Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Mise - Nová tvář?

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptyWed Aug 21, 2013 5:35 pm

First topic message reminder :

Ryuga

Když Zetsu řekl, že Yu de s holkama tak jsem se akorád zasmál, No ovšem.. i kdyby šel s námi, tak by se už nevrátil. Řekl jsem a hodil na Yu vražedný pohled, pak když se ostatní rozešli tak jsem je následoval, ale bylo to divné.. protože jsme šli směrem pryč z temné říše. Kam vlastně jdeme ? Zeptal jsem se protože mi to bylo divné.

???

Sledoval jsem cíl a když se dal do pohybu tak jsem akorád zmáčkl čudlík na krční vysílačce a řekl šéfovi, že se dali do pohybu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 6:43 pm

Kensei

Když nakonec ta holka zmizla, tak jsem byl rád, že se nestala zbytečnou objetí. Chápu, jsem u Akatsuki, ale v týmu s Ryugou to prostě nefunguje, protože má tak velké ego, že musí všechny zabíjet a nechápe, že to je úplně zbytečné. Seděl jsem opřený u palmy a vzal si toho hada. Nikdy jsem to nejedl, ale slyšel jsem, že to chutná jako kuře, možná trochu sušší. Je to fakt dobré. Řekl jsem si a dál jsem do něho kousal.
Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 7:19 pm

Ryuga

Ležel jsem a koukal na hvězdy a vzpomínal jsem na ty časy v jeskyni vyhnanství. Jediný cíl.. nikdo mi v tom nezabrání! Pomyslel jsem si a vzhledem k tomu, že jsem nemohl usnout, tak jsem si šel sednou na kámen a koukal takovýma jakoby "smutnýma" očima z únavy směrem na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 8:34 pm

Kensei

Všichni už spaly, ale já jsem pořád přemýšlel, kdo byla ta žena. Když jsem se probral, tak spal jenom Gebo a Ryugu taky ležel. Šel jsem se na chvíli projít a po cestě jsem zabodával dřívka, abych věděl, kam se vrátit, když jsem konečně došel na horu, která byla tak 15 minut pěšky, tak jsem si na ni sedl a viděl jsem z tama celé okolí.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 9:13 pm

Ryuga

Seděl jsem na kameni a tam jsem taky usnul, když jsem se probral tak jsem se cítil hnedka líp a na to co se stalo minule jsem zapoměl. Procházel jsem si okolí a v dálce jsem zahlédl.. něco jako město, tak jsem se otočil a chtěl jít zpátky avšak.. neviděl jsem tábor a ani cestu kterou jsem přišel. Ok.. bud si semnou někdo hraje nebo jsem idiot. Pomyslel jsem si a šel prostě dozádu jakoby odtamtud odkud jsem přišel, to jsem došel k tomu místu kde jsem použil svojí techniku, koukal jsem se po okolí a přesně na jednom místě bylo strašně moc krve, Ta není moje... Řekl jsem a pak jsem už věděl kudy mám jít a když jsem došel do tábora tak jsem si sedl k uhašenému ohništi dal nohy do tureckého sedu a zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 10:37 pm

Kensei

Seděl jsem na hoře a v dálce jsem viděl jenom poušť a vesnici, ale nic víc a nic méně. Nade mnou letěl orel a bylo krásné ho pozorovat, když za ním svítily hvězdy a v dálce měsíc. Tady bych dokázal žít, ale začala mi být zima, tak to bývá. Přes den velké vedra a v noci velká zima. Seděl jsem tam opřený o kus skály a díval se na měsíc, který byl přímo přede mnou.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 10:51 pm

Rita

Kensei byl o samotě a během chvilky se vedle něho začalo formovat světlo které prudce zářilo, a tam jsem se objevila . Reakce tvoje ho přítele byla trošku agresivní, no co se dá čekat od Akatsuki, ale koukám, že ty si jiný.. proč si u takové zlé organizace ? Proč nebojuješ proti ní ? Zeptala jsem se ho a sedla si vedle něho a dělalo to samé co on, dívala se na měsíc a hvězdy.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 11:11 pm

Kensei

Seděl jsem a díval se na měsíc a k tomu na hvězdy. Byl to jeden z nejhezčí moment, který jsem viděl. Po chvilce se vedle mě shromažďovalo světlo a musel jsem se dívat jinam, protože dost zářilo. Když jsem se otočil, tak vedle mě někdo stál, když jsem se podíval nahoru. Viděl jsem tam tu holku. Přemýšlel jsem, proč tu je, ale pak se mě zeptala, proč jsem u organizace nazvané Akatsuki. Protože nemám kde bych mohl zapadnout Řekl jsem a díval jsem se ji do očí.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 11:29 pm

Rita

Když mi řekl, že nemá místo kde by zapadnul tak jsem se usmála a pohladila ho po tváři, Taková tvář by dokázala zapadnou všude, ale u Akatsuki ti to nesluší.. jsi hodný kluk.. bráníš nepřátele, ale bráníš jen ty dobrý nepřátele nebo i ty zlé ? Zachránil by si svého přítele ? Třeba toho, který mě hnedka napadl ? Zeptala jsem se ho a koukala se mu do očí a při tom se krásně usmívala, byla jsem strašně roztomilá.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 11:45 pm

Kensei

Když se mě zeptala, jestli bych zachránil i Ryugu, tak jsem jenom odvrátil zrak a pověděl jsem. Na to neznám odpověď. Řekl jsem a díval se na měsíc. Proč jsi tady? Zeptal jsem se a nedokázal jsem se ji podívat do očí a začali se mi potit ruce, tak jsem si je nenápadně snažil utřít o nohavice na mých kalhotech.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 11:50 pm

Rita

Poslouchala jsem ho a pak ho chytla za ruku, Ty odpověd znáš, ale víš, že v tom je určité přátelství... přeci kdyby tvůj přítel neodvrátil partákův útok tak by jste byli rozložení na světlo, a to není hezký pocit.. tím chci říct, že on to určitě udělal proto, protože si tě váží jako přítele, a ty po tom neznám odpověd na to, jestli by si ho zachránil ? Zeptala jsem se a odhrnula si víc plášť aby bylo vidět moje oblečení a tvar prsou.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 11:59 pm

Kensei

Celou dobu jsem ji poslouchal a když mě chytla za ruku, tak mi začalo velkou rychlostí být srdce a i přes to co jsi řekla pořád neznám odpověď. Je to vrah a nic ho nezajímá a i přes to, že mi zachránil život, tak to neznamená vůbec nic. Nemá smysl se o tom bavit. Řekl jsem a pomalu jsem vstal a sedl jsem si na okraj skály.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 12:08 am

Rita

Když řekl, že i přes to nezná odpověď a že jeho přítel je akorád vrah nic jiného tak jsem se usmála, I vrahové mají slabé místo, a tím jsou city. Řekla jsem a on si pak šel soupnout na okraj skály, tak jsem si sedla vedle něho, Víš, Ninjové chtějí žít v míru a organizace jako Akatsuki jim to kazí, takhle nepoznáš moc dobrých přátel.. ale na druhé straně jich poznám stovky.. všici vesničané si váží takových ninjů kteří za ně bojují vytváříš si tak respekt, a tím, že pracuješ pro tuhle organizaci si vytváříš akorád hnusnou minulost a budoucnost. Řekl jsem a usmála se.

Ryuga

Bylo ticho a já vnímal všechno co se špitne. Díky větru jsem slyšel, že se odněkud ženou nějaké hlasy a proto jsem vstal a šel pomalinku za hlasy. Když jsem k ním došel tak jsem byl na vyššejc položený skále a při pohledu dolů jsem viděl Kensei a tu holku která nás sledovala, nahodil jsem takový pohled a pak se akorád ušklebil, Tak ty se tu bavíš s nepřítelem ? Řekl jsem a byl soustředěný.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 12:21 am

Kensei

Poslouchal jsem ji a já věděl, že mluví pravdu a ani ne za minutu přišel Ryuga a já věděl, že to zase bude průser. Když ji nazval nepřítelem, tak jsem jenom zakroutil hlavou a pomalu vstal. Ona není nepřítel. Řekl jsem mu a doufal, že to pochopí.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 12:26 am

Rita

Usmívala jsem se na Kenseie a když přišel jeho přítel tak jsem se i na něho usmála, Ano, nejsem tvůj nepřítel. Řekl jsem a pak trochu zacouvala za Kenseie, protože tu bolest co jsem předtím prožívala už nechci zažít.

Ryuga

Když Kensei řekl, že ona není nepřítel tak jsem akorád pokrčil oči, Je mi jedno jestli je nepřítel nebo ne, ale když si tu šuškáte kravinky tak to je slyšet až tam dole. Řekl jsem a pro jistotu na tu holku hodil vražedný pohled, přičemž se zasunula víc za Kenseie, A když jsme u toho jestli to je nepřítel nebo ne, jak si přišel na to, že ona nepřítel není ? Tudíž mužská mysl má tu tehdenci propadnout divčímu šarmu. Řekl jsem a trochu se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 12:32 am

Kensei

Nevěděl jsem jak to bude Ryuga brát a on ví, že bych ji bránil, protože nechci, aby někdo ještě umřel. Nakonec to vzal v celkem v pohodě, teda, alespoň jsem si to myslel. Myslím, že je čas jít. Řekl jsem a po chvíli dodal. Můžeš jít na před? Doženu tě. Řekl jsem a podíval se na tu holku.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 12:36 am

Rita

Když řekl, že mám jít na před tak jsem nevěděla kam jít, protože náš přístřešek byl zničen tím druhým, Asi možná už půjdu pryč, ale jediný přístřešek jsi nám zníčil. Řekla jsem směrem na toho kluka na skále, a pak akorád čekala.

Ryuga

Poslouchal jsem Kenseie a když řekla, že nemá přístřešek tak mi došlo, že jí Kensei vezme k nám. Pořádně si to rozmysli... Řekl jsem směrem na Kenseie a seskočil dolů k těm dvoum.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 12:51 am

Kensei

Když řekla že nemá kam jít. Tak jsem ji chtěl pozvat k našemu ohništi, ale na to Ryuga už věděl, že to mám v plánu a já jenom se usmál a zavřel oči. Jestli chceš, tak můžeš přespat u našeho ohniště a nebo jít do krásného hotelu přímo tam ve vesnici. Řekl jsem a ukázal jsem na vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 12:55 am

Ryuga

Proplácl jsem si obličej po tom co řekl a pak se pomalu rozešel směrem do našeho tábora kde spal Gebo. Jestli nám kvůli Kenseiovi bude hledat celá Světlá legie tak budeme ve velké nevýhodě. Pomyslel jsem si a dal ruce do kříže.

Rita

Bylo mi jasné, že když budu s tím klukem, tak zároven budu pod ochranou a časem by se mohli spolčit proti sobě. Půjdu s tebou, aspoň budu v bezpečí. Řekl jsem a se zavřenýma očima se usmála a chytla ho za ruku a chtěla jít za tím druhým klukem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 12:59 pm

Kensei

Když mě chytla za ruku, tak jsem hned ji vytrhl. Po chvíli jsme došly do tábora a já si lehl sundal plášť, na který jsem si lehl a přemýšlel, kde najdeme toho nového člena. Měly by jsme začít hledat u té vesnice. Když se Ryuga zeptal, co zde dělá, tak jsem odpověděl dost snadno. Není nepřítel. Řekl jsem a pak jsem jenom viděl, jak Gebo něco říkal Ryugovi.

Gebo

Slyšel jsem nějaké hlasy a myslel jsem, že jde ke mě nějaký nepřítel, ale nakonec se ukázalo, že to je Kensei, Ryuga a ta holka?! Co tu dělá?! Zeptal jsem se. Kývnul jsem hlavou a šel jsem si popovídat s Ryugou. O co tady jde? Zeptal jsem se ho potichu a byly jsme otočeni zády ke Kenseiovi a té holce.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 1:55 pm

Ryuga

Když jsme seděli u ohně s tou holkou tak jsem čekal, že by mohlo cokoliv během několika sekund přijít, byl jsem furt ve střehu, a to jen proto, že jsem jí nevěřil. Když ke mě přišel Gebo tak jsem akorád pokrčil očima a hlavou, To je ta holka která nás varovala před tím, že děláme špatné věci, blablablablablabla koho to zajímá. Řekl jsem šeptem a pak se trochu víc přiblížil ke Gebovi, Má slabinu pro holky... Opět jsem šeptl a dal ruce do kříže. Jen tak pro informaci, já s tím nemám nic společného, kdybych mohl, tak už by tu nebyla. Šeptl jsem a pak se natáhl a dal si ruce za hlavu.

Rita

Když jsme byli v jejich táboře tak ti dva furt o něčem debatovali, škoda, že jim nebylo rozumět. Myslíš, že rozebírají nás dva ? Zeptala jsem se toho kluka a pak mi začínala být zima tak jsem se trochu nalepila na něho. Krásně hřeješ. Dodala jsem a zavřela oči.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 4:20 pm

Gebo

Poslouchal jsem co Ryugo a nevěděl jsem co si myslet. Je to hloupé, si přivést nepřítele do tábora. Musíme ji sledovat. Nevíme o co jí jde. Řekl jsem Ryugovi a sedl si k ohni a sledoval tu holku non stop.

Kensei

Když se ke mě přitulila, tak jsem si pomyslel, že tohle je přehnaný. Tak jsem ji dal od sebe. Tohle je přehnaný. Promiň Řekl jsem si a díval jsem se ji do očí.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 4:41 pm

Ryuga

Když Gebo nevěděl o co jí de tak já to věděl moc dobře, Já vím o co jí de... co tak normálně může dělat nepřítel v nepřátelským táboře... špehovat a z Kenseie by mohla vytáhnout hodně informací... řekl jsem šepotem a zavřel oči, protože jsem byl tak trošku utahaný, ale stále jsem měl nastražený uši.

Rita

Když mě odsunul tak jsem se zaklepala protože mi byla zima a tak jsem se obalila celá pláštěm a podívala se mu do očí, To že je dívce zima je přehnané? Zeptala jsem se a opět se zaklepala zimou.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 5:36 pm

Gebo

Poslouchal jsem Ryugu a jenom kýval hlavou. Jestli nás zradí, tak ji to bude dost bolet. Nerad zabijím, ale v tomto příkladu bych to i zvažoval. Co teda budeme dělat? Podle mě je nebezpečné zde mít někoho, koho neznáme, komu se nedá věřit a kdo nás může ve spánku i zabit. Řekl jsem Ryugovi a čekal jsem, jaký na to bude mít názor.

Kensei

Na tisíc procent se baví o nás a já to vím, jenom nechápu, to prostě neví, že předpovídám co tak mohou říct. Jenom je to divné, však se skoro neznáme, neznám ani tvoje jméno, neznám kdo jsi, co jsi zač, co tu děláš, jaké máš plány. Nevím prostě nic. Řekl jsem a vzal si čutoru a napil se.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 5:47 pm

Ryuga

Pslouchal jsem Geba a pak se akorád ušklebil, Mám nápad a potřebuju aby si ho hrál semnou... Šeptnul jsem a z lehu se posadil, To je těžký když jí Kensei bude furt bránit, takže až bude spát nahrajeme to jako by ho chtěla zabít a to tak, že k němu dáš kunai a pak na ní zaútočíme. Řekl jsem a pak pokrčil rukama, jakože už nemám žádné nápady.

Rita

Když se mě ptal na tolik otázek tak jsem se akorád k němu přitulila a usmála se, Jmenuji se Rita, a jsem jedna z osmy strážců světla dobré strany,a jsem tu protože tu být chci, s tebou. Řekla jsem a opět se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 6:13 pm

Kensei

Podle mě jde o něco více. Nikdo tak naivní být nemůže a ne, nevěřím ji. Promiň. Řekl jsem ji z očí do očí a když jsem mrknul, tak jsem měl v sobě sharingan a chytl ji do genjutsu a snažil se získat všechny informace, proč je tady, co je zač a tak podobně.

Gebo

Poslouchal jsem ho a ikdyž by to Kenseie dost naštvalo, myslím, že by to pochopil, protože jen tak někdo nedojde do cizího tábora. To je blbost a podle mě to tuší i Kensei. Myslím, že to je jediné řešení. Takhle to uděláme a Kenseiovi to pak vysvětlíme. Řekl jsem Ryugovi a sedl si k ohni.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Mise - Nová tvář?
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: