Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Mise ? - Opět v Savanách

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyFri Aug 30, 2013 9:37 pm

First topic message reminder :

Ryuga

Koukal jsem se na Zuki skrz oheň a pak do mě drcl Zeref jestli čučím na oheň a nebo na ní, trochu jsem přimouřil oči a hodil jeden klacík do ohně, To se člověk nemůže chvilku koukat do jednoho místa?! Zařval jsem a odešel na kámen který byl asi 10m od tábora a chytl se za ruku a zasyčel bolestí, Taková bolest! Nemůžu skoro s ní hejbat.. Pomyslel jsem si a pak se koukl na hvězdy.

Zeref

Poslouchal jsem konverzaci mezi Kenseiem a tou holkou, hnedka mě napadlo vytáhnout karty a zjistit informace, avšak jako první jsem si všiml Ryugi kterej koukal jako zhypnotizovaný, proto jsem do něho trochu drcl, Čučíš tak do ohniště nebo na to co je za ním? Zeptal jsem se a trochu se usmál, pak odešel a já přemýšlel nad tím co jsem řekl, ale očividně se ho to dotklo, což mi poskytlo další informaci o něm. Hnedka jsem vytáhl 2 karty a namířil je směrem na ty dvě holky a začli se mi vykreslovat informace. Zuki, KT Hyokuton, KG Hyoton, Yoton podstaty, Doton,Futon,Suiton. Vauu! To jsem ještě nikdy neviděl... Pomyslel jsem si a koukl se na druhou kartu, Daaja, KG Shinton, podstaty, Raiton, Yin, Yang.. hm.. takže čtení myšlenek, zdravim! Jestli si myslíš, že to jsou informace pro vaše nepřátele tak se mýlíš.. je to moje hoby.. a díky těmhle schopnostem bych se chtěl přidat k vám, jsem hodně užitečný! Řekl jsem v mysli, protože jsem na 100% tušil, že mi čte myšlenky.

Daaja

Bohužel.. dopadlo to tak jak to dopadlo.. Řekl jsem a také se koukala Kenseiovi do očí, byl tam nějaký záblesk něčeho, ale furt v sobě mám tu chvíli jak na mě vyjel, takže jsem se hnedka podívala někam jinam, pak zničeho nic Ryuga vyjel a odešel pryč, to už jsem fakt nechápala co se děje, Ale Zuki si vedla dobře, je neuvěřitelně silná. Dodala jsem a pak se trochu koukla na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyThu Sep 05, 2013 8:47 pm

Kensei

Když řekl, že máme jít za Vůdkyní této Země, tak jsem se jenom vyděsil, protože s čím tam mám přijít. Vezmi Ritu do místní nemocnice a sundej si plášť, jinak se daleko nedostaneš. Šel jsem ke hlavní budově, která byla vidět hned jak jsme vyšly ze dveří. Když jsem tam došel, tak jsem zaklepal a když jsem vstoupil, tak jsem viděl dost mladou Ženu, možná o trošku starší než já. Klekl jsem si na koleno a řekl. Jsem zde, protože s vámi chci zahájit domluvu. Jsem ochotný obětovat pár členů organizace jménem Akatsuki a chci za to jednu věc. Řekl jsem a podíval jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyFri Sep 06, 2013 7:12 pm

??? - Foto

Když přišel dovnitř nějakej kluk a začal mluvit o domluvě a Akatsuki tak jsem se akorád usmála a dala ruce do kříže, To se chce Madara vzdát členů organizace ? To bych do něho opravdu neřekla.. navíc ten tvůj kamarád mi tu trošku ničí vesnici. Řekla jsem a složila pečeť kdy se celá budova satala průhledná jenom zevnitř, bylo vidět jak ten kluk bojuje proti 2 shinobi.

Ryuga

Když mě napadli nějací ninjové tak mi došlo, že to je díky plášti.. hnedka na mě skočily a akorád složil ruce k sobě a vytvořil rotující vlnu která proletěla mezi nima a vzala je hnedka za sebou díky proudu vzduchu, vlna narazila do baráku a proletěla skrz až do nějaké velké sochy která pak spadla na starého pána. Ztrácím tu čas s blbečkama jako jste vy?! Ztraťte se nebo vám ukážu mojí plnou sílu! Zakřičel jsem a oni akorád stály na jedné střeše a vypadalo to jako by na něco čekali.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyFri Sep 06, 2013 8:38 pm

Kensei

Když se zasmála, tak jsem si pomyslel, co je na tom směšného, obvykle by tuhle nabídku vzal každý, protože členové Akatsuki jsou nejvíce cenní, takže nechápu o co jde. Nevím, proč sem pleteš Madaru, to s ním vůbec nemá co společného. Řekl jsem a podíval se na ni
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyFri Sep 06, 2013 8:50 pm

???

Ne ? Tak mi chceš říct, že o tom Madara ví ? Že si v klidu pod nějakou nabídkou sabotuješ 2 členy Akatsuki ? Tak to je síla.. a já si myslela, že zrovna Madara neposílá někoho tak nezkušeného, ale když si říkal, že máš nabídku, tak mi řekni co by si chtěl a pak mi ještě řekni kdo tě přeposlal.. protože většinou tu o mě nikdo neví. Řekla jsem a dala ruce do kříže.

Ryuga

Když tam stáli jak blbečci tak mi bylo divné co dělají, ale pak se kolem mne objevily další ninjové .. asi ochrana města. Takže vás je víc jo ? Můžeme dát menší nabídku a nezemřete.. vemte tuhle holku do nemocnice a nezabiju vás. Řekl jsem a ukázal na Ritu která ležela na zemi, ale očividně nesouhlasily, tak jsem se v plné rychlosti dostal před jednoho a vzal ho pod krkem a díky L-Draga jsem ho odmrštil asi 70 metrů do vzduchu. Tak?! Chcete takhle taky dopadnout?! Zakřičel jsem a vesničani vzali Ritu do nemocnice a já se akorád ušklebil a šel směrem kudy šel Kensei.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyFri Sep 06, 2013 9:53 pm

Kensei

Když říkala ty svoje kecy, tak jsem ji moc nerespektoval, protože všichni víme, že si tohle území nedobila a jenom ho dostala. Ta nabídka se jedná o legendární meč Samehada výměnou za 2 členy mého týmu. Řekl jsem a podíval se na ni.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyFri Sep 06, 2013 10:07 pm

???

Inu dobře, můžeš začít tím co mi ničí vesnici... pak mě můžeš vyhledat jednoduchým způsobem. Řekla jsem a luskla prsty a pak budova i semnou zmizela, ale Kensei byl furt tam kde stál.

Ryuga

Došel jsem ke Kenseiovi a ten stál uprostřed náměstí a já akorád pokrčil oči a pak se koukl směrem do nebe a dal si ruce do kříže, Hnusná oblast... Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 9:05 pm

Kensei

Poslouchal jsem ji a nechtěl jsem obětovat někoho, koho neznám, takže jsem přišel s jinou alternativou. Co tohle.. řekl jsem a chvíli byl mlčky. Udělám pro vás cokoli chcete, jakoukoliv špinavou věc, která vás napadne. Řekl jsem a stoupnul jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 9:16 pm

-> Žena už byla pryč a počítala s tebou, takže jediný způsob je jí vyhledat znovu.

Ryuga

Když Kensei začal něco říkat, tak mi to přišlo divný.. protože okolo nás nic nebylo.. krom lidí kteří se mě báli kvůli plášti. Avšak po chvilce mě chytli strašně velké bolesti v ruce až jsem z toho spadl na kolena, Co to ku*va je? Neříkej, že by?! Řekl jsem a otočil se směrem tam kde jsem nechal Ritu těm ninjům aby jí vzali do nemocnice. Jestli tu holku zabijou, zničej mojí ruku! Pomyslel jsem si a pevně si jí držel.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 9:45 pm

Kensei

Když jsem viděl Ritu, Ryugu a několik ostatních nepřátelských ninjů. Když Ritu vedli do nemocnice, tak jsem se musel ujistit, že tu nezačneme válku. Chytl jsem Ryugu za rameno a ukázal ostatním ninjům, že nechceme boj a že chceme, aby se nikomu nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 10:05 pm

Ninjové

Po tom co nám tu zničíte vesnici chcete odejít bez boje?! Zakřičel jeden z ninjů a všech 5 hodily shurikeny a pak složily pečetě což naklonovalo shurikeny a to už na ně letělo přes 100 shurikenů.

Ryuga

Bolela mě ruka což znamenalo, že ta holka trpí.. navíc na nás ještě zaútočily a já už nestíhal použít žádnej útok co by to odvrátil.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 10:37 pm

Kensei

Když nechtěli, aby jsme odešly pryč, tak jsem je nechal, ať udělají svůj první tah. Když všichni hodili shurikeny a k tomu je několikrát z násobili pomocí techniky, tak na nás letělo desítky shurikenů. Složil jsem několik pečetí a poslal na ty shurikeny velkou ohnivou kouli, která je bez problému zastavila a k tomu letěla ještě na ty ninje.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 10:48 pm

Když na ně letěla ta ohnivá koule tak jeden z nich složil pečetě a z úst vypustil vodní proud který uhasil oheň a druhý zase složil pečetě na elektrickou technika která se spojila s tou vodní a tak na nás letěla voda poháněnou elektrickou silou.

Ryuga

Když na nás letěli ty techniky tak se předemnou objevil L-Drago v jeho klasické podobě a pohltil ty dva útoky jako nic. Když je pohltil tak se L-Drago spojil semnou a předal mi tu sílu kterou pohltil, ale bylo mi to k ničemu když mě bolela ruka a ta holka tam ležela na zemi v bezvědomí. Začala se kolem mě hromadit fialová energie a já si jenom stoupl a nechal se naplnovat energii.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 11:14 pm

Kensei

Když moji techniku zničili jinačí technikou, podrobněji vodní a k tomu k ní přidali elektrický výboj, tak se to celé valilo na nás. Skvělá kombinace, ale Ryuga to bez problému zničil tyhle dvě techniky. Vzal jsem Ritu do náruče a viděl jsem, že byla mimo, nejspíše v bezvědomí. Hodil jsem kouřovou bombu, která vytvořila clonu a řekl jsem Ryugovi, že nás má sledovat. Díky té bombě jsme se jim ztratili z dohledu a skovali se v bytě Rity.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 11:21 pm

Ryuga

Když jsme se jim vytratili tak jsme byli v nějakém bytě kde to vypadalo na dobré zakempení pro zatím. Proč je prostě nejdeme zničit... už jsem cítil, že bych mohl odpálit celou vesnici.. Řekl jsem a sedl si pod okno, pak jsem si sundal plášt a chytl se za ruku. Příště se nech uzdravit od nepřítele.. jak naivní, jak jsem mohl?! Pomyslel jsem si a hnusným pohledem sledoval jak byla Rita v bezvědomí, avšak to vypadalo zle.. jako by ani nedýchala.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 11:36 pm

Kensei

Když jsme viděli, že Rita ani nedýchá, tak jsem ji položil na zem a snažil se nachytat její tep. Když jsem nic necítil, tak jsem dával resuscitaci - 30x stlačení a 2x dýchání z úst do úst. Když šlo vidět, že začala dýchat, tak jsem ji hodil do její postele a já šel do sprchy a pak šel do kuchyně si něco dát. Doufám že bude v pořádku ..
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptySat Sep 07, 2013 11:42 pm

Ryuga

Když Kensei oživoval tu holku tak jsem si sedl do křesla a pomocí temné energie se soustředil. Hledaj nás.. už je vyhlášen i poplach... nemůžeme tu dlouho zůstat. Pomyslel jsem si a pak šel do pokoje kam dal tu holku, Jsem zvědavej jestli ta technika ještě funguje... je strašně otravná. Pomyslel jsem si a vzal její ruku a trochu jí sevřel, tak abych to cítil já.. avšak já už nic necítil.. což znamenalo, že technika uvolnila a já mám zase zpátky svoje vlastní bolesti. Aspoň že tak... ztrácím tu strašně moc času. Pomyslel jsem si a pak sevřel ruku v pěst. Musím najít fireblaze fragment a učinit tak vývoj L-Draga v to nejsilnější co na světě může být! Řekl jsem si v mysli a ze stolku kde ležela jsem vytáhl obvaz a začal si obvazovat ruku.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 2:28 pm

Kensei

Když jsem se vykoupal, tak jsem si dal nějaké jídlo, které jsem našel v kuchyni u Riti doma. Doufám, že jí to vadit nebude, že ji tu vyžírám zásoby. Když jsem se najedl, tak jsem si šel lehnout na gauč a přemýšlel co se bude dít dál. Najednou z tolika otázek jsem usnul a vzbudil se až večer a když jsem se šel podívat do pokoje, tak tam Rita nebyla a ani Ryugu jsem neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 2:36 pm

Ryuga

Když jsem si vázal ruku tak jsem se najednou objevil v nějaké bílé místnosti a Rita tam ležela polonahá. Nah ? Co to zase je? A co... to jsem fakt vidět nepotřeboval.. Pomyslel jsem si při pohledu na tu holku a pak se zmateně otáčel dokola, Nekonečný bílej prostor? Pomyslel jsem si a pak si sundal plášť a přikryl tu holku, protože v tý bělosti se jinam koukat nedalo a mě to docela začalo štvát.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 2:54 pm

Kensei

Když jsem se probral, tak jsem hledal Ritu a Ryugu. Nikde nikdo. Šel jsem se podívat před barák a nikde nikdo. Kde oba jsou? Řekl jsem nahlas, když jsem koukal ze dveří.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 3:23 pm

Ryuga

Nevěděl jsem co mám dělat... tak jsem si sednul a zavřel oči. Proč tu vůbec jsem... kdybych místo tohodle raději hledat fireblaze fragment ... Pomyslel jsem si a dal ruce do kříže, pak se prostor změnil a byl zase černý.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 5:04 pm

Kensei

Nevěděl jsem kde hledat, tak jsem si sedl na gauč a přemýšlel jsem, co se děje. Doufám, že se jim nic nestalo. Po chvíli někdo zaklepal a já nevěděl kdo to je. Proto jsem si do rukávu skoval rychle kunai a otevřel dveře.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 5:22 pm

Ryuga

Když se barva změnila na černo tak jsem nevěděl o co de... barvy se furt měnily a já si protřel oči jestli náhodou nejsem zhulenej nebo co. OK! Konec hry! Zakřičel jsem a obklopila mě fialová energie což by zrušilo genjutsu.. ale genjutsu to nebylo. Vo co tady de?!! Pomyslel jsem si a energie rostla a rostla. Rita se probudila a koukla se, že je pokrytá pláštěm a pak zjistila, že má akorád spodní prádlo, tak se začervenala a pak se podívala na mě a náhle si prohlížela okolí, To není Genjutsu... ale speciální technika vězení. Řekl a já se na ní otočil s pohledem, "To ty?!"
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 6:13 pm

Kensei

Když jsem měl v rukávu kunai, tak jsem jenom trošku otevřel dveře a zeptal jsem se. Kdo to je? a najednou někdo otevřel dveře do kořan. Hledáme členku rady Světlé říše. Tohle je totiž její dům. Řekl jeden ninja ze tří. Přemýšlel jsem jestli nepoužít kunai, ale teď nemám šanci bez boje utéct a k tomu musím najít Ryugu a Ritu. Nikdo takový tady není, taky je hledám. Řekl jsem a on odpověděl. I přes to musíme udělat prohlídku celého bytu. Řekl a dva ninjové za ním vešly dovnitř a všechno začali prohazovat.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 6:53 pm

Ryuga

Rita se na mě koukala nevinným pohledem a já se akorád zašklebil, Tak kdo to dělá?! Vykřikl jsem a ona se akorád skulila do klubíčka a šeptem si něco říkala. Co to ku*va se všema je?! Zakřičel jsem a moje energie byla na hodně velké úrovni.. musel jsem použít opět tu techniku, protože jenom ona má takové destruktivní účinky, že projde i přes silnou bariéru. Dark Move: Armageddon! Zakřičel jsem a silou bouchl do země ze které se ve chvilce vyhrnula velká temná koule která svojí silou ničila všechno.... hnedka po vztyku s vrškem bariéry silně vybuchla a explodoval tak celý pokoj a já s Ritou jsme vyletěli vysoko a dopadli na postel druhého pokoje. Celý pokoj byl zničený a díky bariéře se technika docela dost pohltila, takže to neudělalo takové velké škody jak mělo. Oba dva jsme byli v bezvědomí, avšak já jsem se už trochu probíral.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 EmptyMon Sep 09, 2013 8:03 pm

Kensei

Když všechno prohledávaly a už zrovna odešly, tak se mi ulevilo, ale najednou šel slyšet velký zvuk, který šel s pokoje a půlka zdi šla vidět zničená a na zemi a to nemluvím o celém pokoji. Když si toho zvuku nevšimly, tak jsem tomu nevěřil. Otevřel jsem dveře a viděl jsem Ritu, při vědomí a Ryugu taky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down

Mise ? - Opět v Savanách
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: