Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Mise - Nová tvář?

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyWed Aug 21, 2013 5:35 pm

Ryuga

Když Zetsu řekl, že Yu de s holkama tak jsem se akorád zasmál, No ovšem.. i kdyby šel s námi, tak by se už nevrátil. Řekl jsem a hodil na Yu vražedný pohled, pak když se ostatní rozešli tak jsem je následoval, ale bylo to divné.. protože jsme šli směrem pryč z temné říše. Kam vlastně jdeme ? Zeptal jsem se protože mi to bylo divné.

???

Sledoval jsem cíl a když se dal do pohybu tak jsem akorád zmáčkl čudlík na krční vysílačce a řekl šéfovi, že se dali do pohybu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyWed Aug 21, 2013 8:57 pm

Kensei

Fakt jsme šly z temné, já myslel že máme hledat toho nového člena v temné říši, ale Gebo měl u sebe mapu a on věděl kam máme jít. Šel jsem přímo za ním a všichni jsme šly mlčky, ikdyž Ryuga se na něco zeptal, tak já s ním rozhodně nechtěl mluvit. Jsme v jednom týmu, nic víc, nic míň. Řekl jsem a šel dál.
Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyWed Aug 21, 2013 9:17 pm

Ryuga

Šli jsme dlouhou cestu a pak se ozval Kensei a já se zasmál, Na to si přišel až teď ? Zeptal jsem se ho a koukal se po okolí, Stejně hnusný prostředí jako v bývalém domově, doufám, že se dneska na někom vymlátím. Pomyslel jsem si a šibalsky se usmál a pak jsem si trochu protřel oči, protože se mi zdálo, že se mi dělalo zle.

-> Mohli jsme cítit takový divný pocit, jakoby se nám dělalo zle.

???

Stále jsem pozoroval svůj cíl a postupně podával informace velitely, Nejspíš míří do Savan.. 3 muži v Akatsuki pláštích jeden má bílé vlasy, druhý černé, a ten třetí taky. Podle toho co zjistila moje technika tu máme, 3 Kekei Genkai hodně silného původu, což bude docela obtížné, budu je dále sledovat a počkám na další rozkazi. Domluvil jsem.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyWed Aug 21, 2013 10:54 pm

Kensei

Šly jsme dlouhou dobu a já už byl unavený, ale ještě jsem to zvládal. Tady i písek musí umírat žízní. Ha .. to bylo vtipné. Pomyslel jsem si a v dálce jsem viděl několik palem. Tam určitě bude voda a taky byla. Měly by jsme si dát nějakou minutu pauzu. Řekl jsem oběma a šel si opláchnout obličej a napít se.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyWed Aug 21, 2013 11:10 pm

Ryuga

Šli jsem furt dál a já se docela nudil, tak jsem přemýšlel na tím co budu dělat, až zničím Raga. Pak Kensei uviděl palmy což znamenalo vodu... byla to oaza a já si namočil obličel  a pak se mi začalo strašně mlžit okolí, nevěděl jsem co to je a tak jsem zaostřil oči  a znovu si je propláchl ale stále jsem měl zamlženo, Co to je ?! Řekl jsem si pod nos a dělal jakože nic a šel k bandě.
-> Kenseiovi se dělo to samé když si opláchl obličej.

???

Koukal jsem, že už dorazily do mé oazy ve které byla voda ale trošku chemicky upravenou, byla to voda která způsobuje závratě a mlživost v očích, Dva se vymáchali, ještě jeden a bude to geniální, Řekl jsem a složil pečeť přičemž jim země začala pomalu sát chakru.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyWed Aug 21, 2013 11:37 pm

Kensei

Přestával jsem vidět. Teda viděl jsem ale rozmazaně. Pořád jsem poznal co je strom a co je člověk. Co se to děje?! Řekl jsem, když jsem byl na kolenou a držel si své oko.

Gebo

Byly jsme u fontány a jelikož jsem se jako jediný napil svoji vlastní vody z čutory, tak jsem se vyhnul tomu co se stalo Kenseiovi a Ryugovi. Někdo tu kolem musí být. Vytáhnul jsem kunai a říznul se do ruky. Zmáčknul jsem dlaň a začala téct krev a kapala do písku, přičemž se mé buňky z krve rozehly do okolí, aby zjistily, jestli je v blízkosti nějaký nepřítel.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyWed Aug 21, 2013 11:49 pm

Ryuga

Koukal jsem jako debil na Kensei a snažil se zjistit co dělá, ale očividně ho postihlo to samé co mě, nevěděl jsem co dělal tak jsem zavřel oči s sedl si na zem, Co se děje? Proč ztrácíme zrak ? Zeptal jsem se a měl stále zavřený oči.
-> Začala to pálit.

???

Koukal jsem, že ten jeden se řízl do ruky, možná si myslel, že to je genjutsu... ale ta krev se rozlila všude a vsákla se do písku, což se mi nelíbilo a proto jsem složil pečetě, Kuchiyose no Kyori! Řekl jsem a přesně u té krve se vynořil velký pouštní červ který měl chuť na krev.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyThu Aug 22, 2013 6:37 pm

Kensei

Okamžitě mě napadlo, že to bude tou vodou, oba dva jsme s vodou měly stejný kontakt a Gebo se napil vody z lahve, takže to bude na sto procent tou vodou. To ta voda. Řekl jsem nahlas

Gebo

Viděl jsem jak se ze země vynořil velký červ. Máš možnost odejít. Řekl do vzduchu, protože bylo jasné, že ten červ se neobjevil jenom tak a k tomu ta voda? Rozříznul jsem si další ránu na ruce. Krev vytékala z ruky a začal jsem vytvářet několik pečetí a krev se zformovala do velkého oštěpu. Tak si pojď řekl jsem a druhou rukou jsem hodil flašku obyčejné čisté vody Ryugovi, ať si oči opláchne.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyThu Aug 22, 2013 6:50 pm

Ryuga

Seděl jsem a měl jsem zavřené oči, přičemž jsem slyšel zvuky ale nic neviděl tak jsem je opět zavřel a pak mi Gebo hodil flašku, která mě bouchla do hlavy a spadla na zem, Jau! Co děláš?! Vykřikl jsem a pak když jsem nahmatal flašku s čistou vodou tak jsem si trochu nakapal na ruce a vymyl si s ní oči, bylo to hnedka lepší, ale effekt ustupoval strašně pomalu. Pak jsem akorád flašku položil na zem a z těží se mi rýsoval obrys toho červa. To je macek! Řekl jsem a protřel si oči a snažil se nahmatat vodu, zrak se zlepšoval a já vzal tu flašku a hodil jí směrem na Kenseie, Chytej Kenseii! Na pravo přesně 160° Řekl jsem aby se mu nestalo to co mě a pak se akorád otočil na Geba a zakroužil hlavou aby si to vzal na starost.

???

Tohle bude sranda! Pomyslel jsem si a když řekl, že mám možnost odejít tak jsem akorád pokrčil očima, i když mě ani neviděl tak mi došlo, že to může být tou krví, proto jsem složil několik pečetí a zem se začala vířit a voda v oaze se změnila na zelenou tekutinu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyThu Aug 22, 2013 7:12 pm

Kensei

Pořád jsem viděl rozmazaně a nevěděl jsem co dělat. Pak Gebo dostal nápad a když Ryugovi vypláchnutí očí pomohlo, tak jsem použil to stejné a začala se to zlepšit. Když Gebo řekl, že máme s Ryugou najít toho, kdo to dělá, tak jsem udělal několik pečetí a vytvořil svého klona. Jdu do leva, ty do prava. Řekl můj klon a rozeběhnul se a já stál za Gebem a dával pozor.

Gebo

Ta technika s vodou fungovala. Přece nejsem k ničemu. Rozhodně ten ninja není na takové úrovni, takže to může být docela rychlé. Řekl jsem si a řekl. Jděte najít toho, který tohle způsobil. Určitě bude někde poblíž. Řekl jsem a hodil oštěp z krve na toho velkého červa.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyThu Aug 22, 2013 7:59 pm

Ryuga

Když se nám udělalo lépe tak se voda změnila na.. zelenou tekutinu, Ještě, že jsem si tím jen protřel oči.. nevím co by to udělalo kdybych to vypil.. moment?! Pomyslel jsem si a koukl se na Kenseie který to vypil. No... to je problém. Řekl jsem a přišel ke Kenseiovi, Měl by si to toho vypít co nejvíc .. jinak ti to zničí ledviny. Řekl jsem a pak se koukal okolo.

???

Na červa letěl velký oštěp z krve a já akorád složil pečet, Muzukashī! řekl jsem a červovi ztvrdla kůže a ten oštěp se jen tak zabodl a hnedka spadl, a po té když po půde začalo chodit více lidí, tak mi bylo jasný, že udělali klony. Složil jsem další pečet a u toho klona a za vámi se zjevily další červy ( u klona 1, za námi 1). Země se furt vířila tak aby to udělalo písečnou bouři. Já jsem všechno ovládal ze střední dálky (cca půl kilometru) v písečný mohyle.

Muzukashī
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyThu Aug 22, 2013 10:24 pm

Kensei

Když Ryuga za mnou přišel, tak jsem si vzpomněl, že jsem si dal loka té vody. Vypil jsem toho co nejvíc a najednou mě strašně začalo bolet břicho a já se svíjel na zemi v bolestech. Za mojím klonem se objevil červ a já jen složil několik pečetí a poslal na něho velkou kouli z Katonu.

Gebo

Když můj oštěp nic neudělal, tak jsem zmáčknul pěst a rána se znovu otevřela, což vyústilo v tom, že z oštěpu se stal dlouhý bič, který, když se zničil, tak se znovu rychle spojil dohromady. Obvázal jsem toho červa bičem aby se nemohl hýbat a hodil na toho červa kunai s výbušným lístkem.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyThu Aug 22, 2013 10:49 pm

Ryuga

Když Kenseiův klon začal bojovat s tím červem tak jsem se podíval na toho který byl za námi a trochu se ušklebil, Toho si vezmu já! Zakřičel jsem a běžel jsem proti němu, a moje ruka začala černě svítit a pak jsem vyskočil a švihem natáhl ruku směrem na červa, Dark Move: Twice Strike! Zakřičel jsem a z mojí ruky vyjeli 3 temné vlasce které obmotaly červa a začali rotovat tak, že mu to po chvilce začalo trhat jeho kůži a pak zmizel, Kuchyiose ?! Zeptal jsem se protože jsem vyplítval zrovna svojí normální chakru na někoho jako je zrovna přivolaný červ. Za tohle to fakt nestálo.. takže nás někdo zase sleduje, to zase bude povyku, že někdo umřel panebože! Pomyslel jsem si a obalila mě fialová energie, Už mě začínáš srát! Vylez ty potvoro! Zakřičel jsem a natáhl ruce každou do jiné strany, vytvořily se mi na nich fialové koule které jsem spojil v jednu velkou, Dark Move: Dragon Emperor Soaring Destruction! Vykřikl jsem a koule vystřelil tak 100 metrů od sebe kde to udělalo velkej výbuch a pak rotovací vlna rotovala všude kolem , dělala díry, výbuchy až narazila na něco kde to bouchlo úplně nejvíc a pak se ztratila. Tam něco je! Zakřičel jsem a klidným krokem šel k tomu.

???

Všici červy byli v boji,  na jednoho letěla ohnivá koule, tak červ otevřel hubu a nechal jí at mu vletí dovnitř, avšak ona byla opravdu větší a silnější než normální a zasáhlo ho to tak, že odletěl a zmizel, protože to bylo Kuchyiose, červ který bojoval s Gebem se nemohl hýbat, ale furt to byl červ, když na něj Gebo házel kunai, tak červ vyflusl jedovatý sliz směrem na ten kunai který bouchl v t tom slizu a udělal tak velkou bublinu jedu který se valil na Geba, a poslední třetí bojoval s Ryugou který ho dostal lehce jako Kensei a pak udělal co si a všude to začalo bouchat a mě se rušilo spojení s kontrolou země a všeho okolo, Co to ? Ten Ninja úplně narušil všechny diakotické rytmi kterýma mohu ovládat okolí, Sakra! To teda ne!. Vykřikl jsem a složil několik pečetí přičemž z místa, kde jsem byl začalo zářit strašně silné světlo, Kinjutsu: Kami no Hikari! (Boží světlo) Vykřikl jsem a díky tomu světlu jsem nabíral velkou energii do jednoho bodu, chystal jsem se to vypálit na ty ninji.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyThu Aug 22, 2013 11:54 pm

Gebo

Kenseiovi se udělalo velmi špatně a nakonec to vyústilo v to, že začal zvracet a po chvíli i omdlel. Po chvílce se do toho pustil i Ryuga s velkou a silnou technikou. To musí brát dost chakry. Pomyslel jsem si a klečel jsem u Kenseie, protože jsem chtěl, aby to Ryuga dokončil, protože jemu nedělá problémy zabíjet, což mě a Kenseiovi jo. Po chvílce ten ninja použil silnou techniku a hromada energie se řítila na nás. Tohle vypadá špatně, řekl jsem a přemýšlel, jestli já v téhle situaci mohu něco udělat.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyFri Aug 23, 2013 12:30 am

Ryuga

Kensei na tom byl hodně špatně a já jen pozoroval tu sílu kterou načerpal a pak vypálil, byla to opravdu silní technika, vypadalo to , že mě to zasáhne aniž bych se bránil. Musíš to odrazit! Pujčím ti svojí sílu! Jdeme na to! Řekl jsem v mysli a načerpal svojí ernegii ( ne tu L-Dragovu ) a silně bouchl do země, Nerad to používám.. tahle technika mě stojí 90% mojí čistý energie, navíc... pokuď chci něčeho dosáhnout, tak s Akatsuki jdeme společně! Vykřikl jsem a rázem bouchl do země. Dark Move: Armageddon! Vykřikl jsem znova a ze země začala vyrůstat temná energie která vyrostla do velké koule a při nárazu té jeho techniky to udělalo neskutečně velký výbuch a já odletěl až za Kensei s Gebem někam daleko do písku a kolem Kensei a Geba se provířil písek a tlaková vlna po výbuchu. Já to zvládl! Pitomče! Pomyslel jsem si a pak akorád ležel se zavřenýma očima.

???

Když jsem vystřelil svůj nejsilnější útok, tak to vypadalo , že se trefím, ale najednou to tam vybouchl, asi v polovině cesty a udělalo to tak silnou tlakovou vlnu, že jsem odletěl asi o 15 metrů, Co to sakra bylo?! Zeptal jsem se a snažil jsem se doplazit ke stěně tak abych viděl co se tam stalo, když jsem se k tomu doplazit tak první co jsem viděl, bylo to, že tam byla díra jak sviň a 1 tam ležel, asi K.O ten jeden tam furt byl v polo dřepu a ten třetí ani nebyl vidět. Kurde! Co se to stalo? Musím hnedka informovat velitele. Pomyslel jsem si a připravoval si vysílačku.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyFri Aug 23, 2013 5:20 pm

Kensei

Když jsem omdlel, tak můj klon přesto byl pořád ve hře. Když viděl jak se ty dvě silné techniky srazily, tak použil rychle první fázi susana, aby se ochránil. Když vše skončilo, tak šel rychle k místu, kde byl ten ninja. Hra skončila. Řekl poté, co mu vysílačku vzal z ruky.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyFri Aug 23, 2013 5:37 pm

Ryuga

Pomalu jsem vstával a ještě se ze mě kouřilo, Ahh! To bylo něco.. zasyčel jsem bolestí a pak se akorád chytl za břicho a pomalu šel k nim.

???

Chtěl jsem začít předávat informace, ale pak přišel ten kluk a já akorád koukal s vykulenýma očima, Však.... tam ležel nehybně.. jak to, že je tady ? Co se sakra stalo?! Pomyslel jsem si a pak se koukl na okolí kde se všude kouřilo po všem těch výbuchách. Co to sakra bylo za techniku ? Není možné aby měl 2 Kekei Genkai.. to bych zjistil.. nejspíš bere sílu odněkud jinud. Pomyslel jsem si a čekal, co ten ninja udělá, pro svojí výhodu jsem nenápadně složil jednu jednoduchou pečeť.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyFri Aug 23, 2013 10:22 pm

Kensei

Když jsem mu vzal vysílačku, tak jsem ji skoval do kapsy a vytáhnul jsem kunai, který jsem mu rychle přiložil ke krku a druhou rukou jsem vytáhl svoji malou katanu, kterou jsem použil tak, že jsem řízl do nohy, aby nemohl jen tak utéct. Když se pokusíš utéct, tak to začne víc krvácet a krev v písku se dá snadno najít. Takže .. první otázka. Řekl jsem a kunai jsem skoval, přičemž jsem měl špičku katany u jeho krku. Pro koho pracuješ. Řekl jsem a stačil centimetr a měl by katanu v krku.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptyFri Aug 23, 2013 10:37 pm

???

Když mě řízl do nohy tak jsem akorád zasyčel a pak chtěl vědět pro koho pracuju a já se akorád zasmál, Dejme tomu, že náš velitel už má všechny informace.. i o vaší minulý misi, ale dejme tomu, že nejsme ze stejné organizace jako ti, co vás napadli minule. Řekl jsem a pak polknul, Každá strana má svojeho vůdce a pro každého pracují speciální jednotky na vysoké úrovni, ovšem s plánem zničit Akatsuki. I samotný Lord Zhu-Shi-Ru(Vůdce kladné strany, ale nezdůraznil to.) si přeje aby Akatsuki byla odstraněna a to samé Yakura, Suzuki, Miko, a spousta dalších vysokých osobností... nikdo nechce aby jste žily a jednou vás začnou pronásledovat samotní vůdci všech stran. Řekl jsem a nechal si setnout hlavu, přičemž jsem se rozpadl na světlo které začalo zářit, Jako poslední záchrana, vezmu ho s sebou pryč! Pomyslel jsem si a světlo obalilo toho kluka a zmizelo s ním ve světle.

Ryuga

Pomalu jsem došel k bandě a pak se koukl na ruku kterou jsem použil svojí techniku, byla úplně zakrvácená a celá se mi klepala, Co... co to bylo kurva za techniku ? Zeptal jsem se a klekl si na kolena protože jsem se ani neudržel na nohách.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptySat Aug 24, 2013 3:56 pm

Gebo

Když ten ninja zmizel a vzal sebou i Kenseiova klona, tak jsem vzal oba dva mé společníky a položil je do stínu k palmám. Oba dva byly vyčerpání a vzbudily se až v noci. Do té doby jsem rozdělal oheň a chytil tři hady, které se už opékají nad ohněm. Nic lepšího jsem zde sehnat nemohl, ale lepší než nic. Pověděl jsem, když se Ryuga probouzel.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptySat Aug 24, 2013 4:04 pm

Ryuga

Když jsem se probudil tak už byla noc a moje ruka bylo celá popraskaná a tekla z ní krev, S tou technikou jsem to přehnal... už to nesmím používat. Řekl jsem si pod nos a pak si vzal toho hada a jednou si kousl a pak ho vyplivnul, Tohle fakt nemusím Řekl jsem a sedl si blíž k ohni. Asi 5 metrů od ohniště se objevila velká světelná záře a v ní se objevila tato holka. Bylo to opravdu úžasné, Byli jste varování! Nic jiného než bolest, a zkáza vás zde nečeká, mějte se na omylu.. to co děláte není správné! Řekla ta holka a já se akorád usmál a natáhl ruku z které mi vylétl L-Drago a obalil jí a těsně sevřel. Jo a vy děláte chybu, že se nám pletete do cesty! Vykřikl jsem a L-Draho jí čím dál tím víc svíral.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptySat Aug 24, 2013 5:41 pm

Kensei

Na několik hodin jsem omdlil a když jsem se probral, tak Ryuga už utočil na nějakou holku. První co jsem udělal bylo, že jsem ho chytil za ruku a sklonil ji. V takovém stavu ji nemáš šanci porazit. Jestli bude silná jako ten přechozí, tak to pro nás nedopadne dobře, řekl jsem a opřel se o palmu. Pořád mě trochu bolelo. Co chceš. Zeptal jsem se ji.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptySat Aug 24, 2013 5:52 pm

Ryuga

Když mi Kensei říkal, že jí nedokážu porazit v takovém stavu tak jsem se zasmál, Já jí třeba nedokážu porazit, ale L-Drago ano! Řekl jsem a L-Drago jí stále držel a ona se akorád svíjela bolestí, Uhhh! Chci vás jenom varovat, že strkáte nos do cizích věcí a my máme za úkol ničit zlo... to které vy říšíte! Zakřičela a já se akorád šibalsky usmál, A ještě víc ho rozšíříme tvojí smrtí. Řekl jsem a hluboce se zasmál. Uhhhh! Zasyčela bolestí a pak mi došlo, že Kensei je citlivý na tyhle věci, proto jsem skočil na šutr a trochu s bolestma seděl, Můžeš vyprávět dál, třeba mě to uspí. Řekl jsem nudným tonem a podepřel si hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptySat Aug 24, 2013 6:12 pm

Kensei

Když Ryuga nic neudělal, tak jsem ho chytil pod krkem a "připevnil" jsem ho k palmě. Nech ji být. Máme jinačí priority v tuto dobu. Řekl jsem mu a pořád ho dost pevně držel u té palmy. Po chvíli jsem ho pustil a řekl holce. Jdi domů, než se ti něco stane. Řekl jsem ji a pořád se na ní díval.
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? EmptySat Aug 24, 2013 6:30 pm

Ryuga

Místo výletu na šutr mě Kensei chytl pod krkem a dosunul mě až k palmě, vzhledem k tomu, že se teprve zotavil nemohl mít tak velkou sílu na to, aby mě pevně držel. Tos neměl dělat... Řekl jsem a luskl přičemž L-Drago s ní začal rotovat a až vytvořil rotovací čáru která nejdříve vzlétla a pak dopadla na zem, což udělalo výbuch a ona byla pryč. Kam zmizela ? Ted ví o naší pozici.. úžasný, zase Kensei citlivka, jak on může být u Akatsuki ? Pomyslel jsem si a pak se pomocí rukou vyprostil od Kenseie, Ted ví naší pozici, cool zachvilku přijede přepadovka. Řekl jsem a zasmál se, pak jsem si akorád lehnul blízko ohniště a koukal na hvězdy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Mise - Nová tvář? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise - Nová tvář?   Mise - Nová tvář? Empty

Návrat nahoru Goto down

Mise - Nová tvář?
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: