Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!
Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise ? - Opět v Savanách

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 EmptyFri Aug 30, 2013 9:37 pm

First topic message reminder :

Ryuga

Koukal jsem se na Zuki skrz oheň a pak do mě drcl Zeref jestli čučím na oheň a nebo na ní, trochu jsem přimouřil oči a hodil jeden klacík do ohně, To se člověk nemůže chvilku koukat do jednoho místa?! Zařval jsem a odešel na kámen který byl asi 10m od tábora a chytl se za ruku a zasyčel bolestí, Taková bolest! Nemůžu skoro s ní hejbat.. Pomyslel jsem si a pak se koukl na hvězdy.

Zeref

Poslouchal jsem konverzaci mezi Kenseiem a tou holkou, hnedka mě napadlo vytáhnout karty a zjistit informace, avšak jako první jsem si všiml Ryugi kterej koukal jako zhypnotizovaný, proto jsem do něho trochu drcl, Čučíš tak do ohniště nebo na to co je za ním? Zeptal jsem se a trochu se usmál, pak odešel a já přemýšlel nad tím co jsem řekl, ale očividně se ho to dotklo, což mi poskytlo další informaci o něm. Hnedka jsem vytáhl 2 karty a namířil je směrem na ty dvě holky a začli se mi vykreslovat informace. Zuki, KT Hyokuton, KG Hyoton, Yoton podstaty, Doton,Futon,Suiton. Vauu! To jsem ještě nikdy neviděl... Pomyslel jsem si a koukl se na druhou kartu, Daaja, KG Shinton, podstaty, Raiton, Yin, Yang.. hm.. takže čtení myšlenek, zdravim! Jestli si myslíš, že to jsou informace pro vaše nepřátele tak se mýlíš.. je to moje hoby.. a díky těmhle schopnostem bych se chtěl přidat k vám, jsem hodně užitečný! Řekl jsem v mysli, protože jsem na 100% tušil, že mi čte myšlenky.

Daaja

Bohužel.. dopadlo to tak jak to dopadlo.. Řekl jsem a také se koukala Kenseiovi do očí, byl tam nějaký záblesk něčeho, ale furt v sobě mám tu chvíli jak na mě vyjel, takže jsem se hnedka podívala někam jinam, pak zničeho nic Ryuga vyjel a odešel pryč, to už jsem fakt nechápala co se děje, Ale Zuki si vedla dobře, je neuvěřitelně silná. Dodala jsem a pak se trochu koukla na Kenseie.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 EmptyWed Sep 11, 2013 7:53 pm

Kensei

Když řekla, že je k ničemu, tak jsem nevěděl o čem mluví. Musím ji nějak pomoc, aby našla sebe sama a hlavně aby si respektovala. Ty nejsi k ničemu. Řekl jsem a utřel ji slzy. Pojď si zabalit a půjdeme domů. Řekl jsem a usmál jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 EmptyWed Sep 11, 2013 8:11 pm

Rita

Bylo hezké když Kensei řekl, že nejsem k ničemu. Jenže nemůžu nic udělat ... a bojím se toho co nastane v budoucnu.. jestli mě nakonec vlastní řád bude chtít zničit. Řekl jsem a pak se na něho usmála a pomalinku vstala. Zabalená v ručníku jsem si šla zabalit nějaké věci jako je oblečení, nějaké jídlo a pití. Byla jsem hotová během několika minut, pak jsem se podívala na svojí zbroj a zavzpomínala na strážce světla, ale bez KG už nejsem strážce světla. Oblékla jsem si tedy zbroj a vyšla z pokoje, Dobře... můžeme tedy vyrazir. Řekla jsem se smutným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 EmptyWed Sep 11, 2013 8:23 pm

Kensei

Poslouchal jsem co říkala, ale když nakonec šla balit věci, tak se mi ulevilo, že vím, že bude v bezpečí a nezemře .. po druhé. Když si sbalila, nasadila oblečení, tak jsme vyšli. Kde je Ryuga? Pomyslel jsem si a když jsme šly městem, tak jsme ho tam uviděli. Je čas jít. Řekl jsem a šel směrem pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 EmptyWed Sep 11, 2013 8:28 pm

Rita

Následovala jsem Kenseie a na Ryugu jsem se raději ani nekoukala.

Ryuga

Užíval jsem si s vesničnama docela srandu, ale pak přišel Kensei a řekl, že je čas jít... tak jsem si akorád povzdychl a šel za ním, Heee? Ona ještě žije? Však jí zabil ne? Jasně jsem to slyšel.. Pomyslel jsem si a čím dál tím více jsem byl zmatenější.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 EmptyThu Sep 12, 2013 3:32 pm

Kensei

Šly jsme dlouhou cestou a když jsme došly k táboru, tak jsme tam viděli Daaju a Zuki a taky nové člena týmu s kosou. Když jsme tam přišly, tak jsem nic neříkal ohledně Rity, nebo kde jsme dvě noci byli. Je čas jít. Řekl jsem a šel jsem směr Akatsuki pevnost.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca


Poèet pøíspìvkù : 1154
Join date : 10. 01. 12
Age : 71

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 EmptyThu Sep 12, 2013 3:38 pm

Ryuga

Když jsme došli do táboru tak jsem se podíval na Zuki a trochu se šibalsky pousmál. Chci vidět její schopnosti... Pomyslel jsem si a pak se od těch dvou odtrhl a šel jsem směrem k Zerefovi. Psst! Budeš se mi teďka hodit. Šeptnul jsem a pak jsme se pomalinku rozešli do Akatsuki pevnosti.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi


Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 30

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 EmptyThu Sep 12, 2013 4:06 pm

Kensei

Trvalo to dlouho, než se všichni sbalili a hodlali konečně jít dál. Cesta byla dlouhá, ale stačila hodina a v dálce jsme už viděli jeskyni Akatsuki. Nemohl jsem se dočkat, až si lehnu do postele a budu mít velký klid a né žádné další starosti.
Návrat nahoru Goto down
https://narutorpg.forumczech.com
Sponsored content





Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise ? - Opět v Savanách   Mise ? - Opět v Savanách - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise ? - Opět v Savanách
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Mise - Označení
» Akatsuki Mise 1
» Mise - Nová tvář?
» Mise - Gebo, Dakaru a Julian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: