovat, jen udělat svojí práci... až přijde onen kdo si mě najmul, tak pak si můžeš útočit jak chceš, ale i tak to mám pojištěné, takže mě stejnak nezabiješ. Řekl jsem a dál jedl brambůrky.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptySun Jul 06, 2014 10:03 am

Kensei

Když moje velká ohnivá koule minula toho parchanta a zasáhla zrcadla, tak jsem myslel, že je to alespoň zničí, ale nic se nestalo. Když řekl, že nechce potíže a že mohu bojovat proti jeho šéfovi, tak jsem přemýšlel, jak pomoct Sayuri. Co se domluvit? Řekl jsem a šel blíž k němu a sedl si tak 5 metrů od něho.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptySun Jul 06, 2014 12:19 pm

L

Když řekl to že se můžeme domluvit, tak jsem se akorád ušklebil a vytáhl 1 yen. Když mi dáš peníze, tak jí nechám být, ale nemůžu zaručit v jakém bude stavu a jestli ještě žije. Řekl jsem a čekal jestli přistoupí na mojí nabídku.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptySun Jul 06, 2014 6:58 pm

Kensei

Když řekl, že by ji propustil za nějakou korunu ale že neví v jakém stavu, tak jsem přemýšlel a napadlo mě, že les a ten duch, by nám mohl pomoci. Někdy musíš pustit menší rybu, aby si chytil větší. Nech mě a Sayuri jít a ukážu ti, kde sídlí organizace a šéf. Řekl jsem a čekal, jestli dohodu příjme.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptySun Jul 06, 2014 8:34 pm

L

Když mi nabídl, že mi ukáže kde sídlí organizace a šéf, tak jsem se zasmál a hodil na něho vážný pohled. Mezitím co se tvoje dívka griluje, tak tu ztrácíš čas. Nechci vědět kde sídlí nějaká vaše organizace, protože mi to je absolutně jedno... většinou jsem v kanceláři a řeším případy na dálku, avšak tohle byla výjimka. Buď zaplať, nebo nech svojí dívku ugrilovat... myslím, že by moc ráda nebyla, když jí tak silný shinobi jako ty nedokáže ochránit ani primitivní cestou. Co myslíš? Zeptal jsem se ho a moje oči se zaleskli.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyMon Jul 07, 2014 3:47 pm

Kensei

Poslouchal jsem ho a věděl, že mu jde o peníze, už se 2x po nich ptal a taky vím, že mě chce rozzuřit a dohnat k boji. Pravidlo číslo jedna. Udržet si chladnou hlavu. Ptal ses o peníze, kterých máme dost, takže stačí jenom říct, kolik si vezmeš za to, že nás dva necháš jít. Řekl jsem a moje pravé já začalo utíkat směr Sayuri, kdyby došlo na nejhorší.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyMon Jul 07, 2014 3:57 pm

L

Bylo mi divné jak najednou změnil postoj vyjednávání. Nemáš u sebe takměř nic. Vaší organizaci se věřit nedá, takže to pro tvojí dívku vypadá opravdu bledě, ale možná tu je ještě jedna možnost jak vás nechat propustit. Moje oči vidí, že na sobě máš pečeť boha smrti a tu aplikuje pouze nějaký hodně vysoce postavený ninja, což znamená, že ti nevěří a v případě zrady tě to zabije, takže bych v podstatě z tebe dostal několik informací o vaší organizaci a tím zároveň získal i peníze. Řekl jsem a čekal jestli mi něco sdělí. Moje technika, která byla aplikována už při mém příchodu spatřila další objekt co se blížil k nám. Opět se snaží vyjednávat skrz klon? Klon v téhle fázi může buď zmizet, nebo využít na odvedení pozornosti a zaútočit přímo. Pomyslel jsem si a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyMon Jul 07, 2014 4:52 pm

Kensei

Když jsem ho poslouchal, tak jsem se usmál. Mám u sebe jenom 5000 yenů. Doufám že to bude stačit, alespoň na její nohu. Řekl jsem ironicky a usmál jsem se na něho. Přitom v hlavě mi běželo, že jsem Akatsuki a jestli se mám ztrapnit a nebo ho porazit, tak bych si spíš vybral porazit toho šmejda, ale teď o něm nic nevím, takže budu hrát podle jeho pravidel. Zatímco moje pravé já je skované za skálou jako byl minule klon, což je za zády toho agenta.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyMon Jul 07, 2014 4:56 pm

L

Když řekl, že má 5000yenů, tak jsem se usmál a zašklebil se, jako bych to chtěl, ale pak jsem nahodil vážný výraz a strčil si do pusy brambůrku. Nevěřím ti, dokaž to. Řekl jsem a sedl si do čupu a dal si palec na ústa, čimž se moje schopnost dedukce zvedla na maximální úroveň. Tak pojď Uchiho, ukaž co v tobě je. Pomyslel jsem si a čekal jestli něják dokáže, že má tolik yenů.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyMon Jul 07, 2014 5:00 pm

Kensei

Když řekl, že mám dokázat, že mám 5000 yenů, tak jsem se na něho usmál a vytáhl peněženku, přičemž jsem je hodil na toho agenta, zatímco jsem po něm vystartoval a jakmile jsem byl u něho, tak můj klon Explodoval a moje pravé já po něm vystřelilo velkou ohnivou kouli. Tohle musí vyjít, už i tak můj klon byl blízko a k tomu když udělal krok a explodoval. Tohle musel být zásah. Řekl jsem a čekal, až kouř odstoupí.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 EmptyMon Jul 07, 2014 5:23 pm

L

Když na mě vylítl, a explodoval u mě, tak jsem se akorád usmál. Bakajaro... Řekl jsem a celé místo údajně i semnou vybouchlo. Avšak po odhalení kouře jsem byl pryč a z pozad originálního Uchihy jsem se zasmál. Kuchiyose: Gōmon Heya! Vykřikl jsem a toho Uchihu chytl do dalšího vězení, ale tentokrát do vězení, ve kterém se mučilo. Nemusím ti doufám opakovat, že v mé technice mě nemůžeš zabít. Tvoje Kekei Genkai taky něco umí, proč ho nepoužiješ? Zeptal jsem se, ale zničeho nic se k nám blížil červený meteor
Spoiler:
, který narazil přímo do vězení a to se celé rozlítlo i semnou a tím Uchihou. Naštěstí jsme akorád odlítli na stejnou stranu, takže jsme skončily cca 3 metry vedle sebe. Já se akorád posadil a díval co to bylo. Stačí...! Teď už si to převezmu já! Vykřikl někdo, kdo byl celý zahlcený červenou chakrou.
Spoiler:
Pak došel k tomu Uchihovi a podal mu ruku
Spoiler:
. Dlouho jsme se neviděli.... Řekl a čekal až ten Uchiha pomocí jeho ruky vstane.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Akatsuki   Sídlo Akatsuki - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Akatsuki
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki Mise 1
» Sídlo Akatsuki 2
» Sídlo Akatsuki - Okolí.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Akatsuki :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: