Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!


Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Vyberte si Summona

Goto down 
AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840
Join date : 10. 01. 12
Age : 25

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

Vyberte si Summona Empty
PříspěvekPředmět: Vyberte si Summona   Vyberte si Summona EmptyFri Aug 10, 2012 11:15 am


Obyčejní summoni

Jméno: Kamemný Obr ( veliký jako uživatel )
Podstaty: Doton
Techniky:
Živel země:
Doton: Nachuraruu ōru (B) - Jutsu vytvoří před uživatelem obrovskou stěnu z hlíny, která ho ochrání před útokem.
Doton: Danjon no kyomu (A) - Obr vytvoří kolem nepřátel polokouly,která je uzamkne uvnitř a zároveň jim požírá(vysává) čakru. Pokud na zeď někdo zaútočí sama se díky čakře velmi rychle opraví.Má však slabinu na nejvzdálenějším konci od Obra.


Jméno: Ohnivý drak
Podstaty: Katon
Techniky:
Katon: Haisekishō (B) -Toto jutsu vytvoří z úst obrovský mrak z popelu, který se rozletí kolem nepřítelé. Drak pak pří vypouštění zkousne zuby, čímž hodí jiskru a popel zapálí. Zapálený popel pak exploduje

Jméno: Orel
Podstaty: Fuuton
Techniky:
Fuuton: Asshuku kūki no Bōru (S) - Orel nasaje vzduch, zatlačí si na břicho a z úst vystřelí kouli vzduchu smíchaného s velkým množstvím čakry.

Jméno: Vodní had
Podstaty: Suiton
Techniky:
Suiton: Bōryoku no Tekina (C) - Had vyplivne velké množství bublin, která pokrývá zemi a snižuje tření, což výrazně omezuje pohyb soupeře. Bublinky může vyplivnout s řádnou silou, která je schopna smýt / zneškodnit většinu útoků jako je ropa a oheň. Tato technika může také být používána jako efektivní kouřová clona.Jméno: Lední medvěd
Podstaty: Hyoton
Techniky:
Hyoton: Kōgeki Tsubame (C) - Medvěd vytvoří ledové vlaštovky, které pošle na svého soupeře. Poletují ve vzduchu a jejich ostří může zabít nebo zranit soupeře. Dostatečné teplo může ledové vlaštovky roztavit.


Legendární summoni

Jméno: Ledový Drak

Podstaty: Hyoton

Techniky: Hyoton : Kyuku Blizzo (A) – Drak naschromáždní chakru do pusy a pak z ní vypustí silný proud blizzardu který obsahuje ledové střepy a tak těžce poraní nepřítele.

Hyoton: Kyuka Blizzo Nasho (S) – Drak opět naschromážní chakru do pusy ale tentokrát masivní počet chakry a pak vyplivne opravdu masivně masivní vlnu blizzardu která rozdrtí všechno co jí stojí v cestě.

Hyoton : Kyuka no Jutsu (B) – Vytvoří polární zář která ruší chakrový oběh.

Hyoton : Kyuka no Yugatsu (C) – Obalý draka ledovými modcemi tak aby byl špatně zasažitelný.


Jméno: Siréna

Podstata: Onton (Element Zvuku)

Techniky: Onton : Hashi-bu (S) – Ultimátní řev který uspí nepřítele a vrhne tak do genjutsu kterému se nedá vyhnout ani kdyby jste se bodli, použily kai nebo odvrátily jiným genjutsu. Tato technika je speciální v tom že láme smyslové buňky natolik že přestávají pracovat a v tu chvíli kdy na vás Siréna zařve už nestihnete udělat nic. Spánek trvá asi 10 minut, mezitím se vám nic nemůže stát už jen proto protože jakmile jste uspaní tak sdílíte tělo se Sirénou a kdyby vás někdo bodnul, tak by bodnul i Sirénu a vy by jste se už nikdy neprobudily ze spánku.

Onton : Hashi (A) – Vyšle řev naproti nepřítely a ten ho má zaúkol zbavit smyslu "sluchu" na několik minut nepřítel neuslyší nic jenom . Je to jediná technika křiku kdy technika reaguje jenom na stabilizaci sluchu a né na stabilizaci celého mozku.

Onton : Hisho (B) – Vyšle tlakovou vlnu která při nárazu silně odhodí.


Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
 
Vyberte si Summona
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Characters :: Summons-
Přejdi na: