Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise ? - Opět v Savanách

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyFri Aug 30, 2013 9:37 pm

First topic message reminder :

Ryuga

Koukal jsem se na Zuki skrz oheň a pak do mě drcl Zeref jestli čučím na oheň a nebo na ní, trochu jsem přimouřil oči a hodil jeden klacík do ohně, To se člověk nemůže chvilku koukat do jednoho místa?! Zařval jsem a odešel na kámen který byl asi 10m od tábora a chytl se za ruku a zasyčel bolestí, Taková bolest! Nemůžu skoro s ní hejbat.. Pomyslel jsem si a pak se koukl na hvězdy.

Zeref

Poslouchal jsem konverzaci mezi Kenseiem a tou holkou, hnedka mě napadlo vytáhnout karty a zjistit informace, avšak jako první jsem si všiml Ryugi kterej koukal jako zhypnotizovaný, proto jsem do něho trochu drcl, Čučíš tak do ohniště nebo na to co je za ním? Zeptal jsem se a trochu se usmál, pak odešel a já přemýšlel nad tím co jsem řekl, ale očividně se ho to dotklo, což mi poskytlo další informaci o něm. Hnedka jsem vytáhl 2 karty a namířil je směrem na ty dvě holky a začli se mi vykreslovat informace. Zuki, KT Hyokuton, KG Hyoton, Yoton podstaty, Doton,Futon,Suiton. Vauu! To jsem ještě nikdy neviděl... Pomyslel jsem si a koukl se na druhou kartu, Daaja, KG Shinton, podstaty, Raiton, Yin, Yang.. hm.. takže čtení myšlenek, zdravim! Jestli si myslíš, že to jsou informace pro vaše nepřátele tak se mýlíš.. je to moje hoby.. a díky těmhle schopnostem bych se chtěl přidat k vám, jsem hodně užitečný! Řekl jsem v mysli, protože jsem na 100% tušil, že mi čte myšlenky.

Daaja

Bohužel.. dopadlo to tak jak to dopadlo.. Řekl jsem a také se koukala Kenseiovi do očí, byl tam nějaký záblesk něčeho, ale furt v sobě mám tu chvíli jak na mě vyjel, takže jsem se hnedka podívala někam jinam, pak zničeho nic Ryuga vyjel a odešel pryč, to už jsem fakt nechápala co se děje, Ale Zuki si vedla dobře, je neuvěřitelně silná. Dodala jsem a pak se trochu koukla na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyMon Sep 02, 2013 8:28 pm

Rita

Nechtěla jsem to nechat na zítra, ale ruka mě bolela strašným způsobem. Pokračujeme, aspoň se po cestě dozvíš více informací o mě, ty informace na které jsi se nestihl zeptat. Řekla jsem a shrnula si rukáv a pak šla směrem ke dveřím a čekala na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 4:41 pm

Kensei

Když chtěla po tom všem pokračovat v misi, tak jsem byl šťastný, ale nechtěl jsem, aby se ji něco stalo. Když šla ke dveřím, tak jsem ji chytil za ruku a dal jsem ji krátký polibek a pohladil jsem ji po vlasech.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 5:22 pm

Rita

Když mě chytil za ruku a políbil tak jsem se akorád začervenala a polibek mu oplatila, Je tak sladkej, ale o o mě ještě neví tolik... Pomyslela jsem si a začala jsem se červenat když mě hladil po vlasech, Nikdo mě takhle krásně ještě nepolíbil. Řekla jsem a koukala se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 7:23 pm

Kensei

Když jsem ji políbil, tak jsem ji chtěl ujistit, že bych pro ni udělal cokoliv, ale hlavně, aby ona mi našla Samehadu za každou cenu. Když jsme se políbili, tak jsem ji pohladil po vlasech a když řekla svoji část věty, tak jsem se jenom usmál. Můžeme jít? Řekl jsem a šel jsem za ní.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 7:34 pm

Rita

Byl to nejhezčí okamžik který jsem kdy zažila, bylo to strašně slaďoučké. Určitě můžeme.. Řekla jsem a usmála se a šla pomalinku do hlavní bílé budovy do které jsem vešla a složila pečetě, najednou jsme se objevily ve velké bílé místnosti s 8 trůny. Jsme tu. Řekla jsem a čekala jak bude Kensei reagovat na nové prostředí.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 7:45 pm

Kensei

Když jsme šli, tak jsem neměl na sobě plášť Akatsuki, protože bych se dostal do velkého průšvihu. Když jsme došli k bílé budově, tak Rita složila pečeť a najednou jsme se objevili ve velké bílé místnosti, kde bylo několik trůnu. Čekal jsem, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 8:01 pm

Rita

Zatím bylo ticho, ale v dálce ve tmě byli slyšet zvuky chození, což znamenalo, že někdo přichází.
Hraj to semnou, a bude to cajk. Šeptla jsem na něho a když přišel Viktor tak jsem se akorád uklonila a v úklonu zůstala, Pane! Chtěl jste abych vám přivedla Kenseie, tak tady je, ale má jednu podmínku.. Řekla jsem a čekala jak bude reagovat Viktor, ten se akorád koukal škaredým pohledem, Sama víš, že sem nikdo nesmí, porušuješ jedno pravidlo za druhým.. a to už se nedá tolerovat. Řekl Viktor a já akorád zacenila zuby bolestí, Dej mi poslední šanci.. poslední šanci ukázat jak užitečná jsem.. nikdo jiný by ti ho snad ani nepřivedl... Řekla jsem v úklonu a držela se za krvácející ruku, Vymykáš se kontrole.. používáš tajné techniky k ochraně někoho, kdo ti je cizí a zároveň nepřítel.. celou dobu tě sledujeme a po tom všem si myslíš, že máš ještě šanci obhájit svojí duše pravého strážce světla?! Zakřičel Viktor a já akorád víc sevřela ruku a z oka mi stekla slza, Viktore.. nikdy nepochopíš jaká jsem, ale svoje jsem splnila! A ne jen to.. chci vědět kde bych mohla najít legendární meč Samehadu Řekla jsem a čekala co mi na to Viktor řekne, ten akorád pokrčil rukama a otočil se, Si někdy tak naivní, až mě to bolí... vlastníš legendární světelné kopí a nevíš kde najít legendární meč Samehadu.. mysli trochu. Řekl Viktor a já akorád sevřela ruku v pěst a pak zmizel ve tmě. Steklo mi pár slz a pak jsem spadla z poklonu do lehu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyTue Sep 03, 2013 8:36 pm

Kensei

Poslouchal jsem celou konverzaci mezi Ritou a tím Viktorem. Viděl jsem, že Rita dělala ústupky kvůli mě a ostatních členů Akatsuki, které potkala. Neustále jsem poslouchal slovíčko od slovíčka, které Rita a Viktor vypustil z pusy. Když Viktor odešel, tak jsem nevěděl co dělat, jak Ritu povzbudit, když si ji ani tady neváží. Nevěděl jsem co říct, tak jsem tam stal mlčky a jenom ji pohladil po zádech.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 10:49 am

Rita

Z lehu jsem si klekla a držela se za ruku, Promiň.. nejspíš budeme muset hledat někde jinde, ale jak řekl Viktor.. měla bych to vědět. Řekla jsem a koukala na jedny zapečetěné dveře které byli součástí místnosti. Stoupla jsem si a pak ze tmy vyletěla světelná střela která nešla ani vidět jak rychlá byla, Kenseiův Sharingan to mohl postřehnout jakoby kolem něho proletěla stíhačka s 3x silnějším motorem než mají normálně... střela pak byla vidět zabodnutá ve zdi s krví na hrotu, ze stoje jsem padla na kolena a místo ruky jsem si šáhla na ránu která mi proletěla skrz tělo, avšak to nezranilo důležité orgány a zrovna do mě to mělo slabší efekt, pak mi akorád z pusy trochu vytekla krev a koukala jsem se směrem do tmy. Viktore...? Proč? Pomyslela jsem si, ale nebylo vidět kdo to byl.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 6:13 pm

Kensei

Byl jsem pořád na svojím místě, když najednou Ritou proletěla rychlá střela. Vůbec jsem si toho nevšimnul a nevěděl jsem co se stalo, když Rita spadla na zem, tak jsem nevěděl co dělat a jenom jsem tam stal.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 6:45 pm

Rita

Krčila jsem se bolestí a pomalinku vstávala a držela se za ránu.. popošla jsem ke Kenseiovi a obejmula ho, taktéž pak mohl mít Kensei na oblečení krev díky mé ráně, Promiň Kenseii... ale tady to pro mě asi končí... Řekla jsem a koukala se mu do očí, Zrádkyně potrestána, teď ještě dostat toho Uchihu... Pomyslel si Viktor.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 7:53 pm

Kensei

Když Rita jen tak vstala, tak se držela za ránu a objala mě. Cítil jsem, jak mi krev prosakuje přes tričko a já ji chytil kolem pasu a za vlasy. Když řekla, že to pro mě končí, tak jsem to nechtěl dopustit a přemýšlel jsem. Jak tomu zabránit. UDĚLEJ ME DOHODU! Vykřičel jsem do tmy, kama odešel Viktor.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 7:56 pm

Viktor

Odcházel jsem a najednou ten kluk zařval, že chce udělat dohodu. Zasmál jsem se a zastavil se. Tak dohodu jo ? Ty chceš nějakou dohodu ? Rita ti nestačí?! Řekl jsem ze tmy a dal ruce do kříže.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 8:18 pm

Kensei

Chtěl jsem uzavřít dohodu, ale nevypadalo to, že by ji Viktor chtěl udělat. Mám to, co každá říše chce. Řekl jsem a usmál jsem se. Přitom jsem položil Ritu na zem a hodil na ní Akatsuki plášť, aby nebyla podchlazená.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 8:23 pm

Viktor

Když řekl, že má něco co chce každá říše tak jsem akorád pokrčil obočí. Co každá říše chce? To mi tedy řekni co to je, protože jsem zatím neslyšel, že by všechny říše něco potřebovali. Řekl jsem a čekal na jeho odpověď, Rita akorád ležela na zemi a pomalinku krvácela.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 8:34 pm

Kensei

Když nevěděl o co jde, tak jsem se jenom usmál. Pořád jsem klečel a hladil Ritu. Dám ti dva členy Akatsuki týmu. Řekl jsem a usmál jsem se. Chci za to legendární meč Samehadu a aby Rita byla v pořádku. Řekl jsem a čekal jsem co se stane.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 8:37 pm

Viktor

Když řekl, že mi dá 2 členy Akatsuki tak jsem se hluboce zasmál.. Si zešílel? To hodláš zradit organizaci stejně jako ona ? Navíc k čemu nám budou nějací členové Akatsuki když tu máme.. měli celý světelný řád, navíc lidi z Akatsuki by u nás neměli šanci. Řekl jsem a z tmy se díval na Ritu jak ležela a pomalu krvácela. Zrádci takhle trpí... jsi ještě mladá a takhle si kazíš život. Pomyslel jsem si a čekal co mi ještě nabídne.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyWed Sep 04, 2013 8:44 pm

Kensei

Poslouchal jsem ho a nejspíš to nepochopil, tak jsem se usmál. Myslel jsem to tak, že si s nimi můžete dělat cokoliv. Klidně i zabít. Řekl jsem a pořád jsem měl úsměv na zemi. Rozhodně se ti zlepší jméno, když doneseš dva mrtvé členy Akatsuki. Řekl jsem a čekal jsem, až ryba se chytne na háčku.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyThu Sep 05, 2013 2:28 pm

Viktor

Zasmál jsem se protože to co říkal by nikdy člen takové organizace neudělal, Tak dobře, přivedeš mi ty nejsilnější z Akatsuki, ale Madara se o tom nesmí dozvědět a možná... možná Rita přestane trpět, možná je právě ted pod vlivem nádherné techniky kterou používali naši předci na množení silných KG v jedno. Řekl jsem a hluboce se zasmál, protože Ritin život už pro mě neměl cenu, takže jsem jí aplikoval speciální techniku která se aplikuje speciálně na dívky, i když ona byla ještě mladá, ale i přes to jsem si dělal naději, že by z toho mohlo něco být.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyThu Sep 05, 2013 5:15 pm

Kensei

Když se přitom všem přestal smát, tak jsem si pomyslel, jaký je to hlupák. Šlo mi o to, aby byla Rita v pořádku, o to jde a taky samozřejmě o legendární meč Samehadu. Než si pomůžeme. Proč jste chtěli, abych se k vám přidal? Řekl jsem a přitom jsem hladil Ritu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyThu Sep 05, 2013 6:20 pm

Viktor

Když se mě zeptal proč jsme chtěli aby přešel k nám, tak jsem se akorád usmál a Rita akorád zacenila zuby, Ticho! Už nic neříkejte! Zakřičela a já se akorád pousmál a dal ruce do kříže, Copak ? Nechceš slyšet pravdu? Zeptal jsem se Rity a ta se akorád snažila postavit, Nebaví mě dělat otroka pro ty co zneuctily mojí rodinu a díky který musím dělat zrovna tohle! Zakřičela a já se akorád zasmál, Na tohle si nezvykej, když se jednou prodáš světlé straně, nelze odejít. Řekl jsem i přesto že jsem věděl, že se může sama odpečetit.. avšak to taky něco stojí.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyThu Sep 05, 2013 6:51 pm

Kensei

Poslouchal jsem rozhovor mezi Ritou a Viktorem. Pravdu? Jakou pravdu? Přemýšlel jsem nad tímto slovem, protože mě to dost zajímalo, co se děje. Chci vědět všechno, co bych měl vědět, jestli si máme pomoc. Řekl jsem a když se Rita snažila postavit, tak jsem ji pomocí ruky znovu tlačil jemně k zemi, aby se nenamáhala.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyThu Sep 05, 2013 7:32 pm

Rita

Když mě Kensei tlačil dolů tak jsem se ani nesnažila a plácla sebou o zem, pak jsem začala zářit silným světlem a Viktor se akorád koukal ze tmy, protože bylo jasný, že tam někde je. Když jsem začala zářit tak Ryuga taky který byl pryč, ale pak se zníčeho nic objevil vedle mě v leže a žvejkal nějaké stéblo, Heeeee?! Kde to ku*va jsem?! Co ?! Ty ?! A ... ? Kensei ?!! Co se to ku*va děje! Začal Ryuga křičel a já akorád ukázala rukou do tmy a z posledního nádechu řekla, Zničte ho.. má speciální klíč ke zbrojírně... A pak jsem upadla do bezvědomí kvůli tomu, že mi vyteklo hodně krve.

Viktor

Hnedka jak začala zářit jsem věděl co to je za techniku, ale byl jsem zvědavej koho si přivolá. Nakonec to byl další člen Akatsuki který hnedka vyjel, takže to nejspíš nebyli kamarádi, Hmmm.. další kamarád? Zeptal jsem se a dal ruce do kříže.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyThu Sep 05, 2013 7:45 pm

Kensei

Díval jsem, co se děje a nemohl jsem uvěřit, že Rita přivolala Ryugu. Když řekla, že má speciální klíč ke zbrojírně, tak jsem se usmál, ale jelikož jsem muž svého slova, tak by nebylo taky moudré, tu začínat válku. Pořád se můžeme domluvit, myslím, že to vidíš stejně jako já. Nechci bojovat a ty taky ne. Pořád může být náš plán. Řekl jsem a ukázal na Ryugu tak, aby to neviděl.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 EmptyThu Sep 05, 2013 8:00 pm

Viktor

Už mě nebavilo ztrácet s nimi čas, ale furt to byli vetřelci na našem území, Jestli chceš dohodu.. tak si jdi za vůdkyní strážců světla.. ta se s vámi párat nebude. Řekl jsem a zmizel ve tmě, to jak si najdou cestu k vůdkyni.. bylo na nich.

Ryuga

Koukal jsem se do tmy jak tam vycházeli hlasy, Kamarád?!! Řekl jsem nechutným hlasem a sevřel ruku v pěst, ale bolest byla pryč navíc ta holka vypadala jako mrtvá. Kde to vůbec jsme?! Zeptal jsem se a vykopl dveře a viděl jsem vesnici a všude stromy a krásná obloha, To si ze mě děláš srandu ?! Už nikdy jsem se nechtěl vrátit na toto území! Řekl jsem a pak řekl ten týpek, že si máme najít vůdkyni těch světelných lampiček a já se akorád usmál a chtěl zničit zeď za kterou by určitě něco mohlo být.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise ? - Opět v Savanách
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki Mise 1
» Mise - Označení
» Mise - Nová tvář?
» Mise - Gebo, Dakaru a Julian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: