Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 dasdadasdaqsdasdasdasdas

Goto down 
AutorZpráva
Nelliel Tu
Akatsuki
Akatsuki
Nelliel Tu

Poèet pøíspìvkù : 441
Join date : 04. 08. 12
Age : 26

Tvoje Body a Levely
Body: 3
Level: 1
EXP: 0/100

dasdadasdaqsdasdasdasdas Empty
PříspěvekPředmět: dasdadasdaqsdasdasdasdas   dasdadasdaqsdasdasdasdas EmptySun Jun 18, 2017 6:50 pm

**  Základní Informace


Jméno
Yumiko Arisue ゆみこ 有末
Přezdívka
Yu-chan
Přesvědčení
Podle nálady a situace
Věk
18 (17.srpna)
Pohlaví
Žena
Hodnost
Chuunin
Vesnice
Beigakure
Sensei
"Sato no Kyōki, Gama Sennin, Ero-sennin", JiraiyaŘekni nám o sobě něco víc  **


Zajímavosti
Protože Yumiko byla přirovnávaná ke své starší sestře, začalo ji lézt na nervy chování se jako holka či dáma. Na druhou stranu nechce aby se sestra dozvěděla o jejím normálním chování, proto dokáže velmi rychle změnit svoje chování jakmile je sestra na blízku. Pokud ji však někdo během jejího milého "já" někdo naštve tak si to dříve či později odskáče a je to mnohem horší než-li normálně. Velmi ráda poslouchá hudbu, jedině ta ji dokáže uklidnit.
Povaha:
Je arogantní, náladová a výbušná. Musí mít vždy pravdu, i když tu během konverzace několikrát změní. V blízkosti sestry je vždy milá a hodná. Yumiko nerada dělá činnosti, které nemusí.
Bydliště
Sídlo rodiny Arisue
Cíl
Vymanit se ze stínu sestry.
Fobie / Strach
Yumiko nemá tak úplně fobii jako spíš strach z toho, že by její sestra zjistila jak špatně a zle se dokáže chovat.
Koníčky
Lízání lízátek.
Oblíbené
Lízátka a poslouchání hudby
Neoblíbené
Milé chování v blízkosti sestry.
Krevní Skupina
0-**  Vztahy


Rodina

Matka Sasaki Arisue

Milá a hodná paní, která by za své dětí položila i život. Yumiko ji má ráda, ale odmítá její přání chovat se jako dáma. Proto se časem od sebe dost vzdálily.

Otec Yoraichi Arisue

Milý, silný pán se smyslem pro humor. Vždycky trénoval svoje dvě holčičky, jelikož jeho snem bylo z nich vytrénovat silné členky Arisue rodiny. Yumiko s ním trávila dost času v mládí si společně hráli, než začala dovádět venku se sestrou. Když Yumiko povyrostla začal ji otec trénovat v rodinném doju. Zajímavost je, že za celou dobu k Yumice nezměnil chování a stále ji bere jako svoji malou holčičku.

Sestra Ayane Arisue

Yumičina starší sestra. Z počátku chtěla Yumiko šťastná, že má starší sestru se kterou může chodit ven, ale po čase ji to začalo lézt krkem a nekončící přirovnání Aye. Tak vznikl Yumičin cíl. Aya tady vždy pro Yumiku byla oporou, proto se Yumiko nechce chovat před Ayou ošklivě.
Tvé umístění  **


Rodina
Arisue

Sídlo
Nachází se na kraji hlavního města. Sídlo tvoří 4 velké budovy, které jsou napojené na velkou zahradu, několik tréninkových placů a největší skvost - vodopád s menším jezírkem, ve kterém se dá hezky vykoupat. Některé děti z okolí se sem chodí koupat a hrát si. První budova je taktéž hlavní budova. Nachází se zde vchod do sídla, několik pokojů a hlavní kancelář, která je bezpečně chráněna, jelikož obsahuje různé svitky a tajemství o rodině Arisue. V hlavní budově se taky nachází chodby, které vedou do vedlejších budov (Budova č. 2 a č. 3). Tyto budovy jsou čistě obytné, takže obsahují pokoje, kuchyň, jídelnu, záchody, sprchy, a sklad, který se nachází pod budovou č. 3. Skladují se zde zásoby, jako jídlo a různé suroviny. V oddělených místnostech se pak skladují zbraně, svitky a různé bojové náčiní. Budova č. 4 je velká místnost, která je specializovaná pro trénink členů rodiny. Je nazývána "Dojo". Nachází se zde různé náčiní, které pomáhá členům s jejich tréninkem.
**  Příběh  **


Zrození a první roky

Náš příběh začíná před 18 lety ve vesnici Beigakure nedaleko sídla rodiny Arisue, kam se nám teplého letního večera narodila Yumiko. Bylo to opravdu pěkné miminko a jako každé jiné miminko umělo si užívat života. Ze začátku křikem, spánkem a jídlem. Postupem času pak se začala i batolit následně chodit a běhat. A to potom bylo pozdvižení po celém sídle. V té době jí byl asi rok a Yumika začínala mluvit, k tomu zmatku to ještě přidávalo na chaosu. Malé dítko běhající a hulákající na celou budovu. Tázajíc se všech okolo jak všechny ty věci fungují. Především všechen čas trávila s otcem, který ji na těchto dobrodružstvích po domě doprovázel a hlídal...


Ranné dětství a počátky tréninku

Když už Yumice nestačilo běhání po budovách byla ve věku asi 3 let.  Začala Yumika chodit ven se svojí starší sestrou Ayou. Skotačení a dovádění s ostatními dětmi z okolí ve velké zahradě sídla vystačilo Yumice na dalších pár roků. Následně se dovádění začalo spojovat tréninkem v doju, který vedl jejich otec. Některé tréninkové metody se Yumice moc nezamlouvaly a dost ji nebavily, ale každý člen rodiny si tímto základním tréninkem musel projít.  Na druhou stranu existovaly i tréninková cvičení, která měla ráda. Například souboje, kde vynikala její přirozená rychlost a obratnost, ale chyběla síla, na které musela dost zapracovat.


Zrození arogantní Yu-chan

Po několika měsících tréninku si začala Yumika uvědomovat, že mít starší sourozence není až taková výhra, jak si myslela dřív. Lidé začali Yumiku přirovnávat k Aye a přesvědčovat ji, aby se stala taková, jaká je Aya. Yumice tyto přirovnávaní a přesvědčování postupně začala vadit a na svět se stejně tak rychle prokousávala její nynější arogantní povaha. Vzhledem k tomu, že Aya se nikdy nechovala ošklivě k Yumice a byla jí spíše oporou, tak se Yumika nedokáže k Aye chovat ošklivě. Dokonce ani dodnes nesnese pomyšlení na to jak ji sestra vidí chovat se arogantně a zle.


Doba akademie

TBD


xxx

TBD

Bojové informace  **


Ninjutsu:     3,0

Taijutsu:     3,0

Genjutsu:     1,0

Inteligence:     2,0

Síla:     3,0

Rychlost:     4,0

Chakra:     3,0

Ruční pečetě:     2,0

Celkem:   21,0
**  Techniky


:

:

:

::

:

:

:Naposledy upravil Nelliel Tu dne Sun Jun 18, 2017 6:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
 
dasdadasdaqsdasdasdasdas
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Characters-
Přejdi na: