Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Hodnosti + Speciální Hodnosti

Goto down 
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 25

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Hodnosti + Speciální Hodnosti Empty
PříspěvekPředmět: Hodnosti + Speciální Hodnosti   Hodnosti + Speciální Hodnosti EmptyThu Aug 23, 2012 8:36 am
Hodnosti získáte podle svého levelu . Více -- zde --

1. - Genin (Začátek)

2. - Pokročilý Ninja
- Získáte 20 bodů

3. - Zkušený Ninja
- Získáte 30 bodů

4. - Profesionální Ninja
- Získáte druhou podstatu
- Získáte 40 bodů

5. - Speciální Ninja
- Získáte 50 bodů
- Speciální hodnosti.

Každou speciální hodnost můžete získat :
1 - Potřebujete mít Hodnost 5( Speciální Ninja )
2 - Když už získáte jednu speciální hodnost . Nejde vyměnit (Když pracujete pro město , jde to . Začínáte s ANBU,Generál,Vůdcův první muž , ale sami si tuto hodnost vyměnit nemůžete) .
3 - Speciální Hodnosti se získávájí těžko . Většinou vám je někdo nabídne a vy buď to přijměte a nebo ne .

1. ANBU
ANBU pracují přímo pro Vůdce. ANBU chrání vesnici v mimořádném ohrožení, podnikají mise do nepřátelských zemí a vypořádají se s mimořádně silnými ninji. Jsou odpovědní za atentáty a úkoly vyžadující vysoce kvalifikované ninji.

2. Generál
Každé město potřebuje Generála , který by vedl svoje muže do boje a dával jim rozkazy .

3. Lovec
Lovci pracují tajně pro Vůdce města , mají za ukol lovit Nukeniny , kteří zradily vlastní město . Mnoho Lovců nepřežije , proto je to nebezpečná práce , ale všechno má své výhody . Lovci vydělávájí nejvíc peněz (Bodů).

4. Vůdcův První muž
Tuhle hodnost dostane jeden z milionu . Jde o nejvyšší hodnost každého města . Vůdcův první muž je každou sekundu u Vůdce . Nesmí se od něho hnout ani na krok .

5. Nukenin
Hledaný Ninja co opustil svojí vesnici nebo z ní byl vyloučen a teď po něm pátrají speciální jednotky dané vesnice . Většina Nukeninu je později dopadena a jsou buď mrtvý, nebo ve vězení na doživotí . Lovci mají za ukol chytat tyhle hledané lidi .

6. Assassin
(Pouze pro ninji kteří ovládají většinou Taijutsu!)
Jedná se o sektu vrahů , kteří nechcou sloužit žádnému městu .
Assasini byli bojovníci bezmezně oddáni. Vůdce jim vštípil, že pokud zemřou smrtí bojovníka v jeho službě , dostanou se do ráje a budou tam žít navěky. Takto si zajistil absolutní poslušnost a odvahu svých bojovníků.
Assasini se nachází v Savanách

7. Akatsuki
Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí.Cílem organizace je ovládnutí světa. Jejich plán je dost jednoduchý. Za prvé získat dost peněz , za druhé vyvolat války mezi Městy a za třetí pomocí chycených ocasých démonů ovládnout svět

8. Mnich
Je muž praktikující náboženskou formu života, podřízenou konkrétnímu náboženskému cíli. Cvičí mysl a tělo podle svého náboženství; a to činí buď sám nebo s ostatními lidmi podobného zaměření, zatímco udržuje odstup od lidí, kteří toto zaměření nesdílejí. Když se přidáte , BŮH vám dá velkou sílu .

9. Pirát
Je původně námořní lupič. Piráti obvykle přepadají obchodní lodi, ale často loupí i na pobřeží. Pirátství kvete tam, kde je velký lodní provoz a lupiči mohou doufat v bohatou kořist. Kdo si chce vydělat mnoho peněz (bodů) , může jít na to i špatnou cestou . Však Pirátů už moc není . Zbytek , kteří přežily zůstavají na Severu ( Oceán ).


10. Špion
Je označení pro osobu, která je vysílána do cizího území či konkurenčního prostředí za účelem získat jakýmikoliv prostředky informace, či materiály, které protistrana vyžaduje.Špión pracuje v utajení a musí splynout s okolím. Předpokladem je, že je odborníkem na prostředí, do kterého je vyslán. Špion pracuje pro Vůdce daného města . Když je špion chycen , zemře . Proto je jen málo lidí , kteří tuhle profesy příjmou .


11. Medic

Je věda o zdraví, stavech a chorobných procesech člověka, o způsobech léčení a předcházení nemocem. Úkolem tohoto vědního oboru je chránit a zlepšovat zdraví lidí. Úzce navazuje na biologii. Opírá se o poznatky biologie, chemie, fyziky a stále více se prosazuje také informatika. V boji není nikdy dostatek těhle lidí .
Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
 
Hodnosti + Speciální Hodnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Pravidla-
Přejdi na: