Naruto RPG
Jde o textovou rpg hru Naruto - The First Game Ever . Hráč si může vytvořit postavu dle svého gesta , ale nesmí být přebuštěná . Někteří si říkají jak by tohle mohlo někoho bavit, ale největší kouzlo je v tom že se vžijete do své postavy, a začnete plnit mise , zabíjet nepřátelé svojím stylem , vydělávat , pracovat, spolupracovat , a spousta dalších věcí ! Rozhodně než začnete dělat postavu, a jste tu nový přečtěte si následující pravidla, ať víte, co smíte, a co ne. Good luck in this game!

Forum začíná od znova ! Takže si pospěšte, aby jste začaly co nejdříve.

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Savany - Okolí Hlavního Města

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Poèet pøíspìvkù : 1154

Tvoje Body a Levely
Body: 0
Level: 2
EXP: 150/200

Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySat Jul 26, 2014 10:01 pm

First topic message reminder :

...
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Poèet pøíspìvkù : 840

Tvoje Body a Levely
Body: 20
Level: 5
EXP: 750/1000

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySun Jul 27, 2014 7:38 pm

Kensei

Když řekla, že ví, že jsme přišli spolu, tak jsem nahodil usměv. Kolem mě se objevila klec a já řekl. Nato, že si nejmladší, tak si docela chytrá. Řekl jsem a když se zeptala, proč jsem sem přišel, tak jsem z kapsy vytáhl menší svitek, kde bylo napsáno info o té Siréně. Hodil jsem jí to k nohám a jenom čekal, co na to řekne.

Návrat nahoru Goto down
http://narutorpg.forumczech.com
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySun Jul 27, 2014 8:26 pm

Nemusíš mi lichotit. Nejsem vůdkyně jen proto, abych si tu seděla a nic nedělala. Řekla jsem a pak mi hodil svitek, kde byli informace o Siréně. Chceš najít Sirénu jo? Celkem vtipné na takového mladíka. Řekla jsem a zasmála se. Nemáš šanci Sirénu zkrotit. Jakmile vlezeš do tunelu pod městem, tak si skončil. Řekla jsem a pak se usmála. Nějaké poslední přání před usmažením? Zeptala jsem se ho a čekala jestli z něho ještě něco vypadne. Přičemž klec vypálila tomu ninjovi tolik chakry, že by sotva dokázal něco udělal.
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Poèet pøíspìvkù : 26

Tvoje Body a Levely
Level: 1
EXP: 0/100

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySun Jul 27, 2014 8:29 pm

Jugen

Byla tu nuda a písečná bouře nikde. Všude běhali stráže a mě přišlo vtipné jak si mě ani všimnout nemůžou. Měl jsem celkem starost o toho pelikána, protože to nejspíš rozpoutal on. Pomalu jsem vstal a vydal se k té kulaté budově, kde byli dveře otevřené. Vešel jsem dovnitř a slišel, jak si tam povídají nějací lidi a dokonce tam byl i pelikán. Vykopl jsem dveře a usmál se na všechny. Hej! Co tu děláte mému pelikánovy? Zrovna jsme si šli zasurfovat na písečný duny a teď takový chaos... ts... Řekl jsem a pak se koukl na všechny ty stráže okolo.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySun Jul 27, 2014 10:45 pm

Kensei

Věděl jsem, že ji dokážu přemluvit, ať mi pomůže najít sirénu, ale pak tam vlezl ten idiot a já se jen chytil za čelo. To je ale kus deb*la tohle. Řekl jsem pro sebe a jenom čekal, co se bude dít dál, protože cítím, že má chakra je skoro na nule. Nejspíš kvůli této kleci.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySun Jul 27, 2014 11:56 pm

Do haly přišel další ninja a to byl ten, který přišel rovněž s tímto ninjou. Písečné duny říkáš? Ahahahahahahahaha Řekla jsem a zasmála se. Jsi celkem vtipný, ale předpokládám, že ty taky pracuješ pro Akatsuki. Řekla jsem a mávla rukou. Sabaku Ryu! Řekla jsem a toho ninju obalila pískem.  Takže nám tu osud přinesl dva členy Akatsuki a skoro v mrtvém stavu. Co na to říkáte? Bude určitě velká odměna. Řekla jsem a pak luskla a pod klecí co byl Kensei se rozevřela díra. Měl si tu možnost ještě něco říct, teď už je pozdě. Dodala jsem a klec s Kenseiem spadla dolů a dopadla přímo do věznice kde se rozložila. Dvířka se zavřeli a já se podívala na toho druhého ninju. A ty jsi určitě jeho parťák viď? Akatsuki většinou pracujou ve 2. Také máš něco na srdci? Zeptala jsem se ho a pergamen s informace o siréně jsem zmačkala a hodila do koše.
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyMon Jul 28, 2014 1:24 am

Jugen

Ta mrcha mě chytla do písku a tak ze mě během sekundy byla mluvící soška z písku. Pelikán se s tou klecí propadl někam do ....  a já si akorád zívnul. Jsi celkem kundice a já jsem celkem unavený. Neuděláme deal, že mě pustíš a já si půjdu lehnout? Řekl jsem a věděl, že od takové fešké kočandy můžu čekat jen to nejhorší, protože čím víc jsou takové čičiny hezčí, tím víc zlejší a protivnější jsou.
(Že Asuna?Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyMon Jul 28, 2014 5:16 pm

Ten srkček si myslel, že mluví nejspíš se svojí matkou. Jsi drzí. Řekla jsem a luska prsty. Toho ninju též obalila klec a spadl přesně vedle Kenseie. Z našeho vězení stejnak utečou, tak nastavte přísnější ochranu a pošlete zprávu Yakurovi, ať pošle svoje lidi. Dodala jsem a šla do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 5:22 pm

Jugen

Ta mrcha mě shodila stejným stylem jako toho pelikána a to už jsem měl chuť se v tom pískovém hrádku vyspinkat. Hej, hej, hej! Zatáhl si nás do pěknýho průseru! Řekl jsem mu a katanou začal sekat do mříží, třeba by se dali rozseknout.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 6:24 pm

Kensei

Když jsem spadl někam, pravděpodobně do věznice, tak jsem si jenom lehnul a opřel se. Co teď budu dělat? Pomyslel jsem si a přemýšlel, jestli nás nezachrání Madara. Ten ví vždycky, když jsme v problémech, což je neustále. Řekl jsem si v duchu a pak vedle mě spadl ten kluk. Kdyby si tam nepřišel a nechoval se jak malé děcko, tak by jsme mohly být venku. Řekl jsem mu a jen tam v klídku ležel.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 7:42 pm

Ihned mě spojte s Yakurou. Řekla vůdkyně a stráže položili na stůl věc co vytváří hologram. Co potřebuješ? Že mi tak naléhavě voláš... Řekl Yakura a vůdkyně akorád vydechla. Promiňte, že ruším... určitě máte s opravou města hodně práce, ale chytila jsem 2 členy Akatsuki, tak chci, aby si pro ně vaši muži přišli. Řekla vůdkyně a Yakura akorád vykulil oči. Ty si chytila 2 členy Akatsuki? Jak ti mohu věřit? Zeptal se Yakura a vůdkyně mávla na stráže a ti přinesli ten plášť. Důkaz číslo jedna... Řekla a pak otočila hologram směrem na monitor, který kameroval vězení. A důkaz číslo 2... oba dva jsou ve vězení. Dodala a čekal jak bude Yakura reagovat. Dobrá práce... mám s nima nevyřízené účty za Naomi, pošlu tam svojeho nejsilnějšího ninju. Chci je živý! Zakřičel Yakura a pak se spojení vyplo. Boduju... pořádně zajistěně vězení! Protože jestli utečou a lidi od Yakuri přijdou a nebudou mít co odnést, tak si to asi pěkně odnesu. Řekla vůdkyně a sedla si do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 7:55 pm

Jugen

Sekal jsem do mříží ale nic se nedělo, tak jsem si sedl na lavičku co tam byla a potom si jen dopeslechl toho pelikána a zasmál se. To teda... proto si byl v kleci, viď? Ty jsi taky genius. Řekl jsem a pak se chytl za tvář a začal se smát.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 9:08 pm

Kensei

Poslouchal jsem toho kluka a jenom kýval hlavou, jak se snažil přeseknout tu klec. Kdyby si mě nechal, tak se s ní pohodlně domluvím. Řekl jsem mu a dál jenom ležel v kleci. Určitě řekne Yakurovi o tom, že nás chytla a podle mě to s náma nedopadne nejlépe.

Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyTue Jul 29, 2014 9:16 pm

Jugen

Smál jsem se a pak mě ještě víc dopálil tím co řekl. Si děláš srandu...? Ty jakožto člen Ahukutsuki chceš pohodlně domlouvat něco s vůdkyní zdejších savan? To může napadnout snad jen malé děcka. Navíc nám nechala zbraně... takže pochybuju, že by si s ní něco domluvil, když je tak hloupá. Řekl jsem a přestal se smát. Bootil jsem chakru do meče a pak vypustil: Zenkatchu Suijinji!! Zakřičel jsem a klec rozsekal na rezavou polívku. Já nevím jak ty, ale klidně si tu seď... Dodal jsem a prokřupnul si rameno. Stráže pořád nikde? Jak budižkničemu vězení.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyWed Jul 30, 2014 11:34 pm

Kensei

Když ten opičák žvanil a žvanil, tak jsem na to nic neřekl a když rozbil svoji klec, tak jsem složil několik pečetí a vytvořil klon, který jsem nechal vybuchnout a v kleci se objevila díra. Tak .. kama teď. Řekl jsem si a viděl několik chodeb. Takže kama teď. Řekl jsem si a aktivoval sharingan a díval se, jestli neuvidím někoho v blízkosti.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyWed Jul 30, 2014 11:37 pm

Už jak byl slyšet výbuch, tak stráže začaly spěchat. Když doběhly do uličky ve které byly ti dva, tak vytasily meče Musíme je aspoň chvilku zdržet. Řekl potichu jeden ze strážců a všem začaly zářit meče. Neutečete! Vykřikl úplně první strážce.
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyWed Jul 30, 2014 11:46 pm

Jugen

Plivnul jsem na zem a v ruce se mi vytvořila bílá kostka. Hra je u konce... sajonara plechovky. Řekl jsem a kostka všechny oslepila a paralyzovala. Chytil jsem pelikána za ruku a aktivoval stopovací oči, při kterých jsem si dokázal najít cestu pryč. Chodí tu tak často, že najít východ bude větší hračka, než si hrát v pompu. Pomyslel jsem si a utíkal skrz chodbičky směr východ.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyWed Jul 30, 2014 11:53 pm

Kensei

Když přišly stráže, tak jsem viděl, že hned vytasily meče a ten kluk je oslepil, tak jsem složil několik pečetí a na všechny v té úzké uličce letěla velká ohnivá hlava. Neměli šanci uniknou a ani se ubránit. Jenom mohly cítit žár, který byl čím dál tím větší.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyThu Jul 31, 2014 12:05 am

Stráže nic neviděly a proto schytaly plný zásah. Směrem k Jugenovi se táhlo asi 8 stráží celkem úzkým tunelem. Všude po věznici se spustil poplach a sochy, které byly po stranách ožívaly.

Naposledy upravil Myri dne Thu Jul 31, 2014 12:21 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyThu Jul 31, 2014 12:14 am

Jugen (taký Potter Very Happy)

Utíkal jsem a ten pelikán na to sra* a raději škvařil ty plechovky. Všimnul jsem si  jak proti mě běží plno plechovek a tak jsem se skrčil za sloup a zneviditelnil se a stráže proběhli okolo a mě si nemohli všimnout. Vykročil jsem a koukal se jim dozad a pomalu vycházel pryč z neviditelnosti. Idioti... haha! Řekl jsem a zasmál se, ale pak jsem za sebou slyšel krok, jako by zamnou stála stará báby monsiňorová. Otočil jsem se a viděl obrovskou sochu s mečem, která vypadal celkem... živě? Na to, že to je socha. Chodící socha? Neblbni more, tohle bude další genjutsu. Řekl jsem a řízl se do prstu a nic se nedělo. Po hlavě mi začal týct pot a já si jen řekl. O... ku*va.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyFri Aug 01, 2014 6:17 pm

Kensei

Když jsem spálil několik stráží, tak na to, jsem slyšel silné kroky, které vycházely z uliček. Když jsem se zarazil a jenom čekal, co z té uličky výjde, tak jsem věděl, že to bude něco zlého. Nakonec vylezlo několik soch z různých stran. Vytáhl jsem svoji kuš a nasbíral chakru do šípu. Když šíp byl připraven, tak jsem vystřelil do hlavy jedné sochy. Šíp byl o hodně silnější a rychlejší.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyFri Aug 01, 2014 6:28 pm

Socha u Jugena vytáhla meč a mířila přímo na něho.

U Kenseie byly 2 sochy, jedna měla meč a štít a druhá jenom kopí. Kensei vystřelil po té s kopí a ustřelil jí hlavu. Socha ale pokračovala blíž k němu i bez hlavy. Socha se štítem a mečem šla před tou bez hlavy jako tank.
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptyFri Aug 01, 2014 6:31 pm

Jugen

Ta hromádka šutru po mě vytasila meč a já se rychle vyhl jejímu útoku. Zenkatchu Suijinji!!! Zakřičel jsem a tu sochu přesekl vejpůl. Její horní část spadla dozadu a já jí akorád přelezl a utíkal k východu.
Návrat nahoru Goto down
Zappi
Admin
Admin
Zappi

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySat Aug 02, 2014 5:41 pm

Kensei

Když jsem jedné soše ustřelil hlavu. Tak jsem myslel, že spadne, ale pořád pokračuje. Složil jsem několik pečetí a viděl jsem, že předtou sochou bez hlavy, sla další, která měla štít, když jsem vytvořil klona, rozběhl se k ním a nechal se odpálit. Jenom jsem čekal, jak to dopadlo a čekal, až opadne prach.

Návrat nahoru Goto down
Coca
Moderátor
Moderátor
Coca

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySat Aug 02, 2014 6:03 pm

Socha u Jugena byla přeseknuta vejpůl a Jugen pokračoval dál k východu. Už mohl vidět velké dveře, které vedli přímo pryč z věznice, ale před dveřmi se zjevily 4 hodně vyškolení samurajové.

Spoiler:

Sochy u Kenseie se rozpadli po tom velkém výbuchu a prach po chvilce opadnul a cesta byla volná.
Návrat nahoru Goto down
Seeyan

Seeyan

Tvoje Body a Levely

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 EmptySat Aug 02, 2014 7:46 pm

Jugen

Zahlédl jsem ty celkem upgradnuté plechovky a jen se zasmál. No tááák hoší... pohoda ne? Co takhle zajít na kafíčko a nedělat z toho žádnou krtkovinu? Co vy na to? Vyřešíme to v klidu ne? Řekl jsem jim a u toho se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Savany - Okolí Hlavního Města   Savany - Okolí Hlavního Města - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Savany - Okolí Hlavního Města
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto RPG :: Jih - Savana-
Přejdi na: