Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Akatsuki Mise 1

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyThu Jul 17, 2014 11:12 pm

First topic message reminder :

Starting -> 18.7.2014 12:00/13:00

Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 Nextimision
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Poèet pøíspìvkù : 139

Tvoje Body a Levely
Body: 58
Level: 4
EXP: 600/700

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 3:44 pm

Rin

Když jsem byl ve městě, stál předemnou Ryuga s nějákým drakem a posílal mě pryč. Kde je ta dívka. Řekl jsem a s díval se na něj s naštvaným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 3:50 pm

Ryuga

Koukal se na mě, jako bych mu ukradl jeho oblíbenou hračku. Myslíš tu holku, která porazila Naomi a teď za to krutě zaplatila? Nooo... Řekl jsem a popřemýšlel. Ukázal jsem směrem na skalku v dálce, kde byla velká díra. Někde tam skončila... možná už je i mrtvá. Řekl jsem a zasmál se.

Damian

Ten ninja zmizel a já dal akorád ruce do kříže a povzdychl si. Tady není žádná sranda. Řekl jsem a Kerbes zmizel zpátky v bráně. Tohle je síla o které vůdce mluvil. Impozantní až příliš brutální! Ahahahahaha! Řekl jsem a zasmál se. I když jsem přišel o svého partnera, tak mě napadl jeden nápad. Všimnul jsem si, že Ryuga mluví s tím ninjou a já jsem se ve mžiku objevil vedle Ryugi. Ty ho znáš? Nebo si ho můžu vzít? Zeptal jsem se a když jsem tak stál vedle Ryugi, tak ostatní mohli cítit, že to bylo, jako by vedle sebe stáli titáni s masivním zdrojem chakry.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki

Poèet pøíspìvkù : 130

Tvoje Body a Levely
Body: 28
Level: 5
EXP: 800/1000

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 4:06 pm

Asuna

Utíkala jsem spolu se sestřikou ale pak nás ten ninja treafil nějakou technikou a v tu dobu jsem už omdlela a nevěděla jsem co se děje. Nějaký ninja mě odnesl pryč a mojí sestřičku také. Už jsem přicházela k vědomí a viděla jak mě drží v náručí nějaký ninja a jediné na co jsem se zmohla bylo to že jsem trochu špitala. Co... co se stalo? Zeptala jsem se a strašně se mi mlžili oči.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 5:05 pm

Rin

Ryuga říkal, je možná mrtvá a ukázal na velkou díru ve zdi. Co že? Mrtvá? Řekl jsem a rychle vyletěl tím směrem. Nikdo tam nebyl, ani pod zřícenou zdí. Asuno..kde si. Řekl jsem a na zemi zahlédl stopy, po kterých jsem se vydal.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 5:17 pm

Ryuga

Ten ninja hnedka se vydal k tomu místu, kde skončila ta holka. Takže se mi teorie potvrdila. Je jich tam spousta nových. Pomyslel jsem si a v bleskové rychlosti se objevil u toho ninji. Vyřid Madarovi, že se vrátím a bude litovat toho, že vás sem poslal. Vyvolený je v pohybu a nic ho nezastaví. Zničí vás všechny... s tím počítej. Řekl jsem a zmizel v proudu chakry.

Damian

Ten ninja chtěl utéct a Ryuga se k němu hnedka přemístil a něco mu žvatlal a hned na to zmizel. Slabej to císař... Řekl jsem si pod nosem a neuvěřitelnou rychlostí se objevil před tím ninjou. Vezmu si tvojí hrdost, sebedůvěru, a city! Řekl jsem mu přímo z démonských očí a oba dva jsme se objevily v podsvětí. Kerbes: Infinite Hades! Zakřičel jsem a Rin cítil jak ho strašně bolela hlava. Musel to být pocit, jakoby se mu v ní někdo hrabal. Jsi slabý! Celé se to potvrdilo... a teď chci aby si to řekl čistě a nahlas. Jsem Slabý! Řekl jsem a Rin neměl jinou možnost než to říct, protože ho v hlavě strašně mučila temnota.

Příklad mučení:
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 6:56 pm

Rin

Už jsem byl na cestě pryč, ale zjevil se předemnou Damian a použil na mě nejspíše genjutsu. Neskutečně mě bolela hlava. Měl jsem přiznat, že jsem slabý. Nejprve jsem odmítal, ale bolest byla stále víc a víc intenzivnější. Jsem.......jsem...jsem slabý. Řekl jsem a spadl na zem.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 8:35 pm

Damian

Po tom co řekl, že je slabý, tak jsem se začal démonsky smát a pak mě obalila moje oranžová chakra. Ahahahahhahha! Pozdrav vstup do podsvětí! Řekl jsem a zvedl ruku. Povstaň! Bráno do podsvětí! Zakřičel jsem a brána povstala. Nějaká poslední slova? Řekl jsem a pak udělal rukama gesto, jakože otevírám bránu. Special Move: Open Hades Gate! Vykřikl jsem a brána se otevřela.

Julian

Ta holka se probudila a ptala se co se stalo a já skočil za strom a položil jí na zem. Byla jsi hodně zraněná... moc se nehýbej nebo si to ještě zhoršíš. Jenom lež a tu máš prášek z bylinek, které zmírní bolest. Řekl jsem a dal to té menší holce. Zkus jí to namazat hlavně na rány a opatrně. Dodal jsem a pak jsem skočil na kámen. Musím ještě něco zařídit, hnedka jsem tu. Nikam nechoďte. Řekl jsem a rychle běžel pryč. Běžel jsem směrem, kde jsou teď ti dva ninjové. Když jsem je z malé skalky viděl, tak jsem soustředil energii a pak viděl, jak používá opět tu techniku s bránou. Bleskově jsem skočil před Rina a z nebe začali lítat fialové blesky. A v mé ruce se vytvořil Excalibur. Blesky lítali úplně všude . Black Excalibur!

Zakřičel jsem a šlehnul přímo po řetězech a po bráně, kterou to rozřízlo a vytvořilo explozi. Rychle jsem vzal Rina a uskočil s ním pryč. Než mlha ustála, tak už jsme byli celkem daleko. Položil jsem ho na zem a viděl jsem, že podlehl Daminovi temnotě. Chytl jsem ho za hlavu a pomocí gravitace mu přeházel mozkové čtěčky tak, aby byli zase jako v normálu, protože je měl zakalené temnotou. Rinovi mohlo chvilku trvat než se probral. Věděl jsem, že nás Damian brzo najde a tak jsem složil pár pečetí a vytvořil bariéru, která nás měla chránit do té doby, než se probudí.

Sillica

Byla jsem ráda, že jsme konečně utekli, ale sestra nevypadala moc dobře a ten ninja mi dal nějaký prášek, který byl určený na uzdravení ran. Po tom co řekl jsem jenom kývnula hlavou a pomalu jí ten prášek sypala na rány. Onee-chan nesmíš umřít! Vykřikla jsem a teklo mi pár slz.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 10:42 pm

Rin

Po chvíly jsem se probral s krásně čistou hlavou. Nademnou byl nějáký ninja, který mě ochraňoval. Tys mě zachránil viď? Díky. Řekl jsem a posadil se na zem. Začal jsem se dezorientovaně rozhlížet. Co se vůbec stalo? Zeptal jsem a pomalu dočerpával čakru.
Návrat nahoru Goto down
Asuna Yuuki
Akatsuki
Akatsuki
Asuna Yuuki

Poèet pøíspìvkù : 130

Tvoje Body a Levely
Body: 28
EXP: 800/1000

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 10:54 pm

Asuna

Ležela jsem a měla jsem bolesti. Sillica mi pomalinku nasypávala nějaký prášek na rána ale bolest ještě neustupovala byla jsem nachvilku probuzena z bezvědomí, ale pak jsem do něho zase upadla. Nejspíš jsem si potřebovala pořádně odpočinout. Sillica... je vpohodě a semnou... arigato... Prohnalo se mi hlavou ještě než jsem opět upadla do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 11:06 pm

Julian

Podíval jsem se směrem na něho a dal ruce do kříže.
Spoiler:

Ano zachránil jsem tě. Řekl jsem a pak se podíval směrem na hlavní bránu. Damian tě chytnul do jeho mocného genjutsu, kdy tě donutí uvěřit tomu co není pravda. Máš štěstí, že ti nenarušil vztahy. Málem tě pohltil do brány do podsvětí. Dodal jsem a pak mu podal ruku aby mohl vstát. Nedaleko jsem ještě nechal někoho, koho jsem též zachránil. Měli by jsme tam jít co nejdřív, protože byli hodně zranění. Řekl jsem a čekal, jestli bude moc chodit.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
EXP: 750/1000

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptyFri Jul 25, 2014 11:49 pm

Kensei

Můj klon byl zničen. Moje pravé já, už bylo skoro u skrýše a Naomi byla pořád v bezvědomí. Když jsem tam dorazil, tak díky prstenu jsem mohl vstoupit dovnitř. Šel jsem do kanceláře Madari a bez klepání jsem tam vešel a hodil Naomi před jeho stůl na zem. Spokojen? Zeptal jsem se ho a nechtěl jsem znát ani odpověď.

Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 12:31 am

Madara

Koukal jsem se na tabulku a viděl, že ještě žijou. Byl jsem celkem štastný z toho, že jen tak rychle neumřeli a že v Akatsuki nemám plný odpad. Velmi dobře... Řekl jsem a koukl se na Naomi, které měla řezné zranění. Takže jí porazil někdo z těch dvou. Tohle zranění si nemohl udělat ty... celkem dobrý výkon.. až moc dobrý... ani jsem neočekával, že přežijete, ale jedna věc svůj účel splnila. Řekl jsem a složil pečeť a ze zdi vyjela nástěnka, která ukazovala stav členů Akatsuki. Pozorně se podívej. Dodal jsem a Naomi si přesunul do své dimenze.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 4:02 pm

Rin

Když řekl, že jsou naživu, neváhal jsem ani sekundu a proměnil se zpět do démoní formy. Chtěl jsem vyletěl do vzduchu ale byla tam nějáká bariéra, co mě okamžitě odrazila zpátky na zem. Kse! Co to je? Zeptal jsem se a postavil na nohy. Vytáhl jsem z kapsy svitek, udělal pár znaků a lehce se vyléčil.
Spoiler:

Naposledy upravil Mighty Floyd dne Sat Jul 26, 2014 4:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 4:06 pm

Kensei

Nechápal jsem o co jde, ale když ukázal tu tabuly, tak jsem nechápal svým očím. Co se stalo se Sayuri? Řekl jsem a vůbec jsem nevěděl o co jde. Co se stalo se Sayuri? Položil jsem otázku, ale je pravda, že jsme k sobě neměli blízko. Je mi líto co se stalo, ale přitom jsem věděl, že toho tak moc nelituji.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 6:29 pm

Lucian

Ten kluk tak rychle vystartoval, že naletěl do bariéry. Chtěl jsem ho zastavil, ale už bylo pozdě a on skončil přilepený na zemi. To je ochranná bariera. Řekl jsem a složil pečeť, která tu bariéru odstranila. Rozutekl jsem se směrem místo, kde jsem nechal tu kriticky zraněnou dívku.

Madara

Kensei vypadal celkem hodně překvapeně a já si pak sedl do křesla a dal ruce za hlavu. Chtěl jsem s ní trénovat, ale ona neposlechla a chtěla vám pomoci, tak tam šla bez mého svolení a umřela. Řekl jsem a pak se koukl na nástěnku. Vyvolený jí zabil. Dodal jsem a pak se podíval na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 6:48 pm

Rin

Prý jsem narazil do ochrané bariéry. Po tom co to řekl, tak utíkal pryč. Vyletěl jsem a následoval ho. Kam to jdeme? Zeptal jsem se s sletěl o trochu níž. Doufám, že bude Asuna v pořátku.. Řekl jsem si a snědl energetickou pilulku.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 7:36 pm

Kensei

Nevěřil jsem svojím uším ani očím. Sayuri.. je mrtvá? Řekl jsem si a když řekl, že nám tam přišla pomoct a zabil ji ten Damian nebo jak řekl, že se jmenuje, tak jsem byl zaražený jako sloup. Přemýšlel jsem, co teď budu dělat. Jestli dostanu volno nebo něco podobného.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 7:46 pm

Julian

Ten kluk se ptal kam to jdeme a já akorád ukázal prstem na jeden strom. Tam jsou zranění. Řekl jsem a když k tomu stromu doběhl, tak jsem viděl, že ta holka je opět v bezvědomí. Kleknul jsem si k ní a přiložil jí hlavu k místu, kde je nomrálně srdce. Cítil jsem, že jí srdce bije, ale celkem slabě. Všimnul jsem si, že jí teče krev ze zad a tak jsem jí trochu naklonil a tam viděl opravdu nechutnou ránu, ze které se ještě vypařovala červená chakra. Ta rána měla znak dračího císaře. To je hodně zlé. Řekl jsem a vstanul a nad tu holku natáhl ruku. Dívka během chvilku začala levitovat ve vzduchu v leže. Nemáme čas, kde bydlíš? Doufám, že né moc daleko. Řekl jsem a tu holku držel stále pod technikou.

Sillica

Když už přišli ti ninjové, tak jsem si myslela, že sestra bude v pohodě, ale ten ninja odhalil její velké zranění a já měla u očí akorád více slz. Onee-chan prosím! Řekla jsem a padla na kolena.

Madara

Vypadal fakt zmateně. A ještě více zmatenějc, když věděl, že jí zabil Damian. Byla to její špatná volba, ale dělala to jen za jedním účelem a to vás ochránit. Řekl jsem a pak vytáhl ze šuplíku pergamen. Naomi si mi přinesl, ještě můžeš počkat na ostatní a pak se vydat sem. Řekl jsem a hodil mu pergamen.

V pergamenu bylo psané:

kód:
Rezervovaná restaurace BoOceanicum v Říši oceánu.
Spousta dobrých pokrmů a nápojů!

Rezervace vyprší přesně za 3 dny.

Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 7:53 pm

Kensei

Když řekl, že to bylo její hloupé rozhodnutí, tak jsem věděl, že něco podobného mohla udělat. Byla to její povaha, ale taky jsem nezapomněl, s kým naposledy byla. Když mi hodil ten pergamen, tak jsem mu ho položil na stůl a řekl. Spíš mi řekni, kde najdu tohoto summona. Řekl jsem a dal mu pergamen.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 9:03 pm

Rin

Když se vydal na cestu, vzletěl jsem a následoval ho. Po chvíly se na obzoru objěvily dvě osoby. Byla to Asuna a nějáká holka. Když jsem ji uviděl v tak zdevastovaném stavu, bál jsem se o ni jako nikdy předtím. Chytil jsem ji za ruku a když ten ninja řekl, že to je opravdu zlé, málem mě to položilo. Ptal se, kde je její domov. Severozápadně máme skrýš naší organizace, zavedu nás tam. Řekl jsem a chytil Asunu a toho ninju za ruku. Ty, poď rychle sem, obejmi mi záda a pevně se drž! Řekl jsem a když jsem vyletěl, neuvedomil jsem si, jak těžcí všichni jsou.
Spoiler:

Kse! To zvládnu! Podpořil jsem se a neuvěřitelně rychle jsem mířil ke skrýši. Chvílemi jsem si myslel, že se zřítímě, protože moje křídla pleskali o obličej té malé holky. Už tam budeme! Řekl jsem a pokračoval v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 9:13 pm

Julian

Letěli jsme a já držel tu dívku stále pod svojí technikou a bylo vidět, že to moc nezvládá, ale já jsem musel věřit, že doletíme tak kam on chce. Už jsme tam skoro byli a on vletěl do nějaké bariéry na kterou jsem se rozmázl jako moucha. Ahhh! Au... Řekl jsem a sjel po bariéře až dolů. Tu dívku jsem naštěstí stále držel v technice a když jsem dopadl, tak jsem se chytl za hlavu a trochu si jí srovnal, protože to byla celkem pecka.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 10:55 pm

Rin

Když jsme doletěli do skrýše, ten ninja a ta holka se rozplácli o bariéru. Protože držel Asunu v technice, tak spadla s ním, naštěstí byla v pořátku. Rychle jsem se otočil a popadl ji do náruče. Díky moc. Řekl jsem a letěl do skrýše. Lékařské jednotky, honem! Zakřičel jsem a snažil se Asunu držet při životě.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 11:28 pm

Madara

Po tom co jsem odteleportoval ty 2, tak jsem šel směrem k hlavní bráně, protože se vrátily ty děcka. Rin vykřikoval, že chce lékařské jednotky a já se zasmál a zastavil ho. Koukám, že jste zpátky... gratuluju, vaše mise je splněná. Řekl jsem a poplácal ho po rameni a šel pomalu k bráně, kde byl ten nový ninja. Koukám, že si je všechny zachránil a teď dokonce výš, kde máme skrýš. Takže ti moc možností nezbývá. Buď se přidáš k nám, nebo odejdeš a já tě zabiju. Řekl jsem a čekal jak se rozhodne.

Lucian

Bolela mě šiška a jen tak tak jsem se postavil a pak přišel nějakej zamaskovaný ninja a říkal at se k ním přidám, nebo umřu. Vy jste organizace? Určitě pácháte zločiny, že? Přijímám. Řekl jsem a bylo celkem divné, když naproti sobě stáli 2 zamaskovaní ninjové.

Zuki

Už se vrátily a já rychle vyběhla na chodbu a viděla Rina a hodně zraněnou dívku. Rychle jsem doběhla k němu a objala ho. Díky bože, že jste celý! Řekla jsem a pak se podívala na tu dívku, které kapala krev na zem.

Sillica

Stála jsem vedle toho ninji se slzama v očích a koukala se na to, jak ten druhý ninja vede mojí sestřičku pryč. Padla jsem opět na kolena a jen se zoufala koukala.
Návrat nahoru Goto down
Mighty Floyd
Akatsuki
Akatsuki
Mighty Floyd

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 11:45 pm

Rin

Lékařské jednotky stále nikde, akorát Madara a Zuki se přišli podívat. Zuki mě objala a zřejmě byla ráda, že žijeme. Postarej se o ni, hned jsem zpět. Řekl jsem a utíkal do pokoje pro Asuninu lahvičku s léčivým lektvarem. Šel jsem přímo do ložnice, a dveře od skříně se zasekly, tak jsem je vyrval a popadl lahvičku. Běžel jsem přímo za Asunou. Lahvičku jsem otevřel, rany ji tím polil a doufal, že to zabere.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 EmptySat Jul 26, 2014 11:57 pm

Madara, Julian

Ten ninja přijmul mojí nadídku a já mu hodil prsten, který mu umožnoval projít bariérou. Arigato. Poděkoval a pak jsem se otočil zády a pomalu šel do skrýše. Koukám, že si taky zatajuješ svojí identitu co? Zeptal jsem se a on prošel bariérou a pomalu mě dohnal. Tvář není důležitá... nejdůležitější je názor a myšlena. Řekl a já se usmál, což nebylo vidět. Líbíš se mi... určitě jsi i hodně silný. Ninja co nepřijmul odměnu odešel za lovením summonů, takže jako díky za záchranu mých členů, ti předám jeho odměnu. Řekl jsem a hodil mu pergamen. Pak to ukaž i těm dvoum... ti z toho nejspíš budou až moc nadšení. Dodal jsem a pak uslyšel, jak někdo zařval před bariérou. A ty tu co děláš? Prcku? Zeptal jsem se té malé holčičky co tam byla na kolenech. Já... já tu chci být se svojí sestrou! Řekla a já jen mávnul rukou. Odejdi... malé děti nerad zabíjím. Řekl jsem a ten ninja použil prsten na to, aby přenesl tu malou skrz bariéru. Gomene, vůdče, ale nemůžeme jí nechat jít pryč, protože by mohla někomu prozradit polohu skrýše. Klidně se o ní postarám. Řekl a já byl celkem udivený, jak rychle zapadl. Jsi v organizaci pár minut a už nechceš prozradit polohu? Jsi snad spadnul z nebes ? Řekl jsem a zasmál se, pak jsem akorád pokračoval do skrýše směrem do své kanceláře. Neboj maličká... tvoje sestra bude v pořádku. Slibuju. Řekl jsem a ta maličká akorád kývnula hlavou a já jí chytil za ruku a šel s ní pomalu do skrýše.

Zuki

Měla jsem se postarat o tu dívku a tak jsem jí pomalu položila na zem přímo na bok. Rin po chvilce přišel s lahvičkou, kterou jí kápnu na tu ránu, ale rána se akorád víc zanítila a začala z ní vycházet červená chakra, která mi začala připomínat Ryugu. Takže... tohle jí udělal.. Ryuga?... Jak mohl.... Zeptala jsem se a padla na kolena se sklopenou hlavou.

--> http://narutorpg.forumczech.com/t94p315-sidlo-akatsuki-2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki Mise 1    Akatsuki Mise 1            - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down

Akatsuki Mise 1
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Východ - Temná strana-
Přejdi na: