Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlavní město

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyWed Aug 08, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :


Hlavní město - Stránka 11 Tumblr_lo6ylpS3901qf6xt7


Vládce temné strany
Spoiler:


Naposledy upravil Zappi dne Fri Aug 23, 2013 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyThu Jul 03, 2014 11:57 pm

Zeref

Netrpělivě jsem čekal na kebab a když ho číšník přinesl, tak jsem ho čapl a narval si ho do huby. Itadakimasu! Vykřikl jsem s plnou pusou, takže kousek salátu skončil na číšníkově hlavě, ale to jsem neřešil, protože kebab byl úžasný a já žvýkal jako kráva. Nom Nom NOm Nom Dožvýkal jsem velké sousto a pak se natáhl pro vodu. Ale ale! Jde špatně do krčku! Řekl jsem a znova se zarochnil do kebabu.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 12:12 am

Rin

Oprášil jsem si pusu od pádu na chodníku a zakousl se do kebabu. J jšť lpší nž jsm si mslel. Řekl jsem s plnou pusou. Číštník si zrovna utíral rozkousaný salát z hlavy, bohužel k němu přiletělo sousto z mojí pusy a zasadil jsem druhou ránu dresingem. Tentokrát to naštěstí šlo na zástěru. Sumimasen. Řekl jsem a zakousl si tak tučné sousto, že mi málem zaskočilo. Každopádně jsem byl opět najezený a plný síly. Otočil jsem se na toho ninju a řekl: Děkuju za kebab. Nejspíš si mi zachránil život. Jsem Rin Okumura a ty?
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 12:20 am

Zeref

Když jsem dojedl, tak jsem si utřel pusu a pořádně to zapil. Zbyl po nás hodně velký svinčík a já se jen zasmál a chtěl se rychle vytratit, ale pak se mi představil a říkal, že jsem mu zachránil život. Já jsem Zeref a netradičně pracuju pro Akatsuki. Řekl jsem a ušklebil se. Vždycky jsem měl při sobě karty a nikdy jsem nenechával nic v náhodě a proto jsem nenápadně vyndal kartu a na tu se mi vypsali informace o tom klukovi. Nelže.. ale ty schopnosti... to by se Madarovi líbilo. Pomyslel jsem si a vyšel ze stánku. Jestli tu nemáš co dělat, tak bych možná pro tebe měl práci, ale nejspíš budeš muset bojovat. Řekl jsem při odchodu a pomalu šel směrem k hlavní budově.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 12:24 am

Rin

Těší mě
Řekl jsem a rozeběhl se za ním. Chytl jsem ho za rameno a řekl: S bojováním nemám problém, můžeš se mnou počítat.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 1:15 am

Zeref

Když mě chytl za rameno, tak jsem ho sundal a otočil se. Budeš se muset hodně snažit, náš vůdce je neskutečně silný a do Akatsuki nepouští jen nějaké cukříčky. Řekl jsem a rozpadl jsem se na stíny.

Madara

Díky časoprostorové technice jsem se přemístil k té holce a dal ruce do kříže. Nadešel čas, budeš přiřazena do naší organizace. Řekl jsem a v dálce vidět toho kluka o kterém mluvil Zeref. Takže tenhle? Nevypadá moc silně, spíš jako obyčejný student. Pomyslel jsem si a té malé holce dal pergamen, který když otevře, tak jí to teleportuje před skrýš k nádherné studni.
Návrat nahoru Goto down
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu


Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 29

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 8:28 pm

Nelliel

Procházela jsem se po městě když tu se za mnou objevil ten Uchuha, pronesl pár slov a dal mi nějaká lejstra. Chvilku jsem nevěřícně koukala a prohlížela ho, nakonec jsem ho otevřela a najednou jsem byla udivená někde u studny. Hmmm alespoň to tu nějak vypadá hezky. pomyslela jsem si potom co jsem si to tu trochu prohlídla. Nakonec jsem si sedla před studnu o kterou jsem se opřela a čekala co se bude dál dít.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 9:13 pm

Rin

Než jsem se stihl se Zaefem rozloučit a poděkovat, tak se rozplynul na stíny.
Bylo krásné odpoledne a s plným břichem jsem došel do parku. Sedl jsem si na první lavičku, kterou jsem viděl a pohodlně se do ní posadil. Slunce mě příjemně hřálo na obličeji a po chvíly jsem dokonce usnul.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 9:27 pm

Madara

Když ta holka zmizela, tak jsem šel za tím klukem, který usnul na lavičce. Sednul jsem si vedle něho a klepl do něho ramenem. Vstávej... máš tu práci. Řekl jsem a čekal jestli se vzbudí nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 9:38 pm

Rin

Měl jsem krásný sen o tom, jak ležím v trávě a trávím celý den nic neděláním. Z relaxu mě vyrušil nějáký muž, který do mě drcnul ramenem. Yaaawn. Brý jitro, kdopak mě to budí ze spánku? Řekl jsem a začal si pěstmi mnout oči.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 9:41 pm

Madara

Mám pro tebe celkem slušnou nabídku... Zeref ti musel říkat o práci pro Akatsuki, měl by jsi zájem? Zeptal jsem se ho a dal mu pergamen. Jestli se rozhodneš pro ano, tak otevři pergamen a ten tě teleportuje ke studni u skrýše. Budu čekat. Dodal jsem a zmizel v časoprostorové technice.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd


Poèet pøíspìvkù : 139
Join date : 30. 06. 14
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyFri Jul 04, 2014 10:09 pm

Rin

Další člověk co zmizel dřív, než jsem mu stihl poděkovat. Nechápu proč každý někam pořát spěchá.
Když ten muž odešel, zanechal po sobě svitek. Říkal, že ho mám v případě zájmu otevřít. Nemám co ztratit, stejně nevím, co jiného bych tady dělal. Řekl jsem si a svitek otevřel.
Spoiler:

Četl jsem si unikátní vznášející se text. Něco takového jsem ještě neviděl.. Řekl jsem si a zachvíly se objěvil záblesk a já byl na úplně novém místě.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 03. 07. 14

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptySun Jul 06, 2014 10:39 pm

Kilua

Prechádza sa po meste, zrazu mu začne kručat v bruchu. Mal by som sa isť najesť, pomysli si a začne hľadať nejakú reštauráciu. Pochvylke nejakú najde vojde do nej a sadne si do kúta v reštauracii a objedna si Ramen. Po doneseni začne jest, ked doje chvylku sedi a premýšla. Pochvylke sa postavy, zaplati a odíde z reštaurácie. Ked výde von sadne si na lavičku a odpočíva.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 1:29 am

Čas - 22:30

Většina lidí ve městě se chýlila ke spánku a všechny obchody už byli zavřené.
Pouze non-stop bary a hotely zůstali otevřené.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 03. 07. 14

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 1:48 am

kilua

Postavil sa a prechadzal sa po meste. Vecina ludi sa uz chylilo ku spanku a obchody boli zatvorene. Zacal hladat nejaky Hotel. Pochvylke nasiel jeden hotel a vosiel donho, dal peniaze tomu chlapikovy a isiel do izby, lahol si na postel a pozeral na strop tej izby a premyslal, pochvylke zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 03. 07. 14

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 2:06 pm

Kilua

Ked sa zobudi, vstane a prehodi cez seba bieli plast, da si kapucnu a vyde z Hotela. Ked bol vonku z Hotela prechadzal sa po meste a nenapadne sledoval okolie a ludi, pri tom rozmyslal co bude robit.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 3:51 pm

Kilua mohl vidět partu chuligánu, přesněji tři muže, kteří vykrádají stánek s novinami. Majitele obchodu jeden z chuligánů udeřil do hlavy, což způsobilo to, že majitel omdlel a spadl na zem. Kolem chodilo pár lidí, ale každý si všímal svého, což bylo v Temné obvyklé. Nikdo nepomáhal, nikde žádná stráž, nikdo nevolá o pomoc. Jak to asi dopadne? Pomůže někdo majitelovi, nebo uprchlíci utečou.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 03. 07. 14

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 4:03 pm

Kilua

Vsimol si nejakych zlodejou prisiel k nim zahaleny v bielom plasti a na hlave mal kapucu a povie, polozte veci na zem a nikomu sa nic nestane.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 4:39 pm

Zloději

V pohodě jsme si kradly a přitom jsme se dívaly jestli nejdou stráže. Temná je jeden velký zmatek a stráže toho mají vždycky hodně a tak nestíhají dávat na každého pozor. Když za náma přišel nějaký člověk a řekl, že všeho máme nechat, tak jsme se jenom zasmály. Hahaha. Zmiz a nikomu se nic nestane. Řekl jeden ze zlodějů a v ruce držel železnou tyč.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 03. 07. 14

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 4:43 pm

Kilua

Zasmeje sa a da si dole kapucu a pri tom povie, A co ked neodidem, co spravite?
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 4:55 pm

Zloději

Všichni tři jsme poslouchali toho otravného kluka. To jsi tak hloupý, že by si bojoval proti třem lidem? Řekl jeden z nich a ostatní dva si vzali do rukou taky ocelovou tyč, se kterou přišly. Pokud neodejdeš, tak se příště uvidíme u tvého hrobu. Utíkej domů. Řekl jeden z nich, který stal přímo před Kiluaem a ti dva stály za ním.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 03. 07. 14

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 6:38 pm

Kilua

Tak pote uvidime kdo bude silnejsi. Povie a hned za tym povie Tsubaki no Mai (vytiahne si z ramena kost, ktora mala podobu maleho meca)


Naposledy upravil Kilua Kaguya dne Mon Jul 07, 2014 8:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 8:43 pm

Zloději

Když jsme viděly, co ten kluk udělal se svým tělem a jak z ramene vytáhl svojí kost, tak ti dva hned utekly pryč a já jenom strachy pustil tyč na zem. Nechci žádné problémy. Řekl a čekal namáčknutý na zdi, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 03. 07. 14

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 8:46 pm

Kilua

Tak vidite ze to ide a teraz utekaj za svojimi kamosmi a nech vas uz nykdi nevidim. povie da si kapucnu na hlavu a odide.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 9:38 pm

Když ti zloději utekly a Kilua odcházel, tak se kolem něho objevilo tak 5 strážců, kteří ho obklíčily. Pane, jste zatčen, řekl jeden ze Strážců a čím dál víc se ke Kiluovi přibližovali.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Kilua Kaguya
Nováček
Nováček
Kilua Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 03. 07. 14

Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 EmptyMon Jul 07, 2014 9:51 pm

Kilua

Pozorne sa na vsetkych pozrel a povie, Chcete ma zatknut co? no dobre. usklibne sa a s rukavu mu vypadnu gulicky ktore spadli na zem a spravyli dym cez ktory nic nevydeli, ked sa dym rozplynul uz tam Kilua nebol.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní město - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní město   Hlavní město - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní město
Návrat nahoru 
Strana 11 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní město
» Hlavní Příběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: