Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Akatsuki Mise 1

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 17, 2014 11:12 pm

First topic message reminder :

Starting -> 18.7.2014 12:00/13:00

Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 Nextimision
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki

Poèet pøíspìvkù : 130

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 12:19 am

Asuna

Můj útok vyblokoval a rapír mi držel tak pevně že jsem s ním nemohla ani pohnout. Celou silou zastavil i můj pohyb. Zminoval se o tom že tu je určitá osoba která mě viděla jak bojuju s Naomi. Nikdo mě nenapadal a furt se snažila vykroutit se z jeho ruky. Druhou rukou jsem nic nezkoušela, protože bych s ní asi nic nevyvedla. Blafuješ. Řekla jsem a do rapíru pustila svojí chakru a rapír začal svítit růžově. Nemůžeš mě tak lehce oblafnout... prokážu se a odvedu Naomi vůdci... nezastavíš mě! Řekla jsem vážně a pomocí Linearu jsem se snažila mu rapír vykroutit z ruky.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 139

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 2:41 pm

Rin

Když jsem skončil s technikou, doufal jsem, že jsem trefil. Už je po všem? Řekl jsem si a vyletěl ven z díry. Bohužel, Damian uskočil a technika šla do prázdna. Potom použil další explozivní techniku. Když vybouchla, zabalil jsem se do křídel a spadl na zem téměř bez chakry.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 3:32 pm

Ryuga

Po tom co ta holčička řekla jsem se akorád zasmál a když jí začal svítit meč, tak jsem jí druhou rukou chytl pod krkem a vytáhnul si jí co nejvýše. Když mi nevěříš, tak půjdeš semnou, ale ta osoba tě chtěla moc moc vidět. Řekl jsem a pak jí L-Drago spoustal a na její hlavu položil tu svou. Možná mi řekneš něco více, třeba pro koho pracuješ. Řekl jsem a pomalinku šel do hlavního města a L-Drago letěl vedle mě. Ta holčička nemohla nic dělat.

Damian

Ten kluk byl bez chakry a moje chakra nasortla tak rapidně, že se mi z toho změnil hlas na brutálně temný hlas.  Opravdu si myslíš, že mě dokážeš porazit s takhle slabou technikou? Jsi slabý! Zakřičel jsem a podíval se na něho ďábelským pohledem. Teď je můj tah pro to si pořádně pohrát! Povstaň bráno do podsvětí! Zakřičel jsem a brána do podsvětí povstala. Special Move: Open Hades Gate! Opět jsem zakřičel a brána se otevřela. Z brány byli vidět 3 páry očí a řetězy, které z ní vystřelovali a snažily se chytit Rina.

Back in Story.

Ve skrýši Akatsuki.

Sayuri... určitě víš jak jsem je poslal na tu těžkou misi. Trochu se vymyká kontrole... vůdce temné říše Yakura na ně vyslal hnedka svoje eso a to Vyvoleného. Jen aby věděla, tak Vyvolený je ninja jménem Damian Hart a byl 6 let uzavřený a trénovaný v power-up kapsuli, což je nejmodernější technika jak navyšovat zásobu chakry a sílu. Těch 6 let co tam byl, tak Yakura dělal spousta pokusů a Vyvolený je ten nejsilnější pokus na naší zemi. Ten ninja je tak silný, že když se ho dotkneš fyzickým kontaktem, tak se propadneš do temnoty a nikdo tě nebude moc zachránit. Yakura do něho implantoval legendárního strážce brány do podsvětí, Kerbese. Díky němu dokáže vytvářet technika na dokonalé úrovni. Zatím se drží, protože nepoužil svojí plnou sílu a já potřebuju aby si jim šla pomoct. Řekl Madara a Sayuri akorád nechápavě kroutila hlavou. Ale však jste říkal, že tam jít nemůžu, že musím trénovat se Susannem! Řekla Sayuri a Madara si akorád sundal masku. Nikdy to není tak, jak si to představuješ a nikdy není ani nikdo... koho si představuješ tak, jak se on reprezentuje. Sklamání za sklamáním co? Řekl Madara a Sayuri akorád s vykulenýma očima nemohla uvěřit tomu co viděla. Takže si nás... vodil za nos?! Zakřičela Sayuri a Madara položil masku na stůl. Jediné co ti teď řeknu, že tě nechám se obětovat a pak si vezmu všechnu tvojí sílu. Po tom co řekl Madara se Sayuri rozklepala a chtěla utéct, ale dveře byli zamčený a ona tak útéct nemohla. Chceš abych se obětovala jen kvůli tomu, že chceš mojí sílu?! To si říkáš Uchiha?! Takhle využívat svoje poddané?! Opět zakřičela a Madara jí chytil pod krkem a objevil se mi Eternal Mangekyo Sharingan. Od začátku... nemám jiný záměr. Řekl a EMS se mu zatočilo a ovládl Sayuri. Teď mě budeš poslouchat a vyrazíš na to místo. Použiješ Susanno a necháš se vtáhnout do podsvětí. Dodal Madara a ovládnutá Sayuri vyrazila.

Back in Story.

Řetězy letěli vysokou rychlostí na Rina a to už vypadalo, že tu Rinův život končí, ale zničeho nic se před ním objevila Sayuri a řetězy obalily její Susanno. Uteč.... Řekla Sayuri se slzami v očích a řetězy jí pak pomalu táhli do brány. Ahahahahaha! Řekni "Ahoj" vstupu do podsvětí! Zakřičel Damian a Sayuri i se Susannem je to vtáhlo do brány, která se zavřela a vytvořila masivní explozi.

Zeon byl pod Kenseiovím genjutsu a nic nedělal, ale skrz propojí věděl co se děje a sám si kontroloval svůj život. Schválně se nechal upoutat v genjutsu, aby mohl Damian lehce útočit.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
EXP: 750/1000

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 3:48 pm

Kensei

Lehce jsem dostal toho druhého do genjutsu, přesněji do Tsukoymi. V realitě tohle genjutsu trvá pár sekund, ale uvnitř si mohl připadat, jako by tam byl několik dní. Kolem něho a mě byl rudý měsíc a všechno bylo tak chladné. Byl připoutaný hlavou dolů a já mu rozřízl krk. Když vykrvácel, tak byl znovu přivázaný hlavou dolů a znovu jsem mu rozřízl krk. Takhle to bylo pořád dokola a trvalo to několik dní. Po fyzické a psychické stránce byl úplně na dně. Prakticky umíral pomalu pořád dokola. Když jsem viděl, jak byl zničen, tak jsem genjutsu zrušil a čekal, jak se bude cítit.

Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 4:45 pm

Rin

Chtěl jsem rychle vzletět a pokusit se utéct, ale zrazu se předemnou oběvila Sayuri a řetězy chytili její Susanoo. Vtáhlo ji to dovnitř brány a rozdrtilo. Sayuri...arigatō. Řekl jsem si a stáhl se do bezpečné vzdálenosti a začal čerpat chakru.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 5:57 pm

Damian

Po co jsem tu holku pohltil do brány, tak se mi síla zvětšila asi o 500% procent. Smál jsem se jako ďábel a když brána zmizela, tak jsem se otočil směrem na hradbu, kde byl ten druhý ninja, který držel Zeona pod genjutsu. Hej ty! Jeho stejnak pomocí genjutsu neporazíš! Zakřičel jsem a natáhl ruku směrem na něj. Kerbes: Outer Blast! Řekl jsem a vystřelil na toho ninju silný proud oranžové chakry, který se pohyboval opravdu rychle. Zeon byl úplně paralyzovaný a když jeho bod zdraví klesl na nulu, tak se mu aktivovalo znamení na oku a kolem jeho těla a těla toho ninji se vytvořila velká koule, ve které se obnovilo zdraví Zeona a zdraví toho ninji zase klesalo. Kensei si mohl všimnout, že to je pečetící technika zdraví, kdy se jeho zdraví pomalu vyčerpává a hromadí se v Zeonovi. Koule byla průhledná a jediní Kensei byl zranitelný. Zeon v té kouly měl úplně stejný štít jako používal na Damiana.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 6:26 pm

Kensei

Když jsem toho ninju zničil, tak najednou se kolem mě objevila bublina, která jako by mi vysávala život. Cítil jsem se slabě a pak jsem uviděl, že ten ninja, který podlehl na Tsukoymi, se probudil. Nějaký druh techniky? Pomyslel jsem si a byla jediná možnost, jak se z tohoto dostat. Kolem mě se objevovala červená kostra a z kostry se stalo lidské tělo, na kterém se objevilo brnění a velká kotva na řetězu jako zbraň. Teď začíná zábava. Řekl jsem nahlas. Bublina praskla a Susano švihlo velkou kotvou na ležícího ninju, který byl obalen bublinou, ale taková síla švihu a váha kotvy se jen tak nevidí. Tohle musí vyjít! Pomyslel jsem si.

Kenseiovo Susano

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 7:12 pm

Damian

Ten ninja úplně ignoroval můj útok a při jeho snahu o švih, do něho narazila moje technika a shodila ho z hradeb dolů což znamenalo, že ta kotva museli minout. To je tedy srandy, když ignoruješ moje útoky... Řekl jsem si naivně pod nos a Zeon přebral trochu života a pak seskočil dolů a použil techniku léčení a vyléčil se. Pak složil pečeť a vytvořila se mu mechanická ruka na pravé straně. My jsme byli na druhé straně hradeb než ten ninja.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 7:29 pm

Kensei

Když jsem se nedíval na Damiana a byla to velká chyba, tak jsem jenom uviděl nějakou techniku, která šla na mě. Jelikož má kotva už mířila na hlavu toho ninji, tak jsem nespadl z hradeb, protože se moje kotva zahákla a díky ní jsem se udržel na hardbách. Viděl jsem, že Zeon se snaží probrat a vsát, ale znovu Susano zvedlo kotvu nahoru a znovu máchlo a mířilo znova na Zeona.

Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 8:13 pm

Asuna

Ten ninja mě chytl a zajmul a já nemohla nic dělat protože stisknuti toho draka bylo příliš silné. Co budu dělat?! Zabijou mě?! Měla jsem jen 15 minut... co když mě tu nechaj ?! kladla jsem si otázky v mysli a jen čekala co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 8:26 pm

Damian

Zeon stál vedle mě nejspíše připraven bojovat. Tvoje podpora je k nezaplacení. Tentokrát bojový mod? Zeptal jsem se ve svém boost-modu a sledoval hradby. Tamtoho jsem už vyřídil... ještě zbývá ten jeden. Kerbes teď právě požírá nějakou holku, která jim přišla na pomoc. Vypadá to, že měla stejnou sílu jako ten nahoře. Řekl jsem a Zeon jenom kývnul a jeho ruka začala zářit zeleně.

Ryuga, Yakura

Šel jsem směrem hlavní budova a když jsem k ní dorazil, tak jsem vešel dovnitř i s L-Dragem a šel rovnou k Yakurovi. Mám tu někoho, kdo ti zmrzačil Naomi. Doufám, že máš i tu druhou, která se považuje za její sestru. Dodal jsem a sedl si na křeslo a položil nohy na stůl. Yakura se akorád postavil a L-Drago jí pustil. Yakura došel k ní a chytl jí za bradu a prohlídl si jí ze všech stran. Není pochyb... pracuje pro Akatsuki. Řekl a šel si opět sednout. Takže ti "Madara" dal rozkaz zajmout Naomi? To nebylo moc chytré, protože můj elitní ninja teď všechny před bránou zabíjí. Už sundal prý 2 ze 3 co tam byli. Řekl Yakura a já se akorád ušklebil a zasmál se. Nevěděl jsem, že Akatsuki verbujou takové socky. Řekl jsem a dal si do pusy nějaké jídlo co bylo na stole.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 8:58 pm

Asuna

Ten ninja mě přivedl až k hlavnimu vudci temneho města a mě naskočila husí kůže když si mě chytl za bradu a pak zminoval to, jestli mají i moje sestru. Co jste udělali mojí sestře?! Vy zrůdy! Zakřičela jsem a když ještě zmínil to, že 2 ze 3 už dostali, tak jsem nevěděla co si myslet. Padla jsem na kolena a začala bouchat do země. Za všechno může Madara... Řekla jsem si pod nos a koukla se na svůj rapír který ležel blízko mé ruky.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 9:09 pm

Kensei

Když jsem byl na opačné straně hradeb, tak jsem nevěděl co si pomyslet. Mám jít najít Asunu? Ale to by zemřel ten kluk. Viděl popraskané hradby a doufal jsem, že to vyjde. Pomocí sharinganu jsem viděl, kde se ti dva nachází a moje susano hodilu kotvu na řetězu přes tu slabou zeď a mířil jsem na oba. Teď jenom doufat, že to výjde.

Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EAg13W

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 9:27 pm

Ryuga , Yakura, Silica.

Ryuga akorád seděl s nohama na stole a pojídal nějaké jídlo a Yakura měl hodně otázek. Takže tě poslal Madara jo? Nebylo moc chytré od něho. Asi doufal, že Vyvolený ještě není hotov. Řekl Yakura a pak lusk a ze země vyjela klec s malou holčičkou. (Silica). Když vyjela, tak se podívala smutným pohledem na Asunu a hnedka se přilepila na klec a pustila. Onee-chan! Onee-chan!! Pomoc mi! Onee-chan! Vykřikovala Silica a Yakura se akorád zasmál. Pomůže ti jenom tím, že nám řekne všechny informace, které ví. Řekl Yakura a čekal co z té holčičky vypadne.

Damian

Zeon vycítil, že ten druhý ještě není mrtvý a já se akorád otočil a šel pomalu směrem, kterým byl ten druhý ninja. Zničeho nic skrz hradbu vyletěla kotva, která letěla přímo na Zeona, který pomocí mechanické ruky vyblokoval kotvu, a odstřelil jí zpátky. Mechanickou ruku měl celkem popraskanou, ale nebylo to zase moc kritické. Narostli mu drápy a s zelenou sílou švihl před sebe a vytvořil 3 chakrové rány, které letěli přímo do té díry, ze které vyletěla kotva.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 9:47 pm

Kensei

Když kotva proletěla, tak ji hned někdo vrátil zpět. Všude byl kouř od nárazu kotvy, která se nějak vrátila zpět. Rychle jsem Susano zrušil a pomocí techniky jsem se přeměnil na obyčejného člověka. Viděl jsem několik výbuchů někde poblíž, snad tam bude pořád Asuna. Pomyslel jsem a utíkal tam. Šel jsem podle strop, které zanechal souboj a když jsem se dostal k jedné uličce, tak jsem ji tam uviděl. To je Naomi. Je stejná jako na obrázku. Pomyslel jsem si a změnil se pomocí techniky na zdravotníka. Vzal jsem Naomi na záda a snažil se dostat k tajným dveřím, kterými prošla Asuna dovnitř. Z tama jsem přišel, tam je brána a Asuna šla vchodem, který byl několik desítek metrů. Pověděl jsem si a jakmile jsem dorazil k hradbám, tak jsem šel kolem nich, dokud jsem je neuviděl. Rychle jsem jimi prošel a utíkal co nejdál to šlo a skryl jsem se na kopci, kde jsme byli, než jsme se rozdělili. Když jsem tam dorazil, udělal jsem klon, který vzal Naomi a mířil s ní do skrýše organizace.

Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 9:56 pm

Asuna

Vůdce měl pravdu v tom ze mě poslal Madara a pak privezl klec s moji mladší sestřičkou a když mě prosila abych ji zachránila, tak se mi rozklepala ruka a vzala jsem do ruky rapír. Nikdy.... nikdo... nebude sahat na mojí mladší sestru! Vykřikla jsem a obalila mě moje chakra. Můj rapír začal zářit a hnedka jsem začala plánovat taktiku. Je tu ten ninja s tím drakem a vůdce temné... šance na úspěch je tak malá že snad ani neexistuje ale ja to musim zkusit... musim ji zachranit a odejit odsud. Kdyz zautocim primo tak me dostane, ale kdyz budu hrat vytrvalosti boj tak bych mozna mohla vyhrat ja, ale furt tu jsou dva na jednoho. Pomyslela jsem si a všechna chakra okolo mě se pustila do rapíru a s nim jsem bodla do země a vytvořila zvukovou vlnu
Spoiler:

která letěla přímo do stolu vůdce a část na klec, kterou to muselo 100% zničit a udělat i cestu ven. Rychle jsem chytla Silicu za ruku a utíkala s ní pryč dírou co jsem udělala. Rana musela zvednout prach takze bylo tezko vidět.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 10:37 pm

Ryuga

Ta holka použila nějakou techniku a utekla. Hnedka jsem se rozeběhl za ní a moje chakra začala stoupat. Jestli si myslíš, že tak lehce utečeš, tak se hluboce mýlíš! Zakřičel jsem a po cestě jsem nahromadil takový chakry, že jsem byl připravenej na svůj ultimátní útok. Přiložil jsem ruce kolem těla a vyvolal svojí ultimátní techniku:

Mířil jsem přímo na ně, ale pak mi do cesty skočil nějakej obchodník co zrovna přenášel nějaké ovoce. Sejmul jsem ho plnou silou a odletěl skoro přes celé město s dírou v hrudi. Vytvořilo to velkou explozi. Idiot! Jak mi může někdo vlést před můj ultimátní útok! IDIOT! Zakřičel jsem a dál je pronásledoval.

Damian

Zeon se vrhnul na pronásledování toho ninji, který se ztratil někde ve městě a tak se vrátil a čekal za kamenem u brány, protože nikde jiný východ nebyl. Když ho viděl, tak nesl Naomi, která byla úplně zřízená. Ten ninja zaběhl za skalku a Zeonovi se zvětšila mechanická ruka asi 3x a vystřelil jí přímo na tu skalku, kterou to zničilo a napáchalo velké škody. Já akorád dál pokračoval chůzí za tím krtečkem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 10:48 pm

Kensei

Když jsem spatřil, jak mě pronásledoval ten kluk, kterého jsem sejul s Tsukoymi, tak jsem věděl, že ho musím zdržet, aby klon utekl s Naomi za Madarou. Skryl jsem se za skalku a když jsem slyšel, něco jako střeli, tak jsem rychle odskočil, protože nechci riskovat. Moje intuice vyšla a skalku to zničilo. Co to bylo? Pomyslel jsem si a věděl jsem, že ho mohu snadno zabít. Z kapsy sem vytáhl tu kuličku, co mi dal Madara a hodil ji k němu.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 11:12 pm

Zeon

Hned co jsem to zničil, tak se mi ruka vrátila a pak jsem spatřil, jak něco vyhodil a ani nedohodil. Schoval jsem se za skálu a jen viděl odraz prudkýho světla, který bylo vidět snad všude. Co to sakra?! Pomyslel jsem si a když světlo opadlo, tak jsem spustil svojí pečeť a v mém útočném modu se moje tělo proměnilo do mecha-suitu. Byl jsem stále schovaný za skalkou a nedával jsem nic vědět, byli akorád slyšet zvuky.

Momentální stav členů Akatsuki:

Spoiler:

Naposledy upravil Myri dne Fri Jul 25, 2014 1:34 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyThu Jul 24, 2014 11:32 pm

Asuna

Spolu se Sillicou jsme utíkali a já se furt ohlížela na toho ninju co nás pronásledoval a pak chtěl použít nějakou techniku kterou vyblokoval nějaký starý pán co přenášel ovoce. Bylo mi ho strašně líto, ale koupilo nám to čas a já neustále utíkala a věděla jsem, že pokud jí nevezmu do náručí, tak poběžíme strašně pomalu. Vzala jsem tedy Sillicu do náručí a aktivovala Star Splash, který mi dal velkou rychlost a mířila jsem tou cestou kterou jsem předtím přišla, při cestě jsem se snažila kličkovat mezi baráky abych ho setřásla. Zachvilku to bude dobrý, neboj. Utěšovala jsem Sillicu a stále pokračovala v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyFri Jul 25, 2014 11:20 am

Rin

Když jsem měl chakru plně zregenerovanou, postavil jsem a podíval, jak na tom Kenchi je. Všichni ale zmizeli nejspíš do města, akorát nějáký robot se tam krčil za kamenem a zdál se být trochu zmatený. Kenchi ho nejspíš oslepil. Vzletěl jsem do vzduchu a když jsem byl nad tím robotem, použil jsem Zebel Blast a letěl na něj přímo dolů. Vypadalo to jako zásah. Jdu pro ostatní, hned jsem zpět. Řekl jsem a letěl směr město.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyFri Jul 25, 2014 1:05 pm

Kensei

Viděl jsem, že RIn letí někam pryč, nejspíš pro Asunu. Ten debil mě tu nechal. Jak mám bojovat sám proti těm dvoum. Pomyslel jsem a byl skryt za stromem. Vím, že mě nějakým způsobem vidí a pak jsem jenom uviděl, že se přeměnil na nějakého robota. To si děláš srandu. Pomyslel jsem a složil několik pečetí a stvořil svého klona. Mé pravé já utíkalo směr skrýš a klon složil několik pečetí a na toho robota velký ohnivý tlak.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyFri Jul 25, 2014 1:38 pm

Ryuga

Ty holčičky mi utíkali a já zase hromadil svojí masivní chakru. Díky té masivní chakře jsem dohnal ty dvě holky a hnedka dal ruce nad sebe a vytvořil velkou kouli. Dragon Emperor - Soaring Destruction! Vykřikl jsem a hodil kouli těsně za ně, což vytvořilo 3 hlavy L-draga, které přímo zasáhli tu holku a pak se roztočili a velkou rychlostí probourali hlavní bránu a letěli až do skalky za kterou se schovával Kensei. Asuna byla hodně zraněná a nejspíš v bezvědomí. Její sestra na tom tak špatně nebyla, protože veškeré poškození vykryla Asuna. Skočil jsem na hradbu a koukal se, jestli se ještě postaví.

Zeon

Cítil jsem chakru, která míří přímo sem a tak jsem vykoukl a natáhl ruku, což vytvořilo štít do kterého narazil ten jeho útok. Pak letěl někam do města a z mé hrudi vystřelilo ocelové lanko, které mu spoustalo nohy a táhlo zpátky ke mě. Štít mě stále chránil, takže ohnivý tlak co na mě přišel ze zadu se pohltil do štítu.

Damian

Ten ninja vystřelil někam pryč a já viděl, jak ten druhý ninja používá z poza stromu nějakou techniku. Šel jsem směrem z poza té skalky za kterou se schovával ten druhý ninja, protože bylo nádherně vidět, jak tam ten ninja stojí a nevidí mě. Povstaň bráno do podsvětí! Řekl jsem a předemnou povstala brána do podsvětí. Special Move: Open Hades Gate! Vykřikl jsem a brána se otevřela a řetězy letěli přímo na záda Kenseie.

Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyFri Jul 25, 2014 2:21 pm

Rin

Už jsem byl skoro u hradeb, když mě se mi okolo nohou omotalo nějáké lanko a táhlo mě zpět. V tu chvíly Damian opět vivolal Bránu a řetězi šli přimo na Kenchiho. Použil jsem Flame Cleance abych přesekl lanko a okamžitě se rozletěl za Kenchim. Tak tak jsem ho popadl a vylhnul se řetězům. Mám tě! Řekl jsem mu a vyhodil ho na hradbách. Pokus se nechcípnout. Dodal jsem a letěl směr město.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 EmptyFri Jul 25, 2014 2:45 pm

Damian

Když ten druhý ninja chytl toho prvního a odnesl ho na hradby Opravdu si myslíš, že utečeš bráně do podsvětí?! Zakřičel jsem a řetězy furt pronásledovali a nakonec Kenseie chytili. Svázali ho a velkou rychlostí ho to vtáhlo do brány. Pak řetězy opět vyletěli a tentokrát to mířilo směrem na Rina. Jsi rychlí, ale boost modu neutečeš! Ahahahahahaha! Zakřičel jsem a zasmál se. Řetězy se zrychlily a nebylo jim šanci se uhnout. Pozdrav vstup do podsvětí! Dodal jsem a pak viděl menší záblesk na hradbě. Gravity Brave! Ozvalo se a řetězy se přesměrovali díky gravitaci přímo na Zeona, ten byl chycen řetězy a vtáhnut do brány do posvětí. Ani Zeonův štít nedokázal odrazit řetězy, tak jak to mohl dokázat tenhle ninja? Kčertu s tebou! Zakřičel jsem a když brána pohltila Zeona, tak se zavřela a vytvořila explozi. Moje síla opět vzrostla o dalších 500%. V tuhle dobu už jsem byl schopen zničit všechno na pouhý dotek. Takže ty takhle můžeš odrazit mojí techniku? TÍM PÁDEM! Zakřičel jsem a moje chakra vzrostla na takovou úroveň, že to překračovala meze lidského života. Silně jsem bouchl do země a ze země vyjela brána do podsvětí, ale tentokrát asi 5x větší. Ultimate Move: Release the Kerbes!! Zakřičel jsem a brána se otevřela a z ní vyšel Kerbes, který svým ohněm spálil svoje okolí během 1 sekundy. Pak se mu nahromadila chakra v puse a vystřelil jí směrem na toho ninju, který odklonil řetězy.

Julian

Po tom co vyvolal tu bestii jsem měl opravdu velký problém. Nevěděl jsem co dělat, ale ten ninja co se vrhnul do města asi nevěděl, že jeho týmový partner už je pryč a ta holka leží u skalky v bezvědomí. Sakra! nestihnu vyblokovat další útok! Pomyslel jsem si a pomocí Shunshinu s přemístil na místo, kde byla ta zraněná dívka. Není mrtvá, jen je v bezvědomí. Schytala nechutný útok a potřebuje nabrat trochu síly. Nemůžu si s tímhle moc poradit, protože tohle je mimo sílu obyčejného ninji. Musíme utéct! Řekl jsem a vzal tu zraněnou dívku a utíkal s ní. Ta menší dívka mě akorád následovala a měl jsem namířeno směrem do lesa. Damian musel být zmatený, ale furt tam byl někdo, koho si mohl podat a to byl Rin.

Ryuga

Viděl jsem, jak ten kluk zachránil Kenseiův klon. Takže Madara poslal i Kenseie? Začíná to být zajímavý. Pomyslel jsem si a když ten kluk vystartoval do města, tak jsem nevěděl co tam chce hledat, když ta dívka byla někde jinde. Přímo před ním se objevil červený L-Drago, který ho zastavil tím, že na něho silně zařval a Rina to na chvilku paralyzovalo. Skočil jsem na střechu baráku a dal ruce do kříže. Jestli někoho hledáš, tak už ho tu nenajdeš... jdi pryč, nebo tě zabiju. Řekl jsem a L-Drago se na něho koukal ďábelskýma očima.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down

Akatsuki Mise 1
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: